ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 17:01
נושא ההודעה:

mksoft :
נובל רוצה לתת מתנות ? שיהיו חברה קוד פתוח ולא בדיחה של שעטנז באמצע, שלא יעשו הסכמים מפוקפקים - מה דעתך על מתנה שכזו ? הם חושבים שהם יכולים לקנות משתמשים וקהילה במחיר של פד ?

מה הקשר לאורקל ? אצלי הם ברמה יותר נחותה מנובל (ולמרבה הפליאה הייתי גם שותף עסקי שלהם). הם ממש מחוקים לגמרי, מי חושב עליהם בכלל ?

בכל מקרה אתה מסבך את עצמך. מצד אחד אתה אומר שצריך תחרות והיא תוריד מחירים (איפה בדייוק?), מצד שני אתה אומר שרק נובל ורד-האט חשובים, אז איפה התחרות ? למה לסתור את עצמך ?

נראה גם שאתה לא מצליח להבין את המודל של הקוד הפתוח (ומחזק את מה שאמרתי על דינוזאורים שמחליפים מודל קנייני אחד באחר). מה הקשר ביו חברות סלולריות להר סיני ? לחברות סלולריות יש חסמים גדולים מאוד, אי אפשר להתחרות בקלות בתחום. בתוכנה חופשית וקוד פתוח העלויות מתחילות מאפס, ועסק יכול לתמוך בעצמו בצורה מלאה אם ירצה ללא עלות חיצונית והוא קובע לעצמו את ההשקעה שהוא ואת אופייה. האם עסק יכול להקים חברה סלולרית עבור עצמו ? איפה ההשוואה בכלל ?

עדיין הצורך שלך להסתתר מאיר באור חשוד את כל הנושא. למי שרוצה קהילה או להציג את עצמו (או את נובל) באור חיובי למרות הקנייניות שלו, אין מקום להתנהגות שכזו.

הוי מאיר מאיר, טול קורה מבין עיניך...
אני מבין שכאשר אין תשובות עיניניות עוברים להשמצות אישיות...טוב, נראה לי שכאן תסתיים התגובה שלי...

אגב מאיר, אומרים: מה עניין שמיטה להר סיני...

אני אינני מסתתר, אני אינני רוצה קהילה (למה לי, מדוע? ועל מה אתה מדבר?), אינני מציג את נובל (קרא שוב את דברי), אני קניני? איך? הסבר בבקשה? אני בסה"כ עובד IT בחברה פה בארץ...מה לי ולקנינות? מה אני מוכר רשיונות?

מה רע בעובדה שנובל מחלקת מתנות? למה אתה מתנגד? זה מאיים על עסקיך בצורה כלשהי? עד כדי קנאות דתית?

מאיר, אני חושב שעליך לקרוא את דברי שוב, לעומק, כדי לרדת לסוף דעתי. אם אינך מבין את הדוגמא שהבאתי גם אשמח להסביר לך שוב.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10516 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 17:09
נושא ההודעה:

אתה מדבר על תגובות ענייניות ? העליתי פה מספר גדול של בעיות ונושאים, על אף אחת מהן לא ענית או התייחסת. בכל אחת מהן שינית נושא. לסכם אותן עוד פעם עבורך, כדי שתיתן מענה ענייני ?

(מה עניין שמיטה: יש מושג בשם השאלה - בטוח שהבנת את זה בתגובה המקורית, אבל צריך משהו לכתוב, לא ?)

נ.ב.
מותר להזדהות.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10516 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 17:16
נושא ההודעה:

ועוד דבר: מגוחך שמי שמתיימר לעמוד מאחרי חברה כמו נובל ולדחוף אותה עוד מאשים אותי באינטרסים עסקיים בנושא או קנאות דתית.

אני ארוויח אותו דבר בין אם הלקוחות שלי ישתמשו בדביאן, רד-האט או חלונות. כמו שכתבתי כבר (ולא התיחסת) נובל ורד-האט אינן מסוגלות לתת שירות כמו שאני או מספר לא קטן של חברות קטנות נותנות כדי לענות על צרכי ה-smb. להבדיל מנובל ורד-האט שדואגות לעצמן, אני קודם דואג לאינטרסים של הלקוחות שלי ולא למאזן הסופי.

תשמור את הדמגוגיה הזו לעצמך, תודה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 18:44
נושא ההודעה:

לולי- :
אם כבר להחרים את סוזה, אז היושר האינטלקטואלי דורש שתחרים גם את הפרויקטים אותם היא מובילה או שיש לה בהם תרומה חשובה: גנום, KDE, אלסה ועוד ועוד...
מחרים?
מרוויחה מעבודה של אחרים? אולי פחות משהם מרוויחים מעבודתה. בוודאי פחות מאובונטו שלוקחת קוד אך לא נותנת חזרה.
האמת הכואבת היא שמדובר כאן במקרה קלאסי של הסתה.
כשרק התפרסם הסכם נובל-מיקרוסופט טענו חוגי ה FSF שזו הפרה של הGPL. טענו זאת עוד בטרם קראו את ההסכם.
עכשיו, עם פרסום ה GPLV3, טוען סטולמן כי יש בו צורך מכיוון שההסכם הנ"ל דווקא לא מפר את ה GPL. יש צורך, הוא אומר, ברשיון חדש כי הGPL הישן לא נוסח מספיק טוב.
להתנפל על נובל זו דרך עקומה למדי להגיד "טעיתי". הוא גם לא התנצל על האשמות השוא שזרעו הוא ושותפיו.
ומה הפתרון שנמצא ונכלל ברשיון החדש? שכל הסכם פטנטים שנחתם על ידי חברה המפיצה תחתיו - יחול על כל הפצות הלינוקס.
ואני שואל - אם זה הסכם כזה איום ונורא - איך מעיזים להחיל אותו על כולם? ואם הוא טוב לכולם, מה אתם רוצים מנובל?
ואולי היתה פה סתם סערה בכוס מים, מונעת על ידי שנאה קנאה וקטנוניות?

Very Happy

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 18:55
נושא ההודעה:

מאיר,
אתה כל הזמן מקדיש התיחסות לזהותו של המשתמש. מה זה שייך לעצם הענין?!
זה נראה רע מאד - מה זה אסטרטגית-התדיינות כאילו להכות מתחת לחגורה?!
הרי אתה שייך לאותה הנהלה שמתירה השתתפות בדיונים ללא שם משתמש רשום, והנה פתאום אתה משתמש בזה כנגד מתדיין ?! רע מאד!!!

התדינות בין אנשים צריכה להיות על בסיס התיחסות לתוכן דיברהם ולא לזהותם. אדם בעל זהות "מקובלת" שמדבר שטויות, אז מה. . . . .? צריך להתיחס לדבריו השטותיים בכבוד?!!!
הפרום יכול היה להיות הרבה יותר מוצלח ואמיתי אם כולם היו בחזקת אנונימים וכך לא הייתה ברירה אלא להתיחס רק לתוכן דבריהם של הכותבים.
משתמש רשום זה לא אנונימי?! אז,מה זה. . . . . . ?! Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 19:30
נושא ההודעה:

ציטוט:
משתמש רשום זה לא אנונימי?! אז,מה זה. . . . . . ?!

למעשה אתה משתמש רשום כאן אז למה אתה כותב כאורח?

תשובה:
כשבא לך להשמיץ/לנבל ת'ז'ורה אתה מגיב כאורח ותוקע מקל בתחת לאחרים.
אתה דו פרצופי חולני!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 21:40
נושא ההודעה:

Anonymous :
ציטוט:
משתמש רשום זה לא אנונימי?! אז,מה זה. . . . . . ?!

למעשה אתה משתמש רשום כאן אז למה אתה כותב כאורח?

תשובה:
כשבא לך להשמיץ/לנבל ת'ז'ורה אתה מגיב כאורח ותוקע מקל בתחת לאחרים.
אתה דו פרצופי חולני!

