ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2017 - 19:26
נושא ההודעה: החלפת דומיין לאתר WORDPRESS.ORG

אם נניח יש לי אתר/בלוג.
איך אני מחליף את הדומיין? (אירוח אני לא מחליף siteground.com)

ההחלפה אמורה להתבצע בהנחה והגיבויים שלי הם עם UPDRAFTPLUS

תודה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורחאורח · ·

הודעה פורסם: 07/07/2017 - 23:23
נושא ההודעה: Re: החלפת דומיין לאתר WORDPRESS.ORG

Anonymous :
אם נניח יש לי אתר/בלוג.
איך אני מחליף את הדומיין? (אירוח אני לא מחליף siteground.com)

ההחלפה אמורה להתבצע בהנחה והגיבויים שלי הם עם UPDRAFTPLUS

תודה

לא ממש הבנתי את השאלה, אבל בשביל שדומיין אחר חדש יצביע לאתר שלך, אזי צריך לשנות רשומת-A ב-DNS Zone אצל הרשם בו נקנה הדומיין החדש.
במידה והאתר/בלוג מתארח ב-Shared Hosting אז ככל הנראה יש עדיפות להעביר אצל הרשם את ה-DNS-ים ל-NameServers של שירות ההוסטינג ואז ה-DNS Zone של שירות ההוסטינג הוא הקובע.
בכל מקרה לאחר העברת DNS-ים צריך לחכות לפחות 24 שעות לתפוצה של הגדרות ה-DNS החדשות.

לא הבנתי מדוע גיבויי UpdraftPlus אמורים לשנות, אבל אני לא ממש מכיר אותם. אם הם מוגדרים להיות תלויים בדומיין מסויים, אז פשוט תחליף לדומיין החדש 1:1 לאחר סיום ה-24 שעות של תפוצת ה-DNS.
כמו כן מניסיון בהעברת דומיינים, אני ממליץ לעשות 2 דברים חשובים:
1) לבדוק בקוד לאיזה דומיין ניסו לפנות, אם זה לישן - אזי צריך להפנות הפניית 301 לדומיין החדש תוך שמירה על מבנה ה-URL שאליו התבצע ה-Request וכן לסיים את ה-Response לפני שמגיעים לתגית ה-HEAD בדף. (בהנחה וזה PHP, אז אחרי header location כותבים exit)
2) לוודא שכל הלינקים הפנימיים באתר/בלוג הם יחסיים, במידה ויש כאלה שלא - אנא תקן אותם לדומיין החדש.
3) במידה ויש לך שליטה על "מקורות חיצוניים" שהפנו לדומיין הישן, תקן והפנה אותם לדומיין החדש.
4) כדאי להמתין כחודש עם הדומיין הישן עדיין פעיל באוויר , כדי שכל ה-BOT-ים של גוגל/בינג וכו' יסרקו את האתר, ימצאו את ה-301 ויעדכנו את עצמם. לאחר כחודש פלוס ולאחר שנוכחת בעצמך שהכל תקין - אפשר להוריד מהאוויר את הדומיין הישן.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/07/2017 - 00:10
נושא ההודעה:

נשמע מורכב.
תודה בכל מקרה.
אולי אשאיר את הקיים
לא תיארתי לעצמי שזה דורש הרבה הגדרות.........

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח [אורח]
  3. אורח