ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
פינגויין מעופףאורח · ·

הודעה פורסם: 25/05/2005 - 17:58
נושא ההודעה: דוא"ל לרשות שדות התעופה בקשר לאתר שלה

הלכתי לברר מועד טיסה, ורשות שדות התעופה קיבלה החלטה פוליטית להתעלם משכמותי. מאחר שאני לא מתכנת, אני בוחר בדרך של העלאת הנושא בפני אתרים שמעצבנים אותי.
להלן נוסח המכתב.
נושא: הפליה לרעה של משתמשי קוד פתוח
------------------------------------------------------------------------------------------------------
שמח וטוב לב ניגשתי היום לאתר של רשות שדות התעופה על מנת לברר מתי נוחתת הטיסה של חברתי.

מופתע, גילתי שקיבלתם החלטה לא להעניק לי את השירות הבסיסי הזה, רק משום שאני לא רוכש ומשלם למיקרוסופט מס עבור שימוש במחשב.

לתומי חשבתי, שגוף ממלכתי כמותכם, שהשקיע מילארדים בבניית שדה תעופה משוכלל וענק, יחשוב גם על האזרחים שאינם חפצים להיכנע לגוף שהוגדר על ידי מדינתנו שלו כמונופול.

מפליא עוד יותר, שהאתר של שער היציאה העיקרי של הארץ בחר להתעלם מסטנטדריים בינלאומיים בכל הנוגע לבנייה ועיצוב אתרים. דומה הדבר להחלטה שפקחי הטיסה היו מקבלים - לדבר רק בעברית.

אתרים חשובים בארץ כבר הבינו שהתאמה לסטנטדרים בינלאומיים פועלת גם לטובתם, לדוגמא, אתר YNET.

אני מקווה שתקחו הערות אלו לתשומת לב.

בתודה מראש.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
עידו (לא מחובר)אורח · ·

הודעה פורסם: 25/05/2005 - 18:23
נושא ההודעה:

אני מקווה שלא שלחת את המכתב הזה.
אם אני הייתי מקבל מכתב כזה, הייתי זורק אותו בערימת ה spam ולא מקדיש לו יותר מחשבה (מקסימום שולח את המכתב ההכרחי: "תודה על פנייתך...")

המכתב הזה יוצר המון אנטגוניזם, החל מהכותרת ועד לניסוח הכולל.
אם אתה רוצה שגם יקשיבו לך, נסח את המכתב בצורה יותר עיניינית ופחות דמגוגית (מילים כמו "הפליה" ו"לשלם מס למייקרוסופט" לא תורמות לדיון)
הסבר להם שבחו"ל הסטנדרט זה תמיכה בתקנים ושגולשים מחו"ל יהיו חסרי סבלנות מול החוסר תמיכה, כתב את המכתב ל James Richardson והסבר להם כיצד זה פוגע להם בעסקים.

ושוב העיקר, הייה מנומס וענייני.
בהצלחה.

נ.ב.
יש אם אני לא טועה נוסח של מכתב מוכן באתר של מוזילה הישראלי, כך אותו ושפצר אותו בהתאם למצב.

חזרה לתוכן הדיון
עידו (לא מחובר)אורח · ·

הודעה פורסם: 25/05/2005 - 18:33
נושא ההודעה:

מה יהיה? שתי טעויות במילה של שתי אותיות? Laughing
כמובן שזה אמור להיות "קח". פעם הבאה לעשות proofreading ועכשיו, הישר לפינה!

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [פינגויין מעופף]
  2. אורח [עידו (לא מחובר)]
  3. אורח [עידו (לא מחובר)]