ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
משהלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 30/08/2003 · הודעות: 985 · מיקום: אלקנה, ישראל

הודעה פורסם: 13/05/2004 - 23:29
נושא ההודעה:

יש לך קישורים? מגניב הניסוי הזה...

ובאמת, לדעתי קצת אכיפה של הכללים תעצור את ההתפשטות של ההצפה. ואם זה באמת אותו אחד שפותח מיליון דיונים, למה לא נותנים לו ban (לip ( וגמרנו?

כל מה שאני אמרתי תקף לגבי ניובים בודדים ששואלים בלי לראות\לשים לב שכבר שאלו את זה. ברגע שזה אותו אחד הוא כבר טרול, ואז לדעתי אין לו מקום בפורום הזה, וודאי שאני לא מגבה אותו.

משה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
BlitzSite Moderator ת.הצטרפות: 17/08/2002 · הודעות: 840 ·

הודעה פורסם: 13/05/2004 - 23:33
נושא ההודעה:

מצטער, נפלאות קרנל בטא וreiserfs עשו מישמש מהמחיצה המקורית שלי (ששם שמרתי לינקים), ולחפש מה היה פה לפני חצי שנה לא יהיה בדיוק קל.

לא מזמן היה פה סדר לא רע. אז שוב הmodding ירד והבלאגן חוגג. תינוקות נולדים מטומטמים. אם חינכת דור אחד זה לא אומר שהתינוקות שיוולדו מאוחר יותר לא יהיו עם מנת משכל של בקבוק.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
משהלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 30/08/2003 · הודעות: 985 · מיקום: אלקנה, ישראל

הודעה פורסם: 13/05/2004 - 23:39
נושא ההודעה:

Blitz :
מצטער, נפלאות קרנל בטא וreiserfs עשו מישמש מהמחיצה המקורית שלי (ששם שמרתי לינקים), ולחפש מה היה פה לפני חצי שנה לא יהיה בדיוק קל.

לא מזמן היה פה סדר לא רע. אז שוב הmodding ירד והבלאגן חוגג. תינוקות נולדים מטומטמים. אם חינכת דור אחד זה לא אומר שהתינוקות שיוולדו מאוחר יותר לא יהיו עם מנת משכל של בקבוק.

בסדר הדוגמאות שלי לא הכי משהו... Laughing
הרעיון היה שזה יקרה וצריך להתמודד עם זה ולא להדחיק את זה כמו שמנסים לעשות...

אבל לדעתי צריך להפריד בין ניובי לטרול. ניובי שכותב מיליון הודעות על אותו דבר ומצפה שיאכילו אותו כבר אינו ניובי והוא עכשיו טרול, ואילו מישהו שרק שאל שאלה אבל לא ממש קרא את החוקים (וזה קורה מה לעשות), הוא לא טרול, צריך להעיר לו שיקרא את החוקים וכו', אבל לא צריך לקלל או להשפיל אותו.

מקווה שהבהרתי את עצמי קצת יותר,
משה

חזרה לתוכן הדיון
BlitzSite Moderator ת.הצטרפות: 17/08/2002 · הודעות: 840 ·

הודעה פורסם: 13/05/2004 - 23:43
נושא ההודעה:

דווקא לא ראיתי שהתנפלו לאחרונה על מישהו ששאל שאלה אחת שלא במקום, אלא שרשרת. דוגמת איתמר.

הmodding צריך לחול גם על עונים, מאחר ולא כולם פה הם הנחמדים שבבני האדם.
עכשיו, למצוא איפה מאיר מתחבא ולדבר איתו... Evil or Very Mad

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 00:00
נושא ההודעה:

לגבי איתמר תראה מה קרה. היה בלאגן גדול, וכל אחד אמר משהו סותר אז ניסיתי להסביר לו(ההודעה הראשונה שלי) וחשבתי שקצת מוגזם שמתנפלים עליו כשיש לו כזה בלאגן בראש (איך הייתי אמור לנחש שגם בסוף הוא לא יסכים להקשיב לכלום?) ועכשיו אם תשים לב, כתבתי שם:

ציטוט:

ה)לא ימאס לנו ממך אם תקפיד על הכללים. וגם תשתדל לא לכתוב עם שגיאות כתיב, כי זה לא מכובד ומעצבן.

אבל הוא לא שמר על הכללים ונגרר למלחמות אישיות. אז כתבתי לו:
ציטוט:

אבל - יש פה כללים. אתה בהחלט צודק (ואני גם אמרתי את זה) שלא היו צריכים לרדת עליך ככה, אבל זה לא אומר שאתה היית בסדר גמור. גם זה שעשית "דווקא" לא מראה על נכונות יתר לשתף פעולה. אם לא תקפיד על הכללים - אל תצפה לשום דבר.
כדי לחדד את העניין אני אשתמש במשלים שלך (על אף שלטעמי היו מאוד בוטים ולא מתאימים) . אתה מציג את עצמך כתינוק שלא יודע כלום, ולכן אין מה לצפות ממנו. אבל זה מאוד קל להגיד שאתה תינוק. אתה לא חייב להתאמץ, אתה לא חייב לנסות אפילו, כי אתה הרי "תינוק".
אני יודע שבאמת קראת את המדריך ולא הבנת וכן התאמצת בהתחלה, אבל ברגע שירדו עליך התחלת להתעצבן, ולהיות "תינוק".

ניסיתי להוציא אותי מהניוביות וזה לא עזר, והפסקתי לעזור לו בסוף. ולמרות שכן די נתתי לו "כפית בפה" הדגשתי בפניו כל הזמן שהוא צריך להקפיד על הכללים, לחפש לבד, ולקרוא, ושזה לטובתו.

אולי הגישה שלי באמת לא תעבוד כי הרי היא לא עבדה שם, אבל נזק היא לא תגרום כי אני מנסה להדגיש שהוא חייב "לעזור לעצמו".

אבל הרי הדיון הזה נועד כדי למצוא פתרונות ולא כדי להאשים אחד את השני. ההצעות שלי היו פורום מתחילים, קצת סבלנות לניובים, וידיעה שזה יעבור להם עם הזמן.

כשתציע משהו יותר פרקטי (ולא לזרוק אותם דרך החלון כי אני לא מוכן לעשות למישהו משהו שלא הייתי מוכן שיעשו לי, יש בי הכרת הטוב) , אני בהחלט אשמח לעזור, כי זה לא נעים לכולנו.

ולגבי מאיר, זה לא יכול לחכות עד מחר נניח? שלך לו הודעה פרטית, וכשהוא יראה הוא יגיב.

משה

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 00:16
נושא ההודעה:

נו מה, אני צריך לחזור מהטיול עם הכלבים כדי למצוא את זה ממתין Question אני יודע שאני חוצפן, אך בין העבודה, ווטסאפ והתוכנה החופשית מותר לי לנסות חיים במשך מספר שעות היממה, לא Confused

1. אני לא כל כך מבין על מה המהומה. פעם בכמה חודשים יש מספר ימים כאלה (פעם אחרונה היה עם כנרת במעריב) של גל שכזה. לאחר יום יומיים, בד"כ קורה אחד מהשניים: אלו שנכנסים לתלם בסופו של דבר, הופכים לחברים תורמים בקהילה. אלו שלא, בד"כ לא חוזרים לאחר מספר ימים.

2. באן זו פעולה חמורה. אני לא זוכר מתי נקטנו בכזו, ואני רואה זאת כדבר חיובי.

3. זהו אתר קהילתי. אם אתם חושבים שאתם יכולים, אדיבים, סבלניים ורוצים לעזור, אפשר לבקש ולהפוך למודרטורים. מודרטורים לא זקוקים לדם כחול או זכות אבות. יהודה, דוביקס ואנוכי מאוד עסוקים בתקופה האחרונה, ונוכל להיעזר בנוספים.

4. אני לא מרוצה מהמדריך הנוכחי. הוא לא מספק תשובות טובות, וזו אחת הסיבות להקמת הוויקי, השאיפה היא למשהו שיהיה גמיש יותר ומקיף יותר וימנף את הקהילה לצורך יצירתו.

Blitz: אני הולך לתפוס איזו מקלחת ולסגור באג בבאזילה של gentoo. אעלה ל-ICQ אחריה, אם עדיין תהיה כאן (עניין של 20 דקות עד חצי שעה) תן קריאה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 00:34
נושא ההודעה: Re: הורדת מנדרייק 10

Anonymous :
TNT :
משה :
TNT :
Anonymous :
אני צריך קישור להורדה של שלושת הדיסקים של מנדרייק 10 (לא גרסת קהילה !!!)
חיפשתי כאן ftp://mandrake.contactel.cz/Mandrakelinux/official/10.0/i586/
בכל התיקיות ולא מצאתי אימג'ים של דיסקים מסויימים, רק חבילות להתקנה

עזרה בבקשה

RTFM
נמאס לענות על השאלות הניוביות האלה, בלי שהמשתמש יזיז את קצה הצפורן שלו! Mad
למידע נוסף: http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12845
במידה ואתה לא רוצה לחפש לבד-זו הבעיה שלך, ולא של אף אחד אחר מחברי הקהילה!
נמאס מאנשים כמוכם. פשוט נמאס Evil or Very Mad

דווקא נמאס מאנשים כמוך. לא רוצה - אל תענה. אבל תזכור שגם אתה היית פעם ניובי (לא מכיר אותך אישית אבל כמעט בטוח שכן, ואם לא, אז אחרים שמצדדים בדעות שלך שגם אלהים אני מפנה את ההודעה כן היו) וגם אתה חשבת שמגיע לך הכל ושאתה הראשון ששואל את השאלה הזאת.

ובדיון הזה אף אחד אפילו לא הפנה אותו לשום מדריך או משהו שהוא היה אמור לקרוא ככה שיש הרבה יותר גרועים ממנו.

משה. Evil or Very Mad

ומאיפה יצאו המסקנות האלה? אותי אף אחד לא הפנה לחפש את החומר, מפני שהשקעתי מאמץ בלחפש בעצמי את החומר!
תתפלא, אבל אני גם ניוב-אבל עם הבדל קטן: אני לא רץ לשאול שאלות, אלא קורא לפני כן-ועובדה שמעולם לא פתחתי דיון בוואטסאפ, בטח ובטח לא לגבי נושאי תמיכה.
אנשים שואלים שאלות אינפנטיליות, והם לא טורחים לחפש לבד (תתפלא, אבל אני חיפשתי לבד, בלי תמיכה של אף אחד) - כשאנשים כמוך מגבים אותם, ואומרים להם שזה בסדר, הם יחשבו שאנחנו באמת רוצים להאכיל אותם בכפית-ואנחנו לא.
אם אתה כן, זו הבעיה שלך - ואל תעניש את כל הפורום בזה שחצי מההודעות בכלל לא רלוונטיות.
אגב- הוא בכלל טרח לחפש את הלינקים? ותאמין לי שלא חסרים כאן דיונים לגבי מנדרייק 10 Evil or Very Mad
אגב, תמיד התאפקתי והשתדלתי שלא להכנס מילולית בניובים האלה, אבל מתישהו כבר הרגשתי חוסר חמצן, ובצורה לא רצונית התחלתי לרשוף אש Evil or Very Mad
נמאס לך ממני? נמאס לך מכל שאר חברי הפורום, שאני בטוח שמרגישים בדיוק כמוני-בלי אוויר לענות לניובים האלה, בפעם ה1001...
http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12845

אתה לא רוצה לעזור אז אל!!!!!
אם אתה נהנה לסבול אז תמשיך בשלך .... אתה לא רואה אף-אחד פותח הודעות נמאס מההדאות שנמאס....
ואם ישלך בעיות אז יש הרבה פורמים לבעיות נפשיות.... אולי עדיף שתלך לשם
אני והרבה אחרים כאן כדיי לעזור

אני לא נהנה לסבול, וזו הסיבה שאני ממשיך להגיב כאן.
אנשים פותחים גם פותחים דיונים לגבי זה שנמאס להם מהשטויות של מנדרעק 10:
http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12845
אני מריח קריאה סלקטיבית?
אגב, אני מכיר כמה פורומים שמלמדים לקרוא From Scratch, כך שלא תצטרך להעזר יותר באמא כדי לכתוב את ההודעות חסרות הערך בפורום.
באמת חבל על המקום ועל העצבים שלי, בזמן שהודעות כאלה נכתבות שוב ושוב ושוב.
גם לי נמאס מהשטויות שנכתבות כאן בלי הפסקה.
אגב, אני מקווה שאחד המנהלים יסכים להצעתי להעלות טקסט ליד הקישור למדריך וואטסאפ, שמפנה לFAQ בוויקי העתידי של וואטסאפ על מנדרייק 10 (אם זה יחזיר את השקט לפורום, אני מתנדב לכתוב).
מנהלים-מישהו מוכן לנעול את הדיון?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 01:25
נושא ההודעה:

בתור ניובי מן המניין אני אסנגר על שכמותי
אומרים שאם תתן לרעב דג הוא ישבע היום אבל אם תלמד אותו לדוג הוא תמיד יהיה שבע-
רוצה לומר שאם שואלים אותה שאלה עשר פעמים כנראה שלא חייבים לתת עשר פעמים אותה תשובה אבל התחליף לתשובה לא צריך להיות שפה גסה אלא הסבר כיצד יש לשאול ומה יש לעשות לפני ששואלים.
באופן אישי מאוד אהבתי את ההתפתחות בדיון הזה
http://whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12357&highlight=%F8%F9%FA+%EE%F9%F8%E3
אבל לא חסרות דוגמאות אחרות ובכל מקרה הדבר הקל ביותר לעשות הוא לדלג להודעה הבאה.

DoK

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 08:23
נושא ההודעה:

כל ההודעות המיותרות של כל האנשים המשועממים שתוקפים את הניובים הועברו לדיון הזה. נא לרכז כאן את כל התגובות בנושא זה, ולהשתדל לא לתקוף בדיוני התמיכה עצמם.

אם אתם לא רוצים לענות למי ששואל שאלות שמעצבנות אותכם, אל תענו. זה המתכון הכי טוב להבטיח שהדיונים האלו ייעלמו, או שבמחילה מכבודכם תשקיעו את הזמן הפנוי שלכם בתוצרים יותר פרודוקטיביים (אם מישהו רוצה רעיונות לכתיבת מדריכים הוא יכול לפנות אלי בהודעה פרטית).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 13:13
נושא ההודעה:

דוביקס :
כל ההודעות המיותרות של כל האנשים המשועממים שתוקפים את הניובים הועברו לדיון הזה. נא לרכז כאן את כל התגובות בנושא זה, ולהשתדל לא לתקוף בדיוני התמיכה עצמם.

אם אתם לא רוצים לענות למי ששואל שאלות שמעצבנות אותכם, אל תענו. זה המתכון הכי טוב להבטיח שהדיונים האלו ייעלמו, או שבמחילה מכבודכם תשקיעו את הזמן הפנוי שלכם בתוצרים יותר פרודוקטיביים (אם מישהו רוצה רעיונות לכתיבת מדריכים הוא יכול לפנות אלי בהודעה פרטית).

דוביקס, עד לפני מספר שבועות חשבתי כמוך-אך ריבוי הדיונים על מנדרייק 10, שעוסקים בדיוק באותו נושא, לדעתי רצח את הפורום Sad
אנשים ששואלים שאלות נורמליות, אינם יכולים לקבל תשובה, משום שהניובים מפגיזים הודעות על מנדרייק 10 בקצב לא אנושי, והדיונים הרציניים נופלים-וחבל על כך.
אגב, בזה שאנחנו לא מכוונים אותם לקריאה, אנחנו לא מכינים אותם לעולם הלינוקס-ובכך פיספסנו את המטרה שלנו (או של רובנו) כאשר אנו עונים לניובים כאלה.
מבחינתי, הפורום נמצא בתקופת משבר-ובמקום לענות ולנסות לתמוך באנשים עם שאלות מהידע המועט שהספקתי לרכוש, אני אעדיף לתרום לקהילה בדרכים אחרות.
אם אחד המנהלים לא יתפוס את עצמו חזק, אני חושב שהפורום ימשיך לצלול, ואנשים כבר לא יבקשו תמיכה לשאלות שלהם.
כאשר אחד המנהלים מפרסם הודעה שאינה מגנה את ריבוי ההודעות על מנדרייק 10, ניובים יראו זאת כ"אור ירוק" להמשכת "הספמת" הפורום, ואתר "Whats_MDK10_up" יתחיל להצטמצם מבחינת הקהילה.
מקווה שהבנתם את כוונתי.
אורן

נערך לאחרונה על-ידי TNT בתאריך 07/10/2004 - 14:34, סך-הכל נערך פעם אחת

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
WolfSignלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/04/2003 · הודעות: 1685 · מיקום: /usr/portage

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 15:50
נושא ההודעה:

ציטוט:
דעתי אחרי שditti עזב אין פה ממש השגחה. רואים כבר התוצאות.

למה הוא עזב...?

זהו מחיר החופש: כל גרם ,כל טיפת דם מגופך משולמים למפרע.

חזרה לתוכן הדיון
פיל-קטןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/05/2004 · הודעות: 1089 ·

הודעה פורסם: 14/05/2004 - 16:54
נושא ההודעה:

TNT :
דוביקס :

דוביקס, עד לפני מספר שבועות חשבתי כמוך-אך ריבוי הדיונים על מנדרייק 10, שעוסקים בדיוק באותו נושא, לדעתי רצח את הפורום Sad
אנשים ששואלים שאלות נורמליות, אינם יכולים לקבל תשובה, משום שהניובים מפגיזים הודעות על מנדרייק 10 בקצב לא אנושי, והדיונים הרציניים נופלים-וחבל על כך.
אגב, בזה שאנחנו לא מכוונים אותם לקריאה, אנחנו לא מכינים אותם לעולם הלינוקס-ובכך פיספסנו את המטרה שלנו (או של רובנו) כאשר אנו עונים לניובים כאלה.
מבחינתי, הפורום נמצא בתקופת משבר-ובמקום לענות ולנסות לתמוך באנשים עם שאלות מהידע המועט שהספקתי לרכוש, אני אעדיף לתרום לקהילה בדרכים אחרות.
אם אחד המנהלים לא יתפוס את עצמו חזק, אני חושב שהפורום ימשיך לצלול, ואנשים כבר לא יבקשו תמיכה לשאלות שלהם.
כאשר אחד המנהלים מפרסם הודעה שאינה מגנה את ריבוי ההודעות על מנדרייק 10, ניובים יראו זאת כ"אור ירוק" להמשכת "הספמת" הפורום, ואתר "Whats_MANDRAKE10_Up" יתחיל להצטמצם מבחינת הקהילה.
מקווה שהבנתם את כוונתי.
אורן

אורן, אם הניוביז היו משקיעים מספיק כדי לראות שאחד המנהלים פרסם הודעה שאינה מגנה את ריבוי ההודעות על מנדרייק 10, הם היו קוראים בדרך גם את הכללים, נתקלים בהפניות למדריכים, ועוזבים אותנו בשקט.

מה שכן, עשוי להיות מאד חיובי אם למנהלים תהיה דרך להוציא דיון מעמוד הבית, גם בלי לנעול אותו. כך אפשר יהיה להילחם אפקטיבית בבעיית השקיעה של דיונים רציניים, וגם בתוצר הבעייתי שלה שכבר מתחיל להופיע -- אנשים ששואלים שאלה רצינית, לא מקבלים תשובה, ואחרי כמה שעות כשהשאלה יורדת מעמוד הבית, מוסיפים תגובה שכתוב בה רק "UP" כדי להחזיר את הדיון לעמוד.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
Tsukasaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/09/2003 · הודעות: 99 · מיקום: על גבעות אירלנד עם הכבשים שלי.

הודעה פורסם: 25/05/2004 - 08:23
נושא ההודעה:

אני מסכים עם משה, כל אחד היה פעם ניובי, ובלי ניובים חדשים, לינוקס לא תוכל להתקיים לעד. אין ממש מה לעשות בנידון, יש ניוביז שהם פריקים של מחשבים והם עוברים ללינוקס בגלל שהם רוצים להכיר לעומק את תחום המחשבים, ויש ניביוז שעוברים ללינוקס רק בשביל להתרברב לפני כל העולם בזה שהם עזבו את מייקרוסופט. (הטרולים שאומרים אחר-כך שלינוקס לא טוב)

על השאלה "איך מוסיפים/מסדרים פונטים ב- KDE" עניתי כבר לפחות 6-7 פעמים ונתתי הסבר מלאה ומפורט עד כמה שיכולתי, בגלל 2 סיבות -
א. זאת יחסית תשובה קצרה.
ב. אם הם יצליחו להתגבר על בעיות פשוטות בעזרת הסבר ישיר בלי לשלוח אותם לקישורים, אז זה יתן להם אולי חיזוק להתגבר יותר המשך.

(כמובן שאני גם בודק עד כמה הם השקיעו בשאלה כדי לדעת אם שווה להשקיע בהם - ויש ניוביז שבאמת משקיעים בלשאול שאלות!)

** אתם גם עושים הכללה די גדולה, יש דווקא גם ניוביז שחורשים על גוגל, כדי לא לוותר לעצמם ולהיות תלויים יותר מדי בפורומים. (מעדיפים לחפש את התשובות הכי עמוקות) **

ד"א יש גם כאלה שיש להם אנגלית גרוע לחלוטין ובהתחלה קשה להם לקרוא מאמרים ארוכים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
HeyYaLלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/02/2004 · הודעות: 222 · מיקום: שם

הודעה פורסם: 27/05/2004 - 10:38
נושא ההודעה:

Tsukasa :

על השאלה "איך מוסיפים/מסדרים פונטים ב- KDE" עניתי כבר לפחות 6-7 פעמים ונתתי הסבר מלאה ומפורט עד כמה שיכולתי, בגלל 2 סיבות -
א. זאת יחסית תשובה קצרה.
ב. אם הם יצליחו להתגבר על בעיות פשוטות בעזרת הסבר ישיר בלי לשלוח אותם לקישורים, אז זה יתן להם אולי חיזוק להתגבר יותר המשך.

פעם ראשונה שאני קורא שאתה מסביר בצורה טובה יא דיסלקט Laughing

ולעניין - אחרי ההודעה הזאת אני חושב שווטסאפ די השתנתה, הכל חזר להיות כמו שהוא היה [ניובים קראו את ההודעה הזאת?] ואני מקווה שישאר ככה.

הסידור החדש של הפורומים מאוד עוזר למשתמשים החדשים והוותיקים כאחד למצוא את עצמם, לשאול שאלה בפורום המתאים - ולהנות כמו כולנו, כי זו המטרה Very Happy

נכון, כולנו היינו ניוביז (ואני זוכר את ההודעה המפדחת הראשונה שלי Embarassed ), אבל למדנו את חוקי הקהילה ונהפכנו לחברים בקהילה ולא לעוד-אורח-מתוך-עשרות-ואולי-מאות-אורחים-שמתחברים-לאתר.

לסיכום, נקווה שלא יבואו עלינו עוד תקופות כאלו שוב... וזהו Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 27/05/2004 - 13:03
נושא ההודעה:

Blitz :
לדעתי אחרי שditti עזב אין פה ממש השגחה. רואים כבר התוצאות.
וזה מזכיר לי, אני צריך לתפוס את מאיר ולדבר איתו בנושא. מזמן רציתי לעשות את זה.

בחזרה ל"נושא".
לפני חצי שנה-4 חודשים בערך התחזיתי פה, בוואטסאפ למתחיל (מתחילים ליתר דיוק).
פעם ראשונה שאלתי 2-3 שאלות של מתחילים בצורה מתורבתת. מה קרה? קיבלתי תשובות לעניין.
ניסיתי את אותה השיטה, רק עם יחס ממוצע של גולש פורומים, ומה קרה? עוד רגע היו ממציאים לאמי מקצועות.
יש מסקנות?

כן, יש להגביר את היחס בין לאתר ולאנשים פה, לצערי האנשים פה הם לא משרתים או משהו, כל הגולשים פה שעוזרים הם משקיעים מזמנם, ואם מישהו בא אליהם בטענות לא רציניות אני לא חושב שמגיעה לו תגובה רצינית...

להבא יש לשמור על תרבות הדיון.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/05/2004 - 13:11
נושא ההודעה:

לא הגיע הזמן לעזוב את הדיון הזה בשקט? תנו קצת מנוחה לפחות עד שמנדרייק 10.1 יוצאת בעוד כמה חודשים Laughing

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. HeyYaL
  2. AP
  3. משה