ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
alonbrלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/02/2014 · הודעות: 2 ·

הודעה פורסם: 21/02/2014 - 18:50
נושא ההודעה: סקריפ פייטון שיתפקד כסוג של "הפוך על הפוך"

פעם, לפני הרבה שנים התחילו לדבר פה על התוכנה "הפוך על הפוך" (http://www.langover.com/).
בסופו של דבר לא נעשה משהו בנידון.
התחלתי לכתוב סקריפט פייטון שעושה המרה מאנגלית לעברית ולהפך (אותיות קטנות בלבד).
השתמשתי בתוכנת xclip ע"מ "לתפוש" את הטקסט המסומן ולהעלות אותו לתוך משתנה בסקריפט.
מהרגע הזה בהתחלה הכל עבד בסדר, עשיתי "מילון" שמחליף אות עברית באות אנגלית או להפך (שוב, רק אותיות קטנות, יש גבול לכמה שאני מסוגל, או רוצה, בסך הכל עיקר התכנון היה להשתמש בזה כשאני כותב בפורמולה של הליברה-אופיס ושוכח לעבור לאנגלית, שם אני דווקא רוצה שאותיות גדולות יישארו).
הכל חוץ מה"הדבק" בסוף (תכף נחזור לזה...)
עכשיו אני מצליח לתרגם רק אנגלית לעברית ועברית לא הופך לי לאנגלית (אני לא יודע למה, לא השתנה דבר מאז לפני כחודשיים שהנחתי את הפרוייקט קצת בצד).
אז ככה:
1. אני צריך עזרה בלבצע אינמפלמנטציה של פקודת הדבק (ניסיתי להכניס מקרו של Shift+Insert, אבל בליברה-אופיס זה לא תופש משום מה...) אולי לזהות את החלון הפעיל ולשלוח אליו xclip -o ע"י פייטון, או פרל או משהו אחר (אני לא באמת יודע מה אני עושה... אני מתקדם רק עם מה שאני מצליח... Rolling Eyes ).
2. אשמח אם מישהו יקח את הסקריפט שלי ויעבור עליו, ויחפש איפה אני טועה בהעברה מעברית לאנגלית (אני בטוח שזה משהו עם האנקודינג...)

בסופו של דבר אני חושב שכולנו נצא נשכרים מזה, במיוחד אחרי הדפקה של GNOME 3.x עם ה-Shift+Alt (ואם אתם לא יודעים מה זה, וחשבתם לעבור ל GNOME 3.x - אז אל!)

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/02/2014 - 22:40
נושא ההודעה:

ציטוט:
בסופו של דבר אני חושב שכולנו נצא נשכרים מזה, במיוחד אחרי הדפקה של GNOME 3.x עם ה-Shift+Alt (ואם אתם לא יודעים מה זה, וחשבתם לעבור ל GNOME 3.x - אז אל!)

לידיעתך ה"דפיקה" של alt-shift היא תוצרת אובונטו בגלל המשחקים עם יוניטי והיא לא מובנית ב-Gnome.

התקן פדורה או ארץ' וראה זה פלא - הבעיה לא קיימת.

חזרה לתוכן הדיון
alonbrלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 21/02/2014 · הודעות: 2 ·

הודעה פורסם: 22/02/2014 - 16:29
נושא ההודעה: וואלה?!

מה קורה במינט?
אני מתנצל על הקופורמיזם המוגזם שלי, אני פשוט מתקדם לאט מאוד בלינוקס והמחשב שלי די חדש ומעצבן מבחינת דרייברים (הבעיה העיקרית היא עם הדרייבר של AMD ומשחק בתאורה של המחשב, יש טרייד אוף בין גרפיקה לבין היכולת לשחק עם התאורה). בינתיים אני מקווה שב 14.04 יסדרו את הבעיות האלה...

בלי קשר, להלן עדכון:
פתרתי את עניין העברית (חוץ מתווים שהם גם וגם, אבל עם זה נתמודד בהמשך....)
עכשיו הבעיה היא שאני בעצם לא מצליח לעשות קופי או פייסט. אם אני בטרמינל הכל רק פנטסטי (גם ע"י הגדרת HotKey ושימוש בו).
כשאני בליברה או בפיירפוקס - לא עובד Sad
רעיונות?
חשבתי שזה עניין של פוקוס, אבל לא מצאתי דרך לבדוק אם זה נכון בכלל ובטח שלא איך לפתור את זה.
נכון לעכשיו אני מריך SH שמריץ מקרו של CONTROL+INSERT, מריץ סקריפט פייטון שמתרגם ואז מריץ מקרו של SHIFT+INSERT...

חזרה לתוכן הדיון
חתוללא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/11/2007 · הודעות: 1034 ·

הודעה פורסם: 23/02/2014 - 10:10
נושא ההודעה:

אילן שביט כבר כתב את „בהפוכה” שעובדת לא רע.
לא יזיק לה עדכון, למה שלא תיקח אותה ותשפר אותה?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. alonbr
  2. אורח