ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/12/2014 - 18:21
נושא ההודעה: להיכנס פנימה בלי לפתוח פורטים

אני תקוע בין הפטיש שקוראים לו חברת האינטרנט שלי, לבין הסדן שנקרא המשרד שלי.

עד לפני כמה ימים הכל היה טוב השלמתי עם זה שהפורטים במשרד סגורים ואין לי גישה פנימה, ובבית הפורטים פתוחים אז יכלתי מהמשרד להתחבר לבית וככה למשוך דברים מהבית ומשחקים שלי.

הבעיה החברת אינטרנט החליטה עכשיו שאם אתה מקבל מהם ראוטר אז אתה בגדול אוכל אותה כי לדבר הזה אין אפילו ממשק נורמלי, ושדיברתי איתם, הם הסבירו לי מאוד בעדינות שאם אני רוצה לפתוח פורטים או לבצע שינוי בהגדרות של הנתב הם צריכים לשלוח לי נתב אחר ואני יועבר לחשבון שהם מגדירים אותו עיסקי.

הספקית היא בארה"ב ואני רואה שזה מדיניות שחוזרת על עצמה בכמה ספקיות, אם אתה רוצה לשלם נמוך אז אתה מקבל חצי שירות.

תכלס המחיר באמת אטרקטיבי וזול והייתי שמח לא להכפיל אותו.

אז מה הפטנט לעבור נאט בלי לפתוח פורטים?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/12/2014 - 18:48
נושא ההודעה:

נסה את pwnat

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/12/2014 - 18:51
נושא ההודעה: Re: להיכנס פנימה בלי לפתוח פורטים

נשמע לי אבסורדי שאין אפשרות שתקנה נתב משלך ותשתמש בו כדי להתחבר אליהם. אבל אולי עם כל מה שהולך בארה"ב לאחרונה יכולים לדרוש ממך דברים הזויים כאלה...

בכל אופן, לבעיה שלך, אתה צריך באופן עקרוני לממש Hole punching.
אני אשאיר לך לעשות את החיפוש בגוגל כי אני לא בטוח איך לגרום לזה לקרות בתנאים שהצבת. אשמח לדעת איך עשית זאת Very Happy

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/12/2014 - 09:42
נושא ההודעה:

אפשר תמורת דולרים בודדים לרכוש שרת אישי, ולייצר VPN כזה או אחר משני המקומות אליו, ולגשר ביניהם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/12/2014 - 10:27
נושא ההודעה:

לא הבנתי כלום אתה מתחבר מהבית לספקים בחו"ל? או שהספקית במשרד שלך היא בחו"ל?
מי לא נותן לך לפתוח פורטים הספקית בארץ?
זה נשמע לי הזוי. בכל מקרה אתה תמיד יכול לקנות נתב ולפתוח בו פורטים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/12/2014 - 10:33
נושא ההודעה:

אני מבין שאתה נמצא בארה"ב. יש שם תוכניות שמוגבלות לגלישה ומייל בלבד. אני מניח שזה בערך מה שיש לך.
הנקודה החשובה לבדוק לפני שאתה מנסה כל דבר זה אם ה-IP שאתה מקבל הוא אינטרנטי או משהו ברשת פנימית.
במקרה השני אני לא מאמין שתוכל להתגבר על הבעיה כי אתה עובר דרך gateway מתוחכם שלא מאפשר מה שאתה רוצה (אלה אם אתה רוצה לפרוץ אותו, בהצלחה Smile)
IP לא אינטרנטי מתחיל ב-
192.168
10
172.16

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 10/12/2014 - 02:12
נושא ההודעה:

IP לא אינטרנטי מתחיל גם ב- 100.64.0.0/10 (כלומר, 100.64.0.0 עד 100.127.255.255 - בארץ עוד לא ראיתי, אבל בארה"ב כן - http://en.wikipedia.org/wiki/Carrier-grade_NAT )

בנוסף, בשביל $1-$5 לחודש אתה יכול לקבל VPS בסיסי, ואיתו לייצר את הקישור בלי טובות מאף אחד - לדוגמא, ע"י OpenVPN, או ע"י ssh port forwarding או במגוון דרכים אחרות.

http://techcrunch.com/2014/09/30/atlantic-net-launches-0-99month-ssd-based-vps-hosting-service/

https://www.digitalocean.com/pricing/

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח