ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin

quick_link הדיון נסגר [עדכון]

מעבר לעמוד הקודם  1, 2
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 14:47
נושא ההודעה:

פלסטין זו לא דיעה פוליטית, בודאי לא שלי. אני הייתי מעדיף "הרשות הפלסטינית" או משהו בסיגנון וגם ביקשתי מאייל לשקול את זה אבל הוא לא הסכים.

יכול להיות שיש בניסוח ביטוי לעמדה פוליטית של אייל רוזנברג, אבל גם אם אני לא מסכים איתו בחרתי שלא לצנזר כי לדעתי זה לא ממש חשוב מה הוא חושב על הסכסוך הישראלי ערבי. מה שבטוח זה שאם בחרנו להביא את המדריך שלו אנחנו לא יכולים להחליט גם לצנזר אותו באותה הזדמנות.

זה אייל רוזנברג. טענות תפנו אליו. הסיבה היחידה ששמנו ידיעה בחדשות זה כדי להפנות אל המדריך.

אגב, ברק, אם אני לא טועה רף הסבלנות שלך מעולם לא היה גבוה במיוחד. אני לפחות עדיין זוכר דיון אחד שבו התעצבנת כי רמזתי שאני אוהב סרטים ואוכל אירני. אני לא ממש מוטרד לגבי ההשקפות הפוליטיות שלך אבל כמו שאני לא מצנזר השקפות של אנשים מהימין. ראה לדוגמה המשחק הזה שהביאו כאן. למרות שהסגנון והדעות שמבטאים כול אותם אנשים נוגדים את שלי, לא מחקתי את הדיון שלא מעט אנשים ביקשו שנעשה זאת, למרות שבמחשבה שנייה עכשיו כשאני קורא את הדיון די ברור שהיא גובלת בהסתה.

בקיצור, סבלנות צריכה להיות בשני הצדדים ואף אחד לא יכול לכפות את העמדה שלו על אף אחד אחר. לצורך איזון הדיון, אם אייל היה בוחר לקרא למאמר שלו "קישוריות עם PPTP מארץ ישראל השלמה" אני מבטיח לך שלא הייתי מוטרד ולו לשנייה.

כולנו אנשים פוליטיים ולכולנו יש עמדות שמבטאות את האישיות שלנו. אני בתור מי שמשתתף בעריכת האתר לא חושב שאני צריך לצנזר דעות של אחרים והגבול בין התחשבות למקרתיזם של דיעות דק מאוד במיוחד בהתחשב בצורה האלימה שהדיון הזה התנהל בדפי החדשות וכאן.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 14:51
נושא ההודעה:

CooL_SPoT :
הקטע הוא שלא דיברנו על המדריך, אלא על זה שבפרסום שם המדריך וואטסאפ פירסמו גם דעות פוליטיות, דבר שלא היה נכון, וואטסאפ אחראים על החדשות ויכלו למחוק את הביטוי "ישראל\פלסטין" מהחדשה, במקום זה הם החליטו ללכת ראש בראש עם מי שזה פגע בו. לדעתי פרסום של מדריך עם אמרה פוליטית בכותרת לא היה צריך להתבצע מההתחלה בכל אתר שמתנער מפוליטיקה, אם האתר הזה היה מתיימר להיות אתר פוליטי אז זה היה במקום.

מה היית אומר אם היינו מוחקים לך את הדיון על המשחק מלחמות ישראל? אתה יכול לראות מהתגובות שלא מעט אנשים סלדו מהסגנון והתוכן הפוליטי.

חזרה לתוכן הדיון
CooL_SPoTלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/10/2002 · הודעות: 5323 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 14:55
נושא ההודעה:

dittigas :
ראה לדוגמה המשחק הזה שהביאו כאן. למרות שהסגנון והדעות שמבטאים כול אותם אנשים נוגדים את שלי, לא מחקתי את הדיון שלא מעט אנשים ביקשו שנעשה זאת, למרות שבמחשבה שנייה עכשיו כשאני קורא את הדיון די ברור שהיא גובלת בהסתה.

קודם כל, מהצד שלי לא הייתה הסטה בדיון של "מלחמות ישראל", ולדעתי זה במקום למחוק את הדעות המסיטות. והאם הדעה שלך אומרת שאסור להלחם במחבלים? כי זאת המטרה של המשחק שהיה אמור לצאת אבל התעקב הרבה בינתיים, להלחם במחבלים, לא בערבים. ואתה טועה, זה שונה מכיוון שלא הסכמתם לפרסם את המשחק בחדשות ואילו את זה כן הסכמתם למרות הביטוי הפוליטי שאומר שיראל היא גם פלסטין, לעומת זאת לא קראנו למשחק "מלחמה בערבים" אלא "מלחמות ישראל" אשר מייצג את זה שישראל נלחמת, שזה דגבר מציאותי, והיא לא נלחמת בערבים אלא במחבלים (נכון להיום).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:01
נושא ההודעה:

[qoute]
מה היית אומר אם היינו מוחקים לך את הדיון על המשחק מלחמות ישראל? אתה יכול לראות מהתגובות שלא מעט אנשים סלדו מהסגנון והתוכן הפוליטי.[/quote]
זה מה שאני אומר, שלא צריך למחוק דיונים שלמים בגלל מספר תגובות. יכלתם לצנזר את מה שהיו משפטי הסטה.
אגב, שמת לב שנוצר כאן מצב אירוני שבו מה שהייתם אמורים לצנזר לא צנזרתם ולעומת זאת צנזרתם את מה שלא הייתם אמורים?

חזרה לתוכן הדיון
barakblלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/12/2003 · הודעות: 39 · מיקום: הצפון הרחוק

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:07
נושא ההודעה:

ציטוט:
אתה יכול להגיב לגופו של עניין, ולא לגופו של כותב.
לגבי הכן או לא סובלנות שלי אפשר לדון במקום אחר... זה בטח לא רלוונטי לפורום ו/או לאתר.

אתה החלטת להצטרף לדיון. אני חושב שמאחר וניצלת את הבמה הזו לתקוף אותי באופן אישי בעבר, עיוותת וממשיך לעוות את מה שאני אומר, אתה לא משאיר לי ברירה אלא להתייחס למה שאתה אומר.

ציטוט:
בגלל שהעלת את הנושא, רק אציין שאני באותה הזדמנות כעסתי כי, אתה דאגת לטפטף דיעות פרו איראניות ואנטי אמריקאיות (ככה לפחות זה נשמע) בכמה מקומות שונים, או ככה לפחות אני הבנתי.

הבנת לא נכון וזה קצת מטופש לחשוב שיש לי דעות פרו-אירניות בגלל שאני אוהב סרטים אירניים. אני חושב שרמה כזו של התייחסות מעידה על עוני אינטקלטואלי מביך. מצטער אבל אני לא יכול להבין את הפרשנות שלך בשום צורה אחרת.

ציטוט:
עובדה, שבסופו של דבר, הנהלת האתר הסכימה איתי והחליטה להוריד את הביטויים המיותרים.
טוב אולי לא הסכימה איתי, אבל לפחות בשורה התחתונה כנראה הסכימה שזה מיותר, ולכן הורידה את החלקים הבעייתיתם שכל קשר בינם לבין לינוקס וקוד פתוח, ואו רלוונטיות לכתבות, היה מקרי בהחלט.

אני לא הסכמתי עם ההחלטה של טל להוריד מהסיבות שמפורטת לעיל. אני חושב שזו הייתה טעות להכנס למקרתיזם הזה של דיעות ואלימות מילולית, שוב מהסיבות שלעיל. אין שום קשר בין ביטוי שמשולב כבד"כ אגב בטור אישי והוא לגיטימי לחלוטין, ווטסאפ הוא לא לוח מודעות ואנחנו פרסמנו לא מעט כתבות וראיונות בנוסח אישי למדי.

ציטוט:
חופש הביטוי זה סבבה... בשביל זה יש תגובות לכתובות. להכניס את זה כחלק מהמאמרים באתר, נשמע לי מיותר ולא לעניין, זו היתה לפחות דעתי בזמנו.

אתה עיוותת בעבר וממשיך לעוות את הדברים וזה כנראה משרת איזה מטרה שאני לא ממש מצליח להבין את המניעים לה. בידיעה לא הייתה שום התייחסות לשום עניין פוליטי והיא לא מבטאת עמדה אישית שלי. הדברים הם של אייל רוזנברג והקישור הוא למדריך שהוא בחר עבורו את הכותרת. נקודה. אל תנסה לעשות מזה יותר ממה שזה.

ציטוט:
מאז, החלטתי שאני לא מגיב כלפי דברים ופרובוקציות מהסוגים הללו (למשל הפרובוקציה האחרונה).

מצוין גם אני לא. אז בא נשאיר את זה ברמה הזו. אף אחד לא מתבייש לאודות בשום דבר כי אף לא עשה שום דבר רע. לא רק שאתה מטיף לי\לנו מוסר אתה עכשיו גם מבקש שנפיק את המסקנות.

אי אפשר לאכוף דיעה בכוח. אם אתם לא אוהבים את הסגנון של אייל אל תקראו את המדריך או תאמרו לו את זה באופן אישי. היו פה לא מעט ויכוחים על דעות פוליטיות, שוביניזם וכיוב' ואני חושב שברוב המקרים, ראה למשל המקרה של המשחק "מלחמות ישראל", השתדלנו שלא להתערב גם אם זה לא הסגנון שלנו.

אני אישית חושב שאחנו לא יכולים להשתמש בחומרים של אייל ולצנזר אותו בו זמנית, בדיוק באותה מידה שאני לא חושב שזה לגיטימי לקחת חומרים מהאתר שלך או לקשר אליו ולא לתת קרדיט כי אני לא מסכים עם הדיעות הפוליטיות שלך או דברים אחרים שעשית בעבר ואני חשבתי שהם פסולים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:17
נושא ההודעה:

אולי פשוט תפסיקו להגיב לדיון המיותר הזה?
אני חושב שהבעת דעות פוליטיות זה זכותו של כל אחד.
חופש הבחירה.
מי שמתנגד לדעות הפוליטיות זה בעיה שלו.
אם לאתר יש דעות פוליטיות שיגיד אותם מראש על מנת שנדע מה לא לרשום.
כל אחד וזכותו להביע את דעתו.

נא לא להגיב לדיון הזה עוד.
חבל סתם לגרום לסכסוכים.

חזרה לתוכן הדיון
CoolDaniFromAshdodלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/04/2003 · הודעות: 831 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:25
8 נושא ההודעה:

לא נמאס? חלאס, הדיון הזה מתנהל על נושא מטומטם.

לכל אחד יש השקפה פוליטית משלו ולכל אחד יש זכות מלאה להשמיע את דעתו.
אבל במקום המתאים. תגובות פוליטיות באתר בנושא תוכנה חופשית זה הדבר הכי לא קשור בעולם. רוצים לדבר על פוליטיקה? לא חסר איפה. אבל אם בנאדם משקיע וכותב מדריך, במקום לקטול אותו על איזה הערה פוליטית במדריך, תשמרו את הדעות הפוליטיות לעצמכם.
רוצים להעיר לו? אז שלחו לו דוא"ל.

יש פה אנשים שפשוט מתנהגים בצורה ילדותית. קול-ספוט: היה צורך לקטול בצורה כזו קיצונית את דיטיגאס? אתה יורד לתקיפות אישיות וזה כבר ממש לא במקום. רק על היה צריך למחוק את ההודעה שלך.

אני אמרתי מה שאני חושב בנושא. אני מקווה שאנשים פה יתבגרו.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:30
נושא ההודעה:

צר לי אבל אתה חוצפן!!!!!

תפסיק לערוך הודעות שלי.... ותפסיק להוציא את דבריי מהקשרם.

הפעם אני באמת כועס.

זה לא לעניין -> אם יש לך דיעות שונות תגיב להן.. אתה לא יכול לערוך הודעות שלי.
זו ממש חוצפה.

אני מצפה להתערבות של מאיר הפעם... יש גבול לכל תעלול.
חוץ מזה, עלבונות על רקע אישי (כמו שאתה נוהג לעשות מעת לעת) זה ממש לא לעניין...

פשוט התנהגות בזויה.

חזרה לתוכן הדיון
Koalaלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 11/08/2003 · הודעות: 2843 · מיקום: רחובות

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:31
נושא ההודעה:

דני, הדיון הוא לא על נושא פוליטי אלא על התנהגות הנהלת האתר בסיטואציה המדוברת.
מצד אחד נתנו יד חופשית למחבר המדריך להביע את דעותיו ומצד שני צינזרו את התגובות על כך.

ההנהלה כאן כשלה, וכמו שאמר ברק אין בושה להודות בטעות שנעשתה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:38
נושא ההודעה:

barakbl :
צר לי אבל אתה חוצפן!!!!!

הפעם אני באמת כועס.

זו ממש חוצפה.

פשוט התנהגות בזויה.

מתנצל. לחצתי על "ערוך" במקום "צטט" בטעות. אני לא חושב שאני יכול לשחזר את הטקסט שלך לצערי. מאיר?

אגב, מי שמעליב כאן אנשים "על רקע אישי" זה אתה. אם תמשיך לייחס לי דעות "פרו-אירניות" או "אנטי אמריקאיות" אתה לא משאיר לי הרבה ברירות אלא להניח שאתה מוריד את הדיון בנושאים שעולים כאן לרמה אישית ולא רלבנטית.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 15:55
נושא ההודעה:

dittigas :
barakbl :
צר לי אבל אתה חוצפן!!!!!

הפעם אני באמת כועס.

זו ממש חוצפה.

פשוט התנהגות בזויה.

מתנצל. לחצתי על "ערוך" במקום "צטט" בטעות. אני לא חושב שאני יכול לשחזר את הטקסט שלך לצערי. מאיר?

אגב, מי שמעליב כאן אנשים "על רקע אישי" זה אתה. אם תמשיך לייחס לי דעות "פרו-אירניות" או "אנטי אמריקאיות" אתה לא משאיר לי הרבה ברירות אלא להניח שאתה מוריד את הדיון בנושאים שעולים כאן לרמה אישית ולא רלבנטית.

פעם הבאה תבדוק על מה אתה לוחץ.. זה ממש לא לעניין.

בקשר לדיעות פרו איראניות ואחרות, אמרתי שככה זה נראה, לא טענתי שזה המצב, וזה היה בתגובה לידיעה שלך שפנתה אליי אישית והסיתה את הדיון לפסים אישיים.

אתה לא חייב להיות חבר שלי כדי לקבל אותי כגולש מן המניין שתורם או לפחות משתדל לתרום לאתר הזה.... הגיע הזמן שתספיק כל הזמן להעליב ולהמשיץ אנשים על רקע אישי....
מה עוד שמה שנדרש ממני כגולש זה לא מה שנדרש ממך כעורך/כתב באתר... אם ב ynet או בכל אתר חדשות אחר בתחום כזה או אחר, הכתבים היו עונים לגולשים באותה מטבע שהגולשים עונים להם......

