ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
צחילא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/04/2002 · הודעות: 1101 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 11/10/2006 - 17:23
נושא ההודעה: מחפש ספר על DATA-MINING

אני מחפש המלצה לספר על DATA-MINING עם עדיפות לכזה שכולל דוגמאות בכלים שמשתמשים בהם בתעשייה.

תודה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
nabashלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/06/2006 · הודעות: 111 ·

הודעה פורסם: 11/10/2006 - 18:34
נושא ההודעה:

אני לא מכיר ממש כלים של BI אבל SPSS-CLEMENTAIN נחשב לאחד הכלים הידועים והנפוצים בתעשיה ובאקדמיה. WEKA הוא כלי של קוד פתוח המשמש למחקר. לקלמנטיין יש מדריך שכולל תאוריה. רוב הספרים שנתקלתי בהם היו על אלגוריתמים והתהליך לכלי עצמו אין חשיבות. רשת נוירונים או עצי החלטה הם אלגוריטמים ואף כלי לא יחסוף בדיוק איך מישמים אותם (חוץ מ WEKA)
אם אתה מחפש להתחיל איפה שהוא אוסמה פאיד הוא שם שיש לחפש הוא כתב כמה ספרים המכסים בנושא. אם אתה רוצה יש לי כמה ספרים בהוצאת MIT וכ'ו בנושא.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
צחילא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/04/2002 · הודעות: 1101 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 11/10/2006 - 20:41
נושא ההודעה:

תודה. אני יבדוק על המחבר הזה.
אני רוצה להבין את קודם את התהליך ואז יהיו לי מספיק מילות מפתח בשביל להיכנס יותר לעומק.
מילים כמו DATAWAREHOUSE ו- OLAP וכד'. יש לי ידע וניסיון רב על RDBMS כך שזה מכוסה אבל שמתי לב שהרבה פעמים דורשים ידע בDATA MINING במשרות.

nabash :
אני לא מכיר ממש כלים של BI אבל SPSS-CLEMENTAIN נחשב לאחד הכלים הידועים והנפוצים בתעשיה ובאקדמיה. WEKA הוא כלי של קוד פתוח המשמש למחקר. לקלמנטיין יש מדריך שכולל תאוריה. רוב הספרים שנתקלתי בהם היו על אלגוריתמים והתהליך לכלי עצמו אין חשיבות. רשת נוירונים או עצי החלטה הם אלגוריטמים ואף כלי לא יחסוף בדיוק איך מישמים אותם (חוץ מ WEKA)
אם אתה מחפש להתחיל איפה שהוא אוסמה פאיד הוא שם שיש לחפש הוא כתב כמה ספרים המכסים בנושא. אם אתה רוצה יש לי כמה ספרים בהוצאת MIT וכ'ו בנושא.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. צחי
  2. nabash
  3. צחי