ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
The-QSite Moderator ת.הצטרפות: 29/12/2002 · הודעות: 1693 · מיקום: ISR

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 14:26
נושא ההודעה: כיתוב אדום בפרסום פוסט

ובכן, כפי ששמתם לב, כשבאים לפרסם פוסט, יש כיתוב אדום ומעצבן. עכשיו, אני מברך על הכיתוב הזאת שאני בטוח שתעזור להנמיך את כמות ההודעות המעצבנות בפורומים, אבל חשוב להוסיף אפשרות שיהיה ניתן להוריד את הכיתוב הזה.
הכיתוב הזה מעצבן, ואני לא קהל היעד שלו. זאת לא אמורה להיות עבודה רבה (אני אפילו מוכן לעזור).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 16:51
נושא ההודעה:

אף פעם אנשים לא יהיו מרוצים, אה? Razz

נא לכתוב קוד ב PHPית שאם המשתמש הוא Q אז לא להציג טקסט אדום Idea

או להוסיף תכונה לAd Block שיצבע טקסט אדום לשחור Laughing

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 17:58
נושא ההודעה:

צודק בהחלט, זה ממש מרגיז ואני כמוך אינני קהל היעד שלו.
זה מטריד ומכאיב בעיניים ולא נעים להגיב כך.
אבקש להוריד את הצבע האדום לפחות, אולי צבע יותר רגוע.
תודה.

חזרה לתוכן הדיון
DecayCellלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/04/2004 · הודעות: 400 · מיקום: נס-ציונה, ישראל

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 18:46
נושא ההודעה:

Anonymous :
תודה.

ההודעה תמשיך להופיע בכל מקרה עבור משתמשים לא רשומים, כך שאין לך ממש טעם להתלונן.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 19:22
נושא ההודעה:

DecayCell :
Anonymous :
תודה.

ההודעה תמשיך להופיע בכל מקרה עבור משתמשים לא רשומים, כך שאין לך ממש טעם להתלונן.

תמיד יש טעם, אינני מעוניין להרשם מסיבותי שלי והדבר מפריע לי מאוד לכן אני לא מתכוון לאיים אבל לא אמשיך לעזור למשתמשים ולגלוש כאן יותר אם הדבר ישאר, זה פשוט נורא ומוגזם.
ושוב אני אומר, אני לא מאיים או משהו אני רק אומר שזה מאוד לא נוח לי ולא אוכל להמשיך כך.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 19:27
נושא ההודעה:

אני דווקא בעד הכיתוב, אולי זה יוריד את מספר הפניות של "יש לי שאלה" ו "אתם חייבים לעזור לי!!!!!!!!!!!!!11"

אגב, גם משתמשים חדשים נוטים לכתוב שאלות כאלו ולכן עדיף שהכיתוב יהיה לכולם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 20:10
נושא ההודעה:

בקיצור, מאיר, תוכל להכניס פיצ'ר שכזה? אתה צריך עזרה במשהו? (אם כי אני בספק Smile )

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 21:06
נושא ההודעה:

המטרה היא חיובית ואמורה להבטיח שמבקרים יספקו את כל המידע הדרוש לקבלת תשובה מהירה ואיכותית. עד כה פתרונות אחרים שנוסו לא הוכיחו יעילות גבוהה. למי שיש פתרון טוב יותר שיציע. הבעת מורת רוח בלי לתת פתרון חליפי רק מוציאה קיטור ולא פותרת את הבעיה.

אני אישית לא מבין על מה התרעומת. ממילא כשעונים לדיון יורדים בדף לתיבת הטקסט ואז כל הטקסט האדום לא נראה.

לאנונימי שמאיים שהוא יפסיק לענות על שאלות - אף אחד לא מכריח אותך לגלוש כאן, ומי שיפסיד אם לא תענה אלה אנשים שזקוקים לעזרתך. הניסוח המאיים שלך אינו במקומו ולא מקובל.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
Jonatan44לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 23/08/2003 · הודעות: 427 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 21:26
נושא ההודעה:

דוביקס :
המטרה היא חיובית ואמורה להבטיח שמבקרים יספקו את כל המידע הדרוש לקבלת תשובה מהירה ואיכותית. עד כה פתרונות אחרים שנוסו לא הוכיחו יעילות גבוהה. למי שיש פתרון טוב יותר שיציע. הבעת מורת רוח בלי לתת פתרון חליפי רק מוציאה קיטור ולא פותרת את הבעיה.

אני אישית לא מבין על מה התרעומת. ממילא כשעונים לדיון יורדים בדף לתיבת הטקסט ואז כל הטקסט האדום לא נראה.

לאנונימי שמאיים שהוא יפסיק לענות על שאלות - אף אחד לא מכריח אותך לגלוש כאן, ומי שיפסיד אם לא תענה אלה אנשים שזקוקים לעזרתך. הניסוח המאיים שלך אינו במקומו ולא מקובל.

Laughing תיבנו סקריפט שבודק אם הכותרת קשורה להודעה Laughing

נערך לאחרונה על-ידי Jonatan44 בתאריך 20/12/2004 - 22:12, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 21:32
נושא ההודעה:

דוביקס :

כמו שאמרתי, אני מבין שהמטרה חיובית ונראה לי שהפתרון מצויין.
אתה טוען שאני מביע מורת רוח בלי לתת פתרון, טענה שגויה מכיוון שהצגתי פיתרון והוא לשים בפרופיל המשתמש אפשרות לבטל את הכיתוב המעצבן. הדבר פשוט מאוד, ואף הצעתי עזרה (אני מקווה שקראת בכלל את מה שכתבתי, מכיוון שאני נאלץ לחזור על זה בשנית ובשלישית).

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 21:41
נושא ההודעה:

לא כיוונתי אליך, אלא לכל מי שמדי פעם מוציא קיטור בלי לתרום להתקדמות הדיון, במקרה הזה מדובר באנונימי אחד אבל מהניסיון יצטרפו עוד כמה בהמשך. אין לי שום תלונות אליך אישית, כידוע.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 22:43
נושא ההודעה:

הבנתי, סליחה על היציאה הקצת עצבנית Smile
אני מחכה לתגובה של מאיר/יהודה. אשמח אם מישהו יוכל להפנות את תשומת לבם להודעה.

חזרה לתוכן הדיון
פיל-קטןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/05/2004 · הודעות: 1089 ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 23:14
נושא ההודעה:

אני מצטרף לדעתו של The-Q, ומוסיף עוד, שהאדום המעיק מפריע במיוחד כשבאים לענות לפוסט, כי אז הוא במיוחד לא קשור. ולא, דוביקס, זה מפריע לי בעין לפני שירדתי לתיבת הטקסט, וגם עכשיו, כשאני בתוכה, עדיין כתוב לי באדום לוהט, "נא להזין מידע רב ככל הניתן כדי להקל על מתן עזרה ופתרון.". וכל מקהלת-הצבא-האדום חוזרת לי ישר לפרצוף כשאני מציג תצוגה מקדימה.

לא כיף.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 23:24
נושא ההודעה:

דוביקס :

דוביקס,
אנא קרא את הודעתי שוב, אני לא מאיים פה על אף אחד, מנסיון שלי כל המאיימים לא שווים יריקה, אני רק *אומר* לא מאיים, רק *אומר* שזה מאוד מאוד מפריע לי עד כדי שלא אוכל להמשיך ולעזור כאן לאנשים ולפי דעתי יש כאן עוד כמה כמוני, אנא התחשבו באלה שכן כותבים לפי החוקים.
אני מציע שתורידו את הקטעים האדומים ופשוט תנהגו ביד יותר חמורה כלפי כותבי הדיונים.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 20/12/2004 - 23:48
נושא ההודעה:

פיל-קטן :
אני מצטרף לדעתו של The-Q, ומוסיף עוד, שהאדום המעיק מפריע במיוחד כשבאים לענות לפוסט, כי אז הוא במיוחד לא קשור. ולא, דוביקס, זה מפריע לי בעין לפני שירדתי לתיבת הטקסט, וגם עכשיו, כשאני בתוכה, עדיין כתוב לי באדום לוהט, "נא להזין מידע רב ככל הניתן כדי להקל על מתן עזרה ופתרון.". וכל מקהלת-הצבא-האדום חוזרת לי ישר לפרצוף כשאני מציג תצוגה מקדימה.

הדילמה היא - אם זה לא זועק לעין, משתמשים חדשים לא יראו את זה. אם זה זועק לעין, הם כן יראו את זה. יש לך רעיון אחר?

Anonymous :

דוביקס,
אנא קרא את הודעתי שוב, אני לא מאיים פה על אף אחד, מנסיון שלי כל המאיימים לא שווים יריקה, אני רק *אומר* לא מאיים, רק *אומר* שזה מאוד מאוד מפריע לי עד כדי שלא אוכל להמשיך ולעזור כאן לאנשים ולפי דעתי יש כאן עוד כמה כמוני, אנא התחשבו באלה שכן כותבים לפי החוקים.
אני מציע שתורידו את הקטעים האדומים ופשוט תנהגו ביד יותר חמורה כלפי כותבי הדיונים.

קבל את התנצלותי אם הבנתי אותך לא נכון. "יד חמורה" היא לא פתרון, אם אין התראה מספיקה. אנחנו לא אוהבים לנקוט בצעדים משמעתיים אלא אם אין ברירה, מתוך ניסיון לאזן בין כמות הדיונים שלא כתובים בצורה שמקדמת את מתן התשובה ובין הרצון שלא להבריח משתמשים חדשים משימוש בלינוקס. ההודעות הלא בולטות, כל ההסברים, סגירת דיונים, כלום לא עזר למשך זמן.

בינתיים ההצעה של Q (שמשתמש רשום יוכל לבטל את הופעת הטקסט) נשמעת הכי סבירה, אבל היא לא תיתן פתרון למשתמשים אנונימיים כגון צפריר ולולי.

האם למישהו יש פתרון ש(א) לא יבריח משתמשים חדשים (ב) ירצה משתמשים ותיקים שרוצים כותרות ברורות ומידע מפורט בגוף הידיעה (ג) ירצה משתמשים שלא רוצים טקסטים אדומים בולטים ?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 00:04
נושא ההודעה:

יותר טוב Question

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 00:42
נושא ההודעה:

עדיין מפריע מאוד.
לגבי המשתמשים האנונימים - זה נחמד מאוד, אבל הם לא מתחשבים במערכת ונרשמים ולכן אני לא רואה סיבה שהמערכת צריכה לעשות מאמץ עילאי כדי להתחשב בהם. אני עדיין רואה במה שהצעתי פתרון פשוט מכל הבחינות.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 00:43
נושא ההודעה:

מאיר: אני חושב שלא; זה כמעט חזרה למצב הקודם. קל לי להתעלם, ולכן, אני חושב, יהיה קל גם למחפשי-מנדרייק-10 להתעלם.

דוביקס: כל עוד צפריר ולולי אינם מזדהים, נראה לי שיקשה לעזור להם לחלוטין. אבל אני חושב שפשרה טובה היא:

א. האזהרות יופיעו בפתיחת נושא, אבל לא בתגובה על נושא קיים

ב. פחות חשוב: משתמשים רשומים יכולים להסיר את האזהרות

הסיבות שאני חושב שזה מה שצריך הן:

א. רוב הבעיות הן עם פותחי הדיונים

ב. המשתמשים הותיקים יותר -- כולל צפריר ולולי -- מגיבים הרבה יותר מאשר הם פותחים דיונים

עוד יוריסטיקה: מי שמציג תצוגה מקדימה, כנראה כותב לפי הכללים. זה ניחוש שלי, אין לי כמובן דרך לעשות סטטיסטיקה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 00:47
נושא ההודעה:

פיל-קטן :
א. האזהרות יופיעו בפתיחת נושא, אבל לא בתגובה על נושא קיים

נראה לי פתרון הוגן והגיוני, אם לא קשה למאיר ליישם אותו (כולל חזרה לאדום הבוהק בפתיחת דיון חדשWink ).

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 00:52
נושא ההודעה:

העדיפות הגבוהה יותר היא משהו שלא מצריך שינוי קוד, להבדיל משינוי תבנית.

אחזור שוב: אפשר לכתוב מה שרוצים. כתיבת קוד היא לא חלק חשוב חשוב, התחזוקה שלו היא החלק הקשה ביותר.

לא רוצה להוסיף נדבך לעומס שהיה בעת שדרוג הפורומים.

הבעיה היא שאותה תבנית משמשת הן בעת כתיבת הודעה חדשה, והן בעת מענה להודעה (לאמיתו של דבר גם להודעות פרטיות, אך כאן זה מטופל בפוסטניוק).

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 01:07
נושא ההודעה:

mksoft :

הבעיה היא שאותה תבנית משמשת הן בעת כתיבת הודעה חדשה, והן בעת מענה להודעה (לאמיתו של דבר גם להודעות פרטיות, אך כאן זה מטופל בפוסטניוק).

האם ניתן לשלוט על הצבעים דרך ערכת נושא? אם כן, האם ניתן להכין שתי ערכות זהות כשבאחת ההנחיות בצבע שנטמע ברקע?

לחילופין - האם מדובר בשינוי css ?

שמתי לב למשל שלדף בפורום יש שתי תבניות (בפיירפוקס: view->page style). אפשר לראות הסבר לגבי הגדרת ריבוי תבניות כאן: http://www.saila.com/usage/tips/alt_css.shtml

הבעיה עם css שהשינוי אינו קבוע, היה נחמד אם הייתה דרך בשועל ובקונקי לשמור את בחירת הcss לדף (מישהו מכיר?)

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 01:21
נושא ההודעה:

ההצעה של פיל-קטן נראית סבירה למדי.

הצלחתי למצוא switch המוגדר בתבנית עבור הגדרת סוג ההודעה ולמחזר אותו עבור צרכינו - ללא שינוי קוד. כעת הטקסט יופיע רק בעת פתיחת נושא חדש (הצבע נשאר בינתיים כתום, נראה נעים יותר).

מקווה שזה פתרון מוצלח.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 01:24
נושא ההודעה:

mksoft :

...

הנחתי שזה לא שינוי כזה, מפני שכבר יש הבדלים: למשל, מי שעונה, לא יכול לפתוח סקר. אי אפשר, איכשהו, "לתלות" את האזהרות על המנגנון שמאפשר להוסיף שאלת סקר?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 01:32
נושא ההודעה:

קרא את ההודעה מעל הפוסט האחרון שלך Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 07:39
נושא ההודעה:

לי אין בעיה עם הטקסט הזה. ברור לי שהוא חשוב ואני לא מרגיש איזשהו צורך להעלב ממנו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 18:58
נושא ההודעה:

אפשר אולי לשנות כך שצבע אדום יופיע רק לתגובות בנושאים שונים הקשורים למנדרייק כי שם מרוכזים כל ה-clueless. Twisted Evil

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 19:12
נושא ההודעה:

Anonymous :
אפשר אולי לשנות כך שצבע אדום יופיע רק לתגובות בנושאים שונים הקשורים למנדרייק כי שם מרוכזים כל ה-clueless. Twisted Evil

חח רעיון נחמד אבל אני חושב שהוא יהיה קצת קשה לביצוע...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/12/2004 - 19:15
נושא ההודעה:

או, עכשיו אוכל להמשיך ולעזור לאנשים בפורום, תודה רבה על ההתחשבות. Cool

חזרה לתוכן הדיון
omriלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 24/11/2003 · הודעות: 1148 ·

הודעה פורסם: 04/01/2005 - 20:43
נושא ההודעה:

יש לי רעיון, אולי לעשות לינק שמגדיר קוקי אצל המשתמש, שכאשר המשתמש מבקש דף מסויים באתר, אם הקוקי נמצא אצלו הכיתוב האדום לא יופיע?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. The-Q
  2. אורח