ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
1101001לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 15/05/2008 · הודעות: 124 ·

הודעה פורסם: 09/09/2008 - 13:15
נושא ההודעה: פרוייקט fork ל KDE 3.5

אני רוצה להתחיל פרוייקט fork ל KDE 3.5

בשלב זה עיקר העבודה המתוכננת היא ביצוע ה fork ושיפורים קלים בחוויית המשתמש הכללית (שינויים של ממשק והגדרות ברירת מחדל בכמה מקומות) כשלא נוגעים יותר מדיי במערכת הבסיסית

בשלב הבא - נראה ונחליט איך מתקדמים. מטרת הפרוייקט היא דסקטופ איכותי שלקח את המקסימום מ KDE 3.5 והוסיף את שלו - ולהיות הדסקטופ הטוב ביותר לאלה שמשתמשים עכשו ב KDE 3.5.9 וגם לאחרים

אני מחפש מפתחים שמעוניינים להשתתף בפרויקט. כל תרומה גדולה או קטנה תתקבל בכיף - מכתיבת קוד (בעיקר שינוי קוד קיים) ועד עיצוב.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
nadavvinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/12/2003 · הודעות: 7066 ·

הודעה פורסם: 09/09/2008 - 13:48
נושא ההודעה: Re: פרוייקט fork ל KDE 3.5

1101001 :
אני רוצה להתחיל פרוייקט fork ל KDE 3.5

בשלב זה עיקר העבודה המתוכננת היא ביצוע ה fork ושיפורים קלים בחוויית המשתמש הכללית (שינויים של ממשק והגדרות ברירת מחדל בכמה מקומות) כשלא נוגעים יותר מדיי במערכת הבסיסית

בשלב הבא - נראה ונחליט איך מתקדמים. מטרת הפרוייקט היא דסקטופ איכותי שלקח את המקסימום מ KDE 3.5 והוסיף את שלו - ולהיות הדסקטופ הטוב ביותר לאלה שמשתמשים עכשו ב KDE 3.5.9 וגם לאחרים

אני מחפש מפתחים שמעוניינים להשתתף בפרויקט. כל תרומה גדולה או קטנה תתקבל בכיף - מכתיבת קוד (בעיקר שינוי קוד קיים) ועד עיצוב.

למה? מה רע בKDE 4.1???

אומנם חסרים לו חלק מהפיצרים אבל הם ימומשו בהמשך ואתה אף מוזמן לעזור להם להתממש

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
פינגווין אדוםאורח · ·

הודעה פורסם: 09/09/2008 - 14:17
נושא ההודעה:

אם אתה לא מתכוון לגעת בתשתיות, אתה מתכוון לתחזק שולחן עבודה שמתבסס כולו על ענף לא מתוחזק של QT ? ענף שהתיישן ולא נתמך יותר ?

שום מיטב לא יכול לצאת מהטלאות אינספויות של קוד מיושן בלי לחדש תשתיות.

וזה עוד בלי לדבר על הבדלי הביצועים המשמעותיים בין QT4 ל-3 שניכרים היטב גם בKDE. KDE4 תופס פחות זיכרון ורץ יותר מהר.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 09/09/2008 - 14:47
נושא ההודעה:

תתקשר לחברים מ־KDE ותגיד להם שאתה מתנדב לעזור להם לתחזק את הענף של 3.5 . אני בטוח שהם ישמחו לקבל עזרה.

חזרה לתוכן הדיון
1101001לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 15/05/2008 · הודעות: 124 ·

הודעה פורסם: 09/09/2008 - 14:59
נושא ההודעה:

אם אתם רוצים לפתח ל KDE 4 ישירות - תעשו את זה.

אם אתם רוצים לפתח בפרוייקט הנוכחי ב qt4 - זה בהחלט יגיע אבל לא עכשו. אם נגיע לזה נשלב אתכם.

בשלב זה המטרה היא להשלים את ה fork מ KDE 3.5 - כמו שהוא.

בשלב הבא אנחנו נתקדם עם ה fork - לא נתחיל ליצור דסקטופ חדש מאפס.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
wliadלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 25/05/2003 · הודעות: 1285 · מיקום: צפון הארץ

הודעה פורסם: 09/09/2008 - 21:20
נושא ההודעה:

אם יש לי משהו אחד בלבד לתרום לדיון הזה, הוא פשוט מעט מאד מהנסיון הפרטי שלי. אם יש לך רעיון לפרוייקט (מוזר ככל שיהיה) פשוט תתחיל לעשות אותו. אם הוא יהיה טוב ומעניין מספיק לאנשים אחרים - הם ירצו להצטרף. לבוא לפורום ולהגיד יש לי רעיון כזה וכזה בואו לעזור לי, לא עובד. כן אולי תקבל כמה הודעות תומכות מכמה אנשים שזה ישמע להם טוב, אבל בשורה התחתונה, זה לא יעבוד. קודם כל תעשה בעצמך, אח"כ תבוא ותדבר על זה.

ובלי לגרוע במה שאמרתי למעלה, מה זה מבחינתך לעשות fork? יש בזה יותר מליצור פרוייקט חדש ולהזין לתוכו את הקוד של הפרוייקט המקורי? זאת אומרת, נדמה לי שלהגיע לשלב של "בשלב הבא - נראה ונחליט איך מתקדמים" כפי שהגדרת זאת, אתה אמור להגיע מאד מהר. ממילא הגדרות ברירות המחדל כפי שקראת להן, הן משהו שכל הפצה מגדירה לעצמה. אני לא מכיר כמעט הפצות שמספקות KDE כמו שהוא יוצא מבית הפיתוח של הפרוייקט, ללא שינויים ומיתוג מחדש להפצה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 27/05/2010 - 12:10
נושא ההודעה:

http://trinity.pearsoncomputing.net

http://www.tuxmachines.org/node/45411

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל: