ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/12/2003 - 08:29
נושא ההודעה:

WolfSign :
ציטוט:
יש עוד נקודה שאולי הוזכרה פה, אבל אני רוצה להדגיש אותה:
לינוקס ח-י-נ-מ-י-ת !!!

לא חמודי , לינוקס לא חינמית , היא חופשית ויש הבדל...
נכון שאת רוב ההפצות אתה יכול להוריד חינם מהאינטרנט , אבל אם תמשיך לעשות כך כמו עוד הרבה אגואיסטים אז אותן הפצות שזקוקות לתרומות כמו אוויר לנשימה יפשטו את הרגל. זה מה שקרה כמעט למנדרייק...

כמובן שאם היה לי יכולת הייתי משלם Smile
אבל למי אני ישלם בארץ על Gentoo?
כי ממש לא בא לי להתחיל לעשות הזמנות,

ואכן כן בהפצות הדורשות כסף, התשלום הוא שווה לנפש ?
אני צודק ?
{כמובן שתמיד יעזור הסבר קטן על טווח המחירים }

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
איתילא בפורום כעת ת.הצטרפות: 29/08/2002 · הודעות: 171 ·

הודעה פורסם: 28/12/2003 - 10:05
נושא ההודעה:

האמת שרוב המשתמשים ההידיוטים, לא באמת מסוגלים להשתמש במחשב...
אימא שלי הייתה מורה למחשבים עד לפני 7-8 שנים, היא עדיין יודעת פסקל, בייסיק, וסי.... אבל להשתמש בוינדוס? היא צריכה לקרוא לי כדי להדפיס עבודה בוורד, או כדי להפעיל את הדפדפן...
אני בספק אם היא הייתה צריכה עזרה שלי בגנום החדש (במידה וכל התוכנות GTK+2).
צריך להבין שהרוב המוחץ של המשתמשים נסחפים אחרי "מובילי העדר" - יש את האלה שמבינים בגרוש (הוא יודע להוריד תוכנות), והם מעבירים את זה הלאה לאלה ומתקינים...
ת'כלס, לינוקס דורש עבודה לאחר ההתקנה - אבל זה בגלל שלינוקס לא מסוגל להתאים את עצמו לכל אחד By default, אתה צריך להתאים בעצמך לעצמם - לינוקס הוא מערכת הפעלה, לא מנתח אופי...
כדי באמת להנות מהשימוש בלינוקס צריך להגדיר אותו נכון, וינדוס זה מערכת ל some kind of monkeys, שחוזרים אחד אחרי השני, אין שום הגיון במערכת - היא לא מותאמת לאף אחד, בעיקר בגלל הסיבה שהיא מנסה להתאים את עצמה לכולם.

ובקשר לתרומות - הקטע שרוב האנשים לא מבינים שהחלק של ההפצה בהפצה עצמה הוא זעיר, ואת התרומות עדיף לתרום לפרוייקטים הרבה יותר חשובים, כמו פרוייקט הליבה - שהוא למעשה הלינוקס. SourceForge שבזכותם יש בית להמוני פרוייקטים. GNU - שפיתחו את הרוב הכלים הבסיסיים של המערכת. ועוד אלפי פרוייקטים שכולם ביחד מרכיבים את מה שאנחנו נוהגים לכנות בפשטנות "לינוקס". עדיף לתרום שקל ל 5 פרוייקטים מאשר 5 שקל לפרוייקט אחד (כמובן שאני לא מאמין שהם יקבלו שקל כתרומה, אבל אני מקווה שהבנתם ת' רעיון Razz )

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
WolfSignלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/04/2003 · הודעות: 1685 · מיקום: /usr/portage

הודעה פורסם: 28/12/2003 - 12:02
נושא ההודעה:

יש הרי אלפי פרוייקטים ,גם אם אני אהיה נדיב ואתרום שקל בודד עבור כל פרוייקט אז אני אתרושש... Wink

זהו מחיר החופש: כל גרם ,כל טיפת דם מגופך משולמים למפרע.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 29/12/2003 - 22:38
נושא ההודעה:

לכל אחד יש ת' פרוייקטים האהובים, עלי זה fluxbox, xchat ו gentoo, על אנשים אחרים זה פרוייקטים אחרים - לא צריך לתרום לכולם Smile

חזרה לתוכן הדיון
Mandrakemanאורח · ·

הודעה פורסם: 08/01/2004 - 21:06
נושא ההודעה: לינוקס מול וינדוס

אז ככה לכל מי שמתמש בוינדוס... תראו אני פעם השתמשתי בוינדוס ויש לה מלא באגים גם באבטחה כמו בלסטר וכאלה וגם רגילים והקטע שאתה לא רואה מה קורה במערכת ואין לך חופש מעצבן אותי אישית מה שיש בלינוקס ושלא נזכיר את כל הויקוסים שבלינוקס אתה מוריד הכל חופשי בלי לדאוג שיקרה למחשב שלך משהו ... וכל התחזוקה בלינוקס כאשר הוא מזהה כונן חדש או משהו בהרבה יותר טובה מאקס פי עובדה שלינוקס יכול להתשתלט על קבצים של אקס פי ועל המקום שלו בכונן ואקס פי או כל וינדוס אחר לא רואה את הקבצים של לינוקס .... וההתקנה של לינוקס דיסקים של בוט מתקינים מהר 1.5 בחצי שעה בפנטיום שתיים לעומת שעה של 1 ג'יגה של אקס פי בפנטיום זה הבדל ... והמערכת לינוקס לא קורסת כמו וינדוס

בקיצור ... יש ללינוקס עוד קצת להשתפר בתמיכת תוכנות וקצת בבאגים שלהם אבל חוץ מזה המערכת היא המערכת הכי טובה שיש ושתיהיה... ובמיוחד ManDrake Very Happy

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/01/2004 - 21:11
נושא ההודעה:

מ.ש.ע.מ.ם

כולנו משתמשים פה בלינוקס כי אנחנו חושבים שהיא טובה יותר עבורנו. מה אתה רוצה?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [אובייקטיבי]
  2. אורח
  3. אורח