ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
borfigלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/03/2004 · הודעות: 124 · מיקום: segfault

הודעה פורסם: 08/03/2004 - 16:13
3 נושא ההודעה: הצעה לפרוייקט קוד-פתוח: ספריית שירותי שפה "חכמים"

לכל המעוניין,
אני מחפש מתכנת(ים/ות) שיודעים PHP, Java, Perl ו/או (++)C שיודעים לעבוד ב-XML.
הפרוייקט המוצא הוא לעשות porting של ספריית NET. חדשה שכתבתי: BFC MultiLang .NET v0.1 שמטרת לספק שירותי שפה "חכמים" לתוכנות ואתרים המבוססים על NET. כתובת הבית של הספרייה היא: www.borfig.com/dotnet/multilang.asp
BFC MultiLang .NET v0.1 הינו פרוייקט קוד-פתוח המוגן על-ידי רשיון GNU LGPL, וכתוב כולו ב-++Managed C.

קצת רקע: ב-phpBB ישנו באג כאשר הוא מדבר ברוסית - צורות הרבים של מילים רבות.. פשוט שגוי דיקדוקית...
ברוסית, כמו בשפות רבות אחרות צורת הרבים של מילה תלויה בכמות מודולו 10 או מספר אחר.
הרעיון שלי היה להגדיר סינטקס XML-י פשוט שיאפשר הגדרת ביטויים בצורות רבים נכונות דיקדוקית בהתבסס על כלל זה ועל מקרים יוצאי-דופן, וזה בלי שהמתכנת יידע על כך - המתרגם כותב קובץ XML פשוט שמגדיר את הביטויים בהם משתמשים בתוכנה/אתר אינטרנט.
באתרי אינטרנט "הידור" משאבי MultiLang נעשה רק פעם אחת ורק כאשר הם מתעדכנים, וקוד האתר לא דורש הידור מחדש (לפחות במקרה של NET....).

בקיצור, אני מחפש אנשים שמוכנים לתרגם את הספרייה שלי ל-PHP, ל-Java, ל-Perl ו/או כספריה ל-Linux ב-(++)C. הפרויקט יתפרסם באתר שלי, ועליו להיות מוגן על-ידי רשיון GNU LGPL או GNU GPL.

נ.ב. אני מתעצל לכתוב את ספר ההוראות בעברית/רוסית. מישהוא מעוניין לתרגם??? (דרישות - עבודה ב-eLaTeX, רצוי MiKTeX) תרגומים בשפות אחרות גם יתקבלו בברכה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. borfig