ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 02/06/2004 - 17:53
נושא ההודעה: מה עדיף להתקין, דביאן או קזית?

מה עדיף?
החלטתי שאני רוצה להתקין דביאן בגלל הכלי apt-get, בגלל היציבות וגם לנסות, שמעתי רק דברים טובים.
מה עדיף, דביאן רגיל או להתקין מקזית?
תודה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 02/06/2004 - 18:08
נושא ההודעה:

להתקין מקזיקס-הדור הבא של קזית.
http://kazit.berlios.de
אגב, הכותרת שונתה לכותרת יותר עניינית.
אנא הקפידו על כותרת עניינית וראויה.
תודה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 02/06/2004 - 18:55
נושא ההודעה:

מה ההבדל בין קזית לקזיקס?
עדיין יהיה לי את הכלי apt-get?

חזרה לתוכן הדיון
alexrait1לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/06/2003 · הודעות: 228 · מיקום: עיר הקודש צפת

הודעה פורסם: 02/06/2004 - 19:02
נושא ההודעה:

Anonymous :

יש כמה הבדלים:
קזית - גרסה מיושנת יחסית מבוססת על knoppix3.3, אבל בדוקה מאד.
קזיקס - גרסה חדשה, מבוססת על מורפיקס וניתנת להתקנה פושטה יותר מאשר קזית. החבילות הן של unstable ומיד לאחר ההתקנה מקבלים דביאן לכל דבר. בעוד בקזית יש צורך בשינוים מסוימים.
קזיקס מכילה את kde החדש וחבילות שימושיות רבות שלא נמצאות בהפצות האחרות:
בגרסה החדשה שאמורה לצאת בימים הקרובים ממש, יהיה octave שמאפשרת תמיכה מסוימת בסקריפטים של מטלב, boson - משחק תלת מימדי עשוי ב openGL (דומה לרד אלרט), משחק xscorch , כל מיני תוכנות קטנות לסטודנטים - ml, tcsh, prolog וכו'.
לא מותקנות תוכנות איזוטריות שאין להן שימוש אלא נעשה מאמץ לרכז כמה שיותר מהדברים הכי נפוצים. הוכנסו שינוים לפונטים של kconsole, הוגדרה העברית כראוי כדי להכל על משתמשים חדשים.
המערכת מקונפגת יפה לקראת המשתמש העברי, כלומר מקבלים אריזה מוכנה ועטופה יפה של דביאן.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 02/06/2004 - 21:33
נושא ההודעה:

Anonymous :

קזיקס הרבה יותר חדישה, כוללת את KDE 3.2 ותוכנות מעודכנות יותר.
כמובן שהיא כוללת את APT, מעצם היותה מבוססת דביאן [למעשה, הבסיס שלה, בשונה מקזית (מבוססת קנופיקס), הוא מורפיקס-הפצת Live-CD מודולרית מבוססת קנופיקס].
שים לב, שבזמן שקנופיקס היא הפצת דביאן מלוכלכת (כוללת חבילות מעורבבות ממקורות Testing וUnstable של דביאן, חבילות ממקורות לא רשמיים של קנופר וכד'...), מורפיקס מבוססת על דביאן "טהורה"-כלומר, לא תתקל בתקלות שונות במהלך נסיון שדרוג/התקנת חבילות.
לכן, אני ממליץ להתקין את קזיקס, המאפשרת את קלות ההתקנה של קזית, וטהירות (מילה יפה Smile) החבילות של דביאן, לאחר ההתקנה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. TNT
  3. אורח