כבר טענת את זה בעבר וטעית ! אתה טוען את זה שוב ושוב טועה!!!
כל מה שאתה מיחס לי בדברי ההבל שלך *לחלוטין* אינם נכונים.

הצהרה:
הריני בזאת להצהיר שמעולם לא נרשמתי לאתר whatsup, ואינני רשום כעת באתר.
כל הכניסות שהיו לי מעולם לאתר היו תחת "אורח".

(הנהלת האתר יכולה בקלות לבדוק ולהוכיח זאת על פי ה- IP שלי.)

לגבי הדיון הסוער הדעתני,
בכלל לא הבעתי דעה בענין ואף לא נקטתי צד כלשהו כלפי מי מהצדדים.
בסה"כ הפריע לי , שמצד אחד מאפשרים ליותר מ- 90% מהאנשים להכנס כ- "אורחים" ומצד שני עושים ד'לגיטימציה ואף זלזול מה, באותם "אורחים".

מה שחשוב זה זה לא "זיהוי הסרק" של אדם כזה או אחר, אלא תוכן דבריו ונכונותם !!!
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 22:32
נושא ההודעה:

ציטוט:

כלומר אתה אותו אחד שעניתי לו כאן (http://www.whatsup.co.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40904) ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 22:37
נושא ההודעה:

Anonymous :
ציטוט:

כלומר אתה אותו אחד שעניתי לו כאן (http://www.whatsup.co.il/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=40904) ?

איזה יופי, נסגרים פה מעגלים של חברים "טובים" מן העבר Razz

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 22:51
נושא ההודעה:

א. אני מכיר באופן אישי חלק לא מבוטל מהמשתמשים הרשומים כאן (וגם הלא הרשומים החותמים בשם), מתברר שלא מעט מכירים גם אותי.

ב. כמעט על כל פוסט של האנונימי כאן בא מכתובת IP שונה, אפילו כאלה שדי סמוכים. כל מי שיודע איך עובד העסק היה חושד (כאילו נעשה מאמץ מכוון). ללא קשר, ובנוסף מאחר וכבר היה כאן בפורום התחזות של לקוח לטובת חברה שהתחום ה"אנטרפרייז" הוא הנישה שלה והוא נחשף למרבה הבושה (לאחר ששיקרו לי "בפרצוף" ולא השאירו ברירה) כל מי שדוחף משהו עם אינטרסים כלכליים ברורים בצורה עיוורת חשוד מראש אלא אם יוכיח אחרת. והדיון שמתנהל פה לא הוכיח אחרת. שאלה ילדים: מי עוד משתמש ב-astroturfing ? מכל מה שאני רואה בדיון מדובר במתחזה ואף אחד עדיין לא הוכיח אחרת.

ג. מי שקורא לי בשמי הפרטי ועוד מתיימר לנהל דיון יזדהה נא, או שיחדל מכך (במיוחד לזיהוי החשוד).

ד. אולי מספיק לדבר סחור סחור ולהתרכז בטפל ? אתה מדבר על תוכן דברים ונכונותם ? אדרה. עשרות פוסטים ועדיין לא ענו על אף נקודה שהעלתי. כל פעם טענה אחרת שלא קשורה, מודלים כלכליים שאין להם קשר לקוד פתוח ותוכנה חופשית, חברות שלא מסוגלות לתת תמיכה מקיפה וכן הלאה. אפשר לקבל תשובות פה במקום קשקשת והתעסקות בטפל ? או שזה לא עולה בקנה אחד עם עבודה של משרד יחסי ציבור ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 22:55
נושא ההודעה:

ציטוט:
כמעט על כל פוסט של האנונימי כאן בא מכתובת IP שונה, אפילו כאלה שדי סמוכים

בישראל בגלל השימוש הנרחב בחייגנים אין שום משמעות בהסתמכות על כתובות IP.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 16/07/2007 - 22:57
נושא ההודעה:

עדיין מתעסקים בטפל ? יאללה, תשובות לנושאים החשובים, לא לקשקשת שנועדה להטות את הדיון.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח