ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ik_5לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2002 · הודעות: 3027 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 02/08/2010 - 23:57
נושא ההודעה: חוסר יכולת לערוך מאמר שנשלח לפני פרסום

קורה לי מידי פעם כשאני עורך מאמר שאני שולח כי שחכתי להוסיף דבר מה, או בטעות במקום "צפייה" לחצתי על "שלח".

הייתי מאוד מעוניין ביכולת שאני כמשתמש רשום אוכל לערוך מאמר שאני שולח כל עוד הוא לא פורסם, ואז כאשר יש בעיות כאלו, או מתגלה עוד משהו שאפשר להוסיף שיתרום, יהיה אפשר לעשות זאת.

מאיר הציע שאשלח עוד מאמר בדיוק באותו נושא ואז העורכים יוכלו לעשות את הסלט הזה, אבל יש כאן לדעתי כמה בעיות בנושא, כדוגמת היכולת להבין אם יש בעיה איפה היא, במידה ואני נותן מידע על העריכה, אז הוא אולי לא יוסר, או אי הבנה בעצם מה קשור למה ולמה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 03/08/2010 - 09:51
נושא ההודעה:

השאלה היא כמה מאמץ נדרש ממאיר לבצע את השינוי בקוד, אם אין כבר תמיכה במשהו כזה Confused

בכל מקרה, מה שאני ממליץ:

1. או שתשלח את הידיעה שוב, עם כותרת "תיקון לידיעה: <הכותרת המקורית>", אם שמרת את הטקסט
2. או שתשלח רק תוספת או הוראות עריכה עם כותרת: "תוספת לידיעה: <חלק מהכותרת המקורית>" או "עריכה לידיעה: <חלק מהכותרת המקורית>"

בגוף הטקסט, אתה יכול לסמן הוראות עריכה ככה:

הוראות עריכה: <בלה בלה>

ההודעות לא מפורסמות באופן אוטומטי ויש שיקול דעת של העורך, כך שאין צורך לחשוש מהכללת הוראות עריכה בטקסט אלא אם יש טעות אנוש.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. ik_5
  2. דוביקס