ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
ebroshלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 26/06/2009 · הודעות: 2 ·

הודעה פורסם: 25/06/2015 - 13:56
נושא ההודעה: LOCALE עברי ללא תפריטים בעברית

שלום,
אני משתמש בקובונטו 14.04.
כשהתקנתי את המערכת השתמשתי ב-Locale עברי. חשבתי שזה נחוץ לי כדי שאוכל להשתמש בשמות קבצים בעברית. אולם, בנוסף לזה, המערכת החליפה תפריטים לעברית או תפריטים מימין לשמאל ביישומים רבים. זה לא נוח.
האם יש דרך להשתמש בעברית בשמות קבצים, בכתיבה ובתאריך\שעה אך ללא תפריטים בעברית או מימין לשמאל?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/06/2015 - 14:19
נושא ההודעה: Re: LOCALE עברי ללא תפריטים בעברית

ebrosh :
שלום,
אני משתמש בקובונטו 14.04.
כשהתקנתי את המערכת השתמשתי ב-Locale עברי. חשבתי שזה נחוץ לי כדי שאוכל להשתמש בשמות קבצים בעברית. אולם, בנוסף לזה, המערכת החליפה תפריטים לעברית או תפריטים מימין לשמאל ביישומים רבים. זה לא נוח.
האם יש דרך להשתמש בעברית בשמות קבצים, בכתיבה ובתאריך\שעה אך ללא תפריטים בעברית או מימין לשמאל?

הדבר היחיד שאתה צריך בשביל לתמוך בעברית זה UTF-8 (וכמובן פונטים שתומכים בעברית) לכן, אתה יכול להשתמש ב:
קוד:
en_US.UTF-8

ועדיין תוכל להשתמש בשמות קבצים בעברית. תאריך ושעה זה קצת יותר מסובך, אתה צריך להגדיר את LC_TIME כLOCAL עברי ואת כל השאר כאנגלי. [/code]

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 25/06/2015 - 15:13
נושא ההודעה:

ראה כאן:
https://help.ubuntu.com/community/Locale#Changing_settings_permanently

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 26/06/2015 - 10:48
נושא ההודעה:

אם לוקחים את כל הגדרות השפה כאנגלית אמריקאית מקבלים כל מיני ברירות שלא מתאימות במיוחד ללארץ. לדוגמה: גודל הנייר בארצות הברית (ובשאר צפון אמריקה) הוא גודל מוזר ושונה מזה שמקובל בשאר העולם.

לכן רצוי להשתמש בהגדרות המקומיות הישראליות, ולבטל במפורש מה שלא רוצים מהן - את LC_MESSAGES וכן (אם תאריכים בעברית מפריעים לכם) את LC_TIME).

מעבר לכך, לרוב en_GB יהיה עדיף על en_US - ההגדרות שלו קרובות יותר להגדרות שיש בארץ.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. ebrosh
  2. אורח
  3. mksoft