ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
geliranלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/03/2010 · הודעות: 8 ·

הודעה פורסם: 06/04/2010 - 04:07
נושא ההודעה: השהיות לאחר חוסר פעילות ממושך בשימוש...

שלום

אני מריץ Arch עם קרנל 2.6.32.10 בנטבוק Lenovo שלי. מה שקורה לי הוא שברגע שאני עוזב תהליך של קימפול למשל למשך של דקה או פחות מזה הקימפול "נעצר" - עכשיו מה זאת אומרת נעצר? ברגע שאני נוגע בעכבר או לוחץ על כפתור במקלדת הקימפול ממשיך מאותו מקום בידיוק. חשוב לציין שנראה שגם הסמן המהבהב מפסיק להבהב (כאילו הוא "תקוע") כשזה קורה.

נוצר המצב שאני צריך לשבת ליד מסך הקימפול (זאת, אם אני לא עושה שום דבר אחר במחשב באותו רגע) ולדאוג להקיש או לזוז עם העכבר כל רגע ורגע בשביל שתהיה התקדמות כלשהי..

אני משתמש ב ACPI ואני חושד שהבעייה נובעת מאיזה מודול שלו בקרנל המקומפל ידנית שלי - יכול להיות מהכיוון של Frequency Scaling בעזרת איזו שהם מה-governors שם? כרגע השארתי רק את userspace governor.

(חשוב לציין שהקרנל מטולא כpre-emptible אך הבעייה קיימת לי גם בlatency בתצורה של desktop. לא בדקתי ספציפית את הקרנל שלי ללא אופטימיזציות כאלה ואחרות אך נראה שהקרנל הג'נרי של Arch לא פועל בצורה כזו - אם זיכרוני אינו מטעה אותי - בכל אופן אני כן מעוניין להמשיך להשתמש בהתאמות latency האלו ובACPI ולא 'לסבול' מהpause-ים הכפויים).

אז... מישהו יודע משהו על זה?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. geliran