ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/01/2016 - 11:45
נושא ההודעה: תיכנות בלינוקס DEVOPS הדור הבא

Very Happy שלום לכולם.
שמי פיטר ויש מיזם לבנות מערכת לDEVOPS כולל סקריפטים ויזואליים.
כיום העוסקים בתחום כותבים סקריפטים בצורה טקסטואלית ומתכנתים בקרנל.
דבר שמקשה על חברות סטרט אפ צעירות וקטנות. אין צורה גרפית לתיאור התהליכים של הפיתוח , פריסת קוד , קונפיגורציה , תהליכי פיתוח עם מדדים משולבים באוטומציה.
המערכת תקל על חברות סטרט אפ צעירות וקטנות עד 50 עובדים שרוצים ליישם את הDEVOPS בצורה קלת שימוש. ושבתי ופיתחתי צורת עבודה גרפית קלה ברמת הממשק כולל ניהול תהליכים עם מדדים ואוטומציה.
אני מחפש שוטפים לדרך שאוהבים את בתחום ויוכלו לתרום פיתוח כלי בנושא. עם ניסיון וסובלנות בתחום ותכנות בלינוקס ופייטון .
העבודה היא תמורת אחוזים ושותפות במיזם הרבה משקיעים מעוניינים אבל אין לי ניסיון בבניית מערכות הפצה רק בGUI וניהול המיזם.
מייל:
softgroup22@gmail.com
נייד:
0525871560.
אודה לכם אם תגיבו וניפגש יש ממשק מוכן. אשמח גם להערות.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/01/2016 - 13:20
נושא ההודעה:

1. תכנות הוא עבודה טקסטואלית. אין שום רע בעזרים ויזואליים, אבל תוכנה היא טקסט. קוד תוכנה טקסטואלי עדיין יכול להיות מתואר ברמות שונות של ויזואליזציה ויש לשם כך מערכות קיימות
2. "מתכנתים בקרנל" ? אתה בטוח ? יש לי הרגשה שאינך מבין מהו קרנל ושהתכוונת לעבודה עם טרמינל. אם יש מקרים שבהם אנשי devops באמת משנים את הקרנל או כותבים לו מודולים נוספים, אין שום ספק שזה צריך להיעשות באמצעות עריכת קבצי טקסט.
3. "אין צורה גרפית לתיאור התהליכים של הפיתוח , פריסת קוד , קונפיגורציה , תהליכי פיתוח עם מדדים משולבים באוטומציה." למה אין ? אפשר לעשות את כל הדברים האלו מעל קוד שנכתב בעורך טקסט.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/01/2016 - 14:31
נושא ההודעה: פיטר תגובה

הכוונה היא לתיאור גרפי בצורת תרשים שמקל על ההבנה והשימוש. אני לא ממחה בקרנל לכן ביקשתי סיוע בדם שמבין או שיוכל להצטרף למייזם.
עוד הערות ותגובות יעזרו אפשר לשלוח מייל וגם לקבוע פגישה.
Very Happy

חזרה לתוכן הדיון
avishaiלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 26/12/2010 · הודעות: 43 ·

הודעה פורסם: 02/02/2016 - 19:21
נושא ההודעה: שמעת פעם על Infrastructure as code?

אם אתה עובד בGUI, אין לך version control ושיהיה לך בהצלחה לעשות על זה טסטים. אני לא יודע למה אתה קורא תהליך devops אבל אני די בטוח שההגדרה שלך מאוד שונה משלי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/02/2016 - 08:10
נושא ההודעה:

Anonymous :
1. תכנות הוא עבודה טקסטואלית. אין שום רע בעזרים ויזואליים, אבל תוכנה היא טקסט. קוד תוכנה טקסטואלי עדיין יכול להיות מתואר ברמות שונות של ויזואליזציה ויש לשם כך מערכות קיימות
2. "מתכנתים בקרנל" ? אתה בטוח ? יש לי הרגשה שאינך מבין מהו קרנל ושהתכוונת לעבודה עם טרמינל. אם יש מקרים שבהם אנשי devops באמת משנים את הקרנל או כותבים לו מודולים נוספים, אין שום ספק שזה צריך להיעשות באמצעות עריכת קבצי טקסט.
3. "אין צורה גרפית לתיאור התהליכים של הפיתוח , פריסת קוד , קונפיגורציה , תהליכי פיתוח עם מדדים משולבים באוטומציה." למה אין ? אפשר לעשות את כל הדברים האלו מעל קוד שנכתב בעורך טקסט.

הוא מתכוון שבמקום לכתוב דרייבר אפשר פשוט לצייר ציור

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 03/02/2016 - 08:38
נושא ההודעה:

אפשר:

https://en.wikipedia.org/wiki/Esoteric_programming_language#Piet

חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 03/02/2016 - 14:46
נושא ההודעה:

Anonymous :
אפשר:

https://en.wikipedia.org/wiki/Esoteric_programming_language#Piet

רעיון לא רע. מכיוון שהשפה היא כל כך high level וייתכן וקוד דרייברים יתאים גם ללינוקס וחלונות. מעניין...

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 04/02/2016 - 17:48
נושא ההודעה:

איך ייתכן ששפה שיש בה מצביעים היא high level? (בסדר, רק מצביע אחד).

עוד משהו שיש בה היא המון דברים שלא מוגדרים היטב ונשארים למימוש. לדוגמה: איך מתייחסים לצבע שאינו אחד מהצבעים המוגדרים? (המלצה: כנראה שכמו לשחור. או כמו ללבן).

חזרה לתוכן הדיון
cgאורח · ·

הודעה פורסם: 08/02/2016 - 09:44
נושא ההודעה:

אמ... נראה לי שיש צורה גרפית לתאר את תהליכי הפיתוח יש לך תרשימי זרימה ושפה גרפית שלמה כולל סימנים לתשריטי מעגלים ודיי נעזרים בזה לפני שמפתחים את הקוד טקסטואלית.

יש לך גם תוכנות לשרטוט מעגלים ושרטוטים בכלל דמויי אוטוקד אם מישהו יהיה רוצה לתאר בתרשים את התהליך. אלפי הרצאות וידאו מוקלטות של הסברת תהליכי פיתוח...

אני לא רואה בכלי הזה משהו שיחסוך לך את העבודה הקשה ובסופו של דבר הכל צריך לעבור קידוד.

גם כשמלמדים את התחום הזה עושים מעל ומעבר ניסיונות בהמחשות ותרשימים כדי להסביר אלפי תהליכים ואני לא רואה אפשרות לקיצורי דרך.

להסביר תהליכים מורכבים למישהו שאין לו רקע והוא לא בשל ולא מסוגל להכיל את כמות הידע הנדרשת להביא אותו למקום שהוא מבין זה כבר תהליך הוראה ולא משהו שמסבירים ברגע
מי שמתכנת צריך להיות מרוכז בקוד ולא יכול עכשיו לעשות קורסים שלמים למי שלא מבין
ולהתחיל לצייר לו ציורים... בדרך כלל עבודת המיון וההשמה גם דואגת שמי שמגיע לשם יהיה לו את הידע המתאים על מנת שהוא יוכל להתחיל לעבוד כמה שיותר מהר ויבזבז פחות זמן על בעיות תקשורת וחוסר תיאום.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/02/2016 - 10:08
נושא ההודעה:

פותח הדיון מנסה לאחר את הסוסים לפני העגלה ...

1. הוא לא שמע על UML לתכנון
2. הוא לא מכיר OOP

ולגבי התגובות שרשמו לך הן נכונות כולן :

תוכנה זה קוד טקסט לא יעזור לך אבל כדי לתכנת חייבים לתכנן ולאחר מכן לבצע ...

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 08/02/2016 - 10:41
נושא ההודעה:

תכנון זה לא רק UML. לפני שניגשים לכתיבת התוכנה צריכים לדעת מה בדיוק רוצים לכתוב.

תוכנה אינה בהכרח קוד טקסט. כמו שראינו, תוכנה יכולה להיות גם ציור. תוכנה היא גם שפת מכונה. תוכנה יכולה להיות גם מתוארת בצורה ויזואלית (לדוגמה: scratch).

יש יתרונות רבים לתוכנה טקסטואלית (פורמט מאוד קומפקטי, נוח להעברה, נוח לשימוש במערכות בקרת גרסאות, ועוד).

אבל אם כל הגישה לתוכנה היא דרך ממשק תכנות (לדוגמה: סביבת תכנות, IDE) - האם באמת חשוב שהפורמט שנשמר הוא טקסטואלי?

(דעתי האישית היא שכן, אבל אני מעלה את זה כחומר למחשבה)

מעבר לכך, אני די אתפלא אם לא קיימים ממשקים קיימים שמספקים שליטה נוחה יותר על מערכות בקרת תצורה, ואני מתפלא שאף אחד לא טרח להתייחס לסעיף הזה.

חזרה לתוכן הדיון
eאורח · ·

הודעה פורסם: 08/02/2016 - 11:03
נושא ההודעה:

צפריר :

מעבר לכך, אני די אתפלא אם לא קיימים ממשקים קיימים שמספקים שליטה נוחה יותר על מערכות בקרת תצורה, ואני מתפלא שאף אחד לא טרח להתייחס לסעיף הזה.

אחד המוצרים העיקריים של קנוניקל זה בדיוק הדבר הזה https://jujucharms.com, אני לא יודע כמה זה באמת פופולארי

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח