ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
agvaniaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 12/06/2013 · הודעות: 78 ·

הודעה פורסם: 19/03/2015 - 10:29
נושא ההודעה: איך להיפטר סופית מאפליקרציות באורנג' אינפיניטי

שלום לכולם

לפני כמה חודשים ירשתי מאמי מכשיר אורנג' אינפיניטי, ויש שם המון אפליקציות של אורנג' שאני רוצה פשוט להעיף, ולא מצליח.
הורדתי כמה אפליקציות שנותנות גישת root, אבל עדיין אני לא יודע מה בדיוק צריך למחוק כדי להעיף אותן.
הדבר מעצבן כפליים כי גם כשאני לפחות מעיף אותן מהדסקטופ של המכשיר, הן חוזרות אחרי כמה ימים!
לסיכום שני דברים:
1. להעיף את האפליקציות של אורנג'
2. שהן לא תחזורנה לעולם.

תודה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
חתוללא בפורום כעת ת.הצטרפות: 03/11/2007 · הודעות: 1034 ·

הודעה פורסם: 19/03/2015 - 10:37
נושא ההודעה:

אם יש לך רוט אתה יכול להסיר או להקפיא אותן עם אפליקציות לניהול אפליקציות. למשל זאת:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidware.uninstallmaster

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/03/2015 - 12:19
נושא ההודעה:

קקה ה-orange האלה,

השם של המכשיר הוא:
One Touch Scribe HD
והדגם - TCL Y9000 - יש מצב שאני טועה בדגם :\

לקוח מכאן:
http://www.mako.co.il/nexter-cellular/Article-09ab4dfaf6b2141006.htm
בשילוב עם:
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4674&c=alcatel_one_touch_scribe_hd_ot-8008w_tcl_y900
וכמובן: http://www.gsmarena.com/alcatel_one_touch_scribe_hd-5218.php

אני הייתי מתקין custom rom, למשל כמו שתואר כאן:
http://www.lollipop-roms.org/mp3-0/alcatel-one-touch-scribe-hd-5218.html

וכמובן שכדאי להמשיך את החיפושים בגוגל:
https://www.google.co.il/search?client=ubuntu&channel=fs&q=%22One+Touch+Scribe+HD%22+xda+forum&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&ei=_KEKVf2kM-yI8QeqjoAw#channel=fs&q=%22One+Touch+Scribe+HD%22+install+custom+rom

בהצלחה.

וכן כמובן שהדרך הכי קלה להסיר את האפליקציות הללו, היא להשיג גישת root למערכת - שבדרך כלל כרוכה בפעולה יותר מורכבת מלהתקין אפליקציה מה-google play,
תחפש בגוגל איך בדיוק עושים את זה למכשיר שלך -
https://www.google.co.il/search?client=ubuntu&channel=fs&q=%22One+Touch+Scribe+HD%22+xda+forum&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&ei=_KEKVf2kM-yI8QeqjoAw#channel=fs&q=%22One+Touch+Scribe+HD%22+root

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 19/03/2015 - 14:50
נושא ההודעה:

חתול :
אם יש לך רוט אתה יכול להסיר או להקפיא אותן עם אפליקציות לניהול אפליקציות. למשל זאת:

זה בינתיים עבד יופי! תודה!

אם המכשיר יחזור לסורו אולי אנסה את ההצעה השנייה פה..

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/03/2015 - 23:28
נושא ההודעה:

זאת הסיבה למה אני שונא אנדרויד.
בשביל להיפטר מכל הצרות הללו, וגם מחוסר בעדכונים (אנשים רגילים, לא דברתי לטכנאים שיודעים לעשות רוט ולהתקין מה שהם רוצים) אני מעדיף אייפון, אין את כל הבעיות, כל הזמן מגיעים עדכונים מיד כשהם יוצאים, וגם ככה יש לי מחיצת וינדוס בשביל אופיס, אז יש עליה גם אוי טיונס.

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 20/03/2015 - 09:25
נושא ההודעה:

אם זה מה שגורם לך להרגיש טוב עם עצמך, סבבה.

לנו יש נקסוס, לא צריך רוט, מתעדכן ואין את תחושת הגועל והכלא שמגיעה עם אייטיונס ואפל.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/03/2015 - 10:19
נושא ההודעה:

Anonymous :
זאת הסיבה למה אני שונא אנדרויד.
בשביל להיפטר מכל הצרות הללו, וגם מחוסר בעדכונים (אנשים רגילים, לא דברתי לטכנאים שיודעים לעשות רוט ולהתקין מה שהם רוצים) אני מעדיף אייפון, אין את כל הבעיות, כל הזמן מגיעים עדכונים מיד כשהם יוצאים, וגם ככה יש לי מחיצת וינדוס בשביל אופיס, אז יש עליה גם אוי טיונס.

רוב האנשים מעדיפים אנדרואיד. זה לא בגלל שאין להם מושג אלא בגלל שהם לא רוצים לשלם מחיר פרימיום על מוצר נחות. אגב יש אופיס על כל הפלטפורמות לא צריך מחיצת ווינדוס בשביל זה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/03/2015 - 14:32
נושא ההודעה:

Anonymous :

רוב האנשים מעדיפים אנדרואיד. זה לא בגלל שאין להם מושג אלא בגלל שהם לא רוצים לשלם מחיר פרימיום על מוצר נחות. אגב יש אופיס על כל הפלטפורמות לא צריך מחיצת ווינדוס בשביל זה.

כמה מילים ברשותכם:
בדרך כלל מכשירי פרמיום של אנדרויד עולים כמעט כמו אייפון, מכשירי האנדרויד הזולים, ממש לא שווים את המחיר שלהם (רזולוציה, מסך מגע, פלסטיק, עוד פלסטיק, ושוב פלסטיק), מעט זכרון פנימי, לא כל האפליקציות תומכות בהעברה לכרטיס זכרון, הי, בחדשים כבר אין כרטיס זכרון אבל לא משנה, אחרי שנה הם נראים כמו אחרי מלחמה גם בשימוש סביר, הם נהיים איטיים להחריד, כן, גם הנקסוסים של אחד המגיבים פה, אחרי שנתיים הם כבר לא זזים ואין להם עדכונים יותר, שוב נושא העדכונים בכלל, לי זה מפריע, ואני לא אהבתי את נקסוס, ועוד משהו שלי באופן אישי מפריע אם זה לא דגם פופולרי (אהם, סמסונג פרמיום או LG פרמיום) מאוד קשה להשיג כיסויים ומגיני מסך ברמה גבוהה ואפילו לא ברמה נמוכה וצריך להזמין מחול או לחפש הרבה, ובכלל כל מיני תחנות עגינה (אבל בזה אפשר להגיד כל הכבוד לסוני שכן משקיעה).

אבל לחיוב, מה שבכל זאת טוב באנדרויד, אפשר להעביר קבצים בשן כחולה, ההתממשקות לטלויזיות חכמות היא פשוטה, ולמי שבכל זאת יודע איך ויש לו זמן, אפשר לשים על המכשיר "חליפות" כרצונך, או בכלל לשנות כל מיני הגדרות.

אבל איש איש וטעמו, בשבילי טלפון זה כמו מכונית, אני לא אוהב להתעסק אתו יותר מידי, אני רוצה שהוא יהיה פשוט, עדכני, ויעשה בדיוק את מה שאני צריך, לא מה שמתכנת צריך.

עכשיו בנוגע לאופיס, אתה בטח צוחק נכון? אני עובד הרבה עם לקוחות ישראלים, הם רוצים מצגות ומסמכים שהם יכולים גם לקרוא בצורה נורמאלית ולא PDF, ליברה בעברית ותאימות לאופיס לצערי זה לא רציני.

בכלל, נראה אותך מסביר לבת שלך למה המרצה איימה עליה שתוריד לה 5 נקודות על עימוד, בגלל שבליברה נראתה מצוין, אבל בוורד של המרצה זה נראה בלגן.

אם אתה מתכוון ללכת עם ולהרגיש בלי (יעני wine ) אז אתה עובד רק על עצמך, אתה בכל זאת מריץ אופיס של מיקרוסופט עם אמולציה של וינדוס, אז מה עשית בזה? כבר עדיף מחיצה או מכונה וירטואלית מלאה של וינדוס.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/03/2015 - 14:33
נושא ההודעה:

Anonymous :

כמה מילים ברשותכם:
בדרך כלל מכשירי פרמיום של אנדרויד עולים כמעט כמו אייפון, מכשירי האנדרויד הזולים, ממש לא שווים את המחיר שלהם (רזולוציה, מסך מגע, פלסטיק, עוד פלסטיק, ושוב פלסטיק), מעט זכרון פנימי, לא כל האפליקציות תומכות בהעברה לכרטיס זכרון, הי, בחדשים כבר אין כרטיס זכרון אבל לא משנה, אחרי שנה הם נראים כמו אחרי מלחמה גם בשימוש סביר, הם נהיים איטיים להחריד, כן, גם הנקסוסים של אחד המגיבים פה, אחרי שנתיים הם כבר לא זזים ואין להם עדכונים יותר, שוב נושא העדכונים בכלל, לי זה מפריע, ואני לא אהבתי את נקסוס, ועוד משהו שלי באופן אישי מפריע אם זה לא דגם פופולרי (אהם, סמסונג פרמיום או LG פרמיום) מאוד קשה להשיג כיסויים ומגיני מסך ברמה גבוהה ואפילו לא ברמה נמוכה וצריך להזמין מחול או לחפש הרבה, ובכלל כל מיני תחנות עגינה (אבל בזה אפשר להגיד כל הכבוד לסוני שכן משקיעה).

אבל לחיוב, מה שבכל זאת טוב באנדרויד, אפשר להעביר קבצים בשן כחולה, ההתממשקות לטלויזיות חכמות היא פשוטה, ולמי שבכל זאת יודע איך ויש לו זמן, אפשר לשים על המכשיר "חליפות" כרצונך, או בכלל לשנות כל מיני הגדרות.

אבל איש איש וטעמו, בשבילי טלפון זה כמו מכונית, אני לא אוהב להתעסק אתו יותר מידי, אני רוצה שהוא יהיה פשוט, עדכני, ויעשה בדיוק את מה שאני צריך, לא מה שמתכנת צריך.

עכשיו בנוגע לאופיס, אתה בטח צוחק נכון? אני עובד הרבה עם לקוחות ישראלים, הם רוצים מצגות ומסמכים שהם יכולים גם לקרוא בצורה נורמאלית ולא PDF, ליברה בעברית ותאימות לאופיס לצערי זה לא רציני.

בכלל, נראה אותך מסביר לבת שלך למה המרצה איימה עליה שתוריד לה 5 נקודות על עימוד, בגלל שבליברה נראתה מצוין, אבל בוורד של המרצה זה נראה בלגן.

אם אתה מתכוון ללכת עם ולהרגיש בלי (יעני wine ) אז אתה עובד רק על עצמך, אתה בכל זאת מריץ אופיס של מיקרוסופט עם אמולציה של וינדוס, אז מה עשית בזה? כבר עדיף מחיצה או מכונה וירטואלית מלאה של וינדוס.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 24/03/2015 - 09:11
נושא ההודעה:

agvania :
חתול :

זה בינתיים עבד יופי! תודה!

אם המכשיר יחזור לסורו אולי אנסה את ההצעה השנייה פה..

אגב, גם אחרי שמחקתי אותן הן חזרו להופיע במסך הבית, רק עם X כזה שמתכווין שהן לא קיימות יותר. אז פשוט החלפתי את מסך הבית (גם הוא של אורנג') ב https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hola.launcher

וכך קיבלתי גם מסך בית נחמד ויפה יותר Smile

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/03/2015 - 09:25
נושא ההודעה:

אתה יכול להמשיך לקנות אפל ולחשוב שאנדרואיד זה רק למתכנתים אבל המספרים מראים שאנשים מעדיפים אנדרואיד. אם זה לא המחיר אז כנראה זה האיכות והחופש.
אז תמשיך לבזבז את הכסף לי זה לא מפריע להיפך.

ציטוט:

כשיו בנוגע לאופיס, אתה בטח צוחק נכון? אני עובד הרבה עם לקוחות ישראלים, הם רוצים מצגות ומסמכים שהם יכולים גם לקרוא בצורה נורמאלית ולא PDF, ליברה בעברית ותאימות לאופיס לצערי זה לא רציני.

לא אני לא צוחק. מה שהתכוונתי שיש אופיס (של מיקרוסופט) על כל הפלטפורומות. לקרוא PDF זה מאוד נורמאלי. התאימות לאופיס בליברה מספיקה בהחלט לשימוש יומיומי סביר.

ציטוט:

כמה מילים ברשותכם:
בדרך כלל מכשירי פרמיום של אנדרויד עולים כמעט כמו אייפון, מכשירי האנדרויד הזולים, ממש לא שווים את המחיר שלהם (רזולוציה, מסך מגע, פלסטיק, עוד פלסטיק, ושוב פלסטיק),

מכשירי פרמיום של אנדרואיד עולים חצי ממכשירי אפל.

ציטוט:

מאוד קשה להשיג כיסויים ומגיני מסך ברמה גבוהה ואפילו לא ברמה נמוכה וצריך להזמין מחול או לחפש הרבה, ובכלל כל מיני תחנות עגינה (אבל בזה אפשר להגיד כל הכבוד לסוני שכן משקיעה).

לא קשה בכלל לכל מכשירי האנדרואיד (גם הלא כל כך נפוצים).

ציטוט:

שוב נושא העדכונים בכלל, לי זה מפריע,

כן השיטה של אפל עובדת להם תקנה מכשיר חדש כל שנתיים (אתה יכול לעשות trade-in אם זה מנחם אותך).

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. agvania
  2. חתול
  3. אורח