ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/02/2004 - 18:41
נושא ההודעה: תיכנסו שאלה מעניינת

שלום לכולם
משהו יוכל להסביר לי למה נעלו אותי ?
האתר הזה הוא אתר הבית שלי ואני מנסה ללמוד לינוקס ואני כן קורא מדריכים וכן מנסה ללמוד אבל משום מה נעלו אותי כשאני מנסה לשאול שאלה ?
מה לעשות אני לא מקצוען אני מנסה להיות ואני בטוח שאני שאני יכול ללמד על אנשים שנמצאים כאן בפורום על מערכות של מיקרוסופט אבל לינוקס אני מנסה ללמוד .
הפורום לא נועד לעזור לאנשים שזקוקים לעזרה ?
למה בפורום של מיקרוספט זה לא קורה ? כי שם האנשים יותר נחמדים ?

מה לעשות ההתקנה בלינוקס הרבה יותר קשה מאשר חלונות
אני מקווה שתוכלו לעזור ....רק אני רוצה להדגיש אני כל היום באתר http://penguin.whatsup.org.il/guides
ואני כן מנסה ללמוד זה לא שאני זורק שאלות כי סתם משעמם לי ....אני רוצה ללמוד ויש לי עוד הרבה מה לשאול ויש לי עוד הרבה מה לדעת אלב לפחות אני צריך את הרקע הבסיסי ואני מקווה שבעזרתכם אני אלמד ?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
hary_iלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 26/06/2003 · הודעות: 1035 · מיקום: הרצליה

הודעה פורסם: 20/02/2004 - 18:58
נושא ההודעה:

איני יודע על מה אתה מתלונן, תן דוגמה לשאלה אחת שלא ענו לך היטב.
בדרך כלל האנשים כאן נחמדים ועונים לשאלות.
אם אתה אומר שאתה קורא מדריכים בפינגווין כדאי שתקרא את המדריך איך לשאול שאלות.
לדעתי אינך יודע לשאול שאלות, כותרת כמו תיכנסו שאלה מעניינת היא כבר מראה שלא קראת את המדריך.
המדריך הזה יסביר לך גם מדוע לא עונים לך כאשר אתה שואל את השאלה בצורה לא טובה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 20/02/2004 - 19:44
נושא ההודעה:

אני חושב שקיבלת תשובה, אז אני אחסוך לי את הנאום הקצר. בכל אופן, לא יודע לאיזו שאלה אתה מתכוון אבל לפעמים גם לנו נשבר ממבקרים שמנסחים כותרות מעצבנות. הכותרת הנוכחית מעצבנת לא פחות ולדעתי לא ראויה אפילו לתשובה.

זה לא גן ילדים פה. אנחנו משקיעים הרבה מאמץ כדי שהפורום יהיה שימושי ונעשה לא מעט פיתוח עצמי כדי לאפשר חיפוש יעיל. ההתנהגות שלך פוגעת קודם כל בנו וכמובן ובמבקרים אחרים באתר שבאים לכאן מן הסתם כדי לקבל תשובות ולהעזר בחומר המצטבר ולא כי משעמם להם.

לדעתי אתה לא ממש מבין מה זה קהילה, במיוחד קהילת קוד פתוח. האתר הזה לא קיים כדי לשכנע אותך לעבור מחלונות או כדי להראות לך שיותר טוב בלינוקס. הוא פה כדי לעזור למי שמחפשים עזרה. זה הכל. הסיגנון שלך פוגע במאמץ המשותף הזה והוא מעיד יותר מכל, כמו שאפשר להתרשם מהכותרת שלך, על חוסר בגרות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/02/2004 - 19:59
נושא ההודעה:

אני אישית חושב שהיו כאן הרבה מריבות עם אנונימים וניובים בעבר, אבל לא כדאי לתת לזה להשפיע עלינו היום, יש אנשים שבתמימות עושים דברים שלנו ידוע שלא צריך לעשות כאן בפורומים, אבל הם בתמימות עושים
אז צריך להעיר להם בצורה מנומסת שיחדלו מכך, כמו שhary_i עשה ולא להתחיל במתקפות "אתה אשם", "אתה רע"
דיטיגאס, קח לתשומת ליבך
קול ספוט...

חזרה לתוכן הדיון
yehudaלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 23/02/2002 · הודעות: 798 ·

הודעה פורסם: 20/02/2004 - 21:08
נושא ההודעה:

לפני שהעניינים ימשיכו "להתחמם"....
מדיניות האתר בין היתר קובעת שעל מנת לקבל עזרה יש לעמוד במינימום הכללים שיאפשרו גם לאחרים להעזר בעזרה המוגשת בעתיד.
דיונים אשר אינם מוגדרים בכותרת מתאימה הינם בדיוק מהסוג העומד כנגד לכללי המשחק כאן.

מעולם לא נידחה כאן מישהו בשל שאלה כזו או אחרת אשר עמדה בכללים אפילו אם נשאלה בעבר על ידי מישהו אחר ( דבר שקצת חיפוש היה חוסך ). במקרים רבים פשוט היתה הפניה לשאלה דומה שנידונה בעבר והדבר היווה תשובה מספקת.

הדיון הנ"ל ננעל בשל אי עמידה במינימום המחוייב ואם יש למישהו משהו קונקרטי לחדש בנושא הוא מוזמן לפתוח דיון או לפנות ישירות אלי.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. hary_i