ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 17/03/2008 - 23:45
נושא ההודעה: התאמת אתר בנק הפועלים לגלישה בפיירפוקס - דרושה רשימת ליקויים

יש לי הזדמנות לקדם תיקון ליקויים באתר בנק הפועלים הקשורים בגלישה בפיירפוקס (או דפדפנים אחרים שאינם אקספלורר).

לצורך זה, אני צריך את עזרתכם בריכוז רשימה של כל הבעיות שנתקלתם בהן,בין אם מדובר בתקלות במהלך הגלישה בחשבונכם, או יכולות שחסרות לכם ושקיימות בעת הגלישה באקספלורר.

על מנת לייעל את התהליך, אנא ציינו בתגובותיכם:

- תיאור מדוייק של הבעיה, כולל באילו מסכים נתקלתם בה ואיך ניתן לשחזר אותה
- האם מדובר בתקלה או ביכולת חסרה (שזמינה למשתמשי אקספלורר)
- עד כמה תיקון הבעיה קריטי ולמה (לצרכי תיעדוף)
- באיזה דפדפן נתקלתם בבעיה

נ.ב.

עברתי על דיונים קודמים ולא מצאתי התייחסויות לבעיות באופן פרטני, למעט פוסט של צפריר שמציין שהתחברות לאתר העסקי דורשת שימוש במנגנון שלא נתמך בלינוקס (האם זה עדיין רלונטי?) ושיש רשימת בעיות לא טופלו למרות בעיות חוזרות ונשנות (מהן?)

נערך לאחרונה על-ידי דוביקס בתאריך 26/10/2011 - 13:38, סך-הכל נערך פעם אחת

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
DoKלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 22/02/2004 · הודעות: 3114 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 00:50
נושא ההודעה:

חדשות Bizportal (תחת "שוק ההון" -> מבט כללי) מופיעות ךופה (חשיבות התיקון נמוכה).

בעיה דומה בחלק התחתון (החלק של הדו"ח) של שוק ההון -> מצב תיק -> תיק אחזקות - סוף היום (חשיבות התיקון בינונית).

נבדק בסימונקי ובפיירפוקס

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
עידולא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/11/2003 · הודעות: 1816 · מיקום: dev/null/

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 01:17
נושא ההודעה:

כל ה"טאבים" והעמודות בצד ימין הפוכות, אני נותן לזה עדיפות תיקון בינונית עד גבוהה - קשה מאוד להבין מה קורה ואיפה נמצא המידע - במיוחד אצל אנשים לא טכניים.
אני על פיירפוקס 2.0.0.12, אובונטו.

ואגב, ברוך השב דוביקס... Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
DoKלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 22/02/2004 · הודעות: 3114 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 02:34
נושא ההודעה:

עידו :
כל ה"טאבים" והעמודות בצד ימין הפוכות

הבעיה לא מופיעה אצלי (אותה גרסת דפדפן, מנדריבה)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
ברוךלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 11/01/2003 · הודעות: 144 ·

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 11:41
נושא ההודעה:

פיירפוקס 2 על דביאן סיד.

בדף תשלומים אם בוחרים תשלומים ממתינים מקבלים הודעה שהדף חסום לדפדפן. חשוב אבל לא קריטי.

כשרוצים למשוך פרי במלוא הסכום מקבלים הודעה שלא ניתן סכום. אם מנסים להחליף לחלקי ורשום את כל הסכום עדיין מקבלים את אותה הודעה. פחות חשוב לי.

הטבלה של השקעות לא ממש מיושרת בין הכותרת לנתונים. לא ממש חשוב.

הריביות נמוכות. קריטי. Razz

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
dov_sלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/05/2004 · הודעות: 525 · מיקום: מודיעין

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 15:05
נושא ההודעה:

ברוך :
פיירפוקס 2 על דביאן סיד.

הריביות נמוכות. קריטי. Razz

LOL Very Happy

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם כתובת AIM MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
definexלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/01/2006 · הודעות: 740 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 18:31
נושא ההודעה:

במערכת שוק ההון, כאשר מסתכלים באג"ח על פרטי חברה (ייתכן גם בניירות ערך אחרים) חלק מהשדות מופיעים הפוך, למשל תיאור החברה.

אני חייב לציין שהם שיפרו את האתר שלהם באופן ניכר לעומת מה שהוא היה לפני כשנה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 19:14
נושא ההודעה:

נכון לעכשיו, בנק הפועלים מתעלם לחלוטין מהמגזר העיסקי. הכניסה לחשבון עיסקי מתבצעת באמצעות מפתח חומרה (Disk On Key) שכמובן אינו נתמך בלינוקס. זה מבחינתי הנושא הבוער ביותר.
נושאים נוספים:
בעיית קידוד שאוזכרה כבר קודם (זה לפעמים עובד ולפעמים לא)
משיכת פר"י (אוזכר קודם)
קניית ומכירת ני"ע.
שמירת קבצי נתונים (פעולות עו"ש וכו') לא עובדת כמו שצריך.
תפריטי הבחירה במסך שוק ההון מתפקדים שונה מהדפדפן של מיקרוסופט (מינורי).
תצוגת המסך לא תקינה בנוכחות תפריט מועדפים/היסטוריה (התצוגה "מקוצצת" ולא מתאימה את עצמה לשטח הדפדפן החדש).

למרות שיש עוד מה לשפר, צריך גם לברך על ההתקדמות בשנים האחרונות. היה כבר הרבה יותר גרוע...

חזרה לתוכן הדיון
OdeAdלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 10/12/2003 · הודעות: 446 · מיקום: opt/maui/

הודעה פורסם: 18/03/2008 - 20:35
נושא ההודעה:

1)בניירות ערך > פירוט תיק ני"ע
הכתורות של הטבלה לא מיושרות עם העמודות של הטבלה

Image
לא קריטי רק מציק בעין

2)בעו"ש -> "העברה לחבונות אחרים" לחיצה על השדה הריק "שם המוטב" מקפיצה תיבת דיאלוג ("עבור חשבונות בבנקים מקבוצת בנק הפועלים אין למלא שם מוטב") בלולאה שקשה להיפתר ממנה (לחיצה על OK ולחיצה מהירה על ctrl-F4)
קריטי - אני יכול לדמיין אנשים שיבצעו אתחול למחשב כדי להיפתר מההודעה (אין אפילו אפשרות לסגור את הדפדפן כל עוד תיבת הדיאלוג מופיע על המסך )

3)ויש את הקטע אם העברית ההפוכה שמגיע פעם בירח מלא,אבל אני לא מצליח לשחזר אותו כרגע

firefox 2.0.0.12

Haven't you heard ? "bleeding-edge and stabilty" is the new "sensitivety and determination"

חזרה לתוכן הדיון
עידולא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/11/2003 · הודעות: 1816 · מיקום: dev/null/

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 02:09
נושא ההודעה:

האתר החדש של הפועלים עוד פחות קריא מהקודם בתחום העברית.
עירבוביה שלמה של הגדרות עברית שגויות - השרת מכריז ISO-8859-1, והטקסט הוא ערבוביה של ISO-8859-8 (ע"פ הכרזת charset) עם עברית ויזואלית.

זוועה.

אפילו אתר הארץ מצליח יותר טוב Sad

עדכון: האתר נפל ועלה שוב בצורה תקינה. ואז שוב נפל ועלה בקידוד מוזר. כנראה שנתקלתי בדיוק בזמן של החלפת גירסא או משהו.

אני חוזר בי מההאשמות עד שהאתר יתייצב.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 07:11
נושא ההודעה:

עושה רושם שהאתר עובד יפה בפיירפוקס על אובונטו.
אני לא זוכר במדויק את כל הבעיות שהיו, אבל נראה לי שתוקנו חלק מהמקומות של עברית הפוכה וטבלאות לא מיושרות.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 11:24
נושא ההודעה:

IE8 Beta שוחרר. וברגע שהאתר יעבוד טוב עם הגרסה הזאת הוא גם יעבוד טוב עם השועל השרוף.
הבטא של IE8 שוחרר כדי שאתרים יוכלו להתאים את עצמם.

חזרה לתוכן הדיון
Oldieלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 23/01/2004 · הודעות: 137 ·

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 11:41
נושא ההודעה: העברת מטבע חוץ אינה אפשרית בשוא"ש

כאשר מנסים להעביר מטבע חוץ (דולר ארה"ב למשל) לבנק בחו"ל, מגיעים לתפריט המחייב MSIE.
התייעצות בעזרה המקוונת מגלה שאכן רק עם MSIE אפשר לעשות פעולה מעין זו.

עדיין מגיע להפועלים ציון גבוה על המצב הנוכחי. עברתי אליהם מבנק לאומי רק בגלל הסיבה הזו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 12:11
נושא ההודעה:

1. התצוגה של פרטי מניות מתהפכת לפעמים
2. פרופיל חברה בתצוגת מניות מופיע הפוך (הטקסט הפוך)
3.יש שני פסי גלילה בתצוגה של שוק שוק ההון - תצוגה עדכנית - אחת של המניות, והשניה של הדף
4. הייתי שמח אם היה יצוא לפורמט qif, או אחר שמאפשר מעקב עם תוכנה חיצונית (כמו אקסל, אבל לכל התיק)

חזרה לתוכן הדיון
אלישבעאורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 20:37
נושא ההודעה: שחרור מפר"י

ניסיתי למשוך פקדון פר"י, אך לאחר שמלאתי סכום וביקשתי להמשיך נאמר שחסר סכום למשיכה. קיבלתי את אותה ההערה גם כשביקשתי משיכה מלאה של הסכום ותיבת הסכום הפכה לבלתי לחיצה. רק כאשר השתמשתי בדפדפן אקספלורר, הצלחתי למשוך את הפר"י.

חזרה לתוכן הדיון
אלישבעאורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2008 - 20:41
נושא ההודעה: Re: שחרור מפר"י

]
סליחה, לא שמתי לב שמישהו כבר ציין את הבעיה... בכל זאת אשמח לטיפול מהיר..

חזרה לתוכן הדיון
kasperonלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 11/09/2011 · הודעות: 4 ·

הודעה פורסם: 11/09/2011 - 10:33
נושא ההודעה: מתעניין בבעיותיכם

הי, אני מנהל פרויקט התאמת אתר בנה"פ לדפדפנים סטנדרטיים.
אשמח לשמוע לגבי בעיות תאימות לדפדפנים השונים.
שרון

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/09/2011 - 10:53
נושא ההודעה: Re: מתעניין בבעיותיכם

kasperon :
שרון

אז קח אתגר (שעל פניו לא נראה בלתי פתיר): גרום לכך שניתן יהיה להשתמש בפועלים לעסקים מלינוקס. צריך הסבה לתוכנת זיהוי המפתח (DOK) של החשבון העסקי לסביבת לינוקס. זה יכול להביא עוד לקוחות עסקיים שלא צריכים את החלונות, אבל נאלצים לשלם עבורה כדי שיוכלו לפעול בחשבון העסקי.
בהצלחה!

חזרה לתוכן הדיון
bootrootלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 26/05/2008 · הודעות: 407 ·

הודעה פורסם: 11/09/2011 - 15:00
נושא ההודעה:

בוא נתחיל עם הרשימה.
א, זמן תגובה קצר מדי או פינג ארוך מדי - אם הרשת תקשורת המקומית תחת עומס ומנסים להתחבר לחשבון בבנק מקבלים שגיאה ואם הרשת של הבנק עמוסה מקבלים גם שגיאה והכל בגיבריש או עברית הפוכה.
אפשר לתת עוד קצת זמן לזיהוי,אם הרשת של הלקוח עמוסה לפני שיש שגיאה ולהוסיף עוד שרתים לשעות שיש עומס על השרתים של הבנק.

ב, שגיאות ועברית כגבריש או הפוכה בכל מיני מצבים כגון שגיאות וממי נכנס התשלום.

ג, האתר לא תמיד מציג את התפריט להכנסה של הפרטים עם הסיסמה להתחבר לחשבון ולפעמיים צריך להכנס שוב ושוב עד שמוצג התפריט המדובר להכניס פרטים אישיים ולהתחבר לחשבון.

ד, נעילה של מחשב ספציפי ומגישה לחשבון. אחד המחשבים שלי פעם אחת ננעל מגישה לחשבון בנק עקב שהכנסתי בטעות סיסמה לא נכונה כמה פעמיים. (השגיאות אחרי הכל בגיבריש ולא היה אפשר להבין כלום) ואותו מחשב לא יכל לגשת לחשבון או לאפס סיסמה.

(אופרה,שועל וכרום.) ניסיתי להכניס לו גם את הסיסמה ההנכונה אחרי שמצאתי את הטעות שלי עם הסיסמה ולפני האיפוס סיסמה,אבל הוא נחסם מהצד של השרת של הבנק כנראה.
בסוף הלכתי למחשב אחר והוא כן נכנס בלי בעיה מיד וכן הוא גם איפס את הסיסמה בלי בעיות ואז מצאתי שאי אפשר להעביר כסף ואני חייב להגיע לכספומט ולהוציא קוד חדש למטרה הזאת.
התמיכה של הבנק טלפונית לא עלתה על הבעיה חשוב לומר למען מקרים כאלה בעתיד.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 26/09/2011 - 13:37
נושא ההודעה:

שלום ותודה על התגובות.
אשתדל לענות ולעשות סדר.
לגבי הפעלת המיניקי בלינוקס, לא יקרה בקרוב. תוכנת ההתקנה אינה מותאמת כיום וכמות המשתמשים העסקיים נמוכה מדי על מנת להצדיקה. כמו כן, השירות עובד עם ActiveX שפועל על אינטרנט אקספלורר בלבד.
התשובה הזו תקפה בשלב זה גם ל- MAC.

ו- bootroot, אני איתך.
א. אנחנו עושים הכל על מנת לאפשר התחברות בכל שעה ובטח שבעומסים. אתה מתכוון שעומס על הרשת שאתה מגיע ממנה?
אני לא בטוח שאני מבין אותך אבל אתה מוזמן להעביר פרטים של מקרה מסוים כדי שאבחן אותו. אני צריך IP, תאריך, שעה, יוזר או ת.ז.
ב. אני יודע שהאתר עדיין לא מושלם ואני מבצע התאמות ותיקונים בכל גרסה של האתר. אני אשמח לפירוט איפה בדיוק מתקבלת עברית הפוכה או ג'יבריש ואני מבטיח לטפל.
ג. לא הצלחתי להבין, מצטער. אשמח לדוגמאות.
ד. אני לא מכיר תופעה כזו. זה עדיין קורה במחשב המסוים?
סיסמא שמפיקים באינטרנט היא סיסמא "חלשה" ולכן אינה מאפשרת ביצוע העברות לצד ג' באתר.

שוב, תודה על התגובות.
אשמח לשמוע עוד.
שרון

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/09/2011 - 15:54
נושא ההודעה:

ציטוט:

(אופרה,שועל וכרום.) ניסיתי להכניס לו גם את הסיסמה ההנכונה אחרי שמצאתי את הטעות שלי עם הסיסמה ולפני האיפוס סיסמה,אבל הוא נחסם מהצד של השרת של הבנק כנראה.

זה לא באג, זה באמת פיטצ'ר אבטחה חשוב למערכת. הבעיה היחידה היא שגיאות הג'בריש (שאני לא נתקלתי בהם מעולם) אבל לחסום מחשב מלהתחבר (גם לאחר שאיפסת את הסיסמה) היא יותר מסבירה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/09/2011 - 01:00
נושא ההודעה:

kasperon :
שלום ותודה על התגובות.
אשתדל לענות ולעשות סדר.
לגבי הפעלת המיניקי בלינוקס, לא יקרה בקרוב. תוכנת ההתקנה אינה מותאמת כיום וכמות המשתמשים העסקיים נמוכה מדי על מנת להצדיקה. כמו כן, השירות עובד עם ActiveX שפועל על אינטרנט אקספלורר בלבד.
התשובה הזו תקפה בשלב זה גם ל- MAC.

שרון

זה ברור לך שזה מקרה קלאסי של לצייר את המטרה סביב החץ, לא? אתם לא מאפשרים עבודה עם מ"ה שהיא לא של מיקרוסופט ו"משתאים" מכך שאנשים ממעטים להשתמש עם מערכת הפעלה שונה... אולי אם תאפשר עבודה עם מק ולינוקס תגלה שיש לא מעט אנשים המעוניינים בפתרון לחשבון העסקי ששונה ממה שאתם מכתיבים.
ואם התוכנה משתמשת בטכנולוגיות, איך לומר, נחותות כ-ActiveX, אז אולי תרעננו אותה? ובאותה הזדמנות גם תפתחו את זה בקוד פתוח כדי שגם לכם יהיה זול יותר לתחזק את זה (זה לא יפגע באבטחת המידע, אולי ההיפך).
בנק הפועלים יחסית טוב למשתמשי הקוד הפתוח, אבל אם אתה מכריז על עצמך כמי שמרים את הכפפה לשיפור, אז אנא אל תתחבא מאחורי אמירות שטעמן אבד מזמן (כולם זוכרים למה "לא היה כדאי" לפתח אתרים תואמי תקנים - "מיעוט משתמשים"...).

בתקוה שבאמת תביא שינוי ולא רק קוסמטיקה.

חזרה לתוכן הדיון
דניאל וויינשנקראורח · ·

הודעה פורסם: 24/10/2011 - 12:26
נושא ההודעה: פורמטים סטנדרטים. אתר פשוט.

kasperon :
שלום ותודה על התגובות.
אשתדל לענות ולעשות סדר.

שוב, תודה על התגובות.
אשמח לשמוע עוד.
שרון

ברוך הבא שרון. שם מלא?

תעשו שני דברים:
1. הורדת תנועות בפורמטים סטנדרטים QIF או OFX, במקום (או בנוסף) ל-Excel הנוכחי. אלו מאפשרים שימוש במידע בתוכנות ואתרים אחרים. ניהול התקציב היפה באתר הפועלים לא רואה את פעילותי במוסדות אחרים, מה לעשות. אם כבר, תאפשרו הורדה הסטורית (מה קרה, אין מקום בדיסק ליותר מחצי שנה אחורה? אולי צריכים תרומה של טרהבייט או שניים? סתם אני צוחק) ושל כל התנועות בכל החשבונות, כל המטבעות, כל ההלוואות... בכפתור אחד.
2. תפשטו את האתר. שיראה כמו lwn.net, לא כמו haaretz.co.il. אני מבין את אהבת הטכנולוגיה החדשה, אבל html+SSL וזהו, במקום אתר התלוי ב-10 טכנולוגיות שבכל מחשב עובדות 6-9 מהן היה יותר נוח לכל המשתמשים, והרבה יותר זול לתחזוקה שלכם.

ככה בנויים אתרי credit unions בארה"ב , וזה נהדר.

מוזמן ליצור קשר ב- danielv שטרודל tx.technion.ac.il לפרטים נוספים.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 24/10/2011 - 14:17
נושא ההודעה:

שלום דניאל,
שמי שרון קספר.
אני שמח על הצעות הייעול הטובות אבל אני לא הכתובת לכל הנושאים, לשם כך קיים מוקד שירות הלקוחות.
לגבי הייצוא בפורמטים של Quicken ו- Money אני בהחלט מסכים איתך. הנושא כבר בבדיקה אצלנו.

תודה!ן

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/10/2011 - 17:16
נושא ההודעה:

באג שאני מניח שהוא תאימות: בניהול תקציב, "ערוך" לרשומה מעלה דיאלוג, ובתוכו "הוסף תחום פעילות" מעלה עוד דיאלוג. הבעיה היא שהשני לא נראה לעין עד שסוגרים את הראשון...

אם תממשו QIF\OFX כראוי, תקנו עולמכם בעיני וגם בעיני רבים שלא יודעים את זה עדיין... בבקשה אל רק תתפרו לתוכנות, אלא תעמדו בתקנים עצמם, כדי שגם תוכנות חופשיות לתחום תוכלנה לקרוא את התוכן (gnucash למשל).

תודה,
דניאל

kasperon :
שלום דניאל,
שמי שרון קספר.
אני שמח על הצעות הייעול הטובות אבל אני לא הכתובת לכל הנושאים, לשם כך קיים מוקד שירות הלקוחות.
לגבי הייצוא בפורמטים של Quicken ו- Money אני בהחלט מסכים איתך. הנושא כבר בבדיקה אצלנו.

תודה!ן

חזרה לתוכן הדיון
דניאל וויינשנקראורח · ·

הודעה פורסם: 28/10/2011 - 21:39

kasperon :
שרון

זה לא דפדפך, אבל...
כפי שציינתי בעבר, הכי טוב אם תתמכו בפורמטי QIF\OFX להורדת תנועות. אבל בינתיים ואם לא, אולי תסדרו את השמירה ל-"excel"? הקובץ שהאתר מחזיר הוא HTML מוזר, לא הפורמט הבינארי הישן והרע, וגם לא אחת מווריאציות ה-XML הטובות יותר. אני מניח ש-EXCEL יודע לעשות עם זה משהו, אבל למה לא לייצר פורמט רשמי כלשהו שיתמך גם ע"י תוכנות אחרות?

תודה,
דניאל

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 30/10/2011 - 07:20

דניאל וויינשנקר :
kasperon :
שרון

זה לא דפדפך, אבל...
כפי שציינתי בעבר, הכי טוב אם תתמכו בפורמטי QIF\OFX להורדת תנועות. אבל בינתיים ואם לא, אולי תסדרו את השמירה ל-"excel"? הקובץ שהאתר מחזיר הוא HTML מוזר, לא הפורמט הבינארי הישן והרע, וגם לא אחת מווריאציות ה-XML הטובות יותר. אני מניח ש-EXCEL יודע לעשות עם זה משהו, אבל למה לא לייצר פורמט רשמי כלשהו שיתמך גם ע"י תוכנות אחרות?

תודה,
דניאל

תודה דניאל.
נכון, אני מסכים איתך שהנושא טעון שיפור. הנושא קשור לדפים סטנדרטיים ואנחנו נמצאים במהלכו של תהליך הסבה רחב.

תודה.

חזרה לתוכן הדיון
תומרלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 31/05/2004 · הודעות: 311 · מיקום: חיפה, ישראל

הודעה פורסם: 30/10/2011 - 22:42

דניאל וויינשנקר :
אולי תסדרו את השמירה ל-"excel"? הקובץ שהאתר מחזיר הוא HTML מוזר, לא הפורמט הבינארי הישן והרע, וגם לא אחת מווריאציות ה-XML הטובות יותר. אני מניח ש-EXCEL יודע לעשות עם זה משהו, אבל למה לא לייצר פורמט רשמי כלשהו שיתמך גם ע"י תוכנות אחרות?
מה רע בקובץ csv פשוט ונוח? הוא ניתן ליבוא לכל תוכנת גליון אלקטרוני וגם לתוכנות אחרות (החסרון של csv הוא שהוא לא מאפשר לעצב את התוצר).

כמו־כן, מה ההגיון בקבלה של הודעות דואר אלקטרוני שמבשרות שישנה הודעה חדשה עבורנו באתר? למה לא לשלוח את ההודעה המקורית ישירות אלינו לתיבת הדואר האלקטרוני? ובלי התירוץ המוכר של "אבטחת מידע", בבקשה, כי תיבות הדואר האלקטרוני מאובטחות קצת יותר טוב מתיבות הדואר הרגיל (מישהו טורח לנעול את התיבה עם מפתח?), ואם נקבל את הפירוט ישרות לתיבת הדואר האלקטרוני שלנו לא רק שנוכל לוותר על קבלת המכתבים בדואר הרגיל, אלא שגם יהיה לנו קל יותר לארגן ולתייק אותם אצלנו במחשב.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2011 - 04:36
נושא ההודעה:

בתיבת הדוא"ל אין אפשרות ללחוץ על התיבה המשולבת שבברירת מחדל כתוב בה "העבר לתיקיה". בנוסף, אין אפשרות לסמן הודעה כהודעה שנקראה; המערכת ממשיכה לחשוב שההודעות לא נקראו גם אחרי שקוראים את קובץ ה-pdf הכלול בהן.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. דוביקס
  2. DoK
  3. עידו