ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/04/2004 - 15:08
נושא ההודעה: מעוניין לקבל קצת פרטים על הפדאורה החדשה!

אהלן חברה,
אני מתחיל מדי יום להתעניין עוד ועוד בלינוקס, ואני רק מחכה לרגע להתקין את אחת ההפצות...
עכשיו דיברתי עם חבר שלי שהוא עובד עם לינוקס, והוא אמר לי לחכות ל 5 במאי משהו כזה, בגלל שהולכת לצאת גרסא של פאדורה, משהו פאדורה 2 עם קרנל חדש אני לא בדיוק יודע, אבל אם הבנתם אותי תוכלו בקשה לספק לי כל מידע אפשרי על המערכת, תאריכי יציא ועוד מידע על המערכת עצמה, מה היא אמורה לכלול וכדומה...

אשמח לקבל מכם כמה שיותר פרטיים אפשריים, תודה רבה לכל מי שיוכל לעזור Wink

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/04/2004 - 16:39
נושא ההודעה:

אני אני אני אעזור לך.
http://fedora.redhat.com/

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/04/2004 - 17:46
נושא ההודעה:

כן תודה אבל אני כבר הייתי באתר של פדאורה, אבל לא מצאתי שם שום סקרינשוטס ממערכת ההפעלה, לא מאצתי את תאריך היציאה המדוייק שלה, וגם לא עוד פרטים בנושא של מה היא תכלול בתוכה, את החומרה הנתמכת וכדומה Sad

חזרה לתוכן הדיון
AMD-Zלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 11/02/2004 · הודעות: 239 ·

הודעה פורסם: 27/04/2004 - 18:17
נושא ההודעה:

ציטוט:
We have set a very aggressive schedule for Fedora Core 2. Red Hat considers two items absolutely "stop-ship" — that is, we will slip the release if necessary to include them. These two items are the 2.6 Linux kernel and SELinux functionality integrated into the distribution. Other areas of technology that the Fedora Community (Red Hat and third parties together) will focus on will include GNOME 2.6 (tight schedule, particularly dependent on Gtk+ 2.4), KDE 3.2, more Java software using gcj (Ant, Tomcat, Jakarta, Eclipse, but not Mozilla plugins, AWT, or Swing), and integrating work on other architectures (at least AMD64, and possibly also SPARC).

והיא תצא ב17 למאי...

http://fedora.redhat.com/participate/schedule/

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
alexrait1לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/06/2003 · הודעות: 228 · מיקום: עיר הקודש צפת

הודעה פורסם: 27/04/2004 - 22:27
נושא ההודעה:

Anonymous :
כן תודה אבל אני כבר הייתי באתר של פדאורה, אבל לא מצאתי שם שום סקרינשוטס ממערכת ההפעלה, לא מאצתי את תאריך היציאה המדוייק שלה, וגם לא עוד פרטים בנושא של מה היא תכלול בתוכה, את החומרה הנתמכת וכדומה Sad

סקרינשוטים הם אינפורמטייביים רק אם מדובר בשולחן עבודה היוצא בגרסה חדשה.
למשל אפשר לראות על המסך את ההבדל בין kde 3.1 לבין 3.2.
אבל אי אפשר לראות את ההבדל בין ההפצות משום שזה בעיקר הבדלים בחבילות, בארגון, בכלים וכו' שזה כמובן לא מצריך צילום מסך.
אולי אפשר לסייג את זה לכלים גרפיים שהצילום שלהם די מיותר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
Ultra-Nubלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 26/04/2004 · הודעות: 6 ·

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 10:01
נושא ההודעה:

היי, זה אינ פותח הדיון Wink
אז מה שאני בא בעצם לשאול אותכם אם שווה לי לחכות קצת עד שתצא הגרסא החדשה מבוססת הקור החדש של פאדורה או שמא להתקין כבר עכשיו הפצה כלשהי?
אני רוצה לציין שלא השתמשתי בלינוקס עדיין כלל ושמעתי שהקור החדש יהיה מעולה ו Friendly, אבל אולי בכל זאת כדי לי להתנסות קצת לפני ? עזרה בקשה Rolling Eyes

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
avielלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/06/2003 · הודעות: 179 · מיקום: אשתאול

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 10:29
נושא ההודעה:

I have installed Fedora Core 2 - Test 3, and played with it a little.
It is in a good state, so I'd recomend to install it just for the fun.
You are about to install Linux anyway, then you should have an available partition - so why won't you just burn the CDs , install and try it.
If you don't like it - you can always install another distribution on top of the old one, or just format these partitions.

Another good start for Fedora:
http://www.fedoraforum.org/

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 10:39
נושא ההודעה:

Ye may i should try the beta version of fedora and decide if it fits to me, However, there are any other available ways to install linux except burning it on a cd with img file? because im actually dont have a cd writer, i can use my father`s one but he`s kinda alwyas busy and i prefer not disturb him, so are they any other possible ways to install
[not complicated are better Razz ]

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 12:22
נושא ההודעה:

ההתקנה היותר מהירה תיעשה ע"י צריבת הדיסקים והתקנתם.
אבל אפשר להתקין מהרשת. תשתמש בגוגל כדי לראות איך עושים זאת.
אני לא יודע מה יש לך בבית אבל אם יש לך למשל שרת או ראוטר שמספק כתובות IP לכל המחשבים אז ההתקנה יכולה להיות פחות מסובכת. אני גם לא יודע איך אתה מחובר לרשת (אינטרנט) איזה סוג של מודמים יש לך כבלים/ADSL אם זה ADSL אז איזה מודם יש לך ? (USB/רשת) בסך הכל האנשים פה הם מאוד חברותיים אבל כמעט אף אחד לא יישב אתך (לא בפורום לפחות) ויתחיל להסביר לך פרה פרה מה לעשות. לכן כדי לך לספק פרטים מה סוג החיבור שלך לרשת ולהשתמש בגוגל לפי מה שאני רואה אין לך בעיה עם אנגלית.
בכל מקרה טיפ להמשך הדרך - אם אתה רוצה מערכת שכל עיסוקה יהיה לראות סרטים לשמוע מוזיקה ולגלוש באינטרט אין הרבה הבדל בין ההפצות רובם באים עם KDE ו GNOME שבשניהם התמיכה בעברית ממש טובה.
מנדרייק למשל מערכת מעולה אין לי שום דבר להגיד נגד פדורה או כל הפצה אחרת.

לגבי המראה כפי שנכתב קודם לכן - כולם יכולים להראות אותו הדבר כי כולם משתמשים באותם חבילות/תוכנות. ההבדלים הם בכלי ניהול שלפי דעתי יותר נוחים במנדרייק מאשר בפדורה (ואני מכיר רק את פדורה 1 כך שאין לי דעה לגבי 2). כמובן שאתה יכול להוריד לך דיסק שלי כנרת/קזית/קזיקס ולהתנסות.
באתר יש המון לינקים להמון אתרים עם המון המון הסברים. סייר לך להנעתך.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 12:36
נושא ההודעה:

קודם כל תודה רבה על התמיכה :]
עכשיו הבעיה היא שאני גיימר, עכשיו אני יודע שזה די טיפשי להזניח את חלונות ולעבור ללינוקס אם אני גיימר, אבל פשוט יש לי מעיין חשק כזה, אני מרגיש שכדי באמת להתקדם במחשבים, אני חייב להתנסות בלינוקס, כן אני די מסטול יכול להיות אבל ככה אני מרגיש...
בכל מקרה, מכיוון שאני גיימר אני זקוק למערכת בעלת הרבה Features , תמיכה בכל מיני פורמטים של סרטים וכדומה, את הרעיון הבנת אני מניח, אבל אני לא גיימר כבד מספיק לי להריץ Warcraft 3 מדי פעם ואולי פה ושם איזה משחקון קטן אני לרוב מתעסק בחומרה\גולש ורואה סרטים..
יהיה מאוד נדיב מצדך אם תוכל לתת לי את מספר האייסיקיו שלך, ושם תוכל קצת להדריך\להנחות אותי בקשר ללינוקס.

שוב אני מודה לך מאוד על העזרה, ולכל מי שעוזר! Wink

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 12:50
נושא ההודעה:

קודם כל אתה לא חייב "להזניח" את החלונות אתה יכול להתקין לינוקס בצמוד לו כל מה שאתה צריך זה מקום פנוי. אם יש לך הרבה מידה חשוב במחשב אז רצוי שתריץ משהו כמו PARTITION MAGIC כדי לעשות מחיצה ריקה נוספת עליה יהיה לינוקס. עד כמה שזכור לי במנדרייק 9.* נוספה אפשרות להשתמש במקום הריק על מחיצת החלונות שלך כדי להפוך אותו למחיצת חלונות דבר זה אינו בטוח במאה אחוז לכן המלצתי לך על MAGIC. בכל מקרה בדרך זו או אחרת ניתן להתקין את לינוקס לצד חלונות לכן אם יהיה לך חשק לשחק קצת אז תמיד תוכל לעלות את החלונות.
אתה נמצא בפורום הלא נכון כדי שאנשים יגידו לך : מה השתגת אם אתה גיימר אז אין לך מה לעשות בלינוקס. זה לא יקרה כאן. יש מספיק משחקים ללינוקס כמו למשל QUAKE ו UNREAL ישנם גם NEVERWINTER NIGHTS ויש המון המון משחקים שיכולים לרוץ בלינוקס כמו כן יש אמולציה של חלונות הנקראת WINE דרכה ניתן להריץ תוכניות של חלונות ביניהם משחקים.
בכל מקרה מה שאני אומר לך כאן לא נאמר לי דרך ה ICQ Smile אלה קראתי פה וקראתי קצת שם. אני אישית ממליץ לך לעשות את אותו הדבר מה שלא תדע ולא תמצא כאן תוכל לשאול. אבל סביר להניח שזה לא יקרה.

ברוך הבא לקהילת חופשית

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 12:51
נושא ההודעה:

לא תהיה לך בעיה עם סרטים, כי mplayer יודע לנגן כמעט כל דבר

משחקים זה כבר קצת יותר בעייתי, כי לרוב משחקי חלונות אין גרסה מיוחדת ללינוקס (למרות שיש כאלה שיש להם, למשל ut2004, neverwinter nights ועוד).

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 13:07
נושא ההודעה:

הא שוב תודה לשנייכם!

עכשיו אני עדיין די בבעיה של איזה הפצה לקחת, אני לא יודע אם שווה לי לחכות לפאדורה קרנל 2, או להתקין לבנתיים הפצה שונה, מה שכן בטוח שעדיף שאני יתחיל בהפצה חברותית למשתמש והפצה שאני יודע לקבל הרבה תמיכה דרכה, מה שאני חושב שמאפיין את ה Mandrake 10, friendly and a huge community which ready to help anytime, and thats very good [at least, thats what i have head] so what do you think guys is it worth to install mandrake 10 as a temporary dist or even continue with her if i would like it?
ועוד שאלה קטנה, בערך באיזה גודל אני צריך לעשות תמחיצה ללינוקס בהתחשב בעובדה שאני הולך לכלול בה גם כמה משחקים והרבה תוכנות?, אני מניח שאני ישאיר את האקספי למקרה הצורך [משחקים, בעיות למיניהם], ומקום זה לא בעייה לדעתי Segate 120g Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/04/2004 - 13:30
נושא ההודעה:

10GB לדעתי יספיק
אבל תלוי איזה משחקים אם אתה רוצה ללכת על הכבדים מבניהים מה שהזכרתי כאן אז אולי כדי להכפיל את זה או אפילו יותר מזה.
לגבי הפצה למתחילים זה נשמע קצת לא יפה. כל ההפצות הם מצויינות זה איך שאתה משתמש בהם משנה. למשל למנדרייק יש כלים גרפיים להרבה הגדרות והאמת שגם לפדורה. ג'נטו שהיא הפצה שנבנת מקוד מקור והרבה הרבה מאוד סבלנות כמעט ואין כלים גרפיים אבל מי שהשתמש בה סביר להניח שלא יחליף אותה כל כך מהר (אני משתמש בה) כדי להתקין אותה צריך לקרוא המון כמובן שגם בדרך אתה לומד איך עובד לינוקס וכו' אבל זה דורש המון סבלנות. אם תשאל פה אנשים סביר להניח שכל אחד יתחיל להגיד לך שההפצה שבה הוא משתמש הכי טובה. אבל אם לא תנסה לבד לא תדע.
אני ממליץ לך להכנס לאתר של אומרי - http://www.linmagazine.co.il
יש שם סקציה "עוברים ללינוקס" למעלה כדי שתקרא אותה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח