ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin

quick_link KDE או GNOME?

מעבר לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 21:27
נושא ההודעה:

אני לא חושב שאתה יכול להשוות בין הפונקציונליות של esd ו-artsd. קראתי מתישהוא שמבחינת sound הדבר הטוב היחיד ב-esd הוא שהוא יכול להבטי לך שתשמע את ה-beep בזמן.

ראה כאן לדוגמא:
http://docs.kde.org/en/3.1/kdemultimedia/artsbuilder/artsbuilder-tutorial.html

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 21:42
נושא ההודעה:

אני אעיר שגנום החל מגרסת 2.3 לפחות אי שמתי לב לזה, יפונקציונלי כמו KDE,
כלומר, אתם דיברתם על השמישות של קונקי מול נאוטילוס,

במידה ויש לכם EPIPHANYותכלו להגדיר לנאוטילוס לדוגמה שיציג לכם אתרים,
לדוגמה שבגנום תקישו אתר וזה ישר יראה לכם את האתר ולא את הקוד,
או כל מיני שיפורים בנאוטילוס בהחלט מרשימים

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 21:54
נושא ההודעה:

שוב נראה שזה הפך להיות מלחמת דסקטופים
אז ככה לגבי gnome-vfs נאמר שהוא יותר שמיש במה בדיוק אם אפשר לדעת ?

לגבי kword ממתי מודדים אפליקציה ביכולת שלה לפתוח קבצים של מיקרוסופט אופיס , ודרך אגב התקבלה כבר החלטה להעביר את הקבצים לפורמט של openoffice .

לגבי evolution אין לי דבר אחד טוב להגיד עליה פשוט מוצר גרוע ומה עם תמיכה בעברית .

לגבי ה HIG כבר אמרו את זה פה יותר מעשים פחות דיבורים רק יועילו להתקדמות של gnome ואני אישית מקווה שמתי שהוא הוא יתפתח ובאמת יהיה נוח לשמוש כדי שיהיו לפחות שתי אלטרנטיבות ראויות.

חזרה לתוכן הדיון
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:04
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 18:54, Anonymous כתב:

לגבי evolution אין לי דבר אחד טוב להגיד עליה פשוט מוצר גרוע ומה עם תמיכה בעברית .

לגבי ה HIG כבר אמרו את זה פה יותר מעשים פחות דיבורים רק יועילו להתקדמות של gnome ואני אישית מקווה שמתי שהוא הוא יתפתח ובאמת יהיה נוח לשמוש כדי שיהיו לפחות שתי אלטרנטיבות ראויות.

אין שום מוצר קוד פתוח שמתקרב באיכות שלו ל-Evolution. היא משאירה את כל השאר הרחק מאחור ביציבות, בעיצוב ובפונקציונאליות ואני מנחש שעם נובל האינטגרציה לשירותי backend תהפוך אותה למוצר מאוד אסטרטגי לארגונים כפי שהיא עושה עכשיו עם Exchange.

לגבי ה-HIG שני שולחנות העבודה הסכימו לאמץ את התקן ככה שלא ברור על מה אתה מדבר. כל היישומים של GNOME בגרסאות החדשות תואמי HIG וכל האחרים מוסבים. אלו שלא, לא נכנסו ל2.4- כפי שאתה בודאי יודע.

לגבי ה-ESD תלוי מה אתה רוצה לעשות. להשמעת Sound Events אני לא רוצה להעלות שירות של 4.5 מ"ב, כמיקסר ותמיכה ב-RT יש את Jack שהוא יותר פונקציונאלי.

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:09
נושא ההודעה:

מהו HIG?

חזרה לתוכן הדיון
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:11
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 19:09, אייל כתב:
מהו HIG?

תקן ממשק משתמש ששני הפרוייקטים הסכימו לאמץ במטרה לעודד את ההדדיות והנייטראליות של שתי הסביבות. ראה כאן: http://developer.gnome.org/projects/gup/hig/1.0/

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:16
נושא ההודעה:

נדב, כן שמעתי וניסיתי, ועדיין לפי דעתי ה-io slaves הרבה יותר טובים ממנו (ובמיוחד היישום שלהם והשימוש שלהם באפלקציות kde). האם אפשר לפתוח עם glade קובץ ישירות על protocol scp לעבוד עליו ולשמור אותו בחזרה ?

ביישםו ה-kde הכי פשוט, אתה יכול להקליד fish://addr ולקבל את מבנה התיקיות על המקור המרוחק ולעבוד עליו כאילו זה מקור מקומי. וכל יישומי kde יכולים לעשות זאת

WV לא קשור ל-abiword או ל-gnome. abiword משתמשים בו וגם koffice, וכך צריך להיות. אם יש משהו עובד צריך להשתמש בו ולא לכתוב מחדש.
ואתה יכול להגיד אותו דבר על gnome, היה להם שרת sound עובד, והם העדיפו לכתוב אחד משלהם, היה להם את dcop והם העדיפו להמשיך עם corba.

kword צעיר מאוד, openoffice כבר קיים מספר רב של שנים החל מההסיטוריה של של stardivision, ממש השוואה הוגנת, וביחס לתקופה הקצרה ש-koffice קיים, ההתקדמות שלו אדירה. מה הקשר של openoffice ו-gnome ?

אם אתה משווה, תשווה כמו שצריך. תמיד מדברים על bloat כשרוצים לרדת על kde, אך משום מה לא נראה לי שה-bloat של openoffice או evolution מפריע. אני לא משתמש ב-evolution, לא מחפש תואם outlook, אני אוהב שתוכנת הדואר שלי היא תוכנת דואר בלבד. אם הייתי על gnome הייתי משתמש ב-balsa או ב-sylpheed.

