ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
זימברהיוזראורח · ·

הודעה פורסם: 06/04/2011 - 12:33
נושא ההודעה: מישהו יכול לעזור בתמיכה בכתיבה בעברית ב Zimbra 2.0.1

שלום, אני משתמש בזימברה והיא בעיניי כלי מאוד יעיל ונוח, במיוחד לעבודה עם ג'ימייל באופליין. רציתי לדעת אם מישהו יכול לעזור בהוספת כפתור לכיווניות מימין לשמאל בעורך הטקסט של התוכנה. בעקרון התוכנה תומכת בתצוגה וכתיבה בעברית אבל אין לה כפתור כיווניות של ימין לשמאל מה שיוצר כל מיני בעיות בכתיבה.

ניסיתי לפנות לפורומים של זימברה, פרסמתי בקשה לשינוי במוצר, אבל זה לא עוזר. הם טוענים שאין מספיק אנשים שרוצים את זה ולכן זה לא מקודם. מצד שני אם אין תמיכה בעברית למה שאנשים שכותבים בשפות כאלו בכלל ישתמשו בזימברה?

מכיוון שהעורך מבוסס על TinyMCE רציתי לדעת אם יש כן מישהו עם ידע מספיק בשביל להציג את הכפתור הזה בעורך שלהם. אני למרות שישבתי על זה שעות לא הצלחתי לעשות את זה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 06/04/2011 - 12:44
נושא ההודעה:

עשיתי את זה בזמנו עבור ממשק הווב של זימברה:
http://whatsup.org.il/article/6624

השתמש בזה בתור נקודת התחלה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
זימברהיוזראורח · ·

הודעה פורסם: 26/04/2011 - 13:40
נושא ההודעה:

הלינק הזה מוכר לי, אבל אני לא מספיק מתקדם בתכנות והכרות עם המערכת הזאת בשביל לדעת מאיפה להתחיל. אשמח לטיפים נוספים.
התייחס במאמר שלך גם לאפשרות להפעיל את הדו כיווניות, אפשר לדעת עוד על האפשרות הזאת?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [זימברהיוזר]
  2. mksoft
  3. אורח [זימברהיוזר]