ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
BATTERYלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/05/2004 · הודעות: 32 ·

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 18:54
נושא ההודעה: winrar הורס קבצי ISO ? על אילו דיסקטים מדובר בהתקנת רד האט ?

אני הורדתי את לינוקס של ראד האט.אז שתי שאלות: 1. מזה דיסקט אתחול? ומאיפה אני מוריד אותו?! 2. אמרו לי שאם אני מפעיל את השלושת הדיסקים של הלינוקס עם הווינראר זה משתלט על הקבצים והורס חלק....

ובאמת כשהפעלתי את המחשב עם הדיסק בפנים עשיתי בידקה האם הדיסק טוב וזה אמר לי יש שגיאות...אז אם אני יוריד שוב זה יהיה בלי שגיאות?!

תודה מראש ותענו כמה שיותר מהרר בבקשה!

נערך לאחרונה על-ידי BATTERY בתאריך 14/05/2004 - 19:12, סך-הכל נערך 2 פעמים

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 18:58
נושא ההודעה:

בתור התחלה, תקרא את הקישור המצ"ב ותשנה את הכותרת כך שלא יהיה צורך לסגור לך את הדיון.

http://www.whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=FAQ&file=index&myfaq=yes&id_cat=8#385

בתור דבר שני, אני לא הבנתי מה בדיוק אתה רוצה ולא בטוח שאחרים יבינו. אז אחרי שאתה משנה את הכותרת תשתדל לעבור שוב על השאלה בלי לחץ ולנסח את השאלה ככה שיבינו בדיוק מה הבעיה ומה אתה שואל. תן כמה שיותר פרטים וכדאי שתקרא גם את הקישור "כיצד לשאול שאלות בדרך הנכונה והנבונה" שמופיע מעל כל דיון.

בהצלחה.

נערך לאחרונה על-ידי דוביקס בתאריך 14/05/2004 - 18:59, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 18:59
נושא ההודעה:

battery, אתה צריך כבר לדעת את החוקים כאן בפורום. כותרת כמו שנתת כאן ממש לא מקובלת. תשנה אותה כדי שלא יינעל.

יש קישור גדול למדריך למשתמש בפורומים בכל מקום כאן בפורום. אתה יכול להקדיש מספר דקות לקרוא אותו.

עריכה:
דוביקס, מה לקחת היום Question אתה מהיר כל כך Rolling Eyes

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
Koalaלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 11/08/2003 · הודעות: 2843 · מיקום: רחובות

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:00
נושא ההודעה:

כתוב למעלה:

"נא לקרוא את "המדריך למשתמשים בפורומים" ואת "כיצד לשאול שאלות בדרך הנכונה והנבונה"
לפני פרסום הודעה בפורומים. דיונים שלא יעמדו בכללים עלולים להיסגר."

הלינקים:
http://www.whatsup.co.il/modules.php?op=modload&name=FAQ&file=index&myfaq=yes&id_cat=9
http://www.penguin.whatsup.org.il/essays/smart-questions-he.html

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:09
נושא ההודעה: תודה

אוקי הבנתי את מה שאמרתם לי ואני מסכים ..סליחה שלא קראתי החוקים פשוט אני חדש ובכלל לא שמתי לב אליהם כי אני די לחוץ

רק תגידו לי אם הכותרת שעכשיו שמתי היא בסדר?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:15
נושא ההודעה:

הרעיון הוא לא שתערוך את הכותרת סתם. כותרת צריכה לתאר את הבעיה שלך, כך שמי שרואה אותה יוכל להחליט אם יש באפשרותו לעזור או ברצונו להיכנס, וגם אמורה לעזור למחפשים בעתיד. אני אערוך אותה בשבילך בתור דוגמא.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:40
נושא ההודעה:

mksoft :
הרעיון הוא לא שתערוך את הכותרת סתם. כותרת צריכה לתאר את הבעיה שלך, כך שמי שרואה אותה יוכל להחליט אם יש באפשרותו לעזור או ברצונו להיכנס, וגם אמורה לעזור למחפשים בעתיד. אני אערוך אותה בשבילך בתור דוגמא.

תודהבה על העריכה וגם הבנתי למה הם התכוונו עכשיו ויותר אני ישתדל שזה לא יקרה!

ואתה יכול אולי לעזור לי?!

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:43
נושא ההודעה:

קודם כל, לא בטוח שכדאי לך להתקין רד האט מאחר והגרסאות הניתנות להורדה בחינם לא מתוחזקות יותר באופן רשמי. עדיף שתתקין Fedora שמהווה את ההמשך הטבעי של רד האט למשתמשים הביתיים.

למידע בנושא תקרא את המדריך הזה:

http://www.whatsup.org.il/modules.php?op=modload&name=FAQ&file=index&myfaq=yes&id_cat=39

לגבי קבצי ה iso, אתה לא אמור לפתוח אותם כי אז לא תוכל לבצע איתחול מהתקליטור. מידע על אופן ההתקנה המדוייק תמצא במדריך ההתקנה המופיע כקישור פנימי בדף שהפנייתי אותך אליו.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:45
נושא ההודעה:

בוא נתחיל בכך שתספק מידע כדי שנוכל לעזור לך. אם לא תספק מידע דרוש, לא נוכל לעזור.

מה הורדת (ואם השתמשת במנהל הורדות כלשהו, נא ציין את שמו) ? מאיפה (כולל קישור) ? איך winrar קשור לעסק ? ואיך הגעת לדיסקטים ?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 19:49
נושא ההודעה:

אוקי תודה...למישהו יש עוד דעות או עוד הצעות?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 21:40
נושא ההודעה:

סליחה שאני סתם שולח הודעה אני פשוט רוצה להקפיץ את הנושא כי אני רצה את זה עוד היום!! תודה מראש

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 21:58
נושא ההודעה:

ביקשתי ממך פרטים 2 הודעות מעל, ראית את זה Question

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 23:07
נושא ההודעה:

mksoft :
ביקשתי ממך פרטים 2 הודעות מעל, ראית את זה Question

הא אוקיי סליחה לא ראיתי..אז הורדתי עם דאפ ...בקובץ ווינראר...והפעלתי את הקובץ ווינראר...הורדתי מהאתר:
www.linuxiso.org
או משהו כזה

והורדתי את שלושת הדיסקים של רד האט...

אם מישו יכול בבקשה גם להסביר לי מזה הדיסקט איתחול הזה?!

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/05/2004 - 00:17
נושא ההודעה:

באתר שקישרת אין קבצים דחוסים. קובץ iso הוא image של cd, אין צורך ב-winrar וחבריו, צורבים אותם ישירות.

היה לי מקרה שמנהלי הורדות הורידו קבצים שגויים (קרה לי פעם עם disk 3 של RH9 ו-prozilla), במיוחד כאלה שמפצלים את ההורדה למספר חלקים. תנסה להוריד עם משהו אחר, לדוגמא עם הדפדפן עצמו ולא דרך מנהל הורדה.

כדי להיות בטוח שהקבצים טובים, תשווה את חתימת ה-MD5SUM. אם תסתכל ליד כל iso ב- http://www.linuxiso.org/distro.php?distro=7 יש MD5SUM (תוצאה של hash שנותן מין חתימה ייחודית לקובץ).

תוריד md5sum ל-windows מכאן: http://downloads.activestate.com/contrib/md5sum/Windows/

תריץ אותו על הקבצים שהורדת ותשווה את התוצאה ל-md5sum שמופיע ליד כל iso. אם הם זהים, ההורדה תקינה.

דיסקט אתחול משמש בד"כ למקרים שהמחשב לא יכול לבצע boot מה-cdrom (או להתקנות רשת וכו'). אם אתה יכול, אין לך צורך בו.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/05/2004 - 09:00
נושא ההודעה:

mksoft :
באתר שקישרת אין קבצים דחוסים. קובץ iso הוא image של cd, אין צורך ב-winrar וחבריו, צורבים אותם ישירות.

היה לי מקרה שמנהלי הורדות הורידו קבצים שגויים (קרה לי פעם עם disk 3 של RH9 ו-prozilla), במיוחד כאלה שמפצלים את ההורדה למספר חלקים. תנסה להוריד עם משהו אחר, לדוגמא עם הדפדפן עצמו ולא דרך מנהל הורדה.

כדי להיות בטוח שהקבצים טובים, תשווה את חתימת ה-MD5SUM. אם תסתכל ליד כל iso ב- http://www.linuxiso.org/distro.php?distro=7 יש MD5SUM (תוצאה של hash שנותן מין חתימה ייחודית לקובץ).

תוריד md5sum ל-windows מכאן: http://downloads.activestate.com/contrib/md5sum/Windows/

תריץ אותו על הקבצים שהורדת ותשווה את התוצאה ל-md5sum שמופיע ליד כל iso. אם הם זהים, ההורדה תקינה.

דיסקט אתחול משמש בד"כ למקרים שהמחשב לא יכול לבצע boot מה-cdrom (או להתקנות רשת וכו'). אם אתה יכול, אין לך צורך בו.

הא אוקי תודה רבה עזרת לי באמת!

ודרך אגב הורדתי דרך הורדה רגילה את קזיץ...מה אתם אומרים על הגירסא הזאת?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 16/05/2004 - 00:33
נושא ההודעה:

יש דיונים על קזית/קזיקס כאן באתר, כדאי לחפש ולקרוא.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. BATTERY
  2. דוביקס