ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אסיגוראורח · ·

הודעה פורסם: 25/07/2016 - 14:26
נושא ההודעה: המלצות למחשב נייד

מחפש להחליף את המחשב הנייד וקצת אבוד מכל ההיצע..יש כל כך הרבה מחשבים למכירה באינטרנט שאני ממש מתקשה לבחור. מק לא בא בחשבון מבחינתי..מצאתי אצל אייבורי מחשבים כמה אופציות ובהנחה שאין מגבלת תקציב על מה עדיף ללכת על דגם של אסוס או סוני או אולי טושיבה? למישהו יש הכרות עם הדגם הזה
מחשב נייד Asus מסך "17.3 מעבד Intel® Core™ i7-6700HQ דיסק קשיח 1TB 7200RPM + 128GB SSD זכרון 16GB מאיץ גרפי NVIDIA® GeForce® GTX
אשמח להמלצה על דגם ספציפי.. תודה לעונים.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/07/2016 - 14:34
נושא ההודעה:

מסך 17.3 זה מחשב נייד?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/07/2016 - 14:45
נושא ההודעה:

סוני הפסיקו ליצר מחשבים ניידים לפני כמה שנים

הניידים של אסוס בסדר אבל השרות די גרוע בארץ ואישית אני מעדיף דל\לנובו\hp. לא אמרת בכלל מה אתה צריך אם תכתוב מה הדרישות שלך אולי מישהו ימליץ על דגם.

חזרה לתוכן הדיון
פוקימוןאורח · ·

הודעה פורסם: 25/07/2016 - 14:49
נושא ההודעה:

http://www.laptopmag.com/articles/laptop-brand-ratings

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/07/2016 - 21:54
נושא ההודעה: Re: המלצות למחשב נייד

אסיגור :
מחפש להחליף את המחשב הנייד וקצת אבוד מכל ההיצע..יש כל כך הרבה מחשבים למכירה באינטרנט שאני ממש מתקשה לבחור. מק לא בא בחשבון מבחינתי..מצאתי אצל אייבורי מחשבים כמה אופציות ובהנחה שאין מגבלת תקציב על מה עדיף ללכת על דגם של אסוס או סוני או אולי טושיבה? למישהו יש הכרות עם הדגם הזה
מחשב נייד Asus מסך "17.3 מעבד Intel® Core™ i7-6700HQ דיסק קשיח 1TB 7200RPM + 128GB SSD זכרון 16GB מאיץ גרפי NVIDIA® GeForce® GTX
אשמח להמלצה על דגם ספציפי.. תודה לעונים.
כן זה בהחלט ניראה טוב (לא מבין גדול, אבל מה שהכנסת פה ללא ספק מרשים).
אמנם לא כתוב מה הכרטיס הגרפי (שכחת את הסוף שלו) אבל אני מניח שעם המפרט הזה הוא אמור להיות מרשים גם כן.
כמובן ששווה לך לבדוק בזאפ מפרטים של חברות אחרות, שדומים למפרט הזה ואולי עולים פחות ממנו (לא אמרת כמה עולה), כי אמנם אין לך מגבלה של כסף, אבל אני מניח שלא תרצה לזרוק סתם כשיש אותו דבר בפחות.

ראוי לשים לב לרזולוציה של הצג (לא כתבת מה היא).
כמו כן, יש מקומות שמקבלים 3 שנים אחריות ויש כאלו של שנה בלבד (אולי גם יש יותר שנות אחריות. אני זוכר מהמחשב שלנו שהיו 3).
יש מקלדות שמאירות ויש כאלו שלא (זה נחמד בחושך לראות את המקשים) ובמחיר שאתה ממילא משלם, לדעתי שווה שזה יהיה קיים.
אם אתה מתכוון לקיים בוט מרובע ומעלה על המחשב הזה, אולי שווה לך להגדיל את ה- SSD ל256 גיגה.
כמובן שאם אתה מתקין גג שתי מערכות הפעלה אני מעריך שהדיסק הזה מספיק.
מצלמה - בדוק אם היא HD או מעפנה (אני מעריך שהיא לא מעפנה אם היא בתוך המפרט הזה, אבל שווה לבדוק את זה).

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [אסיגור]
  2. אורח
  3. אורח