ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Neoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/03/2003 · הודעות: 166 ·

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 06:40
נושא ההודעה:

בנתיים אני משתמש בLimeWire, תוכנה מעולה, אבל אני לא יכול
להוריד שירים בעברית, אני אנסה להתקין את קאזה לייט אבל אני בספק
אם זה יעבוד, בנתיים, למישהו יש תוכנת שיתוף קבצים שתומכת בעברית.?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
Nickoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/05/2003 · הודעות: 1446 · מיקום: מילאנו

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 06:47
נושא ההודעה:

kmldonkey מ-cvs
גם xmule תומך

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
bjesusלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/04/2002 · הודעות: 287 · מיקום: נאות הכיכר

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 16:40
נושא ההודעה:

MLDonkey Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 16:48
נושא ההודעה:

יש לי מנדרייק 9.1 ו mldonkey עובד די גרוע. לא ניתן לקבע את הערכים החדשים. אין עברית ובכלל, זה ממש לא יציב.

חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 17:10
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-10 13:48, Anonymous כתב:
יש לי מנדרייק 9.1 ו mldonkey עובד די גרוע. לא ניתן לקבע את הערכים החדשים. אין עברית ובכלל, זה ממש לא יציב.

אז אתה לא מקשיב למה שאומרים לך.
KMLDONKEY
הGUI תומך בעברית,
ועם אין לך אותו אז דרך ממשק הווב תבחר בקידוד עברי ותעשה חיפוש וזה גם יעבוד.

ניתן לקבוע כל ערך שרוצים.
וזה אף פעם לא קרס לי

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 22:43
נושא ההודעה:

זה ממש מתחיל להרגיז ולייאש. כל דבר כל כך מסובך להתקנה. מעט מאוד דברים מושלמים וסגורים. מדוע כדי להפעיל תוכנה מסויימת יש להתקין התקנות שונות ומשונות.
לצערי, אני מתחיל להבין מדוע לינוקס לא תהיה ריאלית כמערכת הפעלה ידידותית לכל משתמש. אם אין לך רקע במחשבים אין לך מה לחפש עם לינוקס. זו עבודה מאוד עגומה.
מישהו כאן אמר בזמנו שאין לי מה להתייאש כי הוא אחרי 3 ימים הצליח להתקין את התוכנה הנ"ל. יש דברים אחרים לעשות בחיים מאשר לבזבז 3 ימים על התקנה של תוכנה מטופשת. בחלונות הכל כל כך קל ועובד חלק. אני מתכוון לאקס פי שהיא ממש נהדרת. צר לי, אך החלטתי לוותר על לינוקס. אין לי עצבים יותר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 22:45
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-10 19:43, Anonymous כתב:
זה ממש מתחיל להרגיז ולייאש. כל דבר כל כך מסובך להתקנה. מעט מאוד דברים מושלמים וסגורים. מדוע כדי להפעיל תוכנה מסויימת יש להתקין התקנות שונות ומשונות.
לצערי, אני מתחיל להבין מדוע לינוקס לא תהיה ריאלית כמערכת הפעלה ידידותית לכל משתמש. אם אין לך רקע במחשבים אין לך מה לחפש עם לינוקס. זו עבודה מאוד עגומה.
מישהו כאן אמר בזמנו שאין לי מה להתייאש כי הוא אחרי 3 ימים הצליח להתקין את התוכנה הנ"ל. יש דברים אחרים לעשות בחיים מאשר לבזבז 3 ימים על התקנה של תוכנה מטופשת. בחלונות הכל כל כך קל ועובד חלק. אני מתכוון לאקס פי שהיא ממש נהדרת. צר לי, אך החלטתי לוותר על לינוקס. אין לי עצבים יותר.

אני מעוניין שכמה שיותר אנשים יעזבו את לינוקס וככה רק אני ידע לתחזק לינוקס וארוויח מלא כסף Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/08/2003 - 23:49
נושא ההודעה:

אתה לא יודע עד כמה זה עצוב!
בגלל טיפשים שכמותך חלונות תנצח ובגדול! לינוקס תגווע לאיטה תוך מספר שנים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 00:04
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-10 20:49, Anonymous כתב:
אתה לא יודע עד כמה זה עצוב!
בגלל טיפשים שכמותך חלונות תנצח ובגדול! לינוקס תגווע לאיטה תוך מספר שנים.

אתה חושב שהמשתמש ההדיוט עוזר לפיתוח לינוקס? קהילת המפתחים תשאר תמיד עצומה וענקית לעומת מס' מפתחי windows ברדמונד.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 00:17
נושא ההודעה:

קהילת המפתחים העצומה מפתחת על פי רוב תוכנות מורכבות ומסובכות להתקנה. רובן רעועות, אינן סגורות ויציבות ולא מגיעות לרמתן של המקבילות בחלונות. לקהילת המפתחים הפזורה בכל מיני חורים בעולם אין שמץ של מושג בשווק והבנה אמיתית של צרכי הלקוח הממוצע. התוכנות מפותחות עבור עצמם ועבור פריקים המתמצאים היטב במחשבים. לינדוס הינה התקדמות ממשית. הקלק והרץ! שם יש יד מכוונת והתשלום שהם גובים מחייב אותם לסטנדרטים איכותיים יותר מבחינה צרכנית. חלונות בנתיים מנצחת בגדול ולדעתי תגדיל את הפער. הכסף הוא השולט! קהילת המפתחים אולי מוכשרת אך זה ממש לא מספיק. צריך יד מכוונת, אחידות, ופיתוח תוכנות אשר התקנתן פשוטה עד כמה שניתן. כן, רוצים ללחוץ נקסט, נקסט כמו בחלונות. קלי קלוטו!! יש מבין?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 00:32
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-10 21:17, Anonymous כתב:
קהילת המפתחים העצומה מפתחת על פי רוב תוכנות מורכבות ומסובכות להתקנה. רובן רעועות, אינן סגורות ויציבות ולא מגיעות לרמתן של המקבילות בחלונות. לקהילת המפתחים הפזורה בכל מיני חורים בעולם אין שמץ של מושג בשווק והבנה אמיתית של צרכי הלקוח הממוצע. התוכנות מפותחות עבור עצמם ועבור פריקים המתמצאים היטב במחשבים. לינדוס הינה התקדמות ממשית. הקלק והרץ! שם יש יד מכוונת והתשלום שהם גובים מחייב אותם לסטנדרטים איכותיים יותר מבחינה צרכנית. חלונות בנתיים מנצחת בגדול ולדעתי תגדיל את הפער. הכסף הוא השולט! קהילת המפתחים אולי מוכשרת אך זה ממש לא מספיק. צריך יד מכוונת, אחידות, ופיתוח תוכנות אשר התקנתן פשוטה עד כמה שניתן. כן, רוצים ללחוץ נקסט, נקסט כמו בחלונות. קלי קלוטו!! יש מבין?

על דבר אחד אין ספק התקנת תוכניות בלינוקס הרבה יותר פשוטה מאשר בחלונות אבל כנראה שחסר לך כמה next בהתקנה שתרגיש יותר טוב.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 00:44
נושא ההודעה:

אתה אינך אובייקטיבי וכנראה שלעולם לא תצא מעיוורונך. אני מוכן לשבת איתך ועם קבוצת אנשים ולהעמיד במבחן את העניין. מדוע לינדוס פיתחו את click & run ? יש דוגמאות נוספות אך אתה כנראה לא תבין. אני מכבד את היתרונות של כל צד אך גם פיקח מספיק כדי לראות את החסרונות. לינוקס זוועתית למשתמש הממוצע ועל כך גם נכתב רבות באתרים המוקדשים ללינוקס. גם משתמשי לינוקס עם הבנה במחשבים וביחסי אנוש יודו בכך. לך כנראה יש כמה בעיות בלהבין את זולתך.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 00:50
נושא ההודעה:

בהפצות rpm יש click-and-install לכל קובץ רפם שאתה מוריד
במנדרייק יש כלי גרפי להתקנה ישירות מהרשת בקלות ועם פירוט לגבי כל תוכנה

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 01:13
נושא ההודעה:

קשקוש !
מנדרייק אינו מעדכן לורסיות מתקדמות יותר. אם מותקן kde או כל תוכנה אחרת מגירסא ישנה אזי מתקין רק תיקונים ושינויים לאותה הגרסא. רוב התוכנות ללינוקס הינן בגירסת ביטא ואינן מרמה הולמת.
אשפים במנדרייק אינם עובדים כראוי והבעיות לא מטופלות כבר מגירסת 8.2 כמו באשף הפונטים לדוגמא. כבר כתב מומחה ללינוקס שהתוכנות אינן סגורות, רעועות ואינן ברמה שמגיעה לאלו של חלונות. בנוסף, יש מפתחים אשר אינם ממשיכים בפיתוח מסיבה זו או אחרת וכך נראים הדברים. בחברות הרציניות אשר מפתחות תוכנה יש יד מכוונת ומקצועית ולא אינדבידואלים הפועלים על פי הבנתם הלא מסחרית.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 01:21
נושא ההודעה:

סבבה
אתה צודק
חלונות נטולת באגים ואילו לינוקס רווית באגים
אף אחד לא אמר לך להתקין תוכנות בטא, אתה מתקין אכי אתה רוצה, אם אתה רוצה אתה יכול להתקין גירסאות יציבות.
בתוכנות סגורות אם חברה פושטת הרגל התוכנה הולכת לאבדון, אתה יכול להגיד לי לדוגמא לאן נעלמה qtext for windows? נכון, לא הומשך הפיתוח וגם לא תהיה אפשרות שהוא ימשיך מכיוון שזה לא GPL
לפעמים הבנה צרכנית יותר טובה מהבנה מסחרית

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 01:22
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-10 21:44, Anonymous כתב:
אתה אינך אובייקטיבי וכנראה שלעולם לא תצא מעיוורונך. אני מוכן לשבת איתך ועם קבוצת אנשים ולהעמיד במבחן את העניין. מדוע לינדוס פיתחו את click & run ? יש דוגמאות נוספות אך אתה כנראה לא תבין. אני מכבד את היתרונות של כל צד אך גם פיקח מספיק כדי לראות את החסרונות. לינוקס זוועתית למשתמש הממוצע ועל כך גם נכתב רבות באתרים המוקדשים ללינוקס. גם משתמשי לינוקס עם הבנה במחשבים וביחסי אנוש יודו בכך. לך כנראה יש כמה בעיות בלהבין את זולתך.

חוץ מלדבר באוויר יש לך נקודות אמיתיות להגיד או שכל המטרה שלך להגיד שאני צודק.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 01:48
נושא ההודעה:

סתם תמיהה: כל כך משעמם לך בחיים שכל מה שיש לך לעשות זה לשרוץ בפורום לינוקס ולקטר עד כמה לינוקס גרועה? אני לא יודע אם לרחם עליך או פשוט להפנות אותך לפסיכיאטר המחוזי...

אם רע לך בלינוקס, תתקין XP. אחלה של מערכת לאנשים כמוך, רק תעשה לך טוב לנשמה ולכיס. אף אחד לא מכריח אותך להתקין לינוקס. באמת שלא.

חבל שסתם תסבול ותגדל מרה שחורה. צא קצת מהבית, תפגוד קצת בחורות, תאכל איזה פלאפל טוב. תאמין לי, יהיה לך הרבה יותר טוב Razz

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 01:56
נושא ההודעה:

יש לי נסיון לא מועט עם לינוקס ואלו המסקנות אליהן הגעתי. אתה שייך לחבורה לא רציונאלית אשר טוענת שכל מי שמוצא פגם בלינוקס אינו שפוי. כן, ללינוקס יש באגים ממש כמו לחלונות. לינוקס טובה יותר בכמה תחומים אך מתסכלת באחרים. אתה וחבריך התוקפניים כה קצרי ראות וצרי אופקים. אתה פשוט לא מסוגל להבין שיש דברים טובים יותר. רוב מהדורות לינוקס הינן נסיוניות ולא יציבות וכך גם התוכנות. מי אתה שתחליט אם אהיה כאן או לא? אני אדם די אובייקטיבי ובוגר ואתה ילדותי וממש לא חכם. לדעתי, וזו דעתי, חלונות תנצח כי הכל שם מנוהל באופן מקצועי ולא חפרי. בנתיים יש כמה גרסאות לינוקס שכנראה לא ישרדו יותר משנה שנתיים עש שלבסוף יוותרו לא יותר מ 3 - 5 הפצות. לינדוס לדעתי מביאה משב רוח רענן ומועיל. תמשיך להתרגז ולהתבשל במיץ של עצמך.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 02:01
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-10 22:56, Anonymous כתב:
יש לי נסיון לא מועט עם לינוקס ואלו המסקנות אליהן הגעתי. אתה שייך לחבורה לא רציונאלית אשר טוענת שכל מי שמוצא פגם בלינוקס אינו שפוי. כן, ללינוקס יש באגים ממש כמו לחלונות. לינוקס טובה יותר בכמה תחומים אך מתסכלת באחרים. אתה וחבריך התוקפניים כה קצרי ראות וצרי אופקים. אתה פשוט לא מסוגל להבין שיש דברים טובים יותר. רוב מהדורות לינוקס הינן נסיוניות ולא יציבות וכך גם התוכנות. מי אתה שתחליט אם אהיה כאן או לא? אני אדם די אובייקטיבי ובוגר ואתה ילדותי וממש לא חכם. לדעתי, וזו דעתי, חלונות תנצח כי הכל שם מנוהל באופן מקצועי ולא חפרי. בנתיים יש כמה גרסאות לינוקס שכנראה לא ישרדו יותר משנה שנתיים עש שלבסוף יוותרו לא יותר מ 3 - 5 הפצות. לינדוס לדעתי מביאה משב רוח רענן ומועיל. תמשיך להתרגז ולהתבשל במיץ של עצמך.

אטימות לא מובילה לכלום ושוב חוץ מלרדת לפסים אישיים אין לך מה להגיד חבל אז במקום להציק סתם תמצא לעצמך חיים תהנה מהווינדוס מערכת הפעלה מופלאה ותוציא מדי פעם את הראש מהמסך הקטן.

חזרה לתוכן הדיון
Mikel-Haifaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/06/2003 · הודעות: 150 ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 03:10
נושא ההודעה:

לאנונימי תומך החלונות: כן, XP מאד ידידותית אבל נמאס לי לשמוע בכי מכל הכיוונים על פירמוטים בגלל וירוסים, "תוכנות שהרסו למישהו" וכל יום אני מקבל טלפונים בסגנון הזה מחברים, אז החלטתי ללכת על לינוקס, לאחר נסיון עם כמה וכמה הפצות הגעתי אל הנחלה (כן, התנחלתי.. ) ומצאתי כי SuSE מתאימה כתחליף ראוי מבחינת יציבות, ידידות וכו' ... למי כאן קרסה סוסה 8.2 ???

החיסרון - אתרים התומכים רק באקספלורר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 03:49
נושא ההודעה:

יאללה.... כל כמה זמן קם לו חכמולוג שלא הצליח להתקין תוכנה ומחליט ללמד את כל העולם מה טוב לו ומה רע לו.
לי אישית אין שום קשר לעולם המחשבים, העיסוק שלי והלימודים שלי הם בתחום הכספים והמחשב אצלי משמש רק למשחקים והורדת מוזיקה.... מה אגיד לך - אני כותב כרגע מג'נטו שלי ומרוצה מתיפקודה. עיניין אותי לינוקס אז קראתי חומר, למדתי...
אף אחד לא מחזיק אותך כאן בכוח. לא טוב לך ? לך... אבל אל תגיד לנו מה טוב בשבילנו. אנחנו כבר נחליט לבד.

חזרה לתוכן הדיון
hypermanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/05/2003 · הודעות: 594 · מיקום: אשדוד

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 04:04
נושא ההודעה:

לא מרוצה מלינוקס אז אל תתריד אותנו
תן לנו לחיות בשלנו ואתה בשלך
לך תהיה בפורום חלונות ותהלל שם את מיקרוסופט
אבל אני רוצה לומר לך משהו אחד
כמעט כל האנשים שאני מכיר שיש להם חלונות זה העתק לא חוקי וכמעט כולם אף פעם לא קנו תוכנה או משחק
ולמה זה
בגלל שאנשים לא מוכנים לשלם על תוכנות רגילות(לא כמו PhotoShop וכאלה)
אז למה שאני ישלם 1400 ש"ח בשביל מערכת שמפעיל תוכנות(מערכת הפעלה טכנית זה התפקיד הראשי שלה)
אני אוהב את לינוקס בגלל התמיכה הטובה יותר ובגלל שהתוכנות הבסיסיות פה הם בחינם(GPL)
בוינדוס אני צריך לשלם על מערכת תמלילים
בזמן שבלינוקס יש לי Koffice ו OpenOffice והם הרבה יותר טובים כי הם מבצעים עוד תפקידים (כמו יצירת קבצי PDF שבחלונות אתה צריך לקנות מאקרובט את התוכנה שלהם שעולה 2000 ש"ח)

אז תחשוב שוב
לפי דעתי אתה נדבק אלינו ומציק כי אתה פוחד מאיתנו
שאנחנו נשמיד את חלונות ורק לינוקס ומק ישארו
זה מה שהולך לקרות
עם תשים לב מיום ליום אנשים רק מתקינים לינוקס ולא עוזבים
אתה סתם אוהב את המונופול הגדול בעולם

תהנה
אתה בנתיים תעבוד עם מיליון בעיות וירוסים ומסכים כחולים
בזמן שאני יעבוד במהירות ללא תקלות והכי חשוב באופן חוקי
99% שהעותק שיש לך של חלונות לא חוקי
Mess with the best die like the rest
Cool
[addsig]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 09:23
נושא ההודעה:

ל hyperman
סוף סוף תשובה מתונה. נראה לי שרוב הציבור מורכב כאן מילדים/נערים חסרי בגרות.
אתה צודק, יש בעיות גם בחלונות כי אין דברים מושלמים. אני מנסה להאיר כאן את המכשולים בדרכה של לינוקס להיות נפוצה יותר אך אנשים כאן ממש פנאטיים ולא מוכנים לראות את המצב האמיתי. אני בטוח שרוב משתמשי לינוקס משתמשים גם בחלונות כי אי אפשר אחרת! (ואם לא אז ב יין או קרוס אובר) הלוואי שלינוקס היתה ברמה כזו שניתן היה לוותר על חלונות לחלוטין. נכון, חלונות ותוכנות אחרות אשר עובדות עליה עולות המון כסף אך הן הרבה יותר בטוחות וסגורות ולכן, גופים מקצועיים יעדיפו לשלם ולקבל גם תמיכה ראויה. אף עסק רציני לא יסמוך על תמיכה של פורומים. יש יותר מדי הפצות לינוקס וחבל! לדעתי, הפצה כמו לינדוס תלך ותתפתח ותתפוס מקום של כבוד בתחרות מול חלונות. אני יודע שיש כאן רבים המתנגדים גם ללינדוס אך מה לעשות? רק חברה שגובה תשלום עבור מוצריה תמשיך לשרוד. הודות לכך, לינדוס תומכת גם בפרוייקט מוזילה ובפרוייקטים נוספים. רק חברה שמקבל תשלום עבור מוצריה תיתן מוצר סגור ואמין. נסו להיות יותר פתוחים ולהבין שלינוקס במצבה הנוכחי לא תצליח. ואגב, מאז אקס פי אין לי ולהרבה אנשים חלונות כחולים ונורטון אנטי וירוס המעודכן תכופות עושה עבודה מצויינת. אני מעריך את כל מי שמשתמש בלינוקס ואת הסבלנות והכשרון להתמודד עם הקשיים שהיא מציבה אבל לא כל אחד בנוי לזה. למי שמדבר על גניבת תוכנות, רוב משתמשי לינוקס עושים זאת בדרך זו או אחרת. גם שימוש בתוכנות שיתוף והורדת שירים וסרטים אינו בדיוק תואם את החוק.

חזרה לתוכן הדיון
Koalaלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 11/08/2003 · הודעות: 2843 · מיקום: רחובות

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 11:28
נושא ההודעה:

"נכון, חלונות ותוכנות אחרות אשר עובדות עליה עולות המון כסף אך הן הרבה יותר בטוחות וסגורות ולכן, גופים מקצועיים יעדיפו לשלם ולקבל גם תמיכה ראויה"

מעניין שבאיכס פי המסנג'ר הארור שהוא בעצם חלק אינטגרלי ממערכת ההפעלה ולא ניתן להסירו - מתרסק כמו משוגע (לפחות אצלי) בלי שום דרך לבדוק למה ואיך פותרים.

"יש יותר מדי הפצות לינוקס וחבל! "

למה חבל ? יש לנו מבחר רציני ובסופו של דבר אתה מקבל ל-י-נ-ו-ק-ס !!! סה"כ מדובר על צורת התקנה שונה, התקנת תוכנות שונה אבל המערכת היא אותה מערכת.
אני לדוגמא לא אוהב את רעיון ה-RPM, לא נוח לי איתו אז יש לי הפצה שבה אני מקמפל כל דבר. התוצאה ? הכל עובד כמו בהפצות מבוססות RPM ואפילו יותר טוב.

"מאז אקס פי אין לי ולהרבה אנשים חלונות כחולים ונורטון אנטי וירוס המעודכן תכופות עושה עבודה מצויינת. "
נכון. אתה יודע כמה עולה האנטיוירוס ? לא חבל על הכסף ? חוץ מזה האיכס פי היא חרא של מערכת, היא עצמה לא מתרסקת (???) אבל חלק מהיישומים לא עובדים וקרה לי כמה פעמים שתוכנה זו או אחרת הפסיקה לעבוד בלי הסבר או התראה מראש. למה ? ככה. תשאל את בילי.

"נסו להיות יותר פתוחים ולהבין שלינוקס במצבה הנוכחי לא תצליח".
אהבתי את הטון המנטורי. אתה בא לכאן, לא מצליח להפעיל תוכנה פשוטה ועוד מעיז ללמד אותנו לחיות ??? קצת הגזמת, לא ? טוב שאתה יודע מה טוב ללינוקס יותר ממפתחיה.

בקיצור, עשית פאדיחה. יש פתגם שאומר:
לפעמים עדיף לשתוק ולהיראות מטומטם מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח את זה.

תשתמש בו !!!!

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 11:42
נושא ההודעה:

חביבי, את דרכי בתחום המחשבים התחלתי בשנת 1976 ואני בטוח שאתה לא נולדת עדיין. עבדתי ופיתחתי תוכנות על מיין פרמים של אי בי אם ושל בורוז (יוניסיס) הן במפעל היי טק והן בחברה שהעסיקה 2500 עובדים. מי אתה שתקבע את רמת הידע שלי?
יש לך לעבור כברת דרך ארוכה עד שתגיע לרמה ראויה ולרמה שלי בכלל. לדעתי, אינך מסוגל לתפעל כראוי את חלונות וכך יהיה גם עם לינוקס. איזו אלטרנטיבה נוספת יש לך?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 11:46
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-11 08:28, Koala כתב:
בקיצור, עשית פאדיחה. יש פתגם שאומר:
לפעמים עדיף לשתוק ולהיראות מטומטם מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח את זה.

למעשה הפתגם הוא "סייג לחכמה שתיקה"
Smile

חזרה לתוכן הדיון
Koalaלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 11/08/2003 · הודעות: 2843 · מיקום: רחובות

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 11:49
נושא ההודעה:

"חביבי, את דרכי בתחום המחשבים התחלתי בשנת 1976 ואני בטוח שאתה לא נולדת עדיין"
אל תהיי כ"כ בטוח

"מי אתה שתקבע את רמת הידע שלי? "
משתמש לינוקס מרוצה

"עבדתי ופיתחתי תוכנות על מיין פרמים של אי בי אם ושל בורוז (יוניסיס) הן במפעל היי טק והן בחברה שהעסיקה 2500 עובדים."

צודק, אתה כלי. אני עוזב את לינוקס.

והציטוט מקודם
"צר לי, אך החלטתי לוותר על לינוקס. אין לי עצבים יותר. "

זה לא פורום לינוקס ? מה אתה עדיין עושה כאן ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 11:57
נושא ההודעה:

אני מסיים את הויכוח איתך מאחר ואין לך תשובות חכמות וראויות. העובדות מדברות בעד עצמן. חלונות כובשת עולם. אינני אומר זאת בגלל תמיכתי במייקרוסופט אלא שזו פשוט עובדה. אני לא נוטש את לינוקס ואינני יודע על מה אתה מדבר. ניסיתי לסייע בהפצתת לינוקס וקבלתי רג'קטים לא נעימים. אנשים פשוט לא מסוגלים להתמודד עם זה. תשובות כמו שלך לא יובילו לשום מקום. הכרת מגרעות הינה חלק חשוב בדרך לשיפורים ולעליונות. אם רבים חשובים כמוך אזי לינוקס תגווע מהר מאוד וחבל!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 12:01
נושא ההודעה:

למתקין ה- XP: אתה מדבר על "רציונלים" ומנסה להסתכל "אובייקטיבית", אבל מהלל את XP.
כמעט כל משתמשי ה- XP שאני מכיר מקללים כל רגע, ובדר"כ בהתקנה הבאה שלהם חוזרים ל- 2000. למה? בין השאר כי כפתור ה- start היפה למטה הוא service(!) שרץ ותופס זכרון ו- CPU.

אז יופי שקטלת את Linux וסיפרת כמה XP מעולה - אם היית באמת בודק ושואל היית רואה כמה אנשים לא סובלים את XP ומעדיפים 2000. כלומר - אולי לא הכל ורוד בעולם ה- windows?

בכל מקרה, את הטענות של על Linux הבנו. ניסינו לעזור לך וסירבת לקבל את עזרתנו. אנא לך לך לדרכך, או שתשאל שאלה אמיתית ותהיה פתוח לקבל תשובה. עוד מהפעם הראשונה ששאלת על שיתוף קבצים לא הסכמת לקבל אף תשובה או נסיון לעזרה ורק התלוננת. יש גרסה סטטית של mldonkey שצריך רק להוריד ולהריץ. יש RPM-ים בכמויות. אפשר לבקש עזרה ויש פה הרבה שיעזרו. אז מספיק!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/08/2003 - 12:08
נושא ההודעה:

כמה נקודות
א. הבדל עצום לדעתי בין חלונות ללינוקס היא התחזוקה
כאשר בחלונות אתה צריך - אנטיוירוס, דיסק דוקטור, מאחה הדיסק ובעצם כל הערכה של norton utilities כשאני חושב על זה, בלינוקס אתה לא צריך כלום

ב. פיתוח תוכנה מעודד יותר מאשר בחלונות, מאז qtext היה קצת קשה לשמוע על תוכנות ישראליות שפותחו, עכשיו לינוקס פותחת את הדלת ומאפשרת לכל איש מן השורה לעזור, לתרגם, לשלוח דיווחי באגים וכו', דברים אלה מחזירים את העברית למחשב ולדעתי עלולה להוות פקטור חשוב - נגיד עוד שנה בערך - במעבר מחלונות ללינוקס. האם בחלונות יש לך מאיית עברי שעובד גם עם הדפדפן והעורכים? האם באופיס של חלונות את יכול להשתמש בממשק באיזו שפה שבא לך?

ג. ארגון - כמה שנראה שלינוקס לא מאורגנת מצד משתמשי חלונות אז זה בדיוק להיפך, היא מאורגנת בצורה הרבה יותר פשוטה. לדוגמא הפעלת תוכנה נעשית באחת מ2 תיקיות /bin או /usr/bin, וכאשר אתה מתקין חבילה המותאמת למערכת שלך אז היא גם מעדכנת את מה שהתקנת בתפריט.

ד. תראה לי עוד מערכת שבה אתה יכול להתקין דברים מהרשת בפקודה פשוטה (apt, urpmi, emerge)

ה. אתה מקבל כלי פיתוח חזקים ממה שאתה מקבל בחלונות (אתה לא מקבל למעשה, אלא אם אתה קונה)

ו. אתה מתאים את המערכת בדיוק איך שמתאים לך
שולחן עבודה מאורגן איך שאתה רוצה
שירותי מערכת שעולים בהתחלה לפי קביעה שלך
אתה יכול לקמפל קרנל רק עם תמיכה במה שדרוש לך

ז. מבחר התוכנות העומד לרשותך (תוכנות חופשיות!) הוא גדול
דוגמאות:
kopete
gaim
gnomeICE
...
irc:
xchat
kvirc
irssi
bitchX
ksirc
...
אתה בוחר במה נוח לך יותר להשתמש
אתה גם בוחר אגב אם להשתמש בתוכנות יציבות או לא
רוב התוכנות היום ללינוקס הרבה יותר יציבות מהתוכנות לחלונות, כלומר תצטרך ממש להתאמץ כדי להפיל אותן.

ח. באגים יש בכל מערכת, השאלה היא לא הכמות אלא החומרה שלהם. רוב הבאגים בחלונות מאוד חמורים והרבה מהם מפילים איתם את המערכת או סוגרים את רוב היישומים איתם עבדת לעומת לינוקס שבה רוב הבאגים חמורים בצורה בינונית ומטה

ט. אבטחה - בלינוקס מוציאים תיקוני אבטחה בצורה כמעט מיידית כאשר בחלונות לוקח כמה שבועות בדרך כלל, מה גם שתיקוני האבטחה של חלונות בדרך כלל מביאים איתם עוד חורי אבטחה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. Neo
  2. Nicko
  3. bjesus