ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 07/09/2004 - 18:41
נושא ההודעה: נעילת נושאים שלא לצורך

שלום אדמינים יקרים

לאחרונה אני רואה פה ניצול לרעה של חלק ממכם בסמכיות שלכם. אתם סוגרים הרבה יותר מדי נושאים שלא לצורך. שתי דוגמאות:

* הנושא על עצירת התצוגה של המחשב (כרגע אין לי קישור, אולי אני אערוך את ההודעה ואוסיף)
* והנושא הזה: http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16692

לאדמין שסגר את הנושא האחרון:
אם יש לך בעיה בקבלת ביקורת על דרך העבודה שלך, אולי כדאי שתרד מהתפקיד בעצמך. בכנות, אתה צריך להיות מסוגל לספוג ביקורת אפילו אם היא לא לרוחך. אם אתה לא מסוגל, אתה תאבד את ה"מקום עבודה שלך".

לטיפולכם, תודה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
wliadלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 25/05/2003 · הודעות: 1285 · מיקום: צפון הארץ

הודעה פורסם: 07/09/2004 - 19:00
נושא ההודעה:

Laughing

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
TNTלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 18/03/2004 · הודעות: 1372 · מיקום: הצד האפל של הירח

הודעה פורסם: 07/09/2004 - 19:03
נושא ההודעה:

הלינק לדיון הראשון הוא: http://www.whatsup.org.il/forum/16674

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 07/09/2004 - 19:08
8 נושא ההודעה:

תודה TNT,

הינה עוד אחד שנסגר שלא לצורך, ליעד, תגיד את האמת, אתה סתם עצבני שאני צדקתי...
http://www.whatsup.org.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=13355

Twisted Evil

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 07/09/2004 - 19:28
נושא ההודעה:

el-cuco:

לגבי הדיון הראשון (ש wliad סגר) אני לא מבין על מה יצא הקצף. הדיון נוצל למטרות תקיפה אישית, נקמנות, התגרות, ופרובוקציה ולכן בהחלט מגיע לדיון להסגר. יש דרך להביע מורת רוח, והאופן בו הדיון ההיא התנהל היא בדיוק הדרך הלא נכונה לעשות את זה.

מומלץ גם לקרוא את מה ש wliad כתב שם, לגבי הדרך הנכונה להתמודד עם אי-הסכמה לגבי סגירת דיון, בצורה בוגרת ועניינית.

לגבי הדיון השני (זה ש TNT סגר, הראשון מבחינה כרונולוגית), כמו ש wliad אמר היה כאן שיקול של מודרטור עפ"י הבנתו את כללי הפורומים. צודק או לא צודק, זה משהו שצריך לברר מולו ואם הייתה אי הבנה אני בטוח שהוא היה מתקן או שהשואל היה מבין את השיקולים ומקבל אותם בצורה בוגרת. ואם לא מגיעים להסכמה, יש ערכאה גבוהה יותר שהיא מנהלי האתר.

הלקח?

1. צריך להשתדל להפנות כל סגירת דיון לדף הבא בוויקי:
http://www.whatsup.org.il/wiki/למה+סגרו+לי+את+הדיון

2. צריך להוסיף לדף הנ"ל הסבר לגבי האפשרויות העומדות בפני מי שדיונו נסגר

3. מי שלא יכול להתמודד עם מודרציה בצורה בוגרת ומתחיל להשתולל (ואני לא מכוון אליך אלא להוא שפתח את הדיון ש wliad סגר), אולי צריך להרטיב את הראש במים קרים ולא להפוך נושא שולי להיסטריה טוטאלית.

חזרה לתוכן הדיון
leoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 09/03/2004 · הודעות: 84 ·

הודעה פורסם: 07/09/2004 - 19:43
נושא ההודעה:

גם אני לא הבנתי על מה המהומה, לכותב הדיונים שננעלו, במידה ואתה חושב שהנעילה לא הייתה הוגנת או לא הייתה במקום יכולת לפנות ל TNT בפרטי, במידה והיית קורא את חוקי פתיחת דיון באוף טופיק אז היית רואה שיש לך אפשרות ליצור קשר בפרטי עם נועל הטופיק. בכל אופן לפתוח עוד טופיק ולהתקיף את נועל הטופיק זה ללא ספק לא הדרך.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. elcuco
  2. wliad