ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/07/2004 - 19:34
נושא ההודעה: התקנת Ximian Desktop/Evoloution בסוזה 9.1

אני מנסה להתקין את שני התוכנות האלו אבל הם לא נתמכות, אני רושם את הפקודה שמופיעה באתר של Ximian ושההתקנה עולה רשום לי שאי אפשר לזהות את מערכת ההפעלה שלי ואז זה יוצא מההקנה
מה ניתן לעשות?
והאם גירסת הגנום שמגיעה עם 9.1 היא של Ximian או שזה גנום רגיל?
תודה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/07/2004 - 23:52
נושא ההודעה:

מישהו יודע?

חזרה לתוכן הדיון
IP_אורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2004 - 00:43
נושא ההודעה:

אני חושב שהכי נוח זה עם red-crapt, ואת זה כבר תחפש לבד.

חזרה לתוכן הדיון
Liroxלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2004 · הודעות: 196 · מיקום: Finland

הודעה פורסם: 06/07/2004 - 02:24
נושא ההודעה: SUSE 8.2

בדוידים שנובל שולחת הם מספקים איזואים של סוזה 8.2 למטרה הזאת בלבד. אני סבור שגם 8.2 היא מערכת הפעלה מצויינת, תבדוק אם הם עדיין מספקים עידכוני אבטחה ולכמה זמן זה ימשיך. ואם כן ולהרבה זמן, אני ממליץ להסב ל 8.2 .

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
לוליאורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2004 - 03:24
נושא ההודעה:

בסוזה personal שמורידים מהרשת אין גנום בכלל. כדי להתקין גנום 2.4 עליך לשדרג תחילה ל PRO ואז להחליף את kdm לgdm. בגנום 2.6 עדיין אין תמיכה טובה - ראה אזהרות באתר של סוזה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2004 - 08:45
נושא ההודעה:

הבנתי, תודה רבה לכם Smile
לידע כללי אני משתמש בסוזה 9.1 פרו
יש לי גם עוד שאלה, שמעתי באמת על ה red carpet, מה זאת התוכנה הזו והאם היא עובדת על 9.1?
וכמו כן אני רוצה לעשות שידרוג למערכת שלי ויש דברים שאין ב YOU כגון קי די אי 3.2.3, והקרנל שם הוא רק עד 2.6.5 ולא 2.6.7 ואני בטוח שיש שם עוד כמה רכיבים מיושנים, האם יש תוכנה שתשדרג לי את כל המערכת בלי לשבור שום חבילה?

תודה

חזרה לתוכן הדיון
לוליאורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2004 - 15:07
נושא ההודעה:

יש - אבל כדאי ראשית מילה של אזהרה.
סוזה היא הפצה שמתכוונת לתת לך יציבות, נוחיות ויכולת להשתמש במגוון רב של חומרה. משיגים זאת על ידי בדיקות ממושכות ולכן התוצאה בהכרח לא עדכנית לחלוטין. כרגיל בלינוקס חלק מהבדיקות נערכות על ידי משתמשים שמוכנים להסתכן בחוסר יציבות, ולרשותם מועמדות הגרסאות הטריות ביותר. אתה יכול להצטרף אליהם, להיות מעודכן ולא בהכרח יציב. ישנה תכנה בשם apt שתיתן לך את מבוקשך:
http://linux01.gwdg.de/apt4rpm/
חוץ מזה, באתר של סוזה ובאתרי המראה ישנם עדכונים לסמבה, KDE 3.2.3 ועוד. אלה עדכונים יציבים - אני משתמש בהם ומדווח מנסיון.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/07/2004 - 15:28
נושא ההודעה:

לולי :
יש - אבל כדאי ראשית מילה של אזהרה.
סוזה היא הפצה שמתכוונת לתת לך יציבות, נוחיות ויכולת להשתמש במגוון רב של חומרה. משיגים זאת על ידי בדיקות ממושכות ולכן התוצאה בהכרח לא עדכנית לחלוטין. כרגיל בלינוקס חלק מהבדיקות נערכות על ידי משתמשים שמוכנים להסתכן בחוסר יציבות, ולרשותם מועמדות הגרסאות הטריות ביותר. אתה יכול להצטרף אליהם, להיות מעודכן ולא בהכרח יציב. ישנה תכנה בשם apt שתיתן לך את מבוקשך:
http://linux01.gwdg.de/apt4rpm/
חוץ מזה, באתר של סוזה ובאתרי המראה ישנם עדכונים לסמבה, KDE 3.2.3 ועוד. אלה עדכונים יציבים - אני משתמש בהם ומדווח מנסיון.

זה באמת נשמע נהדר וראיתי שיש להם את KDE 3.3 בטא ואת זה אני בהחלט מתכוון לנסות אבל, כנראה פיספסתי את זה אבל הם לא שכחו את הלינק בשביל להוריד את APT?

סביר להניח שאני פשוט פיספסתי את זה, אתה תוכל לתת לי לינק לדף הורדות של התוכנה?
תודה

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח