ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Eliranלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 05/05/2002 · הודעות: 582 · מיקום: Israel

הודעה פורסם: 15/08/2003 - 19:21
נושא ההודעה:

מלבד האתרים שמספקים אלטרנטיבה שנתתי בדיון שהתנהל פה לא מזמן, כתבתי תוכנית קטנטנה שעושה את זה בצורה מאוד בסיסית. כרגע יש רק ממשק שורת פקודה והיא עובדת רק על GNOME2 ומעלה -- לKDE יש משהו דומה ולמנהלי חלונות אחרים אפשר להשתמש בxshot שגם כתבתי.

בעיקרון אם מישהו ירצה אני יכתוב ממשק בעברית. כמו כן אני מעוניין שתשלחו לי רעיונות שאתם רוצים שתהיה בגרסה הבאה שיפורים או כל דבר אחר. אולי אפילו אכתוב חבילת תמונות קטנה משלי Laughing

http://rootshell.be/~eg/software/gshot-0.1.tar.gz

מצפה לתגובות.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 15/08/2003 - 19:29
נושא ההודעה:

חביב,
אבל KDE עושה את העבודה מספיק טוב

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/08/2003 - 19:34
נושא ההודעה:

בגלל זה הגרסה הזו היא לGNOME2.

חזרה לתוכן הדיון
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 15/08/2003 - 19:42
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-15 16:21, Eliran כתב:
מלבד האתרים שמספקים אלטרנטיבה שנתתי בדיון שהתנהל פה לא מזמן, כתבתי תוכנית קטנטנה שעושה את זה בצורה מאוד בסיסית. כרגע יש רק ממשק שורת פקודה והיא עובדת רק על GNOME2 ומעלה -- לKDE יש משהו דומה ולמנהלי חלונות אחרים אפשר להשתמש בxshot שגם כתבתי.

בעיקרון אם מישהו ירצה אני יכתוב ממשק בעברית. כמו כן אני מעוניין שתשלחו לי רעיונות שאתם רוצים שתהיה בגרסה הבאה שיפורים או כל דבר אחר. אולי אפילו אכתוב חבילת תמונות קטנה משלי Laughing

מצפה לתגובות.

האמת, ראיתי את השרשור הזה ולא התעמקתי. האם Webshots פשוט מציגה אלבום תמונות כשומר מסך או משהו מתוחכם יותר?

ד"א ב-GNOME2 אפשר לספק לכל שומרי המסך שעושים מניפולציה כלשהי על שולחן העבודה לקחת תמונות מספריה כלשהי בדיסק במקום, ולהציג למשל תמונות. למשל, Spiral או Zoom.

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 15/08/2003 - 19:48
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-08-15 16:42, dittigas כתב:
ציטוט:

ב 2003-08-15 16:21, Eliran כתב:

מצפה לתגובות.

האמת, ראיתי את השרשור הזה ולא התעמקתי. האם Webshots פשוט מציגה אלבום תמונות כשומר מסך או משהו מתוחכם יותר?

ד"א ב-GNOME2 אפשר לספק לכל שומרי המסך שעושים מניפולציה כלשהי על שולחן העבודה לקחת תמונות מספריה כלשהי בדיסק במקום, ולהציג למשל תמונות. למשל, Spiral או Zoom.

אתה מדבר על XScreensaver בעל 70 אלף שומרי המסך?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 15/08/2003 - 19:56
נושא ההודעה:

Webshots מחליפה את הרקע של שולחן העבודה כל זמן מוגדר וגם יש ביכולתה להשתמש בתמונות מסויימות כשומר מסך.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. Eliran
  2. אייל