ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ילד קטןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 12:14
נושא ההודעה:

ציטוט:
אני מהנדסת תוכנה בחברה מכובדת מאוד ודי גדולה. התפתחתי בזכות עצמי. תואר ראשון ושני במדעי המחשב באוניברסיטת ת"א. אין לי כסף מיותר בכיס. לקחתי הלוואות והיום אני יכולה (בעקרון) לתת הלוואות לאחרים. ככה זה בחיים - את יכולה להשפיע על גלגל החיים. אם בחרת להיות מטפלת בבית כי חשבת שזהו גורלן של נשים, אנחנו נשמע אותך מקטרת פה בפורומים על זה שלא נותנים לך צ'אנסים.

ומה עם הילדים שלך? זרקת לפח הזבל שנקרא "פעוטון"?!
או שאין לך?

ולאמא שנטשה את ילדייה לטובת "אופר",
רחמים עליך ועל ילדייך האומללים.

אמאות "נפלאות"!
אל תצפו בגיל זיקנה מילדכם, ליותר מאשר מוסד עלוב לזקנים בתנאים מחפירים.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 12:34
נושא ההודעה:

ילד קטן :

ומה עם הילדים שלך? זרקת לפח הזבל שנקרא "פעוטון"?!
או שאין לך?

את די פאתטית, ואני לא בטוחה אם אני צריכה לצחוק עלייך או לרחם עלייך.
בכל מקרה, יש לי 3 ילדים קטנים, שניים מהם תאומים. בוודאי שהם בפעוטון. הם בפעוטון מעולה של העיריה ברמת-גן.
אני ביחד עם בעלי לוקחת אותם כל יום ב- 17:00 אחרי משפחתון (אופציה של העיריה תמורת תוספת תשלום). הילד הבכור בכיתה א', בבית ספר פרטי.
לילדים שלי לא חסר כלום - לא אהבה, לא יחס וגם לא כסף.

ילד קטן :

אמאות "נפלאות"!
אל תצפו בגיל זיקנה מילדכם, ליותר מאשר מוסד עלוב לזקנים בתנאים מחפירים.

את יודעת למי ניתנה הנבואה? אם לא, תבדקי.
בזמן שאת ממורמרת ומבקשת יחס ותשומת לב מהפורום הזה, אני הספקתי לחסוך עשרות אלפי שקלים לילדים שלי, לכל אחד מהם. תעשי חשבון כמה יהיה להם עד גיל זיקנה. הם יוכלו לעשות מה שהם רוצים בחיים ותהיה להם התחלה טובה. לא משנה מה יהיה איתי, אני יודעת שאני עושה את המקסימום בשבילם ולטובתם.

ואת? את בסופו של דבר את תקבלי את הילדים אצלך 24/7 מצד אחד כי את "מטפלת" (כסת"ח לעקרת בית?), ומצד שני תמשיכי לבכות על מר גורלך ולהתבכיין. אני לעומת זאת מקבלת אותם "רק" חצי יום (כן, אני ובעלי גם קמים בלילה לא מעט פעמים), אבל הם מקבלים ממני הכל. אני מחנכת אותם לעצמאות, ערכים, השכלה ובהמשך לעבודה קשה. הם לא צריכים אותי על הראש שלהם כל היום, וכן, גם אני צריכה לפעמים אווירה קצת אחרת. אני חוששת שמה שאת מאחלת לי את מקבלת כבר היום בכל יום - תנאים מחפירים והתקרבנות קשה. מסכנה...

חזרה לתוכן הדיון
ילד קטןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 12:52
נושא ההודעה:

זה לא "את". זה "אתה"!

זה נכתב ע"י אבא זכר שאוהב את ילדיו!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:01
נושא ההודעה:

ילד קטן :
זה לא "את". זה "אתה"!

זה נכתב ע"י אבא זכר שאוהב את ילדיו!

אז זה אפילו יותר גרוע!
למה אתה מצפה ממני להשאר בבית ולא לעבוד? אני עובדת בדיוק כמוך ואפילו בשעות נורמליות. למה לא? לילדים שלי לא חסרה אהבה ולא חומריות. יש לך איזושהי בלעדיות על "אהבת ילדיך"? מי אמר שהבעל צריך לעבוד ואילו האישה צריכה להשאר בבית?
אם אלו החיים שאתה רוצה (להשאיר את האישה בבית), אתה יותר ממוזמן לקיים אותם בעצמך (כלומר, אתה תשאר בבית והאישה תלך לעבוד).

חזרה לתוכן הדיון
ילד קטןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:05
נושא ההודעה: תמשיכי לשכנע את את עצמך באשליות...

ציטוט:
אני ביחד עם בעלי לוקחת אותם כל יום ב- 17:00 אחרי משפחתון (אופציה של העיריה תמורת תוספת תשלום)

גב' מהנדסת תוכנה נפלאה ואשת קריירה!
להשליך זאטוטים חסרי ישע לפעוטון משמונה בבוקר ועד חמש בערב זה פשע!
על פשע כזה הייתי משליך אותך ואת בעלך לכלא!

והילדים שלך,
כשיגדלו, ישליכו את הוריהם הזקנים לרחוב, לא משנה כמה כסף מצוי בכיסם.

ימים יגידו

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:13
נושא ההודעה: Re: תמשיכי לשכנע את את עצמך באשליות...

ילד קטן :
ציטוט:
אני ביחד עם בעלי לוקחת אותם כל יום ב- 17:00 אחרי משפחתון (אופציה של העיריה תמורת תוספת תשלום)

גב' מהנדסת תוכנה נפלאה ואשת קריירה!
להשליך זאטוטים חסרי ישע לפעוטון משמונה בבוקר ועד חמש בערב זה פשע!
על פשע כזה הייתי משליך אותך ואת בעלך לכלא!

והילדים שלך,
כשיגדלו, ישליכו את הוריהם הזקנים לרחוב, לא משנה כמה כסף מצוי בכיסם.

ימים יגידו

אוי אוי אוי, כמה קנאה. להשליך אותי לכלא בשביל להצדיק אבטלה, לא פחות. Laughing כמה צרות עין. עוד מטיף מוסר בסגנון אני-יודע-יותר-טוב-ממך-מה-טוב-לנו בחיים.
אני לא אתפלא שאתה בעלה של כרמית, או סתם כרמית בכסות זכרית.

איש לא-יקר, תקשיב לי ותקשיב טוב - לכלא צריך להשליך אנשים כמוך וכמו כרמית שמאמינים בדעות חשוכות, בורות והתקדמות לאחור. לכלא צריך להשליך אנשים שמאמינים באנטי-חינוך ובהנצחת הטמטום האנושי.

אם אתה באמת גבר ומאמין שהאישה צריכה להשאר בבית, אני מאחלת לך להשאר בבית ולנקות את החרא של הילדים שלך כל יום, כל היום. שזה יהיה ייעודך!

אני גם לא מאחלת לך להכנס לכלא. הילדים שלך יראו אותך וישפטו אותך כל יום, על האהבה בסגנון שכונת הפחונים שנתת להם. אני כן מאחלת לך רק דבר אחד - אם אתה לא נכה פיזית או נפשית (בספק, לפי התגובות שלך), שלא תקבל שקל אחד של דמי אבטלה, כי אתה סתם חתיכת פרזיט שמעוניין לקבל כספים מהמדינה, ואז נראה אותך מתקיים בסגנון החיים המזוייף שבחרת לעצמך. עד אז שלא תתפלא שמשרד הרווחה יקח ממך את הילדים, גבר אומלל שכמותך.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:18
נושא ההודעה:

להשליך ? חסרי ישע ? פשע ? אתה רציני ?

אם כבר, זה פשע לגדל ילדים ע"י צר מחשבה שכמוך שרואה את העולם בשחור ולבן. לטובתם עדיף שלא יבלו איתך מספיק זמן.

נשמע לך סביר ? זה בדיוק מה שאתה עושה. ולמהנדסת שכתבה פה, כל הכבוד, אין יותר מה לומר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:36
נושא ההודעה:

mksoft :
להשליך ? חסרי ישע ? פשע ? אתה רציני ?

אם כבר, זה פשע לגדל ילדים ע"י צר מחשבה שכמוך שרואה את העולם בשחור ולבן. לטובתם עדיף שלא יבלו איתך מספיק זמן.

נשמע לך סביר ? זה בדיוק מה שאתה עושה. ולמהנדסת שכתבה פה, כל הכבוד, אין יותר מה לומר.

אם אני רואה תגובה כזו ממאיר זה סימן שהאווירה כבר מחוממת מדי.

כדי למנוע נעילה: לפני הפעם הבאה שאתם מגיבים לדיון הזה, אנא לחצו על "תצוגב מקדימה", קראו היטב את מה שכתבתם, חשבו היטב אם הוא רלוונטי לדיון ותורם לו, ספרו עד עשר ובדקו שוב, ורק אז שלחו.

חזרה לתוכן הדיון
ילד קטןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:38
נושא ההודעה:

לא בעלה של כרמית, ולא מכיר אותה אותה בכלל.
לא מקבל עזרה סוציאלית מאף אחד ומצבנו הכלכלי מצוין גם מבלי לנטוש את הזאטוטים.

הבאתם ילדים לעולם?
טפלו בהם בעצמכם, שניכם או כל אחד לחוד, לפחות לשנים הראשונות של חייהם.

מחקרים באנגלייה יודעים להצביע על הנזק הנפשי שנגרם לזאטוטים אומללים כאלו שהוריהם השליכו אותם לכל היום לפעוטונים "משובחים" של הרשויות המצוינות והיקרות.

ועוד דבר,
לא מעט אנשי היטק שעושים את "המכה" שלהם בשנים הראשונות מואסים בקריירה, מחליפים עבודה ומגורים ומקדישים את רוב זמנם לילדים.

אני מניח שאת בת 25+, תשאלי את הורייך אם לפני 25 שנה הם השליכו אותך לפעוטון מהבוקר ועד שעות הערב. בזמנם לא היו אמאות נשות קריירה עם ראש מפח.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:42
נושא ההודעה:

כרמית, את צריכה טיפול פסיכולוגי. זה יעשה לך רק טוב.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:48
נושא ההודעה:

בלה בלה בלה. "אני יודע טוב יותר מכולם"

ילדים גדלו פה בקיבוצים בלי לראות את ההורים שלהם רוב השבוע, אלו שיצאו טייסים/ות, מדענים/ות, לוחמים/ות וכן הלאה. שדרת המדינה.

לעומתם אני רואה מסביבי את הילדים הנכים רגשית וחברתית שגדלים צמוד לסינר של אבא ואמא וסובלים מנזק נפשי חמור. לא יכולים להסתדר בחברה, אין להם גבולות, התנהגות מופרעת. וכל זה כדי שתוכל להתעלק עליהם כדי שתהיה זקן ?

לראות את העולם בשחור ולבן זה כיף, הא ?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 13:50
נושא ההודעה:

ילד קטן :
לא בעלה של כרמית, ולא מכיר אותה אותה בכלל.
לא מקבל עזרה סוציאלית מאף אחד ומצבנו הכלכלי מצוין גם מבלי לנטוש את הזאטוטים.

בקיצור, כרגע אתה הודית שמקומה של האישה הוא במטבח. אין לך בושה?

ילד קטן :

הבאתם ילדים לעולם?
טפלו בהם בעצמכם, שניכם או כל אחד לחוד, לפחות לשנים הראשונות של חייהם.

אתה יודע מה יפה בתופעה הישראלית? יש לא מעט ישראלים חצופים שחושבים שהם יודעים הכי טוב מה מתאים לאחרים, בהתאם לתנאים שהם מציבים לעצמם, ואז הם מרגישים טוב עם עצמם כשהם מטיפים לאחרים מוסר.

אני מדגישה שוב - תלך בדיוק לפי הטיפים שלך עבור עצמך. תשאר אתה בבית ותשאיר לאישתך לעבוד. אחרי שתעשה את זה כמה שנים, תחזור לכאן ותספר לנו איך היה. דיל? דיל.

ילד קטן :

מחקרים באנגלייה יודעים להצביע על הנזק הנפשי שנגרם לזאטוטים אומללים כאלו שהוריהם השליכו אותם לכל היום לפעוטונים "משובחים" של הרשויות המצוינות והיקרות.

אני יכולה להצביע על מחקרים הפוכים שנעשו בצרפת.
מה המסקנה? שאתה קשקשן.
Laughing

ילד קטן :

ועוד דבר,
לא מעט אנשי היטק שעושים את "המכה" שלהם בשנים הראשונות מואסים בקריירה, מחליפים עבודה ומגורים ומקדישים את רוב זמנם לילדים.

אני לא עושה שום "מכה". אני ובעלי מרוויחים יפה מאוד, בשביל הרווחה ולא בשביל ה"מכה". כל אחד עובד בעבודה שמכבדת את בעליה. נראה לי שאתה מתבלבל עם סמנכ"לים ומעלה שמשקיעים מעל 50 שעות בשבוע לעבודה. אני לא מואסת בעבודה שלי אלא בדיוק להפך, ולקחת את הילדים אחה"צ מהגן בלי (כמעט) לעבוד בערב זה סבבה לגמרי.

ילד קטן :

אני מניח שאת בת 25+, תשאלי את הורייך אם לפני 25 שנה הם השליכו אותך לפעוטון מהבוקר ועד שעות הערב. בזמנם לא היו אמאות נשות קריירה עם ראש מפח.

את האמת, אני לא יודעת אם להניח עליך שאתה נער טרול טיפש שעדיין לא מבין מהחיים שלו או שאתה מבוגר "אחראי" (40+) שממורמר מכל חייו עד כה.
בהנחה שאתה מבוגר, אני לא יודעת מאיפה להתחיל - מכך שאתה משווה בין תפוחים לתפוזים, או מכך שאין לך מושג על מה שאתה מדבר.
בכל מקרה, זה נראה שאתה בעיקר מנסה לשכנע את עצמך שמה שאתה עושה זה נכון וצודק. עצוב.

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:05
נושא ההודעה:

אז... אין כנס...?

בקשר לפיל לבן שאף אחד לא דיבר עליו... האם אין לאנשים בעייה לנסוע חצי מדינה כדי ללכת לכנס במצב ביטחוני בימינו...?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
כלבלבהובידיבמבםאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:12
נושא ההודעה:

elcuco :
אז... אין כנס...?

בקשר לפיל לבן שאף אחד לא דיבר עליו... האם אין לאנשים בעייה לנסוע חצי מדינה כדי ללכת לכנס במצב ביטחוני בימינו...?

לפי מה שאני מבין אין מרצים, אין זמנים ברורים, המקום לא ידוע וגם המצב הבטחוני לא ברור, הס מלדבר על כל אלו.
אבל כנס "יש"! זה הכי חשוב.
Rolling Eyes

חזרה לתוכן הדיון
ילד קטןאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:29
נושא ההודעה:

גרתי בצרפת שנים - אין לך שמץ של מושג על מה את מקשקשת... בפח.

גם בקיבוץ גרתי כיליד קיבוץ, למרבה האירוניה, שם הילדים שגרו בעבר בבתי הזאטוטים,
לא ננטשו ע"י הוריהם למשך כל היום עד שעות הערב, עד כדי ששכחו מקיומם של הוריהם.
ההורים היו מבקרים אותם במשך כל יום העבודה מידי שעתיים שלוש, וגם בלילות היו מגיעים לביקורים ממושכים גם כשהילד היה כבר ישן.
כך שזה לחלוטין לא אותו הדבר. הילדים ראו בבתי הילדים: בית ומשפחה.

לסיכום,
אחרי כל ערימות המילים הללו,
אם הצלחתי לגרום לך (ראש פח) ריגשי אשם, וילדייך יצאו נשכרים מכך, היה שווה.

לגבי זיקנתך - ימים יגידו

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:50
נושא ההודעה:

ילד קטן :
גרתי בצרפת שנים - אין לך שמץ של מושג על מה את מקשקשת... בפח.

גם גרת בצרפת שנים... יפה, לפי ההגיון שלך גם היית בקשר עם כל האוניברסיטאות שם.
אתה בטוח שאני זו שמקשקשת?
תראה לי מחקר מדעי אחד שתומך בקשקוש שלך, אני אראה לך מחקר מדעי נגדי (מצרפת, ויש עוד מדינות, או שגם שם גרת "כמה שנים?") שתומך במה שאני אומר, וכך הלאה.

ילד קטן :

גם בקיבוץ גרתי כיליד קיבוץ, למרבה האירוניה, שם הילדים שגרו בעבר בבתי הזאטוטים,
לא ננטשו ע"י הוריהם למשך כל היום עד שעות הערב, עד כדי ששכחו מקיומם של הוריהם.
ההורים היו מבקרים אותם במשך כל יום העבודה מידי שעתיים שלוש, וגם בלילות היו מגיעים לביקורים ממושכים גם כשהילד היה כבר ישן.
כך שזה לחלוטין לא אותו הדבר. הילדים ראו בבתי הילדים: בית ומשפחה.

בקיצור, חווית טראומה כשהיית קטן ומשליך אותה על הילדים שלך. תנחומיי.

ילד קטן :

לסיכום,
אחרי כל ערימות המילים הללו,
אם הצלחתי לגרום לך (ראש פח) ריגשי אשם, וילדייך יצאו נשכרים מכך, היה שווה.

לגבי זיקנתך - ימים יגידו

נהפוך הוא, ראש פרזיט. הראית לי שעדיין יש גברים חשוכים במדינה הזו, גברים שמאמינים שמקומה של האישה הוא במטבח.
אתה מספיק טיפש לעשות סלקציה על מה שאני רושמת בנושא זה. אתה מתחמק, אבל ההתחמקות הזו מגלה בדיוק את מחשבותיך.

לסיכום,
גרמת לי לצחוק בשעה האחרונה. ריגשי אשם? נראה לי שאני גרמתי לך. בסופו של דבר אתה איש מסכן שמת שיקשיבו לעצותיו חסרות התוכן והמוסר (במקרה זה).
אני מאחל לילדים שלך עתיד טוב יותר עם אבא שיהיה קצת פחות פרזיט.

חזרה לתוכן הדיון
dimkrאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:53
נושא ההודעה:

אהלן, אני תושב באר שבע, מתעסק ב-R&D, embedded, אבטחת מידע ופיתוח הפצות (בין היתר, Puppy Linux). הנה הפרופיל שלי ב-GitHub .

איכשהו עדיין לא הרציתי באף כנס מהסוג הזה - אולי הגיע הזמן להתחיל. באיזה סגנון ההרצאות? מה נחשב לטכני מדי?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:56
נושא ההודעה:

Anonymous :
כרמית, את צריכה טיפול פסיכולוגי. זה יעשה לך רק טוב.

מסכימה. חבל שהיא לא מבינה את זה. או שכן, כי בעלה שהגיב כאן משכנע אותה שמקומה של האישה במטבח.

חזרה לתוכן הדיון
shtrbאורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 14:58
נושא ההודעה:

elcuco :
אז... אין כנס...?

יש כנס , ויש מספר מרצים שהתנדבו - המקומות בבאר שבע ממוגנים.

חזרה לתוכן הדיון
ברנשלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 25/02/2002 · הודעות: 724 ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 18:29
נושא ההודעה: בקשה מההנהלה

היי.
אשמח אם כל ההודעות שאינן רלונטיות לכנס תועברנה לפתיל אחר או תמחקנה. (כולל גם הודעתי זו)

תודה,
גיא.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 19:20
נושא ההודעה:

אני זה מהאופר, תגובתי האחרונה בנוגע לילדים:
אני לא מבין למה כל אחד חושב שרק הוא יודע מה נכון לכולם?

גם אצלי ההורים היו שקועים בקריירות שלהם ואנחנו יצאנו די מוצלחים, אני ואחותי הגדולה יותר בקטע הקרייריסטי, אחותי הקטנה דווקא בקטע החברתי.

כשאני אזדקן, אני ארצה שהילדים שלי יחיו את החיים שלהם הכי טוב שהם יכולים, אני לא מצפה ולא רוצה שהם יטפלו באבא או באמא הזקנים והחולים שלהם, בגלל זה אנחנו מכינים לנו קרן שתדאג לנו יפה מאוד לבית אבות יוקרתי עם טיפול צמוד ואיכותי (דיור מוגן זו לא מילת גנאי).

