ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
תמהוני מצויאורח · ·

הודעה פורסם: 15/06/2004 - 01:57
נושא ההודעה: מה דעתכם על Xandros ?

בטח כבר שמעתם ש Xandros החלו להפיץ גירסה חינמית להפצתם האחרונה. מה דעתכם? שווה התקנה? מישהו יודע על אילו שהם באגים קריטיים? ובכלל, מה יחסה של הקהילה כלפי Xandros?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/06/2004 - 07:23
נושא ההודעה:

כנראה שמדובר בהפצה מאוד ידידותית ומהוקצעת, עם בסיס טוב (דביאן סיד) ותוספות קנייניות (התקנה, אשף הגדרות). משתמשי חלונות שמחפשים מערכת קלה ונוחה לשימוש ימצאו בקסנדרוס מענה מעולה (אולי אפילו יותר מסוזהף מנדרייק ופדורה).

אבל!!!

כאמור יש להפצה מרכיבים לא חופשיים, ולכן אף אחד לא מבטיח שהם ימשיכו להפיץ את הגרסה החינמית (כבר קרה פעם, שההפצה הזו, בשמה הקודם - קורל לינוקס, שחררה כמה גרסאות חינמיות ואז הפכה להפצה בתשלום).

יותר מזה, יש הגבלות מאוד מעצבנות ברישיון (ראה הערות בדיון שהיה בעקבות הידיעה בווטסאפ מלפני כמה ימים).

אם אתה מעוניין בתוכנה חופשית אז כנראה קסנדרוס לא בשבילך. אם אתה מחפש הפצה קלה לשימוש שתלמד אותך מה זה לינוקס ואח"כ תעבור להפצה חופשית, קסנדרוס יכולה לתת פתרון לא רע בכלל.

חזרה לתוכן הדיון
Liroxלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2004 · הודעות: 196 · מיקום: Finland

הודעה פורסם: 18/06/2004 - 02:20
נושא ההודעה: ניסיתי Xandros והחכמתי!

למרות שאני תמיד שב לסלאקוור היקרה שלי, אני בד"כ סקרן מאוד לבדוק הפצות חדשות ומעניינות.
Xandros החדשה בגרסתה המופצת בחינם הרשימה אותי עד מאוד. זהוי החומרה המעולה שלה ושימת הלב גם לפרטים הקטנים (כמו למשל שמיעת זרמי רדיו של WMP באמצעות XINE ובקליק אחד) הקלות הנהדרת בהתקנה, היציבות היחסית והעיצוב המודרני והיפה עושים את Xandros למתחרה אמיתית לחלונות על שוק המחשבים הביתיים! אני מאמין מאוד שאם הפרטים הקטנים בהפצות הגדולות יותר והחופשיות יותר יגיעו לרף החדש שמציבה Xandros כסטנדרד, ביל גייטס עשוי לפשוט רגל, ואם Wine החופשי כבר יצליח להריץ תוכנות חשובות יותר ומגוונות יותר אזי אותו הנ"ל עשוי גם לפשוט יד!
ח"ח חזק מאוד לקסנדרוס!
אני חוזר לסלאקוור הישנה והטובה, אבל רק בגלל שאני כבר רגיל אליה וכבר יודע לקנפג אותה כמו שצריך.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 18/06/2004 - 02:25
נושא ההודעה:

http://www.whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3147&mode=nested&order=1&thold=0

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [תמהוני מצוי]
  2. אורח
  3. Lirox