ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
BloodSweatNTearsלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 29/11/2003 · הודעות: 279 · מיקום: Tel Aviv

הודעה פורסם: 25/08/2004 - 21:24
נושא ההודעה: שינוי icon של desktop access ב-kde3.2 על מנדרייק 10

שלום. חשבתי שאולי המקום היותר מתאים לשאלה הזו הוא באוף טופיק כי זו גחמה (אני רוצה לנצח בתחרות הסקרינשוטס...). בכל מקרה, אני רוצה לשנות את האייקון של הנ"ל וזה לא מצליח לי. שיניתי דרך המנהל את ה-icon themes וה-icon הסטנדרטי נשאר ומסרב להתחלף. חלק מהאייקונים שגם לא התחלפו מצאתי והחלפתי ידנית אבל אותו אני פשוט לא מוצא.
תודה מראש.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
משהלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 30/08/2003 · הודעות: 985 · מיקום: אלקנה, ישראל

הודעה פורסם: 25/08/2004 - 22:07
נושא ההודעה:

מנדרייק, (ולדעתי זאת טעות שלהם, אבל אף אחד הרי לא שואל אותי), החליטו שכולם רוצים את האייקונים שהם בחרו בשבילם גם אם הם מחליפים themes, ולכן שינו את השם של האייקון של "הצגת שולחן העבודה" (וגם של התפריט ועוד כמה).
לכן, בגלל שהאייקון עם השם שהם קבעו לא מופיע בשום ערכה אחרת, זה מחפש בערכה הקודמת את האייקון הזה, עד שזה מוצא את האייקון של מנדרייק (כי באף ערכה אחרת אין אותו).
כדי לטפל בזה, צריך פשוט לשנות את השם של האייקון שאתה רוצה שישמש ל"show desktop" לשם desktop-mdk.png, וככה זה ישתמש בו.

משה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
BloodSweatNTearsלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 29/11/2003 · הודעות: 279 · מיקום: Tel Aviv

הודעה פורסם: 25/08/2004 - 22:19
נושא ההודעה:

הוחלף. תודה רבה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004