ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ניבאורח · ·

הודעה פורסם: 06/12/2004 - 12:27
נושא ההודעה: מפגש ראשון בן גוריון באר שבע 13 לחודש

תכתובת מלאה http://forum.bgu.co.il/index.php?showtopic=12938
נראה מבטיח לעת עתה, במיוחד לאור כמות המבינים בעניין מהבניין של מטמתיקה.
ציטוט:
הזמן: 13.12.2004 שעה 18:00

החדר: בניין 90 חדר 233, (ויש שם מקרן built-in(.

זמן תחילת הפרסום: יום שני 6.12.2004 (מודעות על לוחות המודעות, דרך אתר האגודה אם הם יביעו עניין, דרך "חבר מביא חבר" במחלקות הרלוונטיות, דרך אנשי סגל שמעוניינים שהסטודנטים שלהם יעבדו עם מערכת יוניקסית, ודרך bgu.co.il כמובן). עוד פרטים על הפרסום בהודעה הבאה שלי.

תוכן ההרצאה:
במקור ההרצאה עצמה היתה הרצאת המבוא של "ברוכים הבאים ללינוקס" (http://www.shlomifish.org/lecture/W2L/Blitz/slides/(
אבל בגלל שהגירסה האחרונה שלה נראית רע מבחינת הגרפיקה, אני כנראה אבנה אותה מחדש.
מאחר שכך, הייתי שמח לדעת אם אני צריך למשוך אותה לכיוונים אחרים.

נכון לעכשיו מדובר בהרצאה שמסבירה מה זה לינוקס, מה הרעיון שם, מה יש שם בשביל להסתדר בצורה בסיסית, ואיך משיגים את זה.
זוהי למעשה היכרות מהירה של "סע לשלום, המפתחות בפנים".

השאלה שלי היא, על פי היכרותכם את קהל היעד (סטודנטים כללית באוניברסיטה, ובפרט סטודנטים למדעי המחשב, הנדסת תוכנה וחשמל (ותסלחו לי אם שכחתי מישהו)) ואת האנשים שיתעניינו בהרצאה מסוג זה, האם ההרצאה מתאימה במתכונתה המקורית, או שעדיף לעשות שינויים לכיוון מסויים (טכני יותר או טכני פחות. קחו בחשבון שאת "ניהול מערכת בסיסי" ו"משתמשים קבוצות והרשאות" אני יכול להעביר ללא הכנה מיוחדת, כך שאין בעיה להעביר הרצאות כאלה בעתיד או לשלב חלקים מהן בהרצאה הנוכחית כדי להעלות את רמת הטכניות שלה.)

לנוחיותכם מובאת כאן רשימה של סוגי משתמשים שלהם ההרצאה תתאים או לא תתאים.
כמה שיותר תגובות יעזרו, תודה.

למי זה מתאים?
----------------
למי שעבד קצת עם לינוקס, אבל "חסרה לו קצת תיאוריה" - זאת אומרת שהוא משתמש במה שהראו לו, אבל לא יודע הרבה מעבר לזה ישמח להשלמת פערים.

למי שעבר איזו הרצאת לינוקס באוניברסיטה במסגרת קורס, ששם הראו לו איך להתחבר למסך שחור ולהריץ כמה פקודות ורוצה להבין מה הקטע עם המערכת, ואולי גם לנסות לעבוד איתה בבית, אבל השחור הזה עושה לו רע בבטן.

למי ששמע על לינוקס (ואולי גם שהיא בחינם), רוצה לנסות, אבל לא ידע איך להגיע אליה ומה לעשות אחר כך.

למי ששמע את המושג לינוקס וסקרן לדעת על מה מדובר.

למי שמכיר כבר את החומר אבל בא לו להפריע למרצה.

למי זה פחות מתאים?
-----------------------------
למי שעובד על לינוקס כבר שנים והרצאות כאלה גורמות לו לנחור בבוז, או סתם לנחור (למרות שבהרצאות שלי לא נוחרים. ) (מי אמר טרמינל נינג'ה?)

למי שיודע לעבוד על זה קצת, ורק צריך המלצות על כלים ספציפיים למשימות ספציפיות וחוץ מזה שיישרף המחשב.

למי שיש כבר רקע על המערכת (הווה אומר - יודע לעבוד עליה, לזהות את ההפצה המתאימה לו, ויכול בעצמו להסביר לאנשים אחרים במה מדובר).

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [ניב]