ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/06/2004 - 11:10
נושא ההודעה: התקנת postfix ב-Debian

אני רוצה להתקין Debian אבל אני לא רוצה להתקין את כל החבילות של Debian אני רוצה שזה יהיה שרת מייל ו DNS אז אמרתי לו שאני לא בוחר חבילות (בהתקנה ) אלא אחרי זה אני יוריד דרך APT-GET חבילות שאני רוצה ...האם זה יוריד לי חבילת Postfix אם אני יעשה apt-get install postfix בלי בעיה ?
או שאני צריך חבילות שהם הכרחיות ל Debian ? ובכלל מה זה אומר אם אני בוחר את החבילות אחרי ההתקנה האם זה אומר ש Debian בכלל מותקן אצלי ?

תודה רבה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 08/06/2004 - 11:37
נושא ההודעה:

הכותרת של הדיון שלך שונתה. נא להקפיד על כותרות שמתארות את הבעיה, אחרת הדיון יינעל ויימחק.

יש את מערכת הבסיס שאתה צריך להתקין (וזו ההתקנה הבסיסית, ללא חבילות נוספות). לאחר מכן תוכל לבצע apt-get install למה שתרצה, הוא יתקין את כל התלויות.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
yehudaלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 23/02/2002 · הודעות: 798 ·

הודעה פורסם: 08/06/2004 - 12:08
נושא ההודעה:

על מנת להתקין שרת debian שזה יהיה יעודו אכן התקנת בסיס של woody היא הבחירה הנבונה.

התקנת הבסיס מגיעה עם מספר מצומצם מאוד של חבילות אשר דורש מהמתקין לבחור בעצמו את השירותים השונים שירוצו על השרת. היתרון העצום בכך זה שאתה מקבל מערכת שלא מכילה רכיבים מיותרים.

כאשר הינך מתקין woody המהווה כרגע את גירסת ה stable של debian קח בחשבון שרכיבים שתתקין יהיו יחסית מגרסאות ישנות אשר מאז סגירת woody כ"יציב" עודכנו רק מבחינת אבטחה.
לכן הייתי ממליץ לך למצוא backport של הרכיבים הקריטיים עבורך לצורך ההתקנה כך שבסיס המערכת שלך ישאר יציב אבל תוכל גם להנות מחידושים שקיימים בגירסאות ה testing.
שים לב לפרטים והקפד לשמור על עידכונים בעיקר עידכוני אבטחה.
מנגנון ה apt-get יאפשר לך לבצע התקנות סטנדרטיות של השרתים השונים על ידי הרצת pre-installation-scripts אשר ישאלו אותך לגבי התצורה הרצויה לך. שים לב להגדרות מורכבות יותר עליך להתעמק בכתובים ( והרשת מלאה במקורות איכותיים ).

בהצלחה.. Cool

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/06/2004 - 12:35
נושא ההודעה:

תודה רבה לכם !!
עכשיו יש לי כבר שרת מייל מה שאני רוצה לעשות זה לקחת את קובצי הקונפיגיורציה שלי שהם etc/passwd etc/shadow ו main.cf.
ראיתי שיש לי על השרת הישן rcp איך אני יכול להעביר את הקבצים לשרת החדש האם משהו יכול בבקשה להגיד לי את ה syntax אני יודע שיש אותו ב MAN פשוט לא הסתדרתי איתו !

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. mksoft
  3. yehuda