ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin

quick_link כנס Linux (Conference) Day

מעבר לעמוד הקודם  1, 2
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 10:33
נושא ההודעה:

meital :
אני חייבת לציין שאני בהלם מהדיון הזה...

אם תומר מקמליון רוצה לעשות כנס ביום שישי הראשון של אוגוסט - שיהיה לו בכיף. אם תומר מתעלם מהעובדות בשטח (שתמיד מנסים שאוגוסט פינגווין יהיה ביום שישי הראשון של אוגוסט) אז סבבה. אגב, בשביל הפרוטוקול חשבנו על "להזיז" את א"פ בשבוע, למרות שהרבה יותר קל להזיז כנס וירטואלי מאשר כנס שאשכרה צריך להזמין אולם בשבילו כמה חודשים מראש.

למזלנו אנחנו חיים במדינה דמוקרטית, ויש לכל אחד זכות בחירה בין לבוא לאוגוסט פינגווין ולפגוש אנשים פיזית, לבין להשתתף בכנס הוירטואלי של תומר. אני אישית מעדיפה כנס שיש בו אנשים, ולכן אני אהיה באוגוסט פינגווין.

אני חושבת שפה הדיון הזה צריך להסתיים כי באמת שחבל על העצבים של כולנו.

מיטל

נו, מצד אחד את אומרת שיהיה לו בכיף ושאנחנו חיים במדינה דמוקרטית, ומצד שני את טוענת שהדיון צריך להסתיים (כי את בהלם ואני מניח שזה לא כל-כך נוח לך לשמוע את זה). קצת סותר את החופש שאת לכאורה דוגלת בו. זה חופש כשנוח לך? את לא שונה מאותו תומר שסותם פיות. אם לא נוח לך להקשיב לדעות שונות אז אל תכנסי לדיון הזה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 10:45
נושא ההודעה:

כמה משעשע לראות טרול תוקף דחליל.

לתשומת לב המגיבים: תומר (או מישהו אחר מקמליון) לא השיב לדיון כאן. גם אם נקבל את ההנחה הסבירה שההודעה המקורית אכן היתה ממנו, המשך ההתדיינות כאן מיותרת.

אגב, שימו לב איך אנשי נובל כבר זו השנה השלישית ברציפות מספקים הווי ובידור לאוגוסט פינגווין (לפני שנתיים: וויכוח על דוכן. לפני שנה: שחקן הרכש מנובל גרם למיקרווספט ישראל להשתתף במימון הכנס. וגם השנה הם שומרים על המסורת).

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 10:47
נושא ההודעה:

Anonymous :

נו, מצד אחד את אומרת שיהיה לו בכיף ושאנחנו חיים במדינה דמוקרטית, ומצד שני את טוענת שהדיון צריך להסתיים (כי את בהלם ואני מניח שזה לא כל-כך נוח לך לשמוע את זה). קצת סותר את החופש שאת לכאורה דוגלת בו. זה חופש כשנוח לך? את לא שונה מאותו תומר שסותם פיות. אם לא נוח לך להקשיב לדעות שונות אז אל תכנסי לדיון הזה.

1. אפשר להבין למה היא בהלם. כל כך הרבה ארס נשפך בדיון שנוגע בסך הכל בתרומה לקהילה. אנשים פשוט מחורפנים - כבר אין לכולם מה לעשות חוץ מלכסח אחד את השני? פשוט לא ייאמן.

2. הדיון צריך להסתיים - לא על ידי כך שייסגר (שזה לא דמוקרטי בעליל) אלא על ידי זה שאנשים יבינו שהם מבזבזים את זמנם ורק גורמים נזק ויפסיקו לתקוף אחד את השני. תרדו מזה כבר - ממש לא מעניין מי צודק. הבנו כבר שיש כאן סכסוך - יואיל כל אחד מהצדדים להמשיך בדרכו אם אי אפשר להגיע לסיכום וכל אחד יחליט לאיזה כנס הוא הולך אם בכלל.

חזרה לתוכן הדיון
MaximBלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 01/03/2007 · הודעות: 333 ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 11:00
נושא ההודעה:

אני מבין את האנשים מאחורי קמיליון אבל עדיין זה היהי טוב יותר להם ולקהילה אם יזיזו את הכנס הוירטואלי ליום אחר.
כך הם יוכלו להשתתף באוגוסט בפנגוין ורבים מהאנשים שבכל מקרה יבחרו באוגוסט פינוין יוכלו גם להשתתף בכנס הוירטואלי.

זה טוב גם לקמיליון וגם לקהילה , כך בשני הכנסים יוכלו להשתתף יותר אנשים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 11:04
נושא ההודעה:

צפריר :
כמה משעשע לראות טרול תוקף דחליל.

לתשומת לב המגיבים: תומר (או מישהו אחר מקמליון) לא השיב לדיון כאן. גם אם נקבל את ההנחה הסבירה שההודעה המקורית אכן היתה ממנו, המשך ההתדיינות כאן מיותרת.

אגב, שימו לב איך אנשי נובל כבר זו השנה השלישית ברציפות מספקים הווי ובידור לאוגוסט פינגווין (לפני שנתיים: וויכוח על דוכן. לפני שנה: שחקן הרכש מנובל גרם למיקרווספט ישראל להשתתף במימון הכנס. וגם השנה הם שומרים על המסורת).

לא ברור לי למי אתה קורא דחליל ולמי טרול. אני בהחלט לא חושב שמיטל היא דחליל ובטח שלא טרול. אני לא טרול כי אני עונה לגופו של עניין, גם אם התשובה שלי לא מוצאת חן בעיניך, והיא בהחלט לא מוצאת חן בעיניך כפי שאני רואה. אם אני הדחליל, אז אני בהחלט דחליל בכל הסיפור הזה (סה"כ מעוניין בכנס קוד פתוח מוצלח ואין לי בעיה להגיד את זה) ומי שנשאר כטרול זה אתה, כי לי אין שום עניין בסכסוכים, אבל אתה איכשהו מנסה למקד את זה בלב העניין.

תומר, אם לא הבנת גם מרם-און, אכן אחראי על ההודעה המקורית לכל הפחות, והכנס לפחות מבחינתו של תומר הולך להיות, ואין לו שום בעיה לפרסם את זה כאן כפי שאתה רואה. אז מן הראוי שנביע את דעתנו הכנה על העניין. אם אין לך מה לתרום לעניין וכל ענייך הוא זעקת שבר על טרוליזם, אז עדיף שתעבור למצב האזנה בלבד. אולי ככה אפילו תחכים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 11:09
נושא ההודעה:

MaximB :
אני מבין את האנשים מאחורי קמיליון אבל עדיין זה היהי טוב יותר להם ולקהילה אם יזיזו את הכנס הוירטואלי ליום אחר.
כך הם יוכלו להשתתף באוגוסט בפנגוין ורבים מהאנשים שבכל מקרה יבחרו באוגוסט פינוין יוכלו גם להשתתף בכנס הוירטואלי.

זה טוב גם לקמיליון וגם לקהילה , כך בשני הכנסים יוכלו להשתתף יותר אנשים.

אני מסכים, אבל זה נראה כאילו שתומר עשה פה איזה עניין "עקרוני", וזה לא נראה טוב לאף אחד מהצדדים. זה לא נראה טוב לתומר מקמליון שלא יכול להעמיד פני תם מצד אחד, ומצד שני זה לא טוב למארגני אוגוסט פינגווין שיצאו משלוותם על איום שנראה קטן יחסית. אני הייתי נוקט בשיטת ההתעלמות ועושה הכל כדי שאוגוסט פינגווין יהיה המעניין ביותר. אז יש "מתחרה" קטן... ביג דיל. מה היה קורה לו ארגון גדול יותר היה עושה את זה? לכאורה קמליון זו סערה (או סתם שערה) בכוס תה. ארגון גדול יותר היה שופך את התה הרותח מהידיים של מארגני אוגוסט פינגווין. פשוט חבל.

חזרה לתוכן הדיון
queencyלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/11/2008 · הודעות: 2139 ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 13:27
נושא ההודעה:

אני מצטרף ל MAXIM ומכיון שאני איש שאוהב פשרות בחירה וגיוון
אני פונה לקמליון ומבקש שיקראו לכנס שלהם אוגוסט פינגווין הוירטואלי
או אוגוסט פינגווין מבוא וירטואלי
ושיתפוס מקום יום אחד לפני אוגוסט פינגווין
כדי שמירב האנשים יוכלו להשתתף בשני הכנסים וכן גם אני.

אני מעוניין לראות את כל העולמות גם החופשי וגם המסחרי ויש מקום לשניהם
כי שניהם קשורים ותורמים אחד לשני.

אתאכזב מאד אם שני הארועים יתבצעו באותו זמן בדיוק שכן אאלץ להחמיץ אחד.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 14:51
נושא ההודעה:

queency :
אני מצטרף ל MAXIM ומכיון שאני איש שאוהב פשרות בחירה וגיוון
אני פונה לקמליון ומבקש שיקראו לכנס שלהם אוגוסט פינגווין הוירטואלי
או אוגוסט פינגווין מבוא וירטואלי
ושיתפוס מקום יום אחד לפני אוגוסט פינגווין
כדי שמירב האנשים יוכלו להשתתף בשני הכנסים וכן גם אני.

אני מעוניין לראות את כל העולמות גם החופשי וגם המסחרי ויש מקום לשניהם
כי שניהם קשורים ותורמים אחד לשני.

אתאכזב מאד אם שני הארועים יתבצעו באותו זמן בדיוק שכן אאלץ להחמיץ אחד.

Applause

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 19:15
נושא ההודעה:

דורון אולי תעצור את מחול השדים הזה ואת האספסוף שמתקהל פה שהבאת?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 21:25
נושא ההודעה:

אחח, אין כמו הדיונים שלפני אוגוסט פינגווין... Very Happy
פעם זה האם מותר לנו להשתמש בכסף שמיקרוסופט מציעה לנו, ופעם זה האם מותר לחלק מהקהילה (אשר מזהה את עצמה כחלק מהקהילה, ויש [או היה] קישור אליה מ"המקור") לפרוש מא"פ ולהתחרות בו.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 21:31
נושא ההודעה:

Anonymous :
ואיך אתה תורם לדיון, פרגית שכמותך?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 21:56
נושא ההודעה:

Anonymous :

1. זה לא אני "הבאתי אותם " .. הם באו לבד .

2. זה לא אספסוף .. אלא אנשים שמנהלים דיון .. אם רוצים שאני אביא אספסוף , יש לי כאן כמה בשכונה .. אבל הם באים רק עם מוזיקה רועשת (ואוטו עם אור סגול מלמטה) ..

3. אם אני מביא אספסוף .. כדאי שמישהו יארגן מונו ברקע .. לא מונו של חנונים אלא מונו של שלומי סרנגה .

- דורון

חזרה לתוכן הדיון
meitalלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/06/2006 · הודעות: 1040 ·

הודעה פורסם: 07/07/2009 - 22:05
נושא ההודעה:

Anonymous" :
אם אני מביא אספסוף .. כדאי שמישהו יארגן מונו ברקע .. לא מונו של חנונים אלא מונו של שלומי סרנגה .

- דורון

מונווווווווווו מונוווווווווו
אני לבד וטוב לי מונוווווווווווווו
כל החיים של הם מונווווווווווווווו
מאהבה אני נמלט
אין מאושר ממני!

יופי דורון...תקעת לי את השיר הזה בראש... Confused

ובכל מקרה נראה לי שאתה לא מעודכן, השיר הפופולארי עכשיו הוא "מתוקה" של ליאור נרקיס.

O/\O
 <| \/  |>
  \ .. /   
This is TUX. Copy TUX into your signature to help him on his way to world domination!

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח [צפריר]