ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
rootuxלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/06/2004 · הודעות: 36 · מיקום: Rishon Le Zion

הודעה פורסם: 24/08/2004 - 07:25
14 נושא ההודעה: פתיחת פורטל חדש העוסק בהפצת Clarkconnect

אז ככה... אני מעוניין לפתוח אתר קהילתי הנוגע להפצת http://www.clarkconnect.org/index.php - האתר הולך להיות בסגנון האתר הקהילתי: http://ccfaq.valar.co.uk
רוצים להגיב על הנושא {נראה לכם..לא נראה...יילך..ייזחל.....מענות שאלות וספאם אשמח לקבל כתגובה להודעה be my guest}

כל מי שמעוניין לעזור / יש לו נסיון עם ההפצה,
אם זה בכתיבת מדריך, אם זה בעיצוב האתר (שכנראה יתבסס..כמה מפתיע על punBB),אם זה בשרת חזק יותר, או בכל דבר אחר
אשמח אם תפנו אליי בכתובת galtux@zahav.net.il או לחילופין למספר הפלאפון:
068-565937
גל (rootux) Laughing

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 24/08/2004 - 16:13
נושא ההודעה:

אני לא חושב שיהיה ביקוש לפורטל להפצה זו, שבמילא לא ממש מוכרת...

עד היום נרשמו 4 נסיונות לא-יוצלחים להקים פורטלים למנדרייק, שכיום נחשבת להפצה הפופולרית בישראל (אפילו יותר מרד-האט, לא?).

אני לא רוצה להשמע פסימי, ואני מעריך את ההשקעה שתשקיע במידה ותקים את הפורטל - אך אני לא חושב שיש טעם להקים את הפורטל במידה ואין לו קהל יעד (עד היום אינני שמעתי אפילו על משתמש אחד שמשתמש בclarkconnect. בעצם, אינני שמעתי עליה בכלל, חוץ מקישור אחד שנזרק באוויר בדיון על "הפצת לינוקס לשרתים"...).

אני חושב שבמקום להרים עוד פורטל של הפצה, עדיף להשקיע בתרומת מידע למקורות מידע המבוססים (כמו שותפות בפורום של אתר הבית, כתיבת תכנים הנוגעים להפצה לוויקי "מה-קורה" של ווטסאפ, ותמיכה בפורום של ווטסאפ בנושא ClarkConnect), אך זהו כבר שיקול שלך.

בכל מקרה - אם תחליט להקים את הפורטל - קבל את ברכתי. בהצלחה Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. rootux
  2. TNT