גן חיות ? דווקא היישומים של kde נראים הרבה יותר אחידים ומסודרים מייושמי gnome. שם כל ה-toolbars נראים ועובדים אותו דבר, להבדיל מ- 4 (פעם אחרונה שקראתי) אפשרויות יישום ל-toolbars ביישומי gnome.

וה-hig ? ל-havoc יש דעה מוצקה בנושא, וחלילה וחס שמישהו ינסה לטעון אחרת, נראה שאין לאף אחד אפשרות להביע דעה חוץ ממנו. כרגע אני מריץ את kde שאמור להיות 3.2 השיפור ב-usabillity עצום. כל הממשקים עוברים ניקיון וסידור מחדש, והכל תוך כדי דיון פתוח בין כל המפתחים.

זה שאתה אוהב את gnome לא אומר שאתה צריך "להשפיל" סביבות אחרות ועבודה של אנשים אחרים כדי שהסביבה שלך "תראה" טוב. לכולן יש חסרונות וכדאי לשמור על מבט מפוכח ולא הערצה עיוורת.

[ נערך על-ידי mksoft בתאריך 05/09/03 19:18:56 ]

[ נערך על-ידי mksoft בתאריך 05/09/03 19:44:51 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
hypermanלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/05/2003 · הודעות: 594 · מיקום: אשדוד

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:31
נושא ההודעה:

מה יותר טוב KDE או Gnome
נראה לי שאת השאלה הזאת אף אחד לא יצליח לפתור לעולם.

אין מה יותר טוב! שניהם נועדו לאותה פעולה. אם כבר תשאל מה יותר שימושי KDE או גנום.

הבעיה הרצינית עם ההתלבטות הזאת שכל מי שיש לו לינוקס או שמתקין לינוקס או שבכלל רוצה לינוקס שואל את השאלה מה כדי לי KDE או גנום.
לפי דעתי אתה צריך לבחור מערכת גרפית על פי מה שאתה עושה עם הלינוקס(לפי הצרכים שלך מהמחשב שלך)
אני לפחות מאמין שKDE הוא נועד לאוהבי הגרפיקה היפה, ושKDE כל כך פשוט להבנה שכל האנשים החדשים בלינוקס ישר עובדים עם KDE
גנום הוא יותר לאנשים שאוהבים ביצועים, ושרוצים יותר מידע מהמחשב שלהם. עם תשימו לב תראו שכל האנשים שלא חדשים בלינוקס מעדיפים את גנום.

אני גם מודה שהשאלה הזאת עברה במוחי מספר פעמים ושיצא המנדרייק 9.2 אני מתכון לעבוד עם גנום לשבועיים ואם אני יואהב את גנום אני ישאר.
בעיקרון השאלה הזאת (KDE או Gnome) נשאלת יותר מאיזה הפצה כדי(מנדרייק רד הט דביאן סוזה וכו')
אני מציע לך שתעבור לKDE לשבועיים ותחקור אותו קצת, אם הוא יותר נוח לך תשתמש בו עם לא תחזור לגנום.
[addsig]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם כתובת AIM Yahoo Messenger MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
shlomi-lלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/05/2003 · הודעות: 1399 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:33
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 18:26, Anonymous כתב:
mksoft על gnome-vfs שמעת?? יש כתבה ב OSNEWS היום.
הוא נותן ממשק מקומי לשרותים מרוחקים כמו http , ftp , sftp , samba , ,nfs ועוד.
הוא יותר וותיק ושמיש מהמקביל של KDE.

Kword הוא בדיחה בהשוואה ל Abiword , OpenOffice. עד שהוא התחיל להשתמש ברכיב WV של ABIWORD הוא לא היה מסוגל לפתוח קבצי MS office. מאותה סיבה גם ARTS וגם KOFFICE מבוססים על GLIB - שהיא חלק מ GTK.

Evolution לבד זו סיבה לעבוד ב Gnome - מבית היוצר של ximian כמובן.

עד ש KDE לא יאמץ איזה סטנדרט אחיד בסגנון HIG של GNOME הוא ימשיך להראות כמו גן חיות.

-נדב

נדב, יא מחרחר ריב שכמותך ... Laughing

החברה שפתחו בפתיל ביקשו לא לפתוח מלחמה. אבל היית חייב להתחיל. נכון?

הכלי gnome-vfs לא עד כדי כך משמעותי, בעיקר בגלל שיש היום מודולים לקרנל שמאפשרים לפתור את הבעיה ברמה נמוכה יותר - לבצע mount לחיבור כלשהו ftp או ssh וכו' לתוך מערכת הקבצים המקומית.
ביצוע mount למקורות מידע מרוחקים זה לא תפקיד של סביבת חלונות , לפחות לדעתי.

KWord אולי נראה לך כרגע כמו בדיחה אבל תאמין לי שברגע שהוא יתייצב הוא יהיה יותר נוח לשימוש. הוא קל, הוא עובד מהר מאד והוא עדיין בפיתוח.
לבנתיים נצטרך לסבול את הכבדות של openOffice אבל זה הולך להשתנות בעתיד ...
פעם גם לא הייתי משתמש בקונקי אלא במוזילה, אבל לאחר שקונקי התייצב, הוא נהיה ברירת המחדל שלי, בעיקר בגלל הקלילות שלו ומהירות שלו שמאפיינת יותר ויותר אפליקציות KDE.

