ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ik_5לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 16/04/2002 · הודעות: 3027 · מיקום: ישראל

הודעה פורסם: 05/10/2013 - 12:12
נושא ההודעה: mtp עם סמסונג גלקסי S4

אני מנסה לגרום ל fuse לעשות לי mount אוטומטי בלינוקס (ארץ') כאשר אני מחבר את גלקסי S4.

מצאתי מספר הסברים (שונים) ברחבי הרשת, אבל עדיין אינני מצליח לגרום לfuse לבצע mount.

שמתי את ההגדרות הבאות:
קוד:
sudo vim /etc/udev/rules.d/51-android.rules

#               Galaxy S4 GT-I9500
ATTR{idVendor}=="04e8", ATTR{idProduct}=="685d", SYMLINK+="android_adb", MODE="0666"
ATTR{idVendor}=="04e8", ATTR{idProduct}=="6860", SYMLINK+="android_adb", MODE="0666"
ATTR{idVendor}=="04e8", ATTR{idProduct}=="6860", SYMLINK+="android_adb", MODE="0666", ACTION=="add", RUN+="/usr/bin/sudo -b -u ik /usr/bin/go-mtpfs -allow-other=true -android=true /mnt/ando"
ATTR{idVendor}=="04e8", ATTR{idProduct}=="6860", SYMLINK+="android_adb", MODE="0666", ACTION=="remove", RUN+="/bin/umount /mnt/ando"

מה אני מפספס או עושה לא נכון ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/10/2013 - 14:02
נושא ההודעה:

גם אני לא הצלחתי למצוא איך לעשות mount
לגלאקסי שלי (s3 שמריץ cm rom)

אשמח גם לתשובה.

חזרה לתוכן הדיון
TAsn2אורח · ·

הודעה פורסם: 09/10/2013 - 14:19
נושא ההודעה:

אין לי S4, אלא מכשיר אנדרויד אחר, אבל מה שעבד לי זה להשתמש ב:
https://aur.archlinux.org/packages/jmtpfs/
יש כל מיני אלטרנטיבות ל mtpfs וחלקן עובדות יותר טוב לחלק מהאנשים וחלקן פחות. תחפש את האחת שעובדתך לך ותשתמש בה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/10/2013 - 15:10
נושא ההודעה:

באסה, בטלפון WEBOS זה פשוט עובד מהקופסא, עוד סיבה בשבילי לקלל את HP על זה שהם קברו את המערכת הזו (כן, יש ענף חופשי, שלא מפתחים אותו באמת, שאולי ישמש לטלוויזיות חכמות של LG).
זה אמנם לא לגמרי קשור לנושא השירשור אבל זה פשוט מרגיז - כל פעם שחברה גדולה הוציאה טלפון גנו\לינוקס הוא יצא מכשיר מצוין לזמנו, פרוייקטי הטלפון-גנו\לינוקס הקהילתיים נכשלו עם החומרה אבל לא היו גרועים בכלל בתכנה, ועדיין אנחנו תקועים במצב הארור הזה שבו עולם המובייל נשלט על-ידי מכשירים עם קרנל לינוקס שלא מסוגלים לדבר בצורה נורמאלית עם מחשב גנו\לינוקס....

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/10/2013 - 15:59
נושא ההודעה:

יש לי מכשיר של zte

mount עובד מצויין ...

תחליף rom אחר

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/10/2013 - 16:10
נושא ההודעה:

שטויות יש לי טלפון של לנובו זה עובד מהקופסא לפחות באובונטו כשתקינים את החבילות הקשרוות mtpfs.

קוד:

dpkg -l | grep mtp
ii  libmtp-common                             1.1.5-42-g6e96316-1ubuntu1             all          Media Transfer Protocol (MTP) common files
ii  libmtp-runtime                            1.1.5-42-g6e96316-1ubuntu1             amd64        Media Transfer Protocol (MTP) runtime tools
ii  libmtp9:amd64                             1.1.5-42-g6e96316-1ubuntu1             amd64        Media Transfer Protocol (MTP) library
ii  mtp-tools                                 1.1.5-42-g6e96316-1ubuntu1             amd64        Media Transfer Protocol (MTP) library tools
ii  mtpfs                                     1.1-4                                  amd64        FUSE filesystem for Media Transfer Protocol devices

חזרה לתוכן הדיון
ik לא מחובראורח · ·

הודעה פורסם: 10/10/2013 - 11:34
נושא ההודעה:

יש לי מספר בעיות עם הגאלקסי הזה. כולל האפשרות לפתוח אצלו root.
יכול להיות שזה משהו פיזית בלינוקס ויכול להיות שמשהו שאני מפספס.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 10/10/2013 - 11:58
נושא ההודעה:

ב-Arch עם gfvs ו-gvfs-mtp זה עובד לי די חלק בגנום.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. ik_5
  2. אורח