ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Ifat Doron-Naimאורח · ·

הודעה פורסם: 15/02/2016 - 12:35
נושא ההודעה: Senior Kernel Drivers Developer

The Android&Linux Host RnD Group in SanDisk is looking for a Senior Kernel Drivers Developer to join our team that focus on:
• Linux Kernel Block Device Drivers Research and Development
• Linux Kernel Storage I/O Stack Layers - VFS/Block(blk-mq) and File Systems Performance Analysis and Optimization
• Android System Performance Analysis and Optimizations
• System Bring-Up and SW Development on Latest Mobile Phones and Development Platform Designs
Position Requirements:
• 5+ Years of Android/Linux Kernel Drivers Development
• Experience with Mobile/Embedded Development Platforms
• Knowledge and Experience with Linux File Systems - Advantage
• Knowledge in Storage Protocols - Advantage
• Experience in System Performance Analysis and Improvement - Advantage

Please send CV to:Ifat.DoronNaim@sandisk.com

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/02/2016 - 12:59
נושא ההודעה:

אנדרואיד 1.0 שחוררה בספטמבר 2008.
1.5 באפריל 2009

לכמה אנשים בכלל יכול להיות נסיון של חמש שנים ומעלה בפיתוח דריברים לאנדרואיד ?
כן, אני יודע, זה לא ששונה מלפתח דריבר ללינוקס "רגיל", אבל לך תספר את זה לאלו ששואלים אותך על הנסיון שלך במשהו ספציפי...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/02/2016 - 13:43
נושא ההודעה:

Anonymous :
אנדרואיד 1.0 שחוררה בספטמבר 2008.
1.5 באפריל 2009

לכמה אנשים בכלל יכול להיות נסיון של חמש שנים ומעלה בפיתוח דריברים לאנדרואיד ?
כן, אני יודע, זה לא ששונה מלפתח דריבר ללינוקס "רגיל", אבל לך תספר את זה לאלו ששואלים אותך על הנסיון שלך במשהו ספציפי...

?

רשום במפורש:
• 5+ Years of Android/Linux Kernel Drivers Development

חוץ מזה מי שמחפש סניור עם 5 שנות ניסיון ישמח לקבל עובד טוב עם 3-4 שנות ניסיון, זה לא צריך למנוע ממך לשלוח קורות חיים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/02/2016 - 10:32
נושא ההודעה:

טוב, אז השאלה היא מה פירוש Android/Linux ...
האם זה אומר אנדרואיד *או* לינוקס ?
או שזה אומר קרנל-אנדרואיד שמבוסס על לינוקס ?

אם זה אומר את הדבר השני אז מספיק היה לכתוב לינוקס...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/02/2016 - 06:09
נושא ההודעה:

אני לא מבין... מה זה משנה לכם בכלל?
יש אנשים שיש להם את הנסיון המדובר (מעטים ביותר), ויש כאלה שלא.

יש כאלה שאולי גם גבוליים. גם אלו יוכלו להגיש מועמדות ולנסות את מזלם. אלה הם גם האנשים החכמים יותר מבין אלו שלא מתאימים לדרישות הקשיחות של תנאי המשרה. לאלה יפעילו את שכלם ולבסוף יגיעו לראיון ושם יצטרכו להוכיח את עצמם.

אף פעם לא הבנתי את החוכמולוגים שמגיבים להצעות עבודה כאלה ומניחים שאין אנשים שעומדים בדרישות. אותו כנ"ל לאנשי פיתוח קרנל לאורך שנים (יש כאלה, לא מעט, רק שהם לא ממש מגיבים פה) או אנשי סיסטם עם או בלי תואר, או הסמכה כזו או אחרת. זה שאתם לא עומדים בדרישות הבסיסיות וחושבים שהנסיון שלכם הוא הכי רלוונטי בעולם למרות שככל הנראה הוא לא מספיק (בלשון המעטה), זה לא אומר שאין אנשים כאלה, כי יש. ואותם בדיוק מחפשים.

ואם אין אנשים כאלה (כי אין במלאי, או שציפיות השכר שלהם לא תואמות את מה שהמגייס מוכן לתת), זו הבעיה של החברות האלה בלבד.

אתם גם מתלוננים כאילו שאכפת לכם, או שאתם מנסים לכאורה לשנות מציאות קיימת ובתכל'ס לא אכפת לכם ממפרסם המשרה (ובצדק) אבל אתם כן רוצים להגדיל את הסיכויים שתהיו קשורים איכשהו למשרה כזו או אחרת שמתפרסמת.

אין לי שום קשר למשרה הנ"ל ואני לא מכיר את החברה המדוברת, אבל ברצינות, תסתכלו מסביבכם. היצע האנשים גדל ואיתו מגוון הטכנולוגיות שאנשים נחשפים אליו לאורך זמן. אתם בתוך תחרות כללית למשרות וכדאי שתפנימו את זה.

איזו התנהגות ישראלית טיפוסית. אתם חושבים שאתם מכירים את כל השוק ואחותו.

אתם לא מתאימים למשרה כי אין לכם את הנסיון, התואר או ההסמכה הנדרשים בתאור המשרה? יש לכם שתי ברירות - תשיגו את החסר לאורך הזמן בשביל להיות רלוונטיים בשוק עבודה נרחב יותר (המלצה כללית - להרחיב את תחומי הידע שלהם מעבר לסקופ שאתם מכירים או שנוח לכם בו) או שתוציאו את הפלאג מאיפה שהוא תקוע לכם ותמשיכו הלאה. אופציה שלישית היא להמשיך להצהיר לכולם שאתם מכירים את שוק העבודה טוב מכולם ולבכות על מר גורלכם שלא מגייסים אתכם. בהצלחה!

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/02/2016 - 10:45
נושא ההודעה:

Anonymous :
אני לא מבין... מה זה משנה לכם בכלל?
יש אנשים שיש להם את הנסיון המדובר (מעטים ביותר), ויש כאלה שלא.

יש כאלה שאולי גם גבוליים. גם אלו יוכלו להגיש מועמדות ולנסות את מזלם. אלה הם גם האנשים החכמים יותר מבין אלו שלא מתאימים לדרישות הקשיחות של תנאי המשרה. לאלה יפעילו את שכלם ולבסוף יגיעו לראיון ושם יצטרכו להוכיח את עצמם.

אף פעם לא הבנתי את החוכמולוגים שמגיבים להצעות עבודה כאלה ומניחים שאין אנשים שעומדים בדרישות. אותו כנ"ל לאנשי פיתוח קרנל לאורך שנים (יש כאלה, לא מעט, רק שהם לא ממש מגיבים פה) או אנשי סיסטם עם או בלי תואר, או הסמכה כזו או אחרת. זה שאתם לא עומדים בדרישות הבסיסיות וחושבים שהנסיון שלכם הוא הכי רלוונטי בעולם למרות שככל הנראה הוא לא מספיק (בלשון המעטה), זה לא אומר שאין אנשים כאלה, כי יש. ואותם בדיוק מחפשים.

ואם אין אנשים כאלה (כי אין במלאי, או שציפיות השכר שלהם לא תואמות את מה שהמגייס מוכן לתת), זו הבעיה של החברות האלה בלבד.

אתם גם מתלוננים כאילו שאכפת לכם, או שאתם מנסים לכאורה לשנות מציאות קיימת ובתכל'ס לא אכפת לכם ממפרסם המשרה (ובצדק) אבל אתם כן רוצים להגדיל את הסיכויים שתהיו קשורים איכשהו למשרה כזו או אחרת שמתפרסמת.

אין לי שום קשר למשרה הנ"ל ואני לא מכיר את החברה המדוברת, אבל ברצינות, תסתכלו מסביבכם. היצע האנשים גדל ואיתו מגוון הטכנולוגיות שאנשים נחשפים אליו לאורך זמן. אתם בתוך תחרות כללית למשרות וכדאי שתפנימו את זה.

איזו התנהגות ישראלית טיפוסית. אתם חושבים שאתם מכירים את כל השוק ואחותו.

אתם לא מתאימים למשרה כי אין לכם את הנסיון, התואר או ההסמכה הנדרשים בתאור המשרה? יש לכם שתי ברירות - תשיגו את החסר לאורך הזמן בשביל להיות רלוונטיים בשוק עבודה נרחב יותר (המלצה כללית - להרחיב את תחומי הידע שלהם מעבר לסקופ שאתם מכירים או שנוח לכם בו) או שתוציאו את הפלאג מאיפה שהוא תקוע לכם ותמשיכו הלאה. אופציה שלישית היא להמשיך להצהיר לכולם שאתם מכירים את שוק העבודה טוב מכולם ולבכות על מר גורלכם שלא מגייסים אתכם. בהצלחה!

מכיוון שאתה יודע עליי כה הרבה, מספיק כדי להגיב במתקפה אישית בלשון רבים, אסתפק בתיקון קטן בלבד :
אין לי שום רצון לקבל את המשרה הזו, הסיכויים שלי להתקבל אליה לא מעניינים אותי, אני מרוצה ממשרתי הנוכחית.
אם אתה לא מבין מה זה משנה לי, אז אתה לא מבין, אפשר לחיות עם זה (הייתי מסביר מה זה משנה לי אם היית שואל). נראה לי שההערה שלי לגבי מידת המציאותיות של דרישות המשרה הכעיסה אותך מאד, וחבל, כעס זה לא בריא. מותר לשאול למה אתה כועס ?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 18/02/2016 - 11:53
נושא ההודעה:

אוקיי, מספיק לכם.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004