ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
BIG_BOSSלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 30/07/2003 · הודעות: 11 ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 15:23
נושא ההודעה:

איך אני מתקין ? כי מוזילה איטית ולא אהבתי...וגם בוואלה היא מראה דברים מרוחים הטקסט וכו בכל מקרה אינטרנט אקספלורר כיצד אני מתקין ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
CoolDaniFromAshdodלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/04/2003 · הודעות: 831 ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 15:28
נושא ההודעה:

יופי שאתה רוצה. הכותרת שלך ממש לא מתאימה ומקובלת וכנ"ל השאלה שלך: מי אתה שתקבע שמוזילה דוחה? מוזילה איטי? אז אל תתבכיין ותבקש את האקספלורר. יש קונקור, יש את הפיירבירד, יש אופרה, יש נטסקייפ.

תפתח דיון חדש עם כותרת מתאימה כמו "איזה חלופות יש למוזילה?" או שתערוך חיפוש בפורום איך ניתן להריץ את האקספלורר בלינוקס כיוון שהשאלה הזו נשאלה כבר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 15:36
נושא ההודעה:

אם אתה רוצה אקספלורר כיישום טבעי על לינוקס, אז צר לי לומר לך שלמיטב ידיעתי אין דבר כזה. הדרך להפעיל אקספלורר (או כל יישום אחר של חלונות שלא הוסב ללינוקס) ממערכת לינוקס היא דרך אמולטורים של חלונות כמו wine או win4lin ואחרים. לרוב זו דרך מסורבלת שלא מביאה לתוצאות טובות, במיוחד על מערכות בעברית.
מצד שני, אם מוזילה לא מוצאת חן בעיניך, יש עוד דפדפנים שעובדים בלינוקס כיישומים טבעיים כמו קונקרור (דפדפן הבית של ממשק KDE), גלאון (שמחייב מוזילה מותקנת אבל יש לו כל מיני יתרונות), אופרה ללינוקס ואחרים ואתה מוזמן לנסות אותם ואולי עוד מגיבים יציעו כאן מנסיונם. בסופו של דבר, עדיין יהיו אתרים שקשה יהיה לראותם כהלכה אם זה לא אקספלורר, וזה בגלל שלמרבה הצער, יש עדיין בוני אתרים שמעדיפים לבנות אתרים שאינם תואמי סטנדרטים בינלאומיים . כאן רק נשאר לקוות שהפופולריות העולה של לינוקס תשיב אותם יום אחד מדרכם הרעה...

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 15:57
נושא ההודעה:

CoolDaniFromAshdod לא ביקשתי את הדעה שלך או שתריב איתי בנוגע לינוקס-ווינדוס תודה רבה!.

ומשתמש אנונימי אוקיי מאיפה אני משיג wine ?

חזרה לתוכן הדיון
CoolDaniFromAshdodלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/04/2003 · הודעות: 831 ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 16:07
נושא ההודעה:

http://www.whatsup.co.il/modules.php?op=modload&name=Forum&file=viewtopic&topic=4425&forum=17

היה דיון על הנושא הזה כבר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 16:50
נושא ההודעה:

בהמשך לשאלתך על wine. אם קנית או הורדת מהרשת או השגת בכל דרך אחרת את אחת ההפצות המקובלות (לא כתבת איזה הפצה יש לך) יש כל הסיכויים ש-wine כבר נמצא על הדיסק שממנו התקנת. אפילו אם לא, אז חיפוש קטן בגוגל יחד עם שם ההפצה שלך יביא בוודאי שפע של אתרים שממנו אתה יכול להוריד wine בין אם בקוד מקור או כחבילה בינארית באריזה שמתאימה להפצה שלך.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 17:14
נושא ההודעה:

נא לא לבלבל בין wine (תוכנה חופשית) לבין cross-over office (תוכנה לא חופשית).

חזרה לתוכן הדיון
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 17:33
נושא ההודעה:

לא שאני ממש מוטרד מהעדפה התמוהה משהו שלך, אבל הרשימה הבאה (101 דברים שמוזילה יכולה לעשות ו-IE לא) ממצה את הספקנות שלי לגבי האפשרות שממש בדקת לעומק על מה אתה מדבר.

ד"א, יש מי שלא סובלים את מוזילה ומעדיפים קונקי ולהיפך. זה עניין של העדפה לא הרבה יותר מזה.

http://www.xulplanet.com/ndeakin/arts/reasons.html

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
WolfSignלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/04/2003 · הודעות: 1685 · מיקום: /usr/portage

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 17:57
נושא ההודעה:

על טעם וריח אין מה להתווכח...

מוזילה לא מגעילה בכלל. היא גם כוללת אפשרויות שהאקספלורר רק יכול לחלום עליהם. אתה מדבר כך כי אתה לא מספיק טוב מכיר אותה.
אבל מה שכן , היא תוכנה כבדה מאוד והביצועים שלה לדעתי פחות טובים ולכן אני מעדיף להשתמש בקונקי או בגירסה של מוזילה שנקראת firebird
יש עוד דפדן שהייתי מציע לך לבדוק , לדעתי אם הוא היה עם תמיכה מלאה לצפייה בדפים בעברית אז הייתי משתמש רק בו. הוא נקרא opera
תוריד את הגירסה 7.2

[addsig]

זהו מחיר החופש: כל גרם ,כל טיפת דם מגופך משולמים למפרע.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
hypermanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/05/2003 · הודעות: 594 · מיקום: אשדוד

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 18:08
נושא ההודעה:

קודם כל רק לפי הכותרת צריך לסגור את הדיון

אתה השתמשת במוזליה ולא אהבת, למה?
אם זה בגלל הממשק שלה ואתה אוהב את הממשק של IE תוריד Firebird שהממשק שלו דומה ל IE
אם זה בגלל התמיכה באתרים שלא תשמש בKonqueror שתומך ברוב האתרים
אם זה בגלל שהיא איטית לפי מה שאמרת תשתמש באופרה שהוא הדפדפן הכי מהיר

אם אתה סתם שונא את מוזילה ואתה רוצה IE בלינוקס אתה יכול לקנות את התוכנה CrossOverX או להוריד את WINE לוהתקין את IE לפי המריך הזה
http://frankscorner.org/explorer_6.html
[addsig]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
wliadלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 25/05/2003 · הודעות: 1285 · מיקום: צפון הארץ

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 19:25
נושא ההודעה:

בניגוד להרגלי, אתייחס להודעה זו.

אתה עובד עם לינוקס - וזה מקובל. אתה רוצה לגלוש באינטרנט עם אקספלורר - וגם זה מקובל. מיקרוסופט לא רוצה שתעשה את שני הדברים האלה ביחד וזה... טוב תחליט אתה בעצמך אם זה מקובל עליך או לא Smile

אני אסביר:
בצעד חריג (אם כי מובן) החליטה מיקרוסופט להפסיק את שיווק ופיתוח דפדפן האינטרנט שלה כחבילה נפרדת ממערכת ההפעלה שלה. הגרסא הנפרדת האחרונה שיצאה לדפדפן אקספלורר היא חבילת השירות מספר 1 לדפדפן בגרסא 6. מתוך Microsoft TechNet:
קוד:
Host: Brian (Microsoft)
Q: when / will there be the next version of IE?

A: As part of the OS, IE will continue to evolve, but there will be no future
standalone installations. IE6 SP1 is the final standalone installation.

לפי זה, שיפורים שיוכנסו לדפדפן בעתיד יהיו זמינים רק למשתמשי מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. אם אתה מעוניין לעבוד עם הדפדפן שלה ולהנות מהשיפורים בתחום האינטרנט, מיקרוסופט יותר ממוכנה שתשתמש גם (ורק) במערכת ההפעלה שלה. אם אתה מעדיף בכל זאת לעבוד עם לינוקס (מקווה שכן), ואתה מעוניין להשאר Up-To-Date בכל הנוגע לטכנולוגיות הקיימות ברשת, דפדפן חופשי ככל הנראה יאלץ להיות הכלי שבו תשתמש.

ושוב, בנוגע לאם זה מקובל או לא שמיקרוסופט לא מעוניינת שתשתמש בדפדפן שלה תחת מערכת הפעלה שהיא לא שלה, את זה אני משאיר לך להחליט Cool

[ נערך על-ידי wliad בתאריך 31/07/03 16:28:07 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
wliadלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 25/05/2003 · הודעות: 1285 · מיקום: צפון הארץ

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 19:26
נושא ההודעה:

שכחתי לציין שאישית, קונקי מאד חמוד ומבצע החלקת גופנים, מה שמוזילה (לפחות הגרסא שיש אצלי) כושלת בלעשות. אולי אני לא ממש התעמקתי במוזילה ולכן הוא לא עושה את זה אצלי?

[ נערך על-ידי wliad בתאריך 31/07/03 16:29:48 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 19:45
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-07-31 16:26, wliad כתב:
שכחתי לציין שאישית, קונקי מאד חמוד ומבצע החלקת גופנים, מה שמוזילה (לפחות הגרסא שיש אצלי) כושלת בלעשות. אולי אני לא ממש התעמקתי במוזילה ולכן הוא לא עושה את זה אצלי?

[ נערך על-ידי wliad בתאריך 31/07/03 16:29:48 ]

יש שתי גרסאות של מוזילה- אחת ללא החלקת גופנים והשנייה עם (גרסת xft). כנראה שמותקנת אצלך הגירסה ללא החלקת הגופנים

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 20:53
נושא ההודעה:

אין על קונקי

חזרה לתוכן הדיון
Ekremboלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 30/05/2003 · הודעות: 41 · מיקום: Ashdod

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 21:50
נושא ההודעה:

גם אני כך חשבתי בהתחלה, שאינ לא צריך את כל הפיצ'רים של המוזילה\קנוקי, אבל אחרי שאתה מתחיל להשתמש בפיצ'רים האלו, אי אפשר בלעדיהם.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 31/07/2003 - 22:57
נושא ההודעה:

תודה רבה לכולכם ולא תודה לאלו שסטו מהנושא..
אני סך הכל מבקש מדריך להתקנה זה הכל.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. BIG_BOSS