ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
בני_19אורח · ·

הודעה פורסם: 28/05/2004 - 01:16
נושא ההודעה: בעיה בהתקנת לינוקס רד האט 9

טוב אז ככה - אני פעם ראשונה מתקין לינוקס על המחשב ולא קראתי שום מדריך ממוקד על התקנה לפני זה - ניסיתי ללכת עם הזרם ולהפעיל את תוכנת ההתקנה הגרפית ANACONDA
אוקיי אז אחרי שאני מתתגבר על הבעיה הראשונה שהמסך לא מגיב לי ברגע שמתחילה ההתקנה אני ניתקל בשני בעיות - אני רוצה לבנות מחיצה ללינוקס על הדיסק הקשיח (שמתי לב דרך אגב שבתוכנת בנית המחיצות יש אפשרות בשם RAID - מה היא נותנת?)
אני בונה מחיצה ראשית (/) ומנסה להמשיך הלאה - הוא נותן לי הערה שצריך ליבנות מחיצת SWAP - שאלה ראשונה -איך עושים את זה?
אני ממשיך למרות האזהרה בהתקנה ומגיע להגדרות המסך - בווינדוס המסך שלי עומד על 60 MHZ אבל כאן יש אנכי ואופקי - מה אני אמור להגדיר? , (אם אני כבר פה אז אני ישאל עוד שאלונת) אחרי שאני משאיר את המסך על ברירת המחדל אני מסיים את התקנת הלינוקס בהצלחה עושה בוט והופ... אין בוט לודר אין כלום המסך ניתקע עים האות L כתובה בתחתית - מה יכולה להיות הבעיה?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
בני_19אורח · ·

הודעה פורסם: 28/05/2004 - 11:52
נושא ההודעה: אופס...

סליחה לא שמתי לב שיש פורום של בעיות בהתקנה מישהו מהמנהלים יכול בבקשה להעביא את ההודעה שלי לשם?

חזרה לתוכן הדיון
בני_19אורח · ·

הודעה פורסם: 29/05/2004 - 15:42
נושא ההודעה:

אחים שלי אם אתם יודעים מה לעשות בבקשה תגידו לי כי אים לא אני יצתרך לפרמט ולהתקין מחדש... וזה ממש המון זמן בבקשה אם אתם יכולים לעזור?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [בני_19]
  2. אורח [בני_19]
  3. אורח [בני_19]