בקשר ל evolution , יש לו כבר תמיכה בעברית ? Mr. Green
פעם אחרונה שבדקתי לא היתה לו... ואם כבר יש לו , אז סביר להניח שהתמיכה ב KMAIL יותר "וותיקה" Mr. Green
שלא לדבר על כך שגם KMAIL כבר יציב ונוח וקל לשימוש ו... תומך בעברית.
אמנם KMAIL אינו בעל מראה האוטלוקי(יומן פגישות, לוח שנה ודוא"ל בתוכנה אחת.. אממ .. מי צריך את בכלל? ) של evolution אבל יש פיתוחים בנושא. אין מה לעשות, בגנום התחילו מוקדם יותר, זה עדיין לא אומר שגנום יותר טוב. היום רוב הפעילות שלי מתבצעת בעזרת אפליקציות KDE ונטשתי המון אפליקציות לטובת המקבילות ב KDE.

בקשר לגן חיות של KDE : אני קורא לגן חיות הזה חופש. חופש לבחור איך אני רוצה שהדסקטופ שלי יראה. אני לא רוצה שסטנדרטים יקבעו לי את זה , אני רוצה לקבוע את זה בעצמי ו kcontrol נותן לי את כל האפשריות.

שלומי.

אגב, עכשיו גם קראתי את התגובה של mksoft מלמעלה, ובאמת, מה הקשר בין OpenOffice ולגנום?

[ נערך על-ידי shlomi-l בתאריך 05/09/03 19:42:49 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
CoolDaniFromAshdodלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 28/04/2003 · הודעות: 831 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 22:43
נושא ההודעה:

אני משתמש ב- KDE, ואני אפרט למה:

א. אין מה להשוות בין ההגדרות של KDE לאלה של גנום. פשוט אין. האפשריות בגנום הצטמצמו מגרסה לגרסה, וכעת אני מרגיש שהמון אפשרויות שהתרגלתי אליהם ב- KDE חסרות לי בגנום.

ב. המראה- אני פשוט חושב ש- KDE יפה יותר. זה עניין של טעם. המראה הפשוט של גנום לא עושה לי את זה. אני רוצה משהו מדהים. שיגרום לאנשים לפתוח את הפה ולהגיד וואו. גם גיוון האפשריות מאפשר להתאים את המראה באופן מקסימלי.

ג. התמיכה בעברית- אמנם התמיכה בעברית בגנום טובה, אבל דברים כמו hspell עדיין לא קיימים בגנום. ב- KDE יש עברית שברמה שעברה גם את גנום, וגם את חלונות.

ד. האפליקציות- הישומים שאני משתמש בהם באופן קבוע, כמו KWord וקוונטה, הם ישומים ממשפחת KDE. לא כיף ולא נעים להשתמש בהם בגנום.

ה. כל אחד והטעם שלו- אני מעדיף את KDE וזהו. גנום לא עושה לי את זה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
Inolaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/02/2003 · הודעות: 1261 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:15
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 19:43, CoolDaniFromAshdod כתב:

ד. האפליקציות- הישומים שאני משתמש בהם באופן קבוע, כמו KWord וקוונטה, הם ישומים ממשפחת KDE. לא כיף ולא נעים להשתמש בהם בגנום.

לא נעים להשתמש? לא ביקשו ממך לחפוף את הראש עם אפוקסי... אז אם XMMS מבוסס GTK לא תשתמש בו? ו-GIMP (למרות שמדובר באפליקצית GTK, אבל עם תחושת GNOME), שפשוט אין לו תחליף אחר (תחליף טבעי, לא WINE), לא תשתמש?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:19
נושא ההודעה:

אני לא יכול שלא לשתוק בויכוח הזה...... העיקר כמובן שהויכוח הוא רגוע, ויכול בהחלט להציג מידע מעולה למשתמשים אחרים, אפשר ללמוד פה הרבה...

אז ככה, אחד היתרונות העצומים בלינוקס זה חופש הבחירה.
אתה יכול לבחור במה שאתה רוצה,

להלן כמה טענות שעליי להפריח, או לאמת:
- אנחנו רואים שמשתמשים מתחילים עם KDE, אבל איפה בדיוק אפשר להבחין בזה? פה בפורום של ווטסאפ, פורום של משתמשי לינוקס ישראליים... המחסור בישור אוטומטי מונע ממני אישית לחפש חלופות לKDE.
- הטענה שKDE הרבה יותר קל (מבחינת קלות שימוש למשתמש המתחיל), מגנום שגויה בהחלט, גנום הוא האחד הדברים הנוחים, העודף בפיצ'רים לפעמים מעיק, מסבך, ולא מובן.
- הטענה שKDE טוב יותר עם אינטרנט נכונה בהחלט, KDE וקנקי עובדים נפלא עם אינטרנט
- בגנום 2.3.5 שעליו אני עובד, ישנם שיפורים עצומים בכל מה שהוטבע, נאוטילוס נראה מדהים כרגיל, ולאחרונה, ביחד עם אפיפני, ועוד כל מיני ישומים שונים, ניתן לגלות כמה חזק נאוטילוס בתאימות, ואיזה יופי הוא נראה שהכל משולב בפנים...
- האפשרות לגשת אל רשת לוקאלית lan:/ בKDE חסרה לי בגנום וחבל...
- המאיית העברי HSPELL הוא חביב מאוד, ואם תבקשו מיוצרי גנום להוסיף אותו, בגלל שהוא תואם ASPELL אז לא תהיה בעיה...
- דבר אחד מאוד מפריע בKDE, וזה האפשרות החסרה, להצמיד סמלים לתיקיות או קבצים, בגנום, ניתן להצמיד עבור כל תיקייה, בין אם היא מוזיקה, או וידאו, בKDE זה אפשרי ע""י שינוי האייקון אבל זה תלוי באייקונים שאתה משתמש בהם, אצלי נאלצתי ליצור כמה וכמה אייקונים עבור תקיות שלי....

אחד הדברים המעצבנים בין KDE לגנום זה חוסר התאימות:
- הפתרון של החלפת הכיוון האוטומטית זה הדבר הכי טוב שהומצא אי פעם, ועליו להיות מיושם גם בGTK ובזמן הקרוב ביותר שאפשר.
- שמתם לב שKDE פונה אל כוננים לוקליים כ file:// כאשר ישומי GTK לא קוראים את זה ואז עליי למחוק את זה ידנית...

כאשר אצלי החלטתי לנסות שבוע של גנום, ולראות מה אני מצליח, נכנעתי אחרי כמה ימים,
גנום , אחד הדברים היפים, ודעתי הקדומה הייתה שהוא נוח יותר מKDE , אכזב אותי.
במידה וגנום, היה מספק לי תמיכה בהצגת אייקונים משולבים לפאנל שבמקור היו לKDE (כמו שKDE עושה ההפך), זה היה נפלא,
לצערי חוסר הזיהוי האוטומטי של הכיוון מאוד מפריע לי, אני אישית לא יוכל להסתדר בלי זה, ובעיקר בלי זיהוי אוומטי של כיוון...
לאחר חיפוש ארוך וממושך אחר לקוח ICQ תומך בהחלפת קידוד, ובישור לימין שיודע גם להתמזער לפאנל של גנום, גילתי שאין כזה..
SIM דפוק עם עברית,
GAIM לא תומך בהחלפת קידודים או בהחלפת כיוון הכתיבה
GNOMEICU לא תומך בהחלפת קידודים או שינוי כיוון הכתיבה

אני בהחלט חושב שגנום בעל הפונטציאל הגבוה ביותר,
למרות שגם אצלי בKDE3.2 בהחלט גיליתי נוחות יתר..

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:28
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 20:15, OscarAlfa כתב:
ציטוט:

ב 2003-09-05 19:43, CoolDaniFromAshdod כתב:

לא נעים להשתמש? לא ביקשו ממך לחפוף את הראש עם אפוקסי... אז אם XMMS מבוסס GTK לא תשתמש בו? ו-GIMP (למרות שמדובר באפליקצית GTK, אבל עם תחושת GNOME), שפשוט אין לו תחליף אחר (תחליף טבעי, לא WINE), לא תשתמש?

אכן, השימוש בישומי גנום על KDE הוא נותן הרגשה הרבה יותר נעימה,
השימוש בישומי KDE על גנום זה מעיק מהסיבות הבאות:
- הסקינים, KDE מיד חוזר לקרמיק המגעיל
- זמן הטעינה הארוך של kBuildSycoca מעיק ומציק, למה הוא צריך להטען?

ובמקום QUANTA יש את SCREEM רק שלצערי לא מצאתי בו את השימושיות של QUANTA

חזרה לתוכן הדיון
sforbesלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 06/02/2003 · הודעות: 1392 ·

נושא ההודעה:

אני משתמשת בעיקר בגנום ו- Fluxbox, וקצת עם xfce.

KDE מעצבן אותי באופן כללי- הוא מרגיש יותר מידי דומה לחלונות, וברירות המחדל שלו מזעזעות מצד אחד, ומצד שני יש לו כל כך הרבה קינפוגים בכל כך הרבה מקומות שקשה לזכור איפה נמצא מה שרוצים לשנות.

כשעובדים על כמה מחשבים, זה בהחלט מעצבן, כי אין זמן וכוח לקנפג שוב ושוב את המערכת על כל מחשב כדי שתתאים לצרכים (והמחשבים שונים כל כך אחד מהשני שגם אי אפשר להעתיק את ההגדרות).

עוד דבר מעצבן שאני מוצאת ב- KDE זה קונקי- גם בחלונות לא סבלתי דפדפן וסייר קבצים מאוחדים באחד, אז למה שארצה משהו כזה בלינוקס?

Fluxbox זריר וקל משקל, ונוח מאוד לעבודה, במיוחד על המחשב הנייד.
גנום נוח מאוד ופשוט "מרגיש טוב". הוא לא מייצר את הדחף הזה לרוץ לשנות הכל כי שום דבר לא ממש עובד בדיוק איך שרוצים. קצת כמו מקינטוש: מתוך הרגל נכנסים לבדוק את ההגדרות, ואז מגלים שמי שתכנת אותם עשה עבודה מצויינת, ושממש אין צורך לשנות אותם.

XFCE נחמד ביותר, אך הוא נמצא אצלי בתהליך מעבר בין שתי גרסאות גדולות, כך שהוא לא התייצב מספיק לעבודה שוטפת.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

נושא ההודעה:

[ נערך על-ידי sforbes בתאריך 05/09/03 20:37:04 ]

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:29
נושא ההודעה:

[ נערך על-ידי sforbes בתאריך 05/09/03 20:38:00 ]

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:36
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 20:29, sforbes כתב:

KDE מעצבן אותי באופן כללי- הוא מרגיש יותר מידי דומה לחלונות, וברירות המחדל שלו מזעזעות מצד אחד, ומצד שני יש לו כל כך הרבה קינפוגים בכל כך הרבה מקומות שקשה לזכור איפה נמצא מה שרוצים לשנות.

כשעובדים על כמה מחשבים, זה בהחלט מעצבן, כי אין זמן וכוח לקנפג שוב ושוב את המערכת על כל מחשב כדי שתתאים לצרכים (והמחשבים שונים כל כך אחד מהשני שגם אי אפשר להעתיק את ההגדרות).

עוד דבר מעצבן שאני מוצאת ב- KDE זה קונקי- גם בחלונות לא סבלתי דפדפן וסייר קבצים מאוחדים באחד, אז למה שארצה משהו כזה בלינוקס?

Fluxbox זריר וקל משקל, ונוח מאוד לעבודה, במיוחד על המחשב הנייד.
גנום נוח מאוד ופשוט "מרגיש טוב". הוא לא מייצר את הדחף הזה לרוץ לשנות הכל כי שום דבר לא ממש עובד בדיוק איך שרוצים. קצת כמו מקינטוש: מתוך הרגל נכנסים לבדוק את ההגדרות, ואז מגלים שמי שתכנת אותם עשה עבודה מצויינת, ושממש אין צורך לשנות אותם.

XFCE נחמד ביותר, אך הוא נמצא אצלי בתהליך מעבר בין שתי גרסאות גדולות, כך שהוא לא התייצב מספיק לעבודה שוטפת.

חביב אבל למה 3 פעמים?
את צריכה אינטרנט אחר......

אז מה יש לנו? אחת שעובדת עם MAC, GNOME, FLUXBOX, XFCE, אז כל פעם שאת מדליקה את המחשב את חושבת....הממ. מה בא לי להפעיל היום....?
אני משער שיש לך לינוקס על הPPC שלך...

בדבר אחד את צודקת זה הבלאגאן בהגדרות של KDE שקיימות בכל מקום אפשרי..

ושוב זה מחזיר אותי לבעית העברי בGTK שלצערי מונעת ממני ומאחרים להתנסות בדברים אחרים..

הערה אחת אני חייב להגיד והויא קשורה להדפסה, אמנם לא לגנום או KDE ישירות,
הדפסה בלינוקס באחרונה זה לא דבר שמסובך או יוצא דופן,
אבל:
- חלון ההדפסה של KDE, למה אי אפשר לבחור בהדפסה מהירה או הדפסה שחור לבן בלבד, בצורה נוחה? וכך גם עם אופן אופיס, ששם בכלל אי אפשר (והוא מדפיס סוגריים הפוכים, שלחתי לך על זה "פרטי" פעם), KWORD נראה מצועצע מדיי, ABIWORD נראה מדהים, אבל עדיין יש באגים בעברית, נקווה שיתוקנו, אבל שוב,
האם ניסיתם להדפיס במוזילה?
למה בכל מקום אפשרי מסך ההדפסה שונה, ולרובם אין אפשרו בלבחור את מהירות ההדפסה?

לדעתי? צריך שכל התוכנות ישתמשו בפקודת הדפסה אחת, שאותה פקודה תקבע באיזה חלון להדפיס,
כלומר שכל התוכנות ישלחו את ההדפסה שלהם לדוגמה בPOSTSCRIT לתוך פקודה בשם printhub ואותה פקודה, תדאג לנפות את זה אל מנהל ההדפסה של KDE או של גנום,
למה צריך כל כך הרבה דברים שונים?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:44
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 20:36, אייל כתב:

אז מה יש לנו? אחת שעובדת עם MAC, GNOME, FLUXBOX, XFCE, אז כל פעם שאת מדליקה את המחשב את חושבת....הממ. מה בא לי להפעיל היום....?
אני משער שיש לך לינוקס על הPPC שלך...

לא, הלינוקס הוא על X86, לא על המק. על המק יש osx, שבנתיים מבחינת דסקטופ עולה גם על גנום וגם על KDE...
וגם המחשבים תמיד דלוקים- לא מאתחלים אותם. ברירת המחדל בלינוקס הוא בכלל בוט לקונסול. לא תמיד אני מעלה סביבה גרפית בכלל. בשביל עבודות תחזוקה/עדכון תוכנות הוא סתם מפריע.
ציטוט:

ושוב זה מחזיר אותי לבעית העברי בGTK שלצערי מונעת ממני ומאחרים להתנסות בדברים אחרים..

מה חסר לך שם? כיוון שורות אוטומטי? משום מה, כשיוצא לי לעבוד ב- KDE, הוא גם ככה בוחר לא נכון ביותר מידי מקרים, ואין דרך מהירה לומר לו שהוא טועה. מבחינתי, עדיף שלא ינסה בכלל לנחש.

ציטוט:

לדעתי? צריך שכל התוכנות ישתמשו בפקודת הדפסה אחת, שאותה פקודה תקבע באיזה חלון להדפיס,
כלומר שכל התוכנות ישלחו את ההדפסה שלהם לדוגמה בPOSTSCRIT לתוך פקודה בשם printhub ואותה פקודה, תדאג לנפות את זה אל מנהל ההדפסה של KDE או של גנום,
למה צריך כל כך הרבה דברים שונים?

צודק בהחלט.

חזרה לתוכן הדיון
Inolaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/02/2003 · הודעות: 1261 ·

הודעה פורסם: 05/09/2003 - 23:47
נושא ההודעה:

אני לא מדפיס הרבה (אני בצבא עכשיו נוהמחשב משמש אותי רק לאינטרנט ומולטימדיה) כך שלא ממש יצא לי להיתקל בזה, אבל שמעתי דיונים על זה.
כתוב ל-freedesktop.org, אני מאמין שהם צריכים לטפל בזה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 00:41
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 20:28, sforbes כתב:

מה כלכך מזעזע בברירות המחדל?(שאגב בדר"כ נקבעות לפי רצונם של בוניי ההפצה)
לא מובן לי , מה זה "כלכך הרבה מקומות" ?
מה כלכך קשה בלזכור מילה אחת : kcontrol ?

ציטוט:

גם אני עובד על מספר מערכות, ואם אני רוצה את הקינפוגים שלי אז לוקח לי בדיוק 2 דקות להכנס ב ssh למחשב שלי בבית, לרשום :
קוד:
tar zcvf kde-conf.tar.gz ~/.kde/*

ולהעביר את הקובץ למחשב שעליו אני עובד.
כל הקונפיגורציות של KDE ושל אפליקציות KDE נמצאות תחת ספריה אחת.
אני לא חושב שבגנום ניתן לעשות משהו דומה.
כל אפליקצית גנום שאני מריץ מייד פותחת לי שבעים קבצים נסתרים בספרית הבית שלי.
תנסי מתישהו להריץ : ls -a

ציטוט:

סליחה, אבל לא היה נסיון של גנום לעשות משהו דומה עם נאוטילוס ??
האמת היא שגם אני לא סובל את השיטה הזו ואני משתמש בקונסול כדי "לסייר" בכונן שלי אבל את יודעת שלא כולם התברכו ביכולת הזו . Razz
אז אני לא משתמש בקונקי כסייר אלא כדפדפן ומשום מה, אני בכלל לא שם לב שהוא גם מתפקד גם כסייר, אז זה לא מעצבן אותי וזה לא אמור לעצבן אותך לפי דעתי.
קונקי, אגב, הוא אחת ההצלחות הגדולות של KDE לדעתי. הוא מהיר בטירוף, ממש טס, אפשר כבר לומר שהוא יציב כי אני לא זוכר שהוא נפל לי בגרסאותיו האחרונות והוא תומך בעברית באופן מספק.

[ נערך על-ידי shlomi-l בתאריך 05/09/03 21:52:55 ]

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 00:47
נושא ההודעה:

אכן הכי נוח וכיף זה לעבוד עם הכונן דרך הקונסול,
אגב זה הסיבה שאני מת לדעת איך אני יכול לסייר בFTP ככה..... כלומר עם BASH בFTP......
אולי אפילו לעשות MOUNT לFTP,

ואגב, אני אישית אוהב שהדפדפן ביחד עם המנהל קבצים, כי פלפעמים שעובדים עם קונקי ורוצים להעלות עמוד לא צריך לחכות שעה לטעינה וזה ישר עולה.....

ובגנום ביחד עם אפיפני הדפדפן משולב בנאוטילוס

חזרה לתוכן הדיון
Koalaלא בפורום כעתSite Moderator ת.הצטרפות: 11/08/2003 · הודעות: 2843 · מיקום: רחובות

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 00:47
נושא ההודעה:

2 אגורות שלי:

מנהלי החלונות ששוים בדיקה לדעתי: XFCE ו-Fluxbox.
בהרבה מדינות בעולם הפלוקסבוקס נחשב ל-"המנהל" בגלל הזריזות והארגונומיות שלו.
הבנתי שמי שהתרגל אליו - לא יכול לעזוב.

בקשר ל-KDE. דומה לחלונות ? עובר את החלונות בלי בעיה מיוחדת.
אני עובד איתו בצורה יומיומית וכל פעם נדהם מכמות הפיצ'רים, תוספים ובכלל דברים קטנים שהופכים את החיים לקלים יותר.
עוד פלוס - אפשרות לשינוי מראה טוטאלי וכמות ה-themes ואייקונים שיש ברשת
המינוס (היחידי אולי) זה הכבדות הבלתי נסבלת שלו.
אצלי על הפנטיום 3 1000mhz שלי חלונות XP רץ יותר חלק ומהר מ-KDE 3.1.2
הבנתי שבגירסאות הבאות הבעיה אמורה להיפתר.

ובקשר לגנום. אומנם הוא "המנהל חלונות" של GNU אבל לטעמי הוא פשוט לא יפה.
כל ה-GTK הזה הוא בעייתי לא מספיק גמיש לדעתי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 01:02
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 21:47, אייל כתב:
אגב זה הסיבה שאני מת לדעת איך אני יכול לסייר בFTP ככה..... כלומר עם BASH בFTP......

*********OFFTOPIC*****
זהו אחד הפתרונות ששמעתי עליהם :
LUFS

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 01:18
נושא ההודעה:

[quote]
ב 2003-09-05 21:41, shlomi-l כתב:

מה כלכך מזעזע בברירות המחדל?(שאגב בדר"כ נקבעות לפי רצונם של בוניי ההפצה)
[quote/]
מה לא? קודם כל, קרמיק המזעזע. אח"כ, מערכת בקליק בודד. אח"כ הטמעה של הכל כולל הכל בקונקי. אח"כ רוב הצעצועים שיש שם (שקיפויות וכאלה. אני מבטלת כמעט את הכל). אח"כ הגדרות טאבים. אח"כ הגדרות תפריט, וכו' וכו'.

ציטוט:

לא מובן לי , מה זה "כלכך הרבה מקומות" ?
מה כלכך קשה בלזכור מילה אחת : kcontrol ?

באיזו לשונית שם? כבר מצאתי את עצמי עוברת על כל ההגדרות שם פעמים-שלוש בשביל למצוא הגדרה אחת יחידה שהתחבאה לה, כך שלא ראיתי אותה במעבר ראשון (ולא זכרתי איפה היא)

[quote]

גם אני עובד על מספר מערכות, ואם אני רוצה את הקינפוגים שלי אז לוקח לי בדיוק 2 דקות להכנס ב ssh למחשב שלי בבית, לרשום :
קוד:
tar zcvf kde-conf.tar.gz ~/.kde/*

ולהעביר את הקובץ למחשב שעליו אני עובד.
כל הקונפיגורציות של KDE ושל אפליקציות KDE נמצאות תחת ספריה אחת.
[quote/]

כמו שציינתי קודם, יש גירסה שונה של KDE בכל מחשב (ולא, אין לי תמיד שליטה על הגירסה), כך שהשיטה הזו לא לגמרי יעילה, ואני לא סומכת עליה.

ציטוט:

קונקי, אגב, הוא אחת ההצלחות הגדולות של KDE לדעתי. הוא מהיר בטירוף, ממש טס, אפשר כבר לומר שהוא יציב כי אני לא זוכר שהוא נפל לי בגרסאותיו האחרונות והוא תומך בעברית באופן מספק.

אני לא אוהבת ולא אהבתי את קונקי. מבחינת מהירות, KDE באופן כללי איטי יותר על המחשבים שלי מאשר גנום. מבחינת התנהגות, קונקי נכשל בהרבה מאוד אתרים תקניים שמוזילה עובד איתם נפלא. לקונקי יש קיצורי מקשים שונים מאשר כל דפדפן אחר (קונטרול D למשל, שמוסיף לסימניות במוזילה, אקספלורר ובהרבה מאוד אחרים מכפיל את החלון בקונקי) דבר שגורם לבלבול באצבעות (ומכיוון שאני לא רק על לינוקס נוח לי שיש לי אותם קיצורים בכל מקום, מה שקונקי נכשל לעשות), האימפלמנציה שלו של הטאבים מעצבנת, התפריט ההקשרי גדוש הרבה יותר מידי, ובכלל יש שם עומס מדהים בתפריט של דברים שלא זקוקים להם ושאין אפשרות למודולריות (שלא כמו במוזילה FireBird ששם אתה מתקין רק את מה שאתה רוצה ושום דבר נוסף).

תמיכה בעברית זה ממש לא שיקול- אני לא משתמשת בממשקים בעברית, וגם בודק איות עברי הוא לא גבוה אצלי בסדר העדיפויות, כך שמהבחינה הזו אין ל- KDE יתרון.

בכלל, אחד הדברים המעצבנים במערכת החבילות של KDE ושל גנום שאין ממש מודולריות. אתה רוצה רק משחק אחד? אתה חייב להתקין את כל חבילת המשחקים. לפחות בגנום הממשק נקי ואלגנטי. ב- KDE גם הממשק (ולא רק הדיסק) עמוס.

בכלל, לדעתי, מבחינת קונפיגורציה, MozillaFirebird הלכו בדרך הנכונה: ממשק מינמלי, עם אפשרות להתקנת רכיבים בצורה מודולרית, עם ברירות מחדל טובות ומעט הגדרות באפשרויות, כשאפשרויות "מתקדמות" או "נדירות" יותר נשלטות באמצעות קובץ טקסט ולא באמצעות הממשק הגרפי. כך התוכנה נשארת רזה עם ממשק רזה, בעוד מי שממש אוהב להתעסק עם דברים בא על סיפוקו.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 01:19
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 21:47, אייל כתב:

MC יתן לך לגשת בקלות לשרתי FTP, אם כי לפי מה שזכור לי (לא התעסקתי עם FTP לאחרונה) הוא לא ממש מבצע עגינה.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 02:01
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 22:18, sforbes כתבה:

מה לא? קודם כל, קרמיק המזעזע. אח"כ, מערכת בקליק בודד. אח"כ הטמעה של הכל כולל הכל בקונקי. אח"כ רוב הצעצועים שיש שם (שקיפויות וכאלה. אני מבטלת כמעט את הכל). אח"כ הגדרות טאבים. אח"כ הגדרות תפריט, וכו' וכו'.

על טעם ועל ריח... אני מוצא את קרמיק יפיפה, קליק בודד חיסכון עצום בזמן, כל הצעצועים המקסימים שהופכים את השימוש לחוויה (שכחת להזכיר את ksplashml וקרמבה) והגדרות התפריט לא ממש רלונטיות במנדרייק כי הם שינו את ההגדרות לטעמם (ולטעמי).

הסיבה שאני מתלבט לגבי KDE היא אך ורק המהירות. יישומי גנום על XFce עולים הרבה יותר מהר ומתנהגים בצורה יותר חלקה.

[ נערך על-ידי דוביקס בתאריך 05/09/03 23:03:02 ]

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 02:02
נושא ההודעה:

ציטוט:

טוב, כנראה שעל טעם וריח אין להתוכח כי אני אוהב את קרמיק ומשתמש בו כי לפי דעתי הוא נורא נעים לעין.

ציטוט:

באיזו לשונית שם? כבר מצאתי את עצמי עוברת על כל ההגדרות שם פעמים-שלוש בשביל למצוא הגדרה אחת יחידה שהתחבאה לה, כך שלא ראיתי אותה במעבר ראשון (ולא זכרתי איפה היא)

לא נתקלתי מעולם בבעיה כזו. הכל מסודר שם לפי קטגוריות. הגיון פשוט יוביל אותי מייד למה שחיפשתי.
ציטוט:

כמו שציינתי קודם, יש גירסה שונה של KDE בכל מחשב (ולא, אין לי תמיד שליטה על הגירסה), כך שהשיטה הזו לא לגמרי יעילה, ואני לא סומכת עליה.

גם אני עובד עם גרסאות שונות של KDE ועד עכשיו העברת הקונפיגורציה עבדה בצורה חלקה למעט תוכנות ספציפיות. כך שאת יכולה להתחיל לסמוך על השיטה...
ציטוט:

אני לא אוהבת ולא אהבתי את קונקי. מבחינת מהירות, KDE באופן כללי איטי יותר על המחשבים שלי מאשר גנום. מבחינת התנהגות, קונקי נכשל בהרבה מאוד אתרים תקניים שמוזילה עובד איתם נפלא. לקונקי יש קיצורי מקשים שונים מאשר כל דפדפן אחר (קונטרול D למשל, שמוסיף לסימניות במוזילה, אקספלורר ובהרבה מאוד אחרים מכפיל את החלון בקונקי) דבר שגורם לבלבול באצבעות (ומכיוון שאני לא רק על לינוקס נוח לי שיש לי אותם קיצורים בכל מקום, מה שקונקי נכשל לעשות), האימפלמנציה שלו של הטאבים מעצבנת, התפריט ההקשרי גדוש הרבה יותר מידי, ובכלל יש שם עומס מדהים בתפריט של דברים שלא זקוקים להם ושאין אפשרות למודולריות (שלא כמו במוזילה FireBird ששם אתה מתקין רק את מה שאתה רוצה ושום דבר נוסף).

תמיכה בעברית זה ממש לא שיקול- אני לא משתמשת בממשקים בעברית, וגם בודק איות עברי הוא לא גבוה אצלי בסדר העדיפויות, כך שמהבחינה הזו אין ל- KDE יתרון.

בכלל, אחד הדברים המעצבנים במערכת החבילות של KDE ושל גנום שאין ממש מודולריות. אתה רוצה רק משחק אחד? אתה חייב להתקין את כל חבילת המשחקים. לפחות בגנום הממשק נקי ואלגנטי. ב- KDE גם הממשק (ולא רק הדיסק) עמוס.

firebird בכלל לא קשור לגנום ולא שייך למלחמה הזו ....
... זה כבר מלחמה אחרת לגמרי . Laughing

גם אני לא משתמש בממשקים עבריים. דיברתי על תמיכה בהצגת מידע בעברית.

ההרגלים שלך לקיצורי מקשים מסויימים, או לדאבל קליק הם רק הרגלים, אפשר להתרגל גם לדברים אחרים. כמו שאפשר להתרגל ללינוקס אחרי שמשתמשים הרבה זמן בוינדוס.
זה שאת מורגלת למשהו זה לא אומר שזה הסטנדרט.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 02:13
נושא ההודעה:

ציטוט:

ב 2003-09-05 23:02, shlomi-l כתב:
ההרגלים שלך לקיצורי מקשים מסויימים, או לדאבל קליק הם רק הרגלים, אפשר להתרגל גם לדברים אחרים. כמו שאפשר להתרגל ללינוקס אחרי שמשתמשים הרבה זמן בוינדוס.
זה שאת מורגלת למשהו זה לא אומר שזה הסטנדרט.

אפשר אולי להתרגל לדברים אחרים- אבל זה לא עוזר הרבה אם צריכים לעבוד על כמה מערכות. מכיוון שאני עובדת בנוסף ללינוקס גם על מקינטוש וגם על חלונות, ומכיוון שאני עוברת בין אחד לשני כל הזמן, אני מעדיפה אחידות מסויימת בקיצורי מקשים בין פלטפורמות.

מכיוון שקיצורי המקשים עליהם אני מדברת זהים על חלונות ומקינטוש, וגם על תוכנות לינוקס מסויימות, ורק בקונקי הם שונים, יש הגיון בלהתייחס לקונקי כמישהו ששינה משהו ולא הלך לפי הדרך המקובלת. לא שאכפת לי בדרך כלל שמשהו שונה- הרי אחת התלונות העיקריות שלי לגבי KDE היא שהוא דומה מידי לחלונות בהתנהגות שלו, ובסך הכל עבדתי עם מחשבים לפני חלונות, ועבדתי במשך השנים גם עם מערכות אחרות ולא רק חלונות, כך שחלונות הוא לא המודל שלי.

רק מה, זה די מעצבן לנסות להוסיף סימנייה ולקבל במקום זה חלון חדש... מכיוון שזה פרט אחד שמצטרף לשורה של דברים שלא מוצאים חן בעיני ב- KDE ובקונקי, אני מעדיפה לא להשתמש בו.

אבל כל הדיון כאן חורג מנקודה שלו. הרי מ'כפת לי עם איזה דסקטופ אתה עובד? תעבוד עם מה שנוח לך, ואני אעבוד עם מה שנוח לי. החופש לבחור, לא?

[ נערך על-ידי sforbes בתאריך 05/09/03 23:16:38 ]

חזרה לתוכן הדיון
IgKhלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/04/2002 · הודעות: 120 ·

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 02:17
נושא ההודעה:

ציטוט:
בכלל, אחד הדברים המעצבנים במערכת החבילות של KDE ושל גנום שאין ממש
מודולריות. אתה רוצה רק משחק אחד? אתה חייב להתקין את כל חבילת המשחקים. לפחות בגנום הממשק נקי ואלגנטי. ב- KDE גם הממשק (ולא רק הדיסק) עמוס.

זה מאד תלוי בהפצה: דביאן למשל אורזים כל תכנה בנפרד ומספקים מטא-חבילות לצורך נוחות לשמה.

גם בהפצת קוד המקור של KDE ניתן לברור בעזרת משתנה סביבה אילו תכנות רוצים לבנות ואילו לא.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/09/2003 - 02:32
נושא ההודעה:

ציטוט:

רק מה, זה די מעצבן לנסות להוסיף סימנייה ולקבל במקום זה חלון חדש...

כמובן שאפשר תמיד ללכת בקונקרור ל-Settings->Configure Shortcuts ולשנות את זה כאוות נפשנו.
אבל אם את חושבת שזה צריך להיות Ctrl+D כמו בדפדפנים אחרים אז שווה לומר להם על זה, אם לא בדיווח על באג אז בהודעה לרשימת הדיוור kde-usability@kde.org

ציטוט:

אבל כל הדיון כאן חורג מנקודה שלו. הרי מ'כפת לי עם איזה דסקטופ אתה עובד? תעבוד עם מה שנוח לך, ואני אעבוד עם מה שנוח לי. החופש לבחור, לא?

יפה אמרת.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. Inola
  2. טל