ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
mokagiלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 09/02/2010 · הודעות: 6 ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 17:22
נושא ההודעה: מדריך: איך לעקוף ראוטר טלפון ("מתאם שיחות") VOB

שלום לכולם

כמו הרבה אנשים אני מנוי בקו הטלפון הביתי שלי לשירות VOB - קו טלפון על גבי האינטרנט.
במערכת כזאת מחברים נתב מיוחד שהוא גם מודם טלפון בין מודם הDSL או הכבלים לבין המחשב או הנתב הפרטי שלכם. (אם אתם לא מכירים יש כאן הסבר)
אני לא הייתי מרוצה מכך שכל תעבורת האינטרנט שלי עוברת דרך המכשיר הזה. הייתה תקופה שבה בכל פעם שדיברתי בטלפון האינטרנט היה הופך להיות ממש איטי (בעיית QoS) וגם אחרי שהספק שלי פתר אותה היו לי לפעמים בעיות מהירות שנפתרו רק כאשר הייתי מנתק את מודם הכבלים ואת מתאם השיחות מהחשמל ומחזיר בחזרה.
מכיוון שכל תעבורת האינטרנט עוברת דרך מתאם השיחות הוא בעצם נתב (ראוטר) לכל דבר. צריך לפתוח בו פורטים בשביל שיתוף קבצים או להגדיר בו DMZ למחשב/נתב שלכם. גם אם עשיתם את זה (או שסביר להניח שספק האינטרנט שלכם עשה זאת בשבילכם), אתם עדיין נשארים עם הבעיה שמתאם השיחות מבצע NAT שזה אומר שהוא צריך לפתוח כל חבילה ולשנות בה את הIP לIP של הרשת הפנימית. זה כמובן עוד יותר גרוע כאשר יש לכם נתב משלכם וגם הוא יבצע NAT - יפתח כל חבילה וישנה את הIP מהכתובת של הרשת הפנימית שבינו לבין מתאם השיחות לכתובת של הרשת הפנימית שלו.

אם לא הצלחתם לעקוב עד עכשיו המדריך הזה לא בשבילכם. אם עקבתם ואתם מעוניינים לשים את מתאם השיחות מאחורי הנתב שלכם כדי שלא יפריע לכם - המשיכו לקרוא. השימוש במדריך הינו כמובן על אחריותכם בלבד.

הציוד שיש לי הוא:
- מודם כבלים סטנדרטי (בחיבור ללא חייגן)
- מתאם שיחות (נתב VOB) של נטוויז'ן מדגם MP-202 של AudioCodes
- נתב WRT54GL של Linksys אשר מותקן עליו firmware של Tomato
בעיקרון ניתן לעשות את זה גם אם הציוד שלכם שונה. העיקר שיהיו לכם שלושתם.

המטרה אם כן היא לשנות את סדר החיבור מ:
מודם כבלים -> מתאם שיחות -> נתב שלי -> מחשבים ברשת
לסדר הזה:
מודם כבלים -> נתב שלי -> מחשבים ברשת ומתאם שיחות

אם יש לכם מתאם שיחות של נטוויז'ן וחיבור כבלים ללא חייגן אתם כנראה יכולים לבצע את הפעולות שאתאר בראוטר בלי שתצטרכו את הסיסמה למתאם השיחות - יש סיכוי גבוה שכל המתאמים של נטוויז'ן משתמשים באותם פורטים ולכן מספיק שתשתמשו במידע שלי. אם אתם מנויים של חברה אחרת, ו/או יש לכם חיבור כבלים/DSL עם חייגן כנראה שתצטרכו את הסיסמה למתאם השיחות. התמיכה הטכנית כנראה לא תיתן לכם את הסיסמה לכן נסו להזמין טכנאי בתירוץ כלשהו ולשכנע אותו לתת לכם את הסיסמה.

שיחות הטלפון מתנהלות בעזרת פורט אחד שמשמש ליצירת השיחות ולמידע טכני, ובעזרת כשמונה-עשרה פורטים שמשמשים להעברת השיחות עצמן. מה שאנחנו צריכים לעשות זה 4 שלבים:
1. לסדר שמתאם השיחות יקבל IP מהנתב שלכם
2. לפתוח בנתב שלכם פורטים בשביך מתאם השיחות
3. להגדיר QoS כך ששיחות הטלפון יקבלו עדיפות
4. חיבור מחדש

שלב 1
עכשיו ניתן למתאם השיחות IP קבוע על הנתב שלכם. אם הנתב שלכם יודע לתת DHCP קבוע עדיף להשתמש בזה, אם לא - תצטרכו להגדיר במתאם השיחות IP קבוע. אם אתם משתמשים בחייגן אז כרגע מתאם השיחות מוגדר לבצע חיוג ותצטרכו לשנות את זה. הנה מסך ההגדרה של החיוג במתאם השיחות. כדי להגיע אליו לוחצים על Network Connections, אז על WAN Ethernet ואז על Settings (בכל התמונות הוסתרו פרטים מזהים):
Image
במסך הזה אפשר להגדיר IP קבוע במקרה והנתב שלכם לא יודע לתת DHCP קבוע.
אח"כ אם אפשר מגדירים בנתב שלכם לתת למתאם השיחות כתובת IP קבועה. עושים את זה לפי הMAC של מתאם השיחות:
Image

במצב הזה מתאם השיחות מקבל תמיד את אותה כתובת IP.

שלב 2
עכשיו צריך לגלות באילו פורטים משתמש מתאם השיחות ולהגדיר לנתב להעביר את הפורטים האלה לכתובת ה-IP הקבועה שהגדרנו. נלך לVoice over IP בתפריט של מתאם השיחות. שם אפשר למצוא את מספר הפורט של SIP שהוא פורט יחיד (עלול להיות לו פורט שונה לפרוקסי, אצלי שניהם על אותו פורט):
Image
אח"כ נלך לטאב שנקרא Media Streaming בו מוגדרים תשעת הפורטים שמשמשים להעברת השיחות הפורטים צמודים אחד לשני. אצלי הראשון הוא 5004, לכן הטווח יהיה 5004 עד 5012:
Image
אח"כ נלך ל-Advanced ושם ל-Remote Administration כדי למצוא מה הפורטים בהם משתמשת התמיכה הטכנית של ספק האינטרנט ע"מ לגשת אל המכשיר. (לא נרצה שהם פתאום לא יוכלו להתחבר אליו...):
Image
ולבסוף נלך לנתב שלנו ונפתח את כל הפורטים הנ"ל לכתובת הIP של מתאם השיחות:
Image

שלב 3
עכשיו צריך להגדיר QoS בנתב שלכם כדי שגם אם אתם משתמשים בחיבור האינטרנט שלכם בטירוף עדיין יהיה אפשר לבצע את שיחות הטלפון. צריך QoS רק לתקשורת יוצאת. בשביל זה כדאי לבדוק מה ההגדרות הנוכחיות במתאם השיחות. ניתן לראות שאכן כל הפורטים שמשמשים לתקשורת טלפון מקבלים עדיפות:
Image
אח"כ פשוט נלך לכוון את הQoS בנתב שלכם. צריך להפעיל אותו וחשוב להגדיר לו מה רוחב הפס שלכם. לי יש 2.5 מגה על 250:
Image
אח"כ צריך להגדיר רמת שירות גבוהה לפורטים שמשמשים את הטלפון. אם תראו שהאינטרנט איטי מדי בזמן שמדברים בטלפון - תורידו את עדיפות הטלפון. אם בשיחות הטלפון לא שומעים טוב ויש ניתוקים - תעלו את העדיפות שלו. ככה זה מכוון אצלי כרגע (שימו לב שיש גם חשיבות לסדר של הפריטים ברשימה):
Image

שלב 4
עכשיו צריך להגדיר לראוטר לחייג (אם החיבור שלכם הוא עם חייגן).
אח"כ נתקו את שלושת המכשירים מהחשמל, חברו אותם בסדר החדש:
- המודם מחובר לחיבור WAN של הראוטר
- חיבור WAN של מתאם השיחות מחובר לאחד מחיבורי הLAN של הראוטר
חברו אותם לחשמל ובדקו קודם האם הראוטר מתחבר לאינטרנט. אם הוא מצליח להתחבר ויש לכם אינטרנט במחשבים, בדקו האם קו הטלפון עובד.

אני מקווה שהמדריך יעזור, אשתדל לענות על שאלות אם יהיו. בכל מקרה אצלי זה עובד...

נערך לאחרונה על-ידי mokagi בתאריך 10/02/2010 - 14:38, סך-הכל נערך פעם אחת

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 18:24
נושא ההודעה:

מדריך ממש מעניין, מהרבה בחינות...

דבר אחד אני ממש מתפלא: הגישה מרחוק היא ע"י טלנט וווב לא מוצפנים???!!!
אנא תקן אותי עם אני טועה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 18:58
נושא ההודעה: הצפנה

זה אכן לא מוצפן. זה כנראה תקף לכל מתאמי השיחות שיש בארץ - רוב החברות משתמשות בציוד של AudioCodes.

השאלה היא האם זה נותן יכולת למישהו לעשות משהו. אולי באמת אוריד את הגישה בטלנט, נטוויז'ן בטח בכל מקרה לא יודעים מה זה...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 19:06
נושא ההודעה:

אחלה מדריך...
שאלה לי:
ומה אם יש לי את הנתב של אורנג' - הsmartbox של סימנס? פלוס העובדה שלאורנג' אין MPLS ?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 19:11
נושא ההודעה: סמארטבוקס של אורנג'

השאלה היא האם יש לך מודם ונתב בנוסף לסמארטבוקס, מכיוון שהוא יכול למלא את שתי הפונקציות הללו.
במקרה שלא אני לא רואה סיבה לשנות את הקונפיגורציה. מה שעצבן אותי אצלי היתה העובדה שבעצם היו לי שני נתבים ושהמכשיר של AudioCodes לא כ"כ טוב. ראיתי בלוג שלו שהוא חוסם לי לפעמים פאקטים של ביטורנט וזה עלה לי על העצבים.

אני מכיר את המכשיר של אורנג' והוא מצוין. אם יש לך בעיות איתו אני ממליץ לך לשחק עם ההגדרות של הQoS שם ולסדר אותן, אבל לא להוסיף מודם ונתב.

חזרה לתוכן הדיון
Vedderלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 15/05/2005 · הודעות: 614 ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 19:12
נושא ההודעה:

אחלה מדריך כל הכבוד.

יש לי רק הערה אחת : במידה ויש בעיה בביצוע השיחות, חברת הטלפוניה לא מוכנה לתמוך כאשר המתאם נמצא מאחורי הראוטר.

אני התחברתי לפתרון הזה לפני שנתיים, לא הייתי מוכן שהמתאם יהיה לפני הראוטר שלי,
כשהתחילו הבעיות 012 שסיפקה את המתאם, לא הייתה מוכנה לתמוך ולתת פתרונות,
בסופו של דבר ביטלתי את השירות אחרי בערך חודשיים.
הבעיות לא נבעו מהסיבה שהמתאם היה מאחורי הראוטר.
הבעיות היו בעיקר בגישה לכל מיני מספרי 1809 למיניהם שמכל טלפון אחר היה אפשר לבצע שיחה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 19:16
נושא ההודעה: תמיכה

במידה ותתעורר בעיה בביצועים של הטלפון אני אנסה לטפל בה קודם בעצמי.
במידה וזה לא יעבוד, יקח לי בדיוק 30 שניות להחזיר את המצב לקדמותו וכך אוכל לראות האם הבעיה מתרחשת גם כשמתאם השיחות נמצא בין המודם לנתב שלי ולהתקשר לתמיכה הטכנית.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 19:23
נושא ההודעה:

ומה עושים אלו שיש להם סיסמא על המתאם ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 20:21
נושא ההודעה:

אני ניסיתי במשך חודש להוציא מהם את הססמא למתאם השיחות והם לא נתנו לי אותה..

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 21:24
נושא ההודעה:

Anonymous :

תמיד יש סיסמה על המתאם (אני מקווה...). כמו שכתבתי במדריך הדרך הטובה ביותר לדעתי היא להזמין טכנאי הביתה ולשכנע אותו לתת לכם את הסיסמה. הצלחתי בזה פעמיים (במעמד ההתקנה): עם נטוויז'ן ועם אורנג'.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 23:38
נושא ההודעה: Re: הצפנה

mokagi :
זה אכן לא מוצפן. זה כנראה תקף לכל מתאמי השיחות שיש בארץ - רוב החברות משתמשות בציוד של AudioCodes.

השאלה היא האם זה נותן יכולת למישהו לעשות משהו. אולי באמת אוריד את הגישה בטלנט, נטוויז'ן בטח בכל מקרה לא יודעים מה זה...

במחשבה שניה: לא פתחת את הפורטים לטלנט ולווב בראוטר, כך שבכל מקרה הם לא יכולים להגיע אליך (ללא התערהות נוספת שלך).

חזרה לתוכן הדיון
ZooZלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/11/2004 · הודעות: 1209 ·

הודעה פורסם: 09/02/2010 - 23:46
נושא ההודעה:

מדריך מעולה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
lior155לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2005 · הודעות: 310 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 10/02/2010 - 09:07
נושא ההודעה: לא הייתי נוגע ב 012 גם אם היו משלמים לי~!

וחוץ מזה מה כל הביזור המופרע הזה ?!
תעברו לתשתית של בזק ונגמר הסיפור הזה, החיים צריכים להיות הרבה יותר קלים ממדריך אך לעקוף דברים שלא היו אמורים להיות מלכתחילה.

אני עזבתי את 012 בהזדמנות הראשונה לבלי שוב, לעולם אבל לעולם לא אחזור אל חברה המגוחחת הזאת.

טוב שיהי לכם בהצלחה עם כל האיבזור הזה שלא נותן שום דבר.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 10/02/2010 - 10:34
נושא ההודעה: Re: לא הייתי נוגע ב 012 גם אם היו משלמים לי~!

lior155 :
תעברו לתשתית של בזק ונגמר הסיפור הזה, החיים צריכים להיות הרבה יותר קלים ממדריך אך לעקוף דברים שלא היו אמורים להיות מלכתחילה.

בתיאוריה אני מסכים לגמרי. בגלל זה הפתרון של אורנג' ששקוף למשתמש ומכיל מכשיר אחד שעושה הכל הוא המועדף עלי.

בפרקטיקה לעומת זאת למחיר יש חלק גדול בשיקולים וכרגע אי אפשר להגיע למחיר נמוך אצל בזק/אורנג'.

חזרה לתוכן הדיון
11111לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 15/12/2005 · הודעות: 538 ·

הודעה פורסם: 10/02/2010 - 15:52
נושא ההודעה:

mokagi :

תמיד יש סיסמה על המתאם (אני מקווה...). כמו שכתבתי במדריך הדרך הטובה ביותר לדעתי היא להזמין טכנאי הביתה ולשכנע אותו לתת לכם את הסיסמה. הצלחתי בזה פעמיים (במעמד ההתקנה): עם נטוויז'ן ועם אורנג'.

לגבי אורנג', מדובר על smartbox? אם כן סיסמה לאיזה משתמש הוא נתן לך?
למיטב ידיעתי יש 3 משתמשים בדרגות שונות, כאשר כל משתמש לא רואה את מי שנמצא מעליו בדרגות.. (למנוע קנאה Razz )

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/02/2010 - 16:17
נושא ההודעה:

11111 :
לגבי אורנג', מדובר על smartbox? אם כן סיסמה לאיזה משתמש הוא נתן לך?
למיטב ידיעתי יש 3 משתמשים בדרגות שונות, כאשר כל משתמש לא רואה את מי שנמצא מעליו בדרגות.. (למנוע קנאה Razz )

באורנג' יש לי את הסיסמה ליוזר Home. אני יודע שאין לו את כל ההרשאות, אבל יש לו את מה שאני צריך: פתיחת פורטים, DHCP קבוע ושליטה על ה-WiFi ולכן לא בדקתי מעבר לזה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/02/2010 - 19:24
נושא ההודעה: אצלי למחיר יש הרבה משקל. הסמארטבוקס של אורנג' תופס הרבה נפח

mokagi :
lior155 :

בתיאוריה אני מסכים לגמרי. בגלל זה הפתרון של אורנג' ששקוף למשתמש ומכיל מכשיר אחד שעושה הכל הוא המועדף עלי.

בפרקטיקה לעומת זאת למחיר יש חלק גדול בשיקולים וכרגע אי אפשר להגיע למחיר נמוך אצל בזק/אורנג'.

גם אצלי, למחיר יש הרבה משקל. הסמארטבוקס של אורנג' גדול במימדים הפיזיים! הכל יחסי, כמובן.

חזרה לתוכן הדיון
nadavvinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/12/2003 · הודעות: 7066 ·

הודעה פורסם: 19/02/2010 - 14:22
נושא ההודעה:

התקשרתי לנטויזן לראות אם יכלו לתת לי את הסיסמה בתירוץ של אם ארצה לפתוח שרת כלשהוא...

הם אמרו שלא יכולים לתת כי הם לא רוצים לחסוף IPים פנימיים שלהם... (למרות שזה מוזר כי אני מניח שאפשר לחלץ אותם ע"י סניפינג) אז עשו לי משהו שנקרא DMZ....

אז עכשיו אני צריך להיזהר Sad ולאבטח יותר את המחשב...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם Yahoo Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
dani_dinלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/02/2010 · הודעות: 1 ·

הודעה פורסם: 19/02/2010 - 21:16
נושא ההודעה:

nadavvin :
התקשרתי לנטויזן לראות אם יכלו לתת לי את הסיסמה בתירוץ של אם ארצה לפתוח שרת כלשהוא...

הם אמרו שלא יכולים לתת כי הם לא רוצים לחסוף IPים פנימיים שלהם... (למרות שזה מוזר כי אני מניח שאפשר לחלץ אותם ע"י סניפינג) אז עשו לי משהו שנקרא DMZ....

אז עכשיו אני צריך להיזהר Sad ולאבטח יותר את המחשב...

נכון? גם משתלטים לי על האינטרנט וחוסמים לי פורטים וגם לא רוצים לתת לי סיסמא כדי לפתוח אותם....

חזרה לתוכן הדיון
RomanSystemאורח · ·

הודעה פורסם: 12/03/2010 - 13:01
נושא ההודעה: גם לי יש מתאם של נטויזיאון..

mokagi :
Anonymous :

אני ראיתי שיש שני יוזרים שלהם יש גישות שונות. האחד נקרא User ואין לו סיסמה. דרכו אפשר להגדיר את כל הגדרות החיוג. זה גם משהו שלא היתי רוצה שיעשו לי כל מיני אנשים לא נחמדים מרחוק...
השם משתמש השני הוא משהו של נטויזאון שדרכו יש גישה מלאה להגדרות. אני מנסה לשים עליו יד כבר הרבה זמן אבל הם לא נותנים לי אותו.
תוכל לשתף אותי בשם משתמש שלהם וגם בסיסמה? זה נורא יעזור לי..

בתודה מראש!!
Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/06/2010 - 19:13
נושא ההודעה:

מדריך מעולה.
מתקינים לי קו של 012 ואני בטח אנסה להשתמש במדריך.
בנוסף נפתחה עצומה המבקשת מ-012 לפתוח את גישת ה-SIP לכל בעלי קו 072:
http://www.atzuma.co.il/012sip
הדבר יאפשר לא להשתמש במתאם שיחות כלל, ואף להשתמש המרכזיית VOIP כגון asterisk.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 06/06/2010 - 20:05
נושא ההודעה:

עצומה, שמצומה. מי מקשיב לזה בכלל?

משהו קצת יותר מעשי: יש לך בעיות להתחבר לספק SIP אחר? אם כן: אנא ספק פרטים (לחילופין: אלי לדואר: tzafrir@cohens.org.il ). אם לא: למה אתה צריך לקנות שרות דווקא מ־012? קנה "קו" SIP מספק חיצוני. ספר על כך גם לחברת הג'וקרים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/06/2010 - 22:27
נושא ההודעה: ממי, ובכמה, ניתן לקנות "קו" שיאפשר להתחבר לרשת הטל

צפריר :
יש לך בעיות להתחבר לספק SIP אחר? אם כן: אנא ספק פרטים (לחילופין: אלי לדואר: tzafrir@cohens.org.il ). אם לא: למה אתה צריך לקנות שרות דווקא מ־012? קנה "קו" SIP מספק חיצוני. ספר על כך גם לחברת הג'וקרים.

לא הבנתי. האם ניתן לקנות "קו" שיאפשר להתחבר לרשת הטלפוניה הארצית במחיר טוב יותר מ 012 / 013? ממי? מה סדר בגודל של המחיר?

חזרה לתוכן הדיון
JIMאורח · ·

הודעה פורסם: 05/09/2010 - 10:42
נושא ההודעה: !

השאלה היא, מהו ה IP שצריך להקליד בBROWSWER כדי להיכנס להגדרות של הנתב. 012 סירבו לתת לי אותו...

חזרה לתוכן הדיון
-נתנאל-לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 13/07/2010 · הודעות: 159 · מיקום: קריות

הודעה פורסם: 05/09/2010 - 10:58
נושא ההודעה: Re: !

JIM :
השאלה היא, מהו ה IP שצריך להקליד בBROWSWER כדי להיכנס להגדרות של הנתב. 012 סירבו לתת לי אותו...

ה־IP הוא ה־IP של ה־GW, בדרך כלל 10.100.101.1
אבל צריך למצוא את הפורט שמאזין (והוא לא 80) במשך תקופה ארוכה הפורט אצלי היה 8080, עד שסיפרתי לנציג תמיכה שלהם שאני יודע לשנות חייגן בתוך המתאם, והוא החליט לחסום לי גישה. בפורט הזה. סריקה קצרה של פורטים פתוחים באמצעות NMAP גילתה שפורט 8090 פתוח, ומאז שוב יש לי גישה לממשק. פעם הייתה לי גישה גם דרך telnet, אבל בשלב מסויים זה נחסם.

בקיצור תנסה בשורת הכתובת: 10.100.101.1:8080

חזרה לתוכן הדיון
ik_5לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2002 · הודעות: 3027 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 05/09/2010 - 11:01
נושא ההודעה:

הם חוסמים את זה ד"א בגלל איזשהו הכרח של משרד התקשורת עד כמה שאני הבנתי, אשר לא מאפשר להם לפתוח מידע מסויים מחוץ לקופסא בשביל שימוש עצמאי. אבל זה הבנתי בין השורות ולא מהודעה כלשהי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח 5אורח · ·

הודעה פורסם: 02/10/2010 - 20:20
נושא ההודעה: עזרה

לא ההבנתי בהתחלה עוד איך אני נכנס למתאם השיחות של נטוויז'ן על מנת לסדר את הQSQ איך שלא קוראים לזה מכיוון ויש לי בעיות בטלפון או ניתוקים של האינטרנט בגלל המודם הזה
בעיות בטלפון כמו שמתקשרים ואני מרים את הטלפון והצד השני ששומע שכאילו תפוס ולא ניתן לדבר

או שרוצה להתקשר וזה עושה לפעמים בעיות

חזרה לתוכן הדיון
pupikלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/06/2012 · הודעות: 3 ·

הודעה פורסם: 03/06/2012 - 11:24
נושא ההודעה: איך עושים את זה עם private box של בזק בינלאומי?

המכשיר הזה הוא גם
1. מתאם שיחות
2. ראוטר
3. מודם

מהם השלבים שאני צריך על מנת להתשמש בכתובת IP קבועה שתוכל לשמש אותי ותגיע עד האפליקציה עצמה, ללא שמיהו יחליף אותה באמצע?

תודה רבה

חזרה לתוכן הדיון
ירוןלאורח · ·

הודעה פורסם: 05/08/2012 - 23:10
נושא ההודעה: גאוני

ביצעתי את השינוי, הגדרתי QOS ונפתרו לי כל הבעיות שהיו לי עם מתאם השיחות של 012 (המתאם גרם לאיטיות קלה בגלישה ובעיקר, בעת שיחה, הצד השני שמע "הד").
תודה רבה!

חזרה לתוכן הדיון
amastאורח · ·

הודעה פורסם: 23/11/2012 - 11:31
נושא ההודעה: Re: גאוני

אני עזבתי את 012 בהזדמנות הראשונה לבלי שוב, לעולם אבל לעולם לא אחזור אל חברה המגוחחת הזאת.

טוב שיהי לכם בהצלחה עם כל האיבזור הזה שלא נותן שום דבר.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. mokagi
  2. אורח
  3. mokagi