ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/12/2012 - 15:57
נושא ההודעה: חסימת אתרים מכתובות IP מסוימות ברשת פנימית

אני רוצה לחסום אתרים מסוימים לגלישה מתוך הרשת שלי לכתובות IP מסוימות שאני מחלק בDHCP. אני יכול לחלק את הרשת לרשתות משנה ואז מחשבים מסוימים יקבלו תמיד מאותו פול כתובות.
אני מעוניין לחסום גלישה באתרים מסוימים עבור פול כתובות מסוים שמחשבים ספציפיים מקבלים ממנו כתובות.
כל התקשורת החוצה היום מנותבת דרך סרבר לינוקס, שהוא עצמו מריץ אפאצי ובינד ויש עליו גם כמה אתרים פנימיים.
איך אפשר לדאוג שעבור כתובות מסוימות ברשת הפנימית אני אראה דף פנימי מהסרבר שלי כשאנסה לגלוש לאתרים מסוימים, בעוד שמכתובות אחרות אני אוכל לגלוש כרגיל באתרים האמיתיים.
כיום אין הגדרות לפרוקסי, ואני מאוד מעדיף להימנע מהגדרת פרוקסי במיוחד בשביל זה. גם אין לי היכולת להגדיר פרוקסי על תחנות הקצה.
אני חושב על איזה פתרון של בינד שיפנה לתוך הסרבר עצמו ואפצי יקבל את הבקשה. לא סגור איךאני דואג שכתובות IP מסוימות ברשת יקבלו את הכתובת הנכונה בעוד שאחרות יקבלו את הכתובת של הסרבר שלי.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/12/2012 - 15:58
נושא ההודעה: Re: חסימת אתרים מכתובות IP מסוימות ברשת פנימית

Anonymous :
אני רוצה לחסום אתרים מסוימים לגלישה מתוך הרשת שלי לכתובות IP מסוימות שאני מחלק בDHCP. אני יכול לחלק את הרשת לרשתות משנה ואז מחשבים מסוימים יקבלו תמיד מאותו פול כתובות.
אני מעוניין לחסום גלישה באתרים מסוימים עבור פול כתובות מסוים שמחשבים ספציפיים מקבלים ממנו כתובות.
כל התקשורת החוצה היום מנותבת דרך סרבר לינוקס, שהוא עצמו מריץ אפאצי ובינד ויש עליו גם כמה אתרים פנימיים.
איך אפשר לדאוג שעבור כתובות מסוימות ברשת הפנימית אני אראה דף פנימי מהסרבר שלי כשאנסה לגלוש לאתרים מסוימים, בעוד שמכתובות אחרות אני אוכל לגלוש כרגיל באתרים האמיתיים.
כיום אין הגדרות לפרוקסי, ואני מאוד מעדיף להימנע מהגדרת פרוקסי במיוחד בשביל זה. גם אין לי היכולת להגדיר פרוקסי על תחנות הקצה.
אני חושב על איזה פתרון של בינד שיפנה לתוך הסרבר עצמו ואפצי יקבל את הבקשה. לא סגור איךאני דואג שכתובות IP מסוימות ברשת יקבלו את הכתובת הנכונה בעוד שאחרות יקבלו את הכתובת של הסרבר שלי.
השאלה היא האם בינד תומך בדבר כזה? או באופן יותר כללי איך ניתן לעשות זאת?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 06/12/2012 - 17:23
נושא ההודעה:

ל-bind9 יש תכונה בשם views שמאפשרת להחזיר מידע שונה ללקוחות שונים, אולי תוכל להעזר בזה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 06/12/2012 - 18:00
נושא ההודעה:

תודה. אני אנסה.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 06/12/2012 - 18:13
נושא ההודעה:

רק זכור כי זה לא מונע מהמשתמשים להגדיר שלא לקבל את ה-dns יחד עם שאר המידע מה-dhcp, אלא להשתמש באחד משלהם Wink

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח