ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 09/10/2010 - 18:03
נושא ההודעה:

אורח 3 :
או כמו שבאלמר אמר developers developers developers.
כנראה שבאמת רועדות להם הביצים.

ויש להם סיבה טובה.

בניגוד לשולחן העבודה ששם השליטה של ווינדוס חזקה מתמיד (ואפילו לא מק עם כל ההצלחה של אפל בשנים באחרונות תשנה את זה), מה שאפל התחילה עם האייפון ואח"כ עם ה-ipad הוא disruptive game changer - במקום לנצח את ווינדוס במגרש שלה (שולחן העבודה) אפל פשוט המציאה מגרש משחקים חדש והעבירה משתמשים לשם.

אני לא יודע אם זה נעשה במכוון או שזה פשוט קרה, אבל העובדה היא ש iOS ואנדרואיד הם בעלי הבית במגרש המשחקים החדש שמקומו בסלולריים ובטאבלטים (ויסלחו לי כל האחרים - WebOS, באדא, מיגו ודומיהם) ושם אין למייקרוסופט מה להציע. כשהמשתמשים יוכלו להעביר עם הזמן יותר ויותר פעילות למגרש החדש, הם כבר לא ממש יצטרכו מחשבים שמריצים ווינדוס.

אגב, ראיתי כמה סירטונים על ווינדוס 7 בyoutube והמערכת נראית נורא מסובכת ומתוסבכת - אחרי כמה שניות כבר קשה להבין איפה נמצאים בממשק ואיפה למצוא את מה שצריכים.

אגב, אני לא חושב שלבאלמר אישית רועדות הביצים - הוא יותר מדי שחצני בשביל זה. אבל למועצת המנהלים שלו כן - והרמז היה הפחתת הבונוס השנתי שלו בחצי. זה לדעתי רמז שהם מתחילים להיות לא מרוצים - ואם הוא לא יעשה שם איזה שהוא שינוי במוקדם או במאוחר יעיפו אותו.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/10/2010 - 20:04
נושא ההודעה:

דוביקס :
אגב, אני לא חושב שלבאלמר אישית רועדות הביצים - הוא יותר מדי שחצני בשביל זה. אבל למועצת המנהלים שלו כן - והרמז היה הפחתת הבונוס השנתי שלו בחצי. זה לדעתי רמז שהם מתחילים להיות לא מרוצים - ואם הוא לא יעשה שם איזה שהוא שינוי במוקדם או במאוחר יעיפו אותו.

Laughing
Trend for 'Android 2.1 תוך שנה... בכמעט 1000%!!

ולדבריך האחרונים - זה מזכיר לי את מה שקרה בנוקיה: פינלנד: מנכ"ל חברת נוקיה פוטר מתפקידו

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/10/2010 - 15:54
נושא ההודעה:

ציטוט:
ליאור קפלן מעמותת "המקור" מבקש להזכיר שאפריקה זה כאן במידה רבה. כפי שכתב גיא גרימלנד ב"TheMarker", המדינה משקיעה כ-100 מיליון שקל מדי שנה ברישיונות לתוכנה קניינית, במקום לבחור בחלופה זולה ופתוחה. "בעמותה אנחנו מנסים לעשות גם פעילויות דומות בארץ, אבל פה זה יותר קשה, כי לאנשים יש נטייה להיצמד לתוכנה קניינית והם לא תמיד מצליחים להבין את המשמעות של האלטרנטיבה", אומר קפלן. "קח למשל אזורים ומגזרים מוכי עוני בישראל. אתה צריך לתת לאוכלוסייה את ההזדמנות למחשוב ואפשר להוריד את העלויות בצורה מאוד משמעותית. לא שווה לקחת את המיליונים שמוציאה המדינה על תוכנות ולהשקיע אותם בחומרה?"

http://www.haaretz.co.il/captain/spages/1193137.html

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח