ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
elir84אורח · ·

הודעה פורסם: 27/02/2014 - 08:21
נושא ההודעה: דרושים אנשי שליטה ניטור ובקרה לחברת מטריקס

דרישות התפקיד:
היכרות עם סביבות לינוקס ומייקרוסופט.
היכרות עם מוצרי תשתיות אפליקטיביות (ניהול תורים, שרתי אינטרנט, בסיסי נתונים).
ניסיון בהטמעת מערכות BSM או APM אחרות – יתרון משמעותי.
יתרון לבעלי ניסיון עם אחד מהכלים הבאים: CA-WILY, HP-RUM ,HP-DIGNOSTIC; DYNA TRACE
העבודה במרכז הארץ ובירושלים.

לשליחת קורות חיים : work4matrix@gmail.com

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 28/02/2014 - 10:41
נושא ההודעה: תבדקו עם עצמכם אם metrix היא חברה שאתם רוצים לעבוד בה

זו היא חברת גולגולות. הכיוון הכללי שלה (ולא רק שלה, למעשה, של הרבה מאוד חברות כאלו) היא לספק במחיר גבוהה אנשים שהיא משלמת להם כמה שפחות. אלו הם כללי המשחק, אבל מטריקס הביאה אותם לידי אומנות.

באופן כללי, אם זו העבודה הראשונה שלכם, אז סבבה. לכו לשם, תצברו קצת ניסיון. רק קחו בחשבון, שליטה ובקרה זה לא ממש תחום עם עתיד מקצועי. נכון, הוא נושק לסיסטם, אבל מהניסיון שלי בראיון עם אנשים ברקע הזה, הידע המקצועי שהם צברו בסיסטם הוא נמוך ולרוב לא רלוונטי.

הייתי ממליץ בעיקר לסטונדרטים או שממש ממש נואשים לקבל ניסיון באיזה שהוא תחום.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/02/2014 - 12:01
נושא ההודעה: Re: תבדקו עם עצמכם אם metrix היא חברה שאתם רוצים לעבוד בה

רם און :
זו היא חברת גולגולות. הכיוון הכללי שלה (ולא רק שלה, למעשה, של הרבה מאוד חברות כאלו) היא לספק במחיר גבוהה אנשים שהיא משלמת להם כמה שפחות. אלו הם כללי המשחק, אבל מטריקס הביאה אותם לידי אומנות.

באופן כללי, אם זו העבודה הראשונה שלכם, אז סבבה. לכו לשם, תצברו קצת ניסיון. רק קחו בחשבון, שליטה ובקרה זה לא ממש תחום עם עתיד מקצועי. נכון, הוא נושק לסיסטם, אבל מהניסיון שלי בראיון עם אנשים ברקע הזה, הידע המקצועי שהם צברו בסיסטם הוא נמוך ולרוב לא רלוונטי.

הייתי ממליץ בעיקר לסטונדרטים או שממש ממש נואשים לקבל ניסיון באיזה שהוא תחום.

מצודד,
יכול להביא את חברת גלאס האוס, שאיתם היה לי נסיון אישי - לגבות כמה שיותר כסף מהלקוח, לשלם כמה שפחות לעובד.

בקשר לתחום השו"ב, עוד לא יצא לי לראין אנשים שבאו משם, אבל כן התחום נושק לסיסטם, אבל כנראה תהיה בעיה לצבור נסיון מעשי בסיסטם...

הקהל יעד שרם און נתן הוא דיי מדויק, הייתי מוסיף לשם אפילו אנשים שיצאו ממשרות שירותי לקוחות למיניהם (מוקד טלפוני וכו')

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6257 ·

הודעה פורסם: 01/03/2014 - 11:18
נושא ההודעה:

מצתרף עם ניסיון אישי... קצת שונה.

עבדתי בתור מתכנת בחברה (מאוד) גדולה, אבל בתור עובד קבלן. קורן טק שכרו אותי ולא הסבירו לי שיש להם חוזה עם החברה לשנה ולכן אני אוכל להיות עובד חברה רק עוד שנה. בינתיים, קורן טק גרסה קופון ענק עליי (החברה שילמה לקורן טק בערך פי אחד וחצי מהשכר שלי).

העינייין הזה של עובדי קבלן ביי טק צריך להעלם. הוא מסריח והחוקים בתחום הם מוציאים מן הכלל עובדי היי טק, כך שאתה בכלל לא מקבל זכויות. הפסדתי שנת וותק ועבדתי בשכר נמוך יותר (ציפתי לדיון שכר עם המעבר לחברה).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
רם אוןאורח · ·

הודעה פורסם: 02/03/2014 - 09:12
נושא ההודעה: הכי עצוב זה שירות המדינה

מדינת ישראל היא המעסיק הגדול בארץ (חוץ מצה"ל, אולי). רוב כוח האדם שלהם בתחום המיחשוב - הם שוכרים. השכר שהם משלמים עבור העובדים - כמו למתכנת בכיר. העובדים שהם שוכרים - בתחילת דרכם והשכר שלהם - צנוע עד מדי.

כך הציבור נדפק פעמיים. פעם, כשהוא משלם שכר גבוהה עבור תמורה צנועה, ובפעם השניה, כשהוא מועסק על ידי המדינה דרך החברות הללו - בשכר עצוב.

והיכן הכסף? בכיס של תאגידי הענק.

גם אני התחלתי לעבוד בחברת גולגולות, ושנאתי את החברה. לשמחתי, גם אפשר לצפות כיצד החברה הולכת וקורסת. אבל אחרת תבוא במקום.

הדרך הנכונה למצוא עבודה היא להשתלב בפרויקט תוכנה חופשי או בפעילות קהילתית חופשית עוד במהלך הלימודים. כך צוברים ניסיון וגם יכולים לפתח קשרים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [elir84]
  2. אורח [רם און]
  3. אורח