אני חושב שיש מי שצריך לערוך חשבון נפש בנוגע לכל מה שקרה כאן ביומיים שלוש ההאחרונים. הבעתי את זה בצורה הכי מנומסת והכי שקולה ומאוזנת שיש (בהודעה הראשונה שלי).
אבל במקום לקרוא, להפנים ולספור עד 10 קיבלתי תגובה לגופו של כותב, ולא לגופו של עניין. נכון שעדיין אף אחד לא קיבל תגובה לגופו של עניין (האם למשל פלסטין/ישראל יכול לתאר את זה שיש מי שחושב שהמדינה הזא היא לא בהכרח מדינת ישראל....) אבל העיקר שכולם נזכרו באותו דיון על איראן ושכולם קיבלו אותו בצורה שמוציאה את הדברים מהקשרם....
העיקר להכניס לגולש "barakbl"' ,שאנחנו לא ממש אוהבים אותו.....

אני סיימתי את מה שיש לי לאמר בנושא... אין לי בעיה שתמשיכו בדרך הזאת... חבל לי, כי זה פוגע באתר, שהוא אתר הבית של רוב האנשים שאוהבים לינוקס בישראל (גם שלי) אבל אם אתם מתעקשים ללכת בדרך הזאת, איך אתם אוהבים לאמר - אתם בעלי הבית, אתם משלמים על רוחב הפס והשרתים, ולכן זכותכם.

חזרה לתוכן הדיון
Nirroלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/12/2002 · הודעות: 1597 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:14
נושא ההודעה:

אני לא רוצה להתייחס למריבה האישית בין כמה אנשים כאן.
אני רק אגיד את דעתי בקצרה.

לדעתי זו היתה טעות לפרסם את המילים "ישראל/פלסטין". ברור לכולם שאין שום קשר בין צמד המילים האלה לבין המדריך (הטוב) שכתב אייל. כי הרי ישראל/פלסטין זו אמירה מעצבנת ופוליטית שנועדה רק ללבות אש.
אני לא בטוח שאייל יודע את המשמעות של דבריו, האם אייל כופר בקיומה של מדינת ישראל ?
וגם אם כן, שיבוסם לו, אבל זה לא דבר שצריך להכניס לעמוד הראשי של האתר, תחת סעיף "חדשות". מה הקשר בין זה לחדשות ?
ברור שאמירה כזאת תכעיס ותגרור תגובות, ואם כבר נעשתה הטעות צריך לקחת עליה את האחריות, לא ראיתי את התגובות כי הספיקו כבר למחוק אותם,אבל למה לא תקנו את המאמר המקורי ? מזה אדם יכול להבין שהצנזורה הפוליטית פה היא חד כיוונית, אני לא מאמין שזה נכון, אבל ככה זה נראה לאנשים כאן וזה עוד יותר מכעיס אותם.

אז למה לא מודים בטעות ומתנצלים, ובמקום זה תוקפים בחזרה את החברים לא ברור לי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
WolfSignלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/04/2003 · הודעות: 1685 · מיקום: /usr/portage

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:20
נושא ההודעה:

מה זה כל הסמטוחה הזו? מה קרה לכם אנשים , לאיזו רמה חלק ממכם מוכנים לרדת רק בשביל להוכיח טיעון כזה או אחר?

בכל מקרה , אני חושב שזה לא מן הראוי שהאתר יפרסם או יתן יד לכותרות בנוסח הזה רק בגלל כל הבלאגן שזה יוצר. זכותו של כל בנאדם להביע את דעתו ולחשוב מה שהוא רוצה. אבל רק שיהיה זה במקום המתאים. בפורום לינוקס לא צריכים פוליטיקה. נקודה.

זהו מחיר החופש: כל גרם ,כל טיפת דם מגופך משולמים למפרע.

חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:40
נושא ההודעה:

אני אציין שוב שהאייל המדובר זהו לא אני אלא אייל אחר..

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:44
נושא ההודעה:

תגידו לי השתגעתם לגמרי Question Evil or Very Mad מסרתם את הבינה למפלגות שלכם Question

שוב, לא אכפת מהדעות הפוליטיות שלכם. כל התשתית הפוליטית בארץ מתחלקת בגדול ל- 4:

- אנו נחזיר בשמחה ואהבה ואף יותר
- נחזיר כי זה הדבר הנכון לעשות
- לא רצינו להחזיר אך אין ברירה בסוף נחזיר
- לא מוכנים להחזיר כלום (אך עמוק בפנים יודעים שיחזירו)

על מזבח הבעל והויכוח המטומטם הזה הזה אנחנו מקריבים את העם.

העבריינות והשחיתות גואה
אלימות ועבריינות בחברה
רצח בדרכים
החינוך מדרדר וכרגע בגדול זו מדינת בורים
הפער בין העשירים והעניים הגדול בעולם
אבטלה גואה
בעלי ממון משתלטים על משאבי מדינה
ניצול חסר מצפון של משאבים
שום חזון או תוכניות לעתיד העם
אין מים
די בטוח שתוכלו להוסיף עוד משלכם

כל הפוליטיקה הארורה הזו ואין שום דאגה לאנשים. מישהו מזכיר מילה וישר כל הכבשים מסתדרות במחנות מי לשמאל ומי לימין, כאשר עתיד העם מובל לטבח. על מה אתם מתווכחים כאן Question על סמנטיקה ארורה של איך קוראים לשטחים שכרגע אינם תחת השליטה הבטחונית של מדינת ישראל Question על כך אתם מבזבזים את המשאבים של העם Question תמשיכו כך כולכם ובסוף נשאר אולי עם מדינה אך בלי עם שיחיה בה.

לא איכפתלי איך תקראו לזה. בגלל הדפקט הזה שורפים את המשאבים של המדינה. כמו שאתם מבזבזים את המשאבים שלנו באתר הזה. הדיון הארור הזה לקח את השעה שהתכוונתי להקדיש היום לפיתוח gentoo-stats. איזה בזבוז משווע. בשביל מה Question בגלל הדיעות הפוליטיות הילדותיות שלכם Question על סמנטיקה Question איזה גנון Evil or Very Mad

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
pikoloאורח · ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:49
נושא ההודעה: חבל

טוב,
כמו שאתם רואים אני לא רשום לאתר אבל אני משתמש בכינוי שלי כמו בתפוז (שם אני רשום).

כשלראשונה הופיעה הידיעה בחדשות ראיתי צורך להעיר את תשומת הלב לכותרת האומללה של הלינק למדריך אך במחשבה שניה ואחרי שראיתי שהתגובות צונזרו חשבתי לעצמי 'לא נגיב, ככה הידיעה לא תתנפח וההודעה בפורום לא תעלה ותאבד לה בניבכי ה-DatatBase של האתר' .
אבל עכשיו, חשכו עיניי, מישהו פתח את הדיון שוב (goddamned) .

אז זה מה שאני חושב:
1. הנהלת האתר ט_ע_ת_ה בכך שכתבה בגוף הידיעה את הכותרת האומללה ללינק המדריך.
2. ההנהלה פגעה ברגשות חלק מהגולשים !!! ואני בטוח שהחלק הזה לא זניח.
3. לא ראיתי התנצלות מהנהלת האתר על כך (יכול להיות שפיספסתי? אני כבר לא יודע מי מהמגיבים שייך להנהלה)
4. יש מקום לחשוב על ניסוח שונה לכותרת הלינק.
5. כותב המדריך יכול לכתוב באתר שלו ובמדריך ש_ל_ו מה שהוא רוצה.(מצידי שיתאר איך מבתרים גופות, לי יש את הבחירה שלא להכנס לשם או במקרה זה לא להשתמש במדריך שלו)
6. לפי הבנתי, החדשות נוגעות לנושאי הלינוקx והקוד הפתוח. ידיעה חדשותית עם הכותרת המדוברת היא פרובוקציה לשמה.

7. ברכת יום טוב, שבת שלום, וקימפול מוצלח לכולם Smile

יש לי עוד מה להגיד אבל....דיי.

pikolo

חזרה לתוכן הדיון
spatzלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/08/2002 · הודעות: 104 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:52
נושא ההודעה:

איזה חוצפה!
אתה מעז להגיד שביזבזנו לך את הזמן??
אל תנהל את האתר לא נבזבז לך את הזמן... מה זה??
אני במקומך הייתי מתבייש... אנחנו, בניגוד אליך מוכנים לעמוד על דעתינו ועל זכויותינו ולתקן את מה שמפריע לנו, ואתה מעז להגיד שאנחנו מבזבזים לך את הזמן??
תמחק את המילה הזאת ונפסיק לבזבז להוד מלכותו את הזמן

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:54
נושא ההודעה:

spatz :
איזה חוצפה!
אתה מעז להגיד שביזבזנו לך את הזמן??
אל תנהל את האתר לא נבזבז לך את הזמן... מה זה??
אני במקומך הייתי מתבייש... אנחנו, בניגוד אליך מוכנים לעמוד על דעתינו ועל זכויותינו ולתקן את מה שמפריע לנו, ואתה מעז להגיד שאנחנו מבזבזים לך את הזמן??
תמחק את המילה הזאת ונפסיק לבזבז להוד מלכותו את הזמן...

פשוט עברתם כל גבול... זה תופעה שלא ראיתי אף פעם

האתר הזה קיים עבור תוכנה חופשית וקוד פתוח. את הדיונים הפוליטיים שלך או ריגשי כלפי ביטויים מסויימים נהל במקום אחר.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:54
נושא ההודעה:

בוא נראה מהו גוזל יותר זמן (הקיפו בעיגול את התשובה הנכונה):
א. למחוק 2 מילים שפוגעות במבקרים רבים
ב. לא למחוק את 2 המילים ולהסתכסך עם כל מי שז הפוגע בו

חזרה לתוכן הדיון
spatzלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/08/2002 · הודעות: 104 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 16:58
נושא ההודעה:

בדיוק... האתר קיים בשביל תוכנה חופשית, אז תמחק את מה שלא קשור (משמע - "ישראל/פלסטין").
איפה לעזאזל אתה מציע שנקיים את הדיונים על החדשות?? רק פה אפשר לקיים את הדיונים...
אני מבין שזה קשה לכם להודות שאתם טועים, אבל אתם פשוט הולכים עם הראש בקיר פה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 17:01
נושא ההודעה:

גמרתי עם בזבוז הזמן על הדיון הזה. תהנו.

חזרה לתוכן הדיון
Nirroלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/12/2002 · הודעות: 1597 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 17:08
נושא ההודעה:

mksoft - חבל שאתה מבזבז את הזמן שלך ולא מבין את מה שאנשים כאן מנסים להסביר לך.
למנהל האתר יש אחריות על כך שתוכן פוליטי לא יכנס לדף הראשי תחת סעיף "חדשות".
גם אם הוא מתחבא בתוך סוגריים.
ואם אתה מצנזר תגובות פוליטיות, תעשה נכון אם תצנזר קודם את ה"חדשות" עצמן.
עצם הצנזור החד כיווני הזה פוגע ומעוות.

וכמו-כן אני מצפה מכותבי חדשות לא להכניס בסוגריים את הדעות הפוליטיות שלהם, זה ממש לא לעניין, בייחוד שזה לא קשור בגרוש לנושא החדשות.

mksoft - אני מצפה ממך להקשיב לגולשים שלך ולא לנפנף אותם. זאת האחריות שלך.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
CoolDaniFromAshdodלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/04/2003 · הודעות: 831 ·

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 17:10
נושא ההודעה:

חלאס. אתם נכנסים לבור ללא תחתית.
תתנהגו לרגע כמו אנשים בוגרים ותפסיקו להלחם על העניין הזה. תפסיקו להגיב ותנו לתת לדיון הזה למות.
הוא מזמן איבד את העניין שבו.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 17:13
נושא ההודעה:

יש לך שתי אפשרויות: לספוג את זה ולהמשיך הלאה או לעבור לפורום אחר שמוכן לקבל ממך תכתיבים. אנחנו בחרנו לספק במה חופשית גם במסגרת הפורום עם מינימום התערבות בין אם הדיעות הן של הימין או של השמאל. בין אם הן סובלניות או שוביניסטיות ובין אם הן אינטיליגנטיות או אידיוטיות. האחריות למה שאתם אומרים היא עליכם.

הנהלת האתר לא אחראית לתוכן ולדעות שמתפרסמות כאן באתר והיא איננה שותפה להם. וכל עוד אין בדברים עבירה על החוק, קריאה להסתה וכן הלאה אין מקום להתערבות או הפעלת צנזורה. אנחנו לא בית משפט ואין שום קביעה בחוק שאוסרת או פוסלת שימוש בשם "פלסטין" בין אם אתם אוהבים את זה או לא.

גם אם הנושא שנוי במחלוקת, המחלוקת פוליטית ולא קשורה לקוד פתוח. עם כל האמתפתיה לרגישות שאתם מגלים לנושאים שמטרידים אתכם אתם צריכים להפנים שאתם מייצגים רק את העמדה שלכם. הרי ברור שאם הייתי משנה את כותרת המדריך הייתם טוענים על כך שאנחנו מעיזים לקשר והיינו נמצאים באותו ויכוח בדיוק.

בשורה התחתונה: טענות מסוג זה יש להביא להבא לידיעת מנהלי האתר. כל ניסיון לעורר מריבות ומחלוקת על ידי ניסוח ידיעות מתלהמות, הסתה, קריאה לפיטורים, הדחות, הסרות וכיוב' נהלים שלא מקובלים בפורום ציבורי חופשי לא יתקבלו בהבנה או בסובלנות ולא בגלל שאנחנו "בעלי האתר" כפי שנרמז כאן אלא מהסיבה הפשוטה שאנחנו חיים בחברה דמוקרטית ולא בדיקטטורה.

אני חושב שהדיון הזה מוצה ואני נועל אותו. כאמור, טענות והסברים אפשר להעביר בהודעות פרטיות לנוגעים בדבר והן ילקחו בחשבון כפי שנעשה עד כה במקרים רבים.

תודה

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/12/2003 - 22:17
נושא ההודעה:

בעקבות פניות אישיות של מספר קוראים להלן הבהרה:

מספר אנשים הבינו את הניסוח ישראל\פלסטין כביטוי מוציא, כלומר ישראל או פלסטין ולא צריך מסתבר הרבה דימיון כדי להבין למה הכעס. הדוגמה שהבאתי, בשימוש בדפוס של הביטוי "ישראל\פלסטין" מתייחס כמובן לשתיהן והוא ביטוי נייטרלי מעמדה פוליטית.

על מנת להסיר ספק תוקן הניסוח והוא אומר מעתה "ישראל והרשות הפלשתינית". עדכנתי את אייל וביקשתי ממנו הבהרות. במידה והוא לא יסכים עם הפרשנות שלנו אני מניח שנאלץ להסיר את הידיעה בנוסח המקורי כפי שהתפרסם. אני מתנצל בפני הקוראים ובפני אייל על חוסר ההבנה. זכותו של אייל להחזיק בדעות שלו אבל אני מסכים שניסוח מוציא לא יכול להיות נייטרלי פוליטית ויש בו אמירה מתריסה משהו.

אני חושב שהמקרה הזה הוא דוגמה מצוינת לאי הבנה. הויכוח התחיל בדיון על לגיטימיות בשימוש בשם "פלסטין" ולבסוף הסתבר שאחדים קוראים את המשמעות במובן לגמרי שונה. דואל אישי מנומק למערכת היה חוסך לכולנו את הדיון המיותר הזה.

אני משאיר את הדיון סגור. אני חושב שייטב לכולנו להניח לנושא הזה. הבהרות, טענות או מענות מסוג זה אפשר להעביר למערכת בכל עת ובכל נושא שתמצאו לנכון.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. CooL_SPoT
  2. mksoft