ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2015 - 15:30
נושא ההודעה: לתכנת קוד פתוח

שלום
אני אדם שהתחיל ללמוד לתכנת לאחרונה ואשמח להשתמש בידע החדש שלי בשביל לעזור לקוד הפתוח.
האם יש אתר שמראה את כל הפרויקטים של הקוד פתוח ומחלק אותם לפי שפת תיכנות ובאיזה רמה אתה צריך להיות כדי לעזור לפרויקט?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2015 - 18:06
נושא ההודעה:

לא.

הכי קרוב לזה, זה GitHub, אבל גם זה לא. העניין הוא שלכל פרוייקט יש מלא דברים שצריך לעשות בכל מיני רמות. קשה להעריך מראש מה הרמה של משימות, וגם אם זה היה פשוט, לך אין את הכלים להעריך את הרמה שלך. מה שעשיתי כדי לעזור לאח שלי להכנס לקוד פתוח זה פשוט לתת לו להשתמש בקוד פתוח. אחרי כמה זמן הוא מצא באגים\פיצרים חסרים במה שהוא השתמש והחליט לתקן אותם. בקיצור, תמצא פרוייקט שמעניין אותך\שאתה משתמש בו, ותנסה לשפר. סתם למצוא פרוייקט בהתאם לשפה זה דרך גרועה בשבילך ובשביל הפרוייקט.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/06/2015 - 22:08
נושא ההודעה:

Anonymous :
לא.

הכי קרוב לזה, זה GitHub, אבל גם זה לא. העניין הוא שלכל פרוייקט יש מלא דברים שצריך לעשות בכל מיני רמות. קשה להעריך מראש מה הרמה של משימות, וגם אם זה היה פשוט, לך אין את הכלים להעריך את הרמה שלך. מה שעשיתי כדי לעזור לאח שלי להכנס לקוד פתוח זה פשוט לתת לו להשתמש בקוד פתוח. אחרי כמה זמן הוא מצא באגים\פיצרים חסרים במה שהוא השתמש והחליט לתקן אותם. בקיצור, תמצא פרוייקט שמעניין אותך\שאתה משתמש בו, ותנסה לשפר. סתם למצוא פרוייקט בהתאם לשפה זה דרך גרועה בשבילך ובשביל הפרוייקט.

+1

אם אתה רוצה באמת לעזור לפרוייקט (במיוחד אם אתה מתכנת מחיל). אתה צריך לעשות עליו QA טוב. לראות שכל התכונות עובדות, ומה שלא לדווח עם הסבר מפורט.
השלב הבא (ויש מצב שהוא רחוק) זה להסתכל על הקוד גורם לבעיה, ולנסות לפתור אותו, אם מצליחים מוסיפים PR לדיווח הבאג.
רק אחר כך מגיעים לפיתוח של פיצ'רים חדשים.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח