ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 10/06/2013 - 15:13
נושא ההודעה: התקנת GNOME3 על LINUX MINT 15

שלום,

מצאתי מאמר המסביר איך מתקנים -
[/url]http://www.noobslab.com/2013/05/gnome-shell-38-and-extensions-for.html[url]

כתוב שם לא להתקין אם יש CINNAMON, ויש לי.

למה זה? אין לי אפשרות להתקין במקביל?

תודה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/06/2013 - 15:43
נושא ההודעה:

איך בכלל הגעת לאתר הזה? התקנות מבצעים רק עם מנהל החבילות שיש לך, אם זה בצורה גרפית או דרך הטרמינל.
קוד:
 $ sudo apt-get install gnome
...ויש לך גנום 3 מותקן, כולל תלויות.
לאחר מכן תצטרך לצאת אל שערי הלוגין ולבחור בגנום כשולחן עבודה.

חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 10/06/2013 - 19:47
נושא ההודעה: -

השאלה היא איזה גירסא אתה מתקין מREPO ברירת מחדל של מינט.

ומה הבעיה שיש קינמון מותקן?

חזרה לתוכן הדיון
ג'ושאורח · ·

הודעה פורסם: 11/06/2013 - 09:29
נושא ההודעה:

Anonymous :
איך בכלל הגעת לאתר הזה? התקנות מבצעים רק עם מנהל החבילות שיש לך, אם זה בצורה גרפית או דרך הטרמינל.
קוד:

אתה באמת לא מודע לקונספט (ולתועלות, מול חסרונות) של מאגרי צד שלישי? או שאתה סתם יורד על בנאדם בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמך?

לשואל המקורי - הסיבה היא שגרסת קינמון במינט 15 לא תואמת לספריות של גנום 3.8. אם אתה באמת רוצה להשתמש בגנום 3.8 זו לא בעיה, אבל קח בחשבון שלהחזיר את הגלגל אחורה יהיה הרבה יותר מסובך.

חזרה לתוכן הדיון
אiהדלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 23/06/2012 · הודעות: 232 ·

הודעה פורסם: 11/06/2013 - 11:00
נושא ההודעה:

ג'וש :
Anonymous :
קוד:

אתה באמת לא מודע לקונספט (ולתועלות, מול חסרונות) של מאגרי צד שלישי? או שאתה סתם יורד על בנאדם בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמך?

לשואל המקורי - הסיבה היא שגרסת קינמון במינט 15 לא תואמת לספריות של גנום 3.8. אם אתה באמת רוצה להשתמש בגנום 3.8 זו לא בעיה, אבל קח בחשבון שלהחזיר את הגלגל אחורה יהיה הרבה יותר מסובך.

מי שיודע להשתמש במאגרי צד שלישי ומבין אותם בדר"כ לא בא לפה ושואל איך מתקינים אלא מצליח להתקין בעצמו, הבעיה היא שאנשים מגיעים למדריכים האלה מחיפוש ראשוני בגוגל ואז מסתבכים

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
ג'ושאורח · ·

הודעה פורסם: 11/06/2013 - 11:59
נושא ההודעה:

אiהד :
ג'וש :
Anonymous :
קוד:

מי שיודע להשתמש במאגרי צד שלישי ומבין אותם בדר"כ לא בא לפה ושואל איך מתקינים אלא מצליח להתקין בעצמו, הבעיה היא שאנשים מגיעים למדריכים האלה מחיפוש ראשוני בגוגל ואז מסתבכים

אני מסכים לחלוטין, אבל אפשר לבוא לאנשים כאלו בגישה נורמלית, לא לרדת עליהם. ללמד, להסביר. אם אין למישהו סבלנות לזה, אז פשוט להתעלם.

אני מסכים שהתופעה של השנים האחרונות שנוצר מאגר צד-שלישי לקוד פיסת קוד נידחת, והתרבות שנוצרה סביב המאגרים האלו, היא רעה מאוד - אבל להתעצבן על משתמשים תמימים זה לא הפתרון.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 11/06/2013 - 12:12
נושא ההודעה:

ג'וש, ולא צריך להתרגש מכל מה שמריח מצל צילו של ספק זילזול באחרים.

כן, קורה שאתה יודע יותר. שים לב שהמשתמש לא רק הסתבך אלא גם שאל שאלות לא נכונות. ולעניין מה שכתבת: כאשר משתמשים בחבילות מההפצה ולא מערבבים מאגרים זרים, צריכים לחשוש הרבה פחות (אם בכלל) מבעיה עם חזרה אחורה.

אז זו עוד סיבה לא לסבך משתמשים חדשים עם מאגרים לא בדוקים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/06/2013 - 14:35
נושא ההודעה:

ג'וש :

מה אתה מבלבל ת'מוח עם כל מיני מאגרים לא רלוונטיים?! מה הקשר בכלל? בשביל מה צריך אותם?!

הבנאדם התקין הפצה שכל כך פשוט, קל וחכם להתקין איתה תוכנה, ולא טרח בכלל ללמוד, לבדוק ולראות מה יש לו בתפריט התוכנות הגרפי. אילו היה שואל כיצד מתקינים תוכנה בלינוקס היו מסבירים לו ומביאים קישורים רלוונטיים. אבל, הוא פתח דיון, לא הגיב ולא שאל כלום - לא מובנת לי ההתנהגות הזו. אתה פותח דיון ושואל משהו, לפחות תשתתף בדיון שאתה עצמך פתחת.

לפותח הדיון - הנה מדריך מצויין, ראה סעיף 6...

אגבי, קינמון 2.0 על מינט 16 העתידי, כבר לא יהיה תלוי בגנום -
http://www.linuxuser.co.uk/news/cinnamon-2-0-in-linux-mint-16-no-gnome-back-end

חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 11/06/2013 - 17:17
נושא ההודעה: -

וואו, איזה כיף לבוא לפה , לשאול שאלה פשוטה ולקבל תקיפות מכל הכיוונים.
פתאום אני לא יודע איך להתקין תוכנה בלינוקס. לא מבין כלום, שואל שאלות לא נכונות (מה לא נכון בזה בדיוק?!) פשוט בור מוחלט. ואם אני לא עונה מייד באותו יום אני גם חוצפן שאני לא מצטרף לדיון.איזה יופי.

שאלתי שאלה פשוטה.
אני יודע טוב מאוד מה זה מאגרים מצד שלישי, מה זה אומר ומה ההבדלים בינהם להתקנה מהמאגרים הרגילים.
סה"כ שאלתי אם יש לי קינמון במינט למה לא מומלץ להתקין גנום 3 משם. חשבתי שאולי יש תלויות בגנום משותפות והבדלי גירסאות וזה יעשה קצת סלט, אבל חשבתי לשאול בכל זאת.

אבל את האמת, עם יחס כזה, כבר לא מעניין אותי..
אחלה קהילה.

תודה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [אורח]