אני לא חושב שחיי הנישואין שלי היו שורדים משכנתא לבית בקריית אונו, עקרת בית נודניקית וילדים תלותיים ומפונקים, אצלנו הקריירה (וכן, הכסף שבא עם זה)עובדים ורק משפרים את חיי הזוגיות שלנו, את/ה רוצים אחרת? תיהנו, כל עוד באמת תדאגו שלילדים שלכם טוב, ולא לכם.

ההתלהמות הזאת נראית לי באמת לא טוב, לכל אחד זכות לחיות את חייו איך שהוא רוצה, מכאן עד לקרוא לנו פושעים? מישהו צריך באמת טיפול.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 21:26
נושא ההודעה:

מספרים לו שמוציאים את הילדים אחה"צ, והוא מספר לנו שהם חסרי ישע ושאנחנו "משליכים" אותם לשם ומשאירים אותם מהבוקר עד הערב. הוא כנראה מאילו שמאמינים ב"חינוך ביתי" אבל בפועל הקשר בינם לבין חינוך או בית לא קיים בכלל. אין משמעת כלכלית. טוב שיש את המדינה להתעלק עליה.
מישהו כנראה סבל מילדות עשוקה ומוציא את זה על הילדים שלו ע"י כך שהוא נמצא איתם בכל רגע נתון, או גרוע מכך מכריח את אישתו להיות עקרת בית מסכנה.
בנוסף, האנונימי חושב שאשכרה מישהו מקשיב לו ושנשנה את דעתנו בגללו. כן, כבר כל חיינו ישתנו בגלל אימרות הזויות של מישהו שדעתו לא שונה מהטפה של סהרורי, הטפה המלאה בבורות, שנאת נשים וחוסר הגיון כללי. וכן, אני ממש ארצה שהילדים שלי יטפלו בי כשאהיה זקנה. אז זהו, שאני ממש לא בונה על זה ואני לא מתעניינת בזה.
רחמיי על אנשים הזויים כמותו. יש כאלו שקוראים לזה "חוצפה ישראלית". אני חושבת שזה סתם חינוך גרוע מהבית. במצב כזה נותר רק לרחם על ילדיו. את העונש שלו הוא כבר קיבל.

חזרה לתוכן הדיון
yoseforלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/07/2011 · הודעות: 434 ·

הודעה פורסם: 12/07/2014 - 21:39
נושא ההודעה:

הדיון שנוצר פה על נשים עובדות וכו׳ ממש מרתק, אך הוא לא קשור כהו זה לכנס בבאר שבע, אז אנא בטובכם, העבירו אותו לאיזה פורום אחר.

אשמח לדעת אם יש מישהו שמעוניין (אם ביכולתו להביא מחשב) לשבת שעה על תרגום GNOME בכנס.

שבוע טוב.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
האורח השניאורח · ·

הודעה פורסם: 13/07/2014 - 00:11
נושא ההודעה:

Anonymous :
האם תוכלי להרצות ? מזמן לא היו לנו נשים שירצו בכנסים .

בשנה שעברה היתה גם היתה ...

חזרה לתוכן הדיון
כרמיתאורח · ·

הודעה פורסם: 13/07/2014 - 09:21
נושא ההודעה:

Anonymous :
כרמית :

בחברה הנוכחית של ימינו חלוקת התפקידים בחברה שרוב הנטל הטיפולי בענייני משפחה וילדים נופל על נשים ומשאיר להם קצת זמן ללמוד ולהתארגן או ללמוד איך לשלב למידה בטיפול או פיתוח או כל תחום תובעני אחר שמתבסס ונתמך על ידי עבודה טיפולית של נשים!

כרמית, את מדברת שטויות. את מדברת על החברה שהיתה לפני 50 שנה. אם מישהי רוצה להתפתח, היא יכולה לעשות את זה אם היא רוצה, ואף אחד לא מכריח אותה להשאר בבית. דווקא יש לא מעט בתים שאני מכירה שהגבר נמצא יותר בבית מהאישה.

כרמית :

אני אומרת שאם מישהו מהגברים יכול להרצות זה בזכות איזה שהיא אשה ששומרת עליו ומטפלת בו (אמא שלו) או טיפלה בו עד שהוא הגיע לאן שהוא הגיע ושההשגים שלכם הם לא שלכם בלבד ותתנו קצת קרדיט וקצת כבוד להורים שלכם שבזכותם ובעיקר בזכותם אתם במקום שאתם נמצאים בו. נשים עיקר תפקידן בתחום הטיפולי אבל אם יש אשה שמאוד רוצה להרצות ומצאה דרך לשלב באמצעות התפשרות על הרמה כי זה לא הדבר היחיד שהיא מנהלת
אז ועוד איך לתת לה! כי גם מטפלות יכולות!

אני מהנדסת תוכנה בחברה מכובדת מאוד ודי גדולה. התפתחתי בזכות עצמי. תואר ראשון ושני במדעי המחשב באוניברסיטת ת"א. אין לי כסף מיותר בכיס. לקחתי הלוואות והיום אני יכולה (בעקרון) לתת הלוואות לאחרים. ככה זה בחיים - את יכולה להשפיע על גלגל החיים. אם בחרת להיות מטפלת בבית כי חשבת שזהו גורלן של נשים, אנחנו נשמע אותך מקטרת פה בפורומים על זה שלא נותנים לך צ'אנסים.

אין התפשרויות על רמה. תרבות הבינוניות נכונה ללפני 50 שנה. אם את רוצה במה לדבר בה ואין לך את הרמה המספיקה, תהפכי את הדלי בבית, תעמדי עליו ותנהמי (זו לא שגיאת כתיב). רוצה להיות ברמה ושמישהו יקרא לך להרצות? תלמדי, תחקרי ותעבדי בעבודות רלוונטיות. בנוסף, תפסיקי לקטר כי המרמור שלך גורם לך לתוצאות הפוכות.

כרמית :

אני לא מדברת על נשים שזנחו לחלוטין את התחום הטיפולי ואפילו בחרו שלא להקים משפחה כדי להשקיע בתחום המדעי כמו גברים ואז נקודת הפתיחה להערכה היא שונה ובאמת אין צורך במקרים האלה באפליה מתקנת.

אני מדברת על הרוב הנשי שמתפקד ולוקח על עצמו יותר מכל גבר אחר כאן באופן הכללי.

אם מישהו כאן רוצה לעשות "תחרות" הוגנת עם נשים אז תחרות צריכה להתחיל מאותו קו זינוק...

בעצם מי שמקבל את ההנחות זה הגברים.

אנחנו לא נולדנו שווים, גברים או נשים. אני תמיד בתחרות עם עצמי ושואפת להגיע למטרות שהצבתי לעצמי.
אם בחרת להיות מטפלת ואת מקטרת שלא נותנים לך להרצות כמו אלו שאשכרה מתעסקים בתחום, אין לך אלא להלין על עצמך בלבד. די לבזות את המין הנשי. את לא מייצגת את המין היפה והמודרני אלא את הישן והחשוך.

כל התגובות מקודם לא קשורות אליי גם אם נדמה לך שזה אני או בעלי זה ממש לא.
תראי
אני מאוד רוצה לפתח אך אני רוצה לעשות זאת מבלי שזה יבוא על חשבון ילדים!
ילדים לא יתלוננו אף פעם כי הם קטנים וצריך לנהל אותם ולדאוג להם להרבה דברים.
אני מסכימה עם קודמי שהגיב קצת בקיצוניות שלשים את הילדים בפעוטונים זה התפשרות על החינוך והתפשרות על הטיפול למרות שהסדר יום שאני מנהלת להם ובמוסדות דיי דומה למעט שינוים קלים באיכות ובהשקעה (למשל אצלי ילד שהתלכלך מקבל מקלחת ובפעוטונים הם לא ישבו ויקלחו כל אחד וגם זה לא נורא אם יחכו לערב ומספיק רק בברז...) אם אני רוצה לתת יותר לילדים לצערי באיכות של המזון ההגיינה היחס ואפילו בחירת המרקם החברתי של הילד והסביבה האנושית ושיטת חינוך אז זו בחירה שלי להשקיע מעבר למקובל בחברה והמחלוקת היא על מידת ההשקעה והקשיים הנלוים להשקעה זו.

לצערי קשה לי ללמד לטפל כי קשה לי להכיל את הטעויות שנעשות על פלוני שפלוני סובל מהן... אבל ללמד תיכנות קל לי כי אם יש נזק הוא קל לתיקון יחסית ואף אחד לא ממש מרגיש מכך סבל.
טיפול פסיכולוגי אני לוקחת כדי ללמוד להאציל סמכויות לאחרים וללמוד להתפשר בתוצאה כי במצב שאני מתפקדת לבד אני מפיקה תוצאות טובות יותר לבד מאשר בעבודה בקבוצה ששם אני צריכה ללמוד לסבול טעויות והתפשרות ברמה ולהדריך תוך שאני מבקרת וכשזה נעשה בלתי נסבל אני לוקחת את זה עליי... ומנסה לתת לטפל במועד אחר או משהו אחר.
עם ילדים קל לי להכיל טעויות של ילדים וכשאני צריכה להסתמך על בן זוגי בטיפול מאוד קשה לי לתת תפקידים ואני עושה זאת עם המון תסכול...
התוצאות יפות מאוד ויש הרבה רגעים של נחת וסיפוק.
אני מרוצה מההתקדמות של כולם ועם הזמן גם יש פחות ביקורת מצידי.

אני לוקחת טיפול פסיכולוגי כדי ללמוד לתת לאחרים לעשות למרות שזה לא ממש עוזר...
אני חייבת ללמוד לתת לאחרים לעזור לי ויכול להיות שאת צודקת ושמכאן נובע התיסכול
שאני לא מסוגלת להתפשר ולתת לאחרים ונלחמת על לעשות "גם וגם".

זו הבחירה שלי ואכן זכותך לחשוב ולבקש שלא להתחשב בי או באחרות שרוצות גם לתת מעצמן להגיד לכולם שזה בעיה שלי בלבד ולכן לא להתפשר כלל על "רמה"...

ולעולם אל תשכחי ש"רמה" זה דבר יחסי...
בדבר שקוראים לו "קהילה" אמורים להיות מגוון של רמות וגם מגוון של בני אדם.
ולכל אחד או לכל רמה או נושא ראוי שיהיה ייצוג.

ככה לפחות אני חושבת.

אגב אני לא ממורמרת... אני מתקשרת... אני מציגה את הקשיים שלי
את רוצה? תתחשבי
את לא רוצה?
ישר כוחי בדרכי אשר לא הישר בעיני בלבד עשיתי.

כל טוב

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 13/07/2014 - 10:03
נושא ההודעה:

shtrb :
elcuco :
אז... אין כנס...?

יש כנס , ויש מספר מרצים שהתנדבו - המקומות בבאר שבע ממוגנים.

לכמה אנשים אתם מצפים? אסורה התקהלות של מעל 300 אנשים, בהוראות פיקוד העורף. ואני לא מדבר על הנסיעה (שהיא גם קצת ... מפחידה...).

האם יש לכם תאריך? רשימת מרצים? מקום מסודר? תדברו עם הוועד - אולי תכלו לקרא לכנס שלכם ״אוגוסט פינגווין״. ככה תוכלו לפחות לשמור על מומנטום של פרסום (איך אתם מפרסמים?)

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/07/2014 - 10:09
נושא ההודעה:

כרמית :
Anonymous :
כרמית :

בחברה הנוכחית של ימינו חלוקת התפקידים בחברה שרוב הנטל הטיפולי בענייני משפחה וילדים נופל על נשים ומשאיר להם קצת זמן ללמוד ולהתארגן או ללמוד איך לשלב למידה בטיפול או פיתוח או כל תחום תובעני אחר שמתבסס ונתמך על ידי עבודה טיפולית של נשים!

כרמית, את מדברת שטויות. את מדברת על החברה שהיתה לפני 50 שנה. אם מישהי רוצה להתפתח, היא יכולה לעשות את זה אם היא רוצה, ואף אחד לא מכריח אותה להשאר בבית. דווקא יש לא מעט בתים שאני מכירה שהגבר נמצא יותר בבית מהאישה.

כרמית :

אני אומרת שאם מישהו מהגברים יכול להרצות זה בזכות איזה שהיא אשה ששומרת עליו ומטפלת בו (אמא שלו) או טיפלה בו עד שהוא הגיע לאן שהוא הגיע ושההשגים שלכם הם לא שלכם בלבד ותתנו קצת קרדיט וקצת כבוד להורים שלכם שבזכותם ובעיקר בזכותם אתם במקום שאתם נמצאים בו. נשים עיקר תפקידן בתחום הטיפולי אבל אם יש אשה שמאוד רוצה להרצות ומצאה דרך לשלב באמצעות התפשרות על הרמה כי זה לא הדבר היחיד שהיא מנהלת
אז ועוד איך לתת לה! כי גם מטפלות יכולות!

אין התפשרויות על רמה. תרבות הבינוניות נכונה ללפני 50 שנה. אם את רוצה במה לדבר בה ואין לך את הרמה המספיקה, תהפכי את הדלי בבית, תעמדי עליו ותנהמי (זו לא שגיאת כתיב). רוצה להיות ברמה ושמישהו יקרא לך להרצות? תלמדי, תחקרי ותעבדי בעבודות רלוונטיות. בנוסף, תפסיקי לקטר כי המרמור שלך גורם לך לתוצאות הפוכות.

כרמית :

אני לא מדברת על נשים שזנחו לחלוטין את התחום הטיפולי ואפילו בחרו שלא להקים משפחה כדי להשקיע בתחום המדעי כמו גברים ואז נקודת הפתיחה להערכה היא שונה ובאמת אין צורך במקרים האלה באפליה מתקנת.

אני מדברת על הרוב הנשי שמתפקד ולוקח על עצמו יותר מכל גבר אחר כאן באופן הכללי.

אם מישהו כאן רוצה לעשות "תחרות" הוגנת עם נשים אז תחרות צריכה להתחיל מאותו קו זינוק...

בעצם מי שמקבל את ההנחות זה הגברים.

אנחנו לא נולדנו שווים, גברים או נשים. אני תמיד בתחרות עם עצמי ושואפת להגיע למטרות שהצבתי לעצמי.
אם בחרת להיות מטפלת ואת מקטרת שלא נותנים לך להרצות כמו אלו שאשכרה מתעסקים בתחום, אין לך אלא להלין על עצמך בלבד. די לבזות את המין הנשי. את לא מייצגת את המין היפה והמודרני אלא את הישן והחשוך.

כל התגובות מקודם לא קשורות אליי גם אם נדמה לך שזה אני או בעלי זה ממש לא.
תראי
אני מאוד רוצה לתת את הרמה והקצב שנתתי מקודם אך אני רוצה לעשות זאת מבלי שזה יבוא על חשבון ילדים ומבלי להוריד את הרמה כאן!
ילדים לא יתלוננו אף פעם כי הם קטנים וצריך לנהל אותם ולדאוג להם להרבה דברים.
אני מסכימה עם קודמי שהגיב קצת בקיצוניות שלשים את הילדים בפעוטונים זה התפשרות על החינוך והתפשרות על הטיפול למרות שהסדר יום שאני מנהלת להם ובמוסדות דיי דומה למעט שינוים קלים באיכות ובהשקעה. אם אני רוצה לתת יותר לילדים לצערי באיכות של המזון ההגיינה היחס ואפילו בחירת המרקם החברתי של הילד והסביבה האנושית ושיטת חינוך אז זו בחירה שלי להשקיע ולהשאר בבית מעבר למקובל בחברה והמחלוקת היא על מידת ההשקעה והקשיים הנלוים להשקעה זו. המצב שלי הוא מצב שאני יודעת לטפל ומסוגלת לתת ועדיין לא נכנעתי מלתת מעצמי לילדים שבאחריותי כי אני עדיין עומדת בקושי הזה ואני מבינה היטב נשים שנכנעו "פרשו" ובחרו בדרך הקלה יותר... יש דרך קלה אף יותר (פנימיות) גם אני לפעמים מתפשרת בכך שאני נעזרת באחרים... זה אף פעם לא באותה רמה שאני עושה... אני יכולה להיות מרוצה רק כשאני רואה שזה לפחות ברמה שלי או יותר.

קל לי מאוד להצליח בדרך שאת מציעה... אני רוצה להצליח בדרך אחרת

לצערי קשה לי ללמד לטפל כי קשה לי להכיל את הטעויות שנעשות על פלוני שפלוני סובל מהן... אבל ללמד תיכנות קל לי כי אם יש נזק הוא קל לתיקון יחסית ואף אחד לא ממש מרגיש מכך סבל.
טיפול פסיכולוגי אני לוקחת כדי ללמוד להאציל סמכויות לאחרים וללמוד להתפשר בתוצאה כי במצב שאני מתפקדת לבד אני מפיקה תוצאות טובות יותר לבד מאשר בעבודה בקבוצה ששם אני צריכה ללמוד לסבול טעויות והתפשרות ברמה ולהדריך תוך שאני מבקרת וכשזה נעשה בלתי נסבל אני לוקחת את זה עליי... ומנסה לתת לטפל במועד אחר או משהו אחר.
עם ילדים קל לי להכיל טעויות של ילדים וכשאני צריכה להסתמך על בן זוגי בטיפול מאוד קשה לי לתת תפקידים ואני עושה זאת עם המון תסכול... (כי קשה לי להשגיח על כולם)
התוצאות יפות מאוד ויש הרבה רגעים של נחת וסיפוק.
אני מרוצה מההתקדמות של כולם ועם הזמן גם יש פחות ביקורת מצידי.

אני לוקחת טיפול פסיכולוגי כדי ללמוד לתת לאחרים לעשות למרות שזה לא ממש עוזר...
אני חייבת ללמוד לתת לאחרים לעזור לי כדי לא לקרוס מידי פעם ולקבל הערות בוטות על כך שאני לא נעזרת ויכול להיות שאת צודקת ושמכאן נובע התיסכול
שאני לא מסוגלת להתפשר ולתת לאחרים ונלחמת על לעשות "גם וגם"...
כן כן גם אני נלחמת על הרמה בדיוק כמוך

זו הבחירה שלי ואכן זכותך לחשוב ולבקש שלא להתחשב בי או באחרות שרוצות גם לתת מעצמן להגיד לכולם שזה בעיה שלי בלבד ולכן לא להתפשר כלל על "רמה"...

אני רוצה להתפשר על הרמה כדי לאפשר לאחרות לעלות ברמה ולעשות גם וגם.
אני רוצה שמצב כזה יהיה מצב נתמך.

כנראה אנחנו חולקות במשותף את תסביך הפרפקציוניזם
להבדיל שאצלי יש קצת יותר פרטים בישביל להגיע לפרפקט...

זכותך לבקש לך כיתה ג' ולקרוא לה קהילה קטנה ואיכותית רק של כיתה ג'...

ולעולם אל תשכחי ש"רמה" זה דבר יחסי...
בדבר שקוראים לו "קהילה" אמורים להיות מגוון של רמות וגם מגוון של בני אדם.
ולכל אחד או לכל רמה או נושא ראוי שיהיה ייצוג.

ככה לפחות אני חושבת.

אגב אני לא ממורמרת אני מתמודדת יפה מאוד... אני מתקשרת... אני מציגה את הקשיים
I AM SUPER HERO Very Happy

יישר כוחי בדרכי אשר לא הישר בעיני לבד עשיתי.

לצערי את לא מייצגת את הרוב הנשי וגם אני לא. נכון שיש היום נשים עובדות... גם עבודה וגם ילדים ואין חלוקה בנטל עם הגברים בצורה שוויונית. רוב העול של גידול הילדים נופל על האשה הריונות הנקות וכו'.. וגברים יכולים להתחייב בעבודה ולהתמכר לעבודה כי הם מפילים את עול הטיפול על נשים... במקרה שלך את אומרת שעול הטיפול נופל על הגננת או מטפלת... לא לכולן יש כסף למטפלות מהעבודה שלהן... יפה לך שמצאת סידור ואשרייך ששפר עלייך מזלך ושטוב לך...
כל טוב

חזרה לתוכן הדיון
אורחתאורח · ·

הודעה פורסם: 13/07/2014 - 23:30
נושא ההודעה: מה הם דמי הכניסה לכנס

אם הכנס יתקיים, מה הם דמי הכניסה לכנס?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/07/2014 - 01:58
נושא ההודעה: Re: מה הם דמי הכניסה לכנס