ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
יודהאורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2013 - 03:36
נושא ההודעה: פוסט בעברית על ג׳קיל

יו, שנים לא כתבתי/קראתי כאן…

אני חושב שיכול להיות שהפוסט הזה שכתבתי יעניין חלק מהאנשים כאן: http://digitalwords.net/jekyllrb

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2013 - 14:44
נושא ההודעה: תגובה פרובוקטיבית

כתוב בצורה נוראית.
אם כבר כותבים בעברית, אפשר להשתדל לכתוב בעברית תקינה וברורה. בצורה הזאת הבלוג שלך מזכיר ישראבלוג של ילדה בת 12.

חוץ מזה, אני לא יודע בדיוק מה החוקים פה, אבל גם אם מותר אני לא חושב שלפרסם את עצמך והכתבות שלך פה זה אידאלי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2013 - 15:11
נושא ההודעה: Re: תגובה פרובוקטיבית

Anonymous :
כתוב בצורה נוראית.
אם כבר כותבים בעברית, אפשר להשתדל לכתוב בעברית תקינה וברורה. בצורה הזאת הבלוג שלך מזכיר ישראבלוג של ילדה בת 12.

חוץ מזה, אני לא יודע בדיוק מה החוקים פה, אבל גם אם מותר אני לא חושב שלפרסם את עצמך והכתבות שלך פה זה אידאלי.

מה זו התגובה הזו? אני מציע שבפעם הבאה תנשום עמוק לפני שאתה לוחץ על "שליחה". תגובה מיותרת לחלוטין.

לגבי הפוסט - כיף לקרוא על ג'קיל בעברית. מעניין אותי למה בתור חובב פייתון לא בחרת ב-Pelican שעושה אותו דבר בפייתונית מדוברת.

חזרה לתוכן הדיון
יודהאורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2013 - 20:04

Anonymous :
כתוב בצורה נוראית.

על זה אין לי אלא להגיב „פחחחחחח”.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2013 - 20:39

Anonymous :

לגבי הפוסט - כיף לקרוא על ג'קיל בעברית. מעניין אותי למה בתור חובב פייתון לא בחרת ב-Pelican שעושה אותו דבר בפייתונית מדוברת.

Smile

בעיקר בגלל שלא הכרתי. עכשיו כבר אין טעם לעבור, אחרי העבודה, מה גם שנראה שהתמיכה מסביב בג׳קיל רחבה יותר, כך שיש יותר סיכוי למצוא בקלות מה שרוצים כדי להוסיף או לשנות דברים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [יודה]
  2. אורח
  3. אורח