ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
/dev/urandomאורח · ·

הודעה פורסם: 09/09/2015 - 21:52
נושא ההודעה: שרת ARM זול בישראל

אני מעוניין להשיג שרת ARM לבית, עדיף שיהיה עם 2 גיגה ומעלה ואם יש אפשרות להרחבת זיכרון בDDR2, DDR3 זה מצוין. ראיתי המון לוחות שרתים גדולים של ARM עם דבר כזה. וזה די מעניין מבחינת צריכת חשמל וכמות הליבות.

אך אני לא צריך מפלצת כזאת ענקית, אני רוצה משהו בינוני שיחזיק גולשים מבחוץ.
האם מישהו מכיר חיה כזאת בארץ?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/09/2015 - 12:56
נושא ההודעה: Re: שרת ARM זול בישראל

/dev/urandom :
אני מעוניין להשיג שרת ARM לבית, עדיף שיהיה עם 2 גיגה ומעלה ואם יש אפשרות להרחבת זיכרון בDDR2, DDR3 זה מצוין. ראיתי המון לוחות שרתים גדולים של ARM עם דבר כזה. וזה די מעניין מבחינת צריכת חשמל וכמות הליבות.

אך אני לא צריך מפלצת כזאת ענקית, אני רוצה משהו בינוני שיחזיק גולשים מבחוץ.
האם מישהו מכיר חיה כזאת בארץ?

כל המחשבים הקטנים כמו Pi וחיקוייו ו- BeagleBone יתאימו לך, למעט זה שהזכרון הוא 1GB (בגדולים: Raspberry Pi 2, Orange Pi 2, וכו') - בסביבות $40 לפני מיסים ומשלוח.

זכרון 2GB תמצא על Odroid XU3 / XU4 - בסביבות $80 לפני מיסים ומשלוח

אם אתה רוצה 4GB, ואפילו תוצרת הארץ, יש את SolidRun Hummingbird-Edge ואת Cubux-i 4x4.

ואם אתה רוצה 4GB, 8 ליבות, גיבוי סוללה ומסך - קנה טלפון סלולרי מהדור האחרון (Huawei P8 או משהו דומה), בצע לו rooting, והרי לך שרת כבקשתך.

חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 10/09/2015 - 14:08
נושא ההודעה: לכמה משתמשים אתה מצפה?

אם מדובר על כמה עשרות משתמשים ביום, רספרי פי 2 יתן לך מענה טוב מספיק, ואם יהיו בעיות, הם יבואו מכיוון ה- io, ז"א, הגישה לקבצים או לבסיס הנתונים. כך שהייתי בודק אפשרות לעשות שימוש בכונן נתיק לנושא או בכונן רשת. (לא לבסיס הנתונים Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/09/2015 - 23:28
נושא ההודעה:

יש את קומפיולאב הישראלית שמייצרת כל מיני כאלה, אם אתה מחפש משהו יותר מוגמר מלוח עם כמה מחברים, אבל זה גם משמעותית יותר יקר - המוצרים הזולים שלהם מתחילים ב-200$.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [/dev/urandom]
  2. אורח
  3. אורח [רם און]