ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ראובןלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/10/2005 · הודעות: 24 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 15:28
3 נושא ההודעה: בג"צ נגד גופים ציבוריים המשתמשים בפורמטים לא תקניים

אני אחד מני רבים שלא רוצה לקנות ממיקרוסופט, וגם לא רוצה לגנוב ממיקרוסופט!! אני מצהיר בזאת שאני משתמש רק בלינוקס, אין לי dual-boot ואף לא מכונה וירטואלית.

בתור שכזה, נשלל ממני חופש המידע ונשללים ממני שירותים בסיסיים. והינה כמה דוגמאות:

כדי להאזין לתחנות רדיו ישראליות אני נאלץ להשתמש ב- mplayer שעשה עבודה נפלאה של reverse-engineering ושימוש ב- dlls של ביל גייטס - כל זאת אחרי שהצלחתי לשלוף איכשהו את ה- url המתאימים. מדוע אני לא יכול להאזין לתחנות רדיו ע"י לחיצה בדפדפן על הקישור המתאים? יותר מזה: למה אני נדרש ל- reverse-engineering ? האם איזו תחנה רדיו הודיע שעלי לקנות ממיקרוסופט?

אינני יכול לקבל שירותי אינטרנט מהבנק, היות וכל הדפים שלהם מבוססים VBscript או X-Active. ואנו יודעים שלבנקים יש ברירה: html תקני ו- java script תקני!

אני מציע שנתארגן ונגיש בג"צ נגד הבנקים קודם כל. לאחר מכן נעשה אותו הדבר נגד תחנות הרדיו.

נושא הבג"צ: שידול עקיף של לקוחות לרכישת תוכנה מספק מסויים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
MBDלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 27/09/2004 · הודעות: 4161 ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 15:43
נושא ההודעה:

מילא רדיו והבנק, שבסה"כ הם גופים פרטיים; מה עם כל משרדי הממשלה ? ביטוח לאומי שהאתר שלהם לא נגיש ? זה באמת עילה לתביעה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 16:00
נושא ההודעה: בנקים ותחנות רדיו בהחלט נחשבות לציבוריות:

חלים עליהם חובות נגישות וכו'.

כמובן שאפשר להתחיל בביטוח הלאומי. אני מוכן לאסוף את דפי ה- web שלהם, ולסמן כל מה שלא תקני. מישהו צריך להרים את הכפפה המשפטית.

----------------------
no Windows, no Gates

חזרה לתוכן הדיון
ברנשלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/02/2002 · הודעות: 724 ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 16:33
נושא ההודעה: לפחות בקשר לבנקים

אחדים מהבנקים ניתנים לשמוש ממוזילה (אישית אני לקוח של הבינלאומי, ופרט לספר הטלפונים, השאר עובד. ספר הטלפונים לא כל כך עובד גם מאקספלורר ...).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 17:22
נושא ההודעה: Re: לפחות בקשר לבנקים

ברנש :
אחדים מהבנקים ניתנים לשמוש ממוזילה (אישית אני לקוח של הבינלאומי, ופרט לספר הטלפונים, השאר עובד. ספר הטלפונים לא כל כך עובד גם מאקספלורר ...).

זה נכון. אני עם פועלים, וגם הוא בסדר (עד עכשיו. לא ממש בדקתי את האתר לעומק)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 18:53
נושא ההודעה: נגישות, זה הסיפור

חשוב מאוד להדגיש את נושא הנגישות לאנשים בעלי מוגבלויות, ובפרט עיוורים שמשתמשים במסכי ברייל. הרי מוסדות המדינה מחוייבים להיות נגישים לכלל האוכלוסיה, לרבות למשל נכים, לא? יכול להיות שסניף של ביטוח לאומי לא יהיה עם דלת רחבה מספיק ועם רמפה? (האמת היא שבמדינה שלנו אני לא אתפלא...)
מנהלי האתרים תמיד יכולים להגיד לכם: "תקנו Windows...". אבל מה הם יגידו לאדם עיוור? "תתחיל לראות"? (האמת היא ששוב, במדינה שלנו אני לא אתפלא אם זה מה שיגידו...)

חזרה לתוכן הדיון
רובספייראורח · ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 20:51
נושא ההודעה: לדרוש מהביטוח הלאומי להקציב הטמעת קוד פתוח בקהילת

העיוורים. הרי אם יש להם אתר, שהוא נגיש לעיוורים, אולי יש לדרוש גם להכיר בהשמשת אינטרנט לעיורים כזכות המוכרת להם כהוצאה, על פי חוק.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 21:43
נושא ההודעה: תקניות מידע - זהו הכרח

נושא העיורים הוא נושא כאוב, אבל לא נראה לי שנפתור אותו במסגרת זו.

אני רוצה לחזור לנושא תקניות הקוד או תקניות המידע. לשם כך אתן דוגמא איפוטטית לחלוטין:

נניח זיפזפתם במקלט הטלויזיה שלכם לערוץ 1 ומופיע על המסך איזה פאזל צבעוני לא מובן. ברור קטן עם רשות השידור מעלה שמעכשו והלאה הם שינו את פורמט השידור שלהם, וכדי לקלוט אתם צריכים לרכוש טלויזיה מחברת סוני, שהיא היחידה שמבינה את הפורמט החדש. מה היתה תגובתכם??

למה דבר כזה לא קורה בשידורי טלויזיה? כי התקינה נכנסה למשחק מוקדם מאוד (למעשה יש כ-3 תקנים לאיזורים שונים בעולם) עוד שהטלויזיה היתה בחיתולים, ולא הספיק שום מונופול להשתלט עם פורמטים פרטיים וסודיים.

לצערינו באינטרנט לא כך קרה, והטענות שלי לא למייקרוסופט - שהיא חברה מסחרית שרוצה להרוויח כמה שיותר. הטענות שלי הן לממשלות שנרדמו בשמירה. הדרך לתקן את המעוות היא ע"י התערבות גופים שלטוניים, ואתן כאן קישורים לכמה מאמרים:

http://www.groklaw.net/article.php?story=20050831202118904
http://news.ft.com/cms/s/80033a76-1a71-11da-b7f5-00000e2511c8.html
http://comment.zdnet.co.uk/other/0,39020682,39216101,00.htm
http://www.govtech.net/news/news.php?id=96645

בשל כך חשבתי שאחת הדרכים היא הגשת בג"צים. דרך נוספת היא פניות למחוקק.
------------------------------------
no Windows - no Gates

חזרה לתוכן הדיון
nolimלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/07/2004 · הודעות: 762 ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 22:17
נושא ההודעה:

יאללה אז לאן שולחים את המכתב?ולמי?
ובו ננסח את המכתב כאן!(אני ממש גרוע בניסוח של דברים אז תקנו את הטיוטה שלי)
בסוף המכתב נחתום כולנו או משו...

לכבוד בג"צ
אנו חברי קהילת הקוד הפתוח בישראל וכל החתומים למטה רוצים להביע מחאה כנגד גופים ציבוריים המשתמשים בפורמטים לא תקניים במחשב.
ראשית נתחיל מאתרי האינטרנט של גופים ציבוריים ושל גופי ממשלה שכתובים בקוד לא תקני שיכול לעבוד רק על מחשבים עם תוכנה של מיקרוסופט.
גוף ממשלה וגוף ציבורי צריך להתחשב בכל הציבור ולא רק באלה שמשתמשים בתוכנה של חברת מיקרוסופט(למרות שהם הרוב). כל חברת תוכנה אחרת הרוצה לספק ללקוחותיה תוכנה מתחרה לחברה מיקרוסופט נפגעת מכך שהגופים הממשלתיים משתמשים בקוד ובפורמטים לא תקניים המיוחדים רק לחברת מיקרוסופט. חברת התוכנה המתחרה אינה יכולה להתחרות במיקרוסופט משום שפרטיו של הקוד הלא תקני לא מפורטים בשום מקום ולכן רק תוכנה של חברת מיקרוסופט יכולה להשתמש בפורמט הלא תקני.
למעשה היא שוללת בכך את כל התחרות בעולם התוכנה והמחשבים, ובנוסף היא מגבילה משתמשים להשתמש רק בתוכנות שלה.
גוף ציבורי אמור לפתוח לציבור את כל האפשרויות והוא אמור להיות כתוב בפורמט מוסכם בינלאומי ולא לנקוט עמדות כלפי חברות תוכנה כלשהן.
יש לציין כי כל אתר אינטרנט שכתוב בפורמט לא תקני, ניתן להמירו לפורמט תקני, ולכן איננו מבינים את ההתעקשות על ההשארות בפורמט לא תקני.
בנוסף המעבר לפורמט תקני לא יפגע באיכות התוכנות של מיקרוסופט שיודדעות לתפקד גם עם קוד תקני.
אנו מציעים לחייב כל גוף ציבורי לעבור לקוד תקני, המעבר לא ידרוש ממאץ רב וממושך ויהיה די קל ונוח.

על החתום קהילת הקוד הפתוח:
החתימות שלנו-אפשר להעביר עצומה...

חזרה לתוכן הדיון
עוזיאורח · ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 22:52
נושא ההודעה:

אני מציע לעשות קמפיין להחרמת פורמטים סגורים (כמו doc של וורד).
אם משהו שולח לכם פורמט כזה תענו לו שאתם מקבלים רק פורמטים פתוחים, ותסבירו למה.
יהיה אתר אינטרנט שיהווה בסיס לפרויקט, ואפשר לשלוח אנשים שמשתמשים בפורמטים סגורים לקבל מידע מהימן ומקצועי שיסביר להם על טעותם.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 22:54
נושא ההודעה:

צריך לכתוב את זה ששופט יבין על מה מדובר ולהתמקד ולחזור על 3 הרעיונות הבאים:
1.הפורמט הלא תקני פוגע בחברות מתחרות של מיקרוסופוט שהתחרות לא תהיה שווה כלפיהם.
גוף ציבורי לא אמור לנקוט אף עמדה כלפי אף חברה ואמור לתת לכל חברה הזדמנות שווה להצליח.
הכתיבה בפורמט תקין לא תפגע בחברה מיקרוסופט
2.פוגע בזכות הפרט ובחופש הביטוי לבחור איזה תוכנה שהוא רוצה להשתמש בה כאשר הפורמט לא תקין ועובד רק עם חברת מיקרוסופט.
3.המחיר של חלונות אינו זול ועומד על כ200$ בערך, תקנו אותי אם אני טועה ובלי כל התוכנות מסביב. דבר הלא בא בחשבון לחייב את כל האזרחים להשתמש בתוכנה יקרה כזו.

צריך להראות תמיכה המונית כדי שלא יפסחו על זה כמו שעד אתה עשו! זה יכול לעבוד...

נערך לאחרונה על-ידי nolim בתאריך 14/11/2005 - 17:27, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 23:00
נושא ההודעה:

עוזי :
אני מציע לעשות קמפיין להחרמת פורמטים סגורים (כמו doc של וורד).
אם משהו שולח לכם פורמט כזה תענו לו שאתם מקבלים רק פורמטים פתוחים, ותסבירו למה.
יהיה אתר אינטרנט שיהווה בסיס לפרויקט, ואפשר לשלוח אנשים שמשתמשים בפורמטים סגורים לקבל מידע מהימן ומקצועי שיסביר להם על טעותם.

יקח לזה הרבה זמן עד שזה יתחיל להשפיע אם בכלל, וזה פוגע יותר בך מאשר במיקרוסופט...
רוב הסיכויים גם שלא יכנסו לאתר, לא כולם מתענינים ואכפת להם מה קורה בעולם התוכנה לצערנו הרב. תשלח למישהו לינק הוא יכנס לשניה, וגם זה יותר מידי אם בכלל הוא יכנס!
לפי דעתי יש יסודות שמיקרוסופט עוברים עליהם בחוק ובזה צריך לכתוב בקשה לטיפול בגץ...
אחרי שיהיה כבר משהו חוקי אפשר להתחיל בקמפיינים למניהם....אל תשכח גם שאנחנו מיעוט גדול והרבה זה לא מעניין אותם בכלל...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 23:05
נושא ההודעה:

לדעתי זה נושא לחקיקה

זה שנת בחירות, ח"כ מסיימים פגרת קיץ
לא נידרש לזה מימון, אין להצעה הזו מתנגדים, כל אחד יכול לשלוח מיילים ח"כ
http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkindex_current.asp
אפשר לשלוח להם תמונות מסך של איך יראה הגלישה שלהם בדפדפן אחר

ההצעה תכלול אתרים ממשלתיים, אתרי עריות, מוסדות אקדמיים (ידוע שחלק ממימון המוסדות הוא ממשלתי), חברות המוגדרות כמונופול וחברות ממשלתיות
ניתן אף לדרוש עבודה עם מסמכים בתקן עולמי

אם זה לא יעזור אז בג"ץ

לדעתי לא ניתן לכפות על חברה כלכלית פרטית עבודה בתקן (רוצה תגלוש לא רוצה לא צריך)

חזרה לתוכן הדיון
yotama9לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/09/2005 · הודעות: 2115 ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 23:29
נושא ההודעה: עתירה לבג"ץ

כעקרון הרעיון נכון.

ברגע שאני תלוי במוצר מסויים כדי לגשת למידע באינטרנט אז יש עבירה על עניין חופש המידע.

לגבי עניין, אני מוכן להתעסק עם זה אבל לפי דעתי כל הפרוצדרוה יותר מורכבת מלשלוח מכתב, חוץ מזה שיש את העניין האבסורדי שאין לבג"ץ אתר (לא כזה שמצאתי בכל אופן) לברר איך מגישים עתירה.

אם משהו מכיר עורך-דין שהוא יכול לשאול אותו איך זה עובד זו תהיה התחלה טובה. מכאן נצטרך לראות כמה זה ראלי מבחנתנו.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 27/10/2005 - 23:39
נושא ההודעה:

בג"צ הוא בית־הדין הגבוה לצדק. הוא בית־משפט. בניגוד לכנסת, לא מגישים לו עצומות אלא תביעות משפטיות מנוסחות בשפה משפטית פורמלית. בתביעה כזו לא מספיק לטעון שנעשה מעשה לא מוסרי: צריך לטעון גם שנעשה מעשה בלתי־חוקי (ובתחום סמכותו של אותו בית־משפט).

במקרה הזה אין שום עילה לתביעה כנגד הבנקים. הם לא מחוייבים לספק שירותים דרך האינטרנט לכל מחשב שהוא. לדוגמה: השירות שלהם לא נגיש גם מהרבה דפדפנים טקסטואליים פשוטים ואתם משום־מה מקבלים את זה כמובן מאליו.

הבנקים מספקים שירותים דרך האינטרנט כדי להוריד את עלות השירות וכדי למשוך לקוחות. לא מוצא־חן בעיניכם השירות שהבנק שלכם נותן לכם? יש גם אחרים.

משרדי הממשלה הם סיפור קצת שונה. מילת המפתח כאן היא "חוק חופש המידע" אשר מגדיר מחוייבות בסיסית של מוסדות המדינה לשקיפות. מוסדות המדינה מחוייבים באופן כללי לתת שירות לאזרח בעזרת פורמטים סטנדרטיים (לא לאלץ אותך להשתמש בתוכנה יותר מדי לא מקובלת כדי לקבל שירות).

בכל־מקרה גם אם תהיה פסיקה של בג"צ, יש למדינה דרכים למסמס אותה. ראינו כבר דוגמה בתחום קרוב מאוד (הממוה על ההגבלים העסקיים בעניין מיקרוסופט). תביעה בג"צ שמה אותך בצורה אוטומטית בצד הנגדי ומפריעה לשיתוף הפעולה הנדרש עם כותבי האתרים בשביל לפתור את הבעיות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 00:04
נושא ההודעה:

http://www.justice.gov.il/MOJHeb/YeziratKesher.htm

חזרה לתוכן הדיון
yotama9לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/09/2005 · הודעות: 2115 ·

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 07:57
נושא ההודעה: זה לא מה שחיפשתי

בלינק ששמת יש את השער של משרד המשפטים. אנחנו מחפשים את האתר של בג"ץ או יותר חשוב, אתר שמשביר איך מגישים בג"ץ

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 08:35
נושא ההודעה:

תשאל עורך־דין.

זו אינה תשובה מתחמקת: אדם ללא השכלה משפטית לא יוכל כנראה לנסח בצורה יעילה עתירה לבג"צ.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 08:44
נושא ההודעה:

ראה בלינק

הסניגוריה הציבורית
סיוע משפטי
פניות הציבור
מתקשרים שלום, רציתי להגש תביע יצוגית למי אני פונה (הם יפנו אתך לסנגוריה הציבורית)
הינה אתר בית המשפט
http://www.court.gov.il/heb/index.htm

http://www.gov.il/FirstGov/spSearchResultPage.aspx?ucLastLineMode=1&search=0

יש גם פורומים בנשא משפט
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=434

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-864-5304,00.html

אפשר גם עם קצת עזרה מהם
http://www.hevra.org.il/

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 08:49
נושא ההודעה: Re: זה לא מה שחיפשתי

yotama9 :
בלינק ששמת יש את השער של משרד המשפטים. אנחנו מחפשים את האתר של בג"ץ או יותר חשוב, אתר שמשביר איך מגישים בג"ץ

לא "מגישים בג"ץ". פונים לעו"ד שיעשה את זה.

חזרה לתוכן הדיון
biznaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/08/2003 · הודעות: 641 · מיקום: פרדס חנה

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 09:00
נושא ההודעה:

באופן כללי, לפני שמוגשת עתירה לבג"ץ צריך להראות שהיו פניות אל המוסד הציבורי, ושהמוסד לא תיקן את הדרוש תיקון, או לא נתן תשובה המספקת את הדעת.

אחרי כן, כמו שכבר נאמר כאן, צריך לקחת עו"ד שייצג את הגוף בתביעה, שזה אומר שמישהו יצטרך לשלם לו כסף. וזה עוד לפני התשלום של אגרת פתיחת תיק בבג"ץ, שעולה סכום נכבד ולא מחזירים ממנה שקל אחד אם העתירה לא מתקבלת.

יש על הרצפה כפפה לא ממש אטרקטיבית. מישהו רוצה להרים אותה?

דותן מזור

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 10:36
נושא ההודעה: שנת בחירות

Anonymous :
לדעתי זה נושא לחקיקה

זה שנת בחירות, ח"כ מסיימים פגרת קיץ
לא נידרש לזה מימון, אין להצעה הזו מתנגדים, כל אחד יכול לשלוח מיילים ח"כ
http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkindex_current.asp
אפשר לשלוח להם תמונות מסך של איך יראה הגלישה שלהם בדפדפן אחר

ההצעה תכלול אתרים ממשלתיים, אתרי עריות, מוסדות אקדמיים (ידוע שחלק ממימון המוסדות הוא ממשלתי), חברות המוגדרות כמונופול וחברות ממשלתיות
ניתן אף לדרוש עבודה עם מסמכים בתקן עולמי

אם זה לא יעזור אז בג"ץ

לדעתי לא ניתן לכפות על חברה כלכלית פרטית עבודה בתקן (רוצה תגלוש לא רוצה לא צריך)

אכן, כדאי לנצל את שנת הבחירות לפעילות בנושא, וזאת במקביל ובאופן בלתי תלוי בנושא העתירה. התוכנית שלי היא לפתוח אתר יעודי לנושא. באתר יובהרו הדברים הבאים:

א. מטרתנו היא להגיע להצבעה אחידה לכנסת של חברי קהילת הקוד הפתוח, שמונה להערכתי 5% מהציבור (תקנו אותי אם אני טועה במספר)

ב. תוקם ועדה שתחליט על אופן ההצבעה, על פי התיחסות המפלגות לנושא, ואנו מתחייבים להצביע על פי המלצות הועדה. באתר תהיה החתמת חברים שמתחייבים לקבל את המלצת הועדה. (הערה: כמובן שלא ניתן לערוך הצבעת חברים על אופן ההצבעה לכנסת, כי זו פירצה שגורמי חוץ עלולים לנצל!!!)

ג. הסבר מפורט שיוכיח שהתעקשות על עמידה בתקנים לא רק תיטיב עם משתמשי קוד פתוח אלא גם עם משתמשי מייקרוסופט. למשל: אולטימטום למייקרוסופט לשמירה בפורמט XML ב- MS office הבא, תכריח את החברה לשמור ולקרוא XML, דבר שיקל על אנשים לעבור לאופן אופיס, ללא בעיות של תאימות. התוצאה המידית תהיה הוזלת האופיס של מייקרוסופט, על מנת לשמור על לקוחותיה!! ורק בגלל זה מייקרוסופט מתחמקת מ- XML, כדי לא להאלץ להוריד מחיר! ( אל דאגה עדיין יהיה לביל גייטס כסף לארוחת בוקר Very Happy )

ד. פירסום האתר, מיילים לח"כים וכו'. גיוס חברים שיחתמו על הסכמה לשים את דעותיהם בנושאים אחרים בצד, להצביע בהתאם להמלצת הועדה.

אני אתחיל לעבוד על על דפי אינטרנט לאתר ואצרף אותם לפורום זה בהודעות הבאות, לעיון החברים.

בברכה, ראובן
------------------
no Windows - no Gates

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 11:08
נושא ההודעה:

יש כאן עורך דין באתר? הכי טוב שזה יהיה מישהו מאיתנו שיש לו הכי הרבה ידע בנושא...
ואם לא נמצא לפי דעתי נאסוף תרומות מכל האתר ונשלם לעו"ד איכותי. תחשבו שיאספו תרומות מאיזה 500 איש שפעילים באתר הזה, המחיר שיאספו לא יהיה ממש גדול)חסכנו אותו שלא קנינו וינדוס ועוד ישאר לנו עודף.... Laughing )
העו"ד ינסח כתב תביעה שמתבסס על החוק ונקווה שאלוהים יהיה איתנו. אפילו שרק החוק יעבור קודם ולא ישנו דבר, העיקר שיהיה משהו חוקי...

אני חוזר על השאלה...יש פה עורך דין באתר? מישהו שלומד משפטים?
מקסימום נפנה להנהלה שתפרסם בדף הפתיחה אגף תרומות לתביעה...

חזרה לתוכן הדיון
biznaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/08/2003 · הודעות: 641 · מיקום: פרדס חנה

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 11:44
נושא ההודעה:

nolim :
יש כאן עורך דין באתר? הכי טוב שזה יהיה מישהו מאיתנו שיש לו הכי הרבה ידע בנושא...
ואם לא נמצא לפי דעתי נאסוף תרומות מכל האתר ונשלם לעו"ד איכותי. תחשבו שיאספו תרומות מאיזה 500 איש שפעילים באתר הזה, המחיר שיאספו לא יהיה ממש גדול)חסכנו אותו שלא קנינו וינדוס ועוד ישאר לנו עודף.... Laughing )
העו"ד ינסח כתב תביעה שמתבסס על החוק ונקווה שאלוהים יהיה איתנו. אפילו שרק החוק יעבור קודם ולא ישנו דבר, העיקר שיהיה משהו חוקי...

אני חוזר על השאלה...יש פה עורך דין באתר? מישהו שלומד משפטים?
מקסימום נפנה להנהלה שתפרסם בדף הפתיחה אגף תרומות לתביעה...

חיפוש אחרי המילה bizna בעמוד זה ייתן תשובה... או כך לפחות אני מקווה Smile

בכל אופן, אין לי כל כוונה לרפות את ידיו של איש, אבל חשוב לעשות את זה בצורה הנכונה, אחרת זה יהיה בזבוז של המון רצון טוב ונכונות. ויותר משקשה להשיג כסף, קשה להשיג רצון טוב ונכונות.

דותן מזור

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 13:34
נושא ההודעה:

חבל על הזמן עם המיילים, שלחתי לכל חברי ועדת המדע והטכנולגיה כבר במועד החורף שלהם, אין תגובה מאף אחד מהם, בישראל רק אם אתה חבר מרכז או קרוב משפחה תוכל לתקשר איתם, ולכן חבל על הזמן

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 28/10/2005 - 14:21
נושא ההודעה: צודק מאוד, אבל ...

Anonymous :
חבל על הזמן עם המיילים, שלחתי לכל חברי ועדת המדע והטכנולגיה כבר במועד החורף שלהם, אין תגובה מאף אחד מהם, בישראל רק אם אתה חבר מרכז או קרוב משפחה תוכל לתקשר איתם, ולכן חבל על הזמן

הצבעה אחידה לכנסת של חברי הקוד הפתוח, דהיינו כ- 5% מהאוכלוסיה (על פי החלטה משותפת מוקדמת), תשפיע ועוד איך...

האמת שזה תלוי בסופו של דבר במצפונו של כל אחד מאיתנו, הרי איש לא ילווה אותנו לקלפי, אבל עצם החתימה וההצהרה על הצבעה אחידה, תעלה לח"כינו את הסעיף.

קרא את הודעתי הקודמת, שבה הכל מוסבר.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. ראובן