ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2017 - 12:51
נושא ההודעה: יחסינו עם המכס - לאן?

כשהזמנתי את הסמרטפון הנוכחי לפני לא מעט זמן המכשיר הגיע לאחר עיכוב ניכר של המכס, באותו זמן אחוז ניכר של משלוחים עוכבו. אני מנסה לאסוף קצת נתונים בנושא:
אשמח לשמוע מנסיון החברים כאן, נתונים עכשווים לגבי זמן משלוח ממוצע ומה הסיכוי שהמוצר יעוכב על ידי המכס? מדובר על מגוון המוצרים שמוזמנים מחו"ל, כולל גם כאלו שמתחת לסף המכס (75$) במידה והם גם מעוכבים.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
פלי^^לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 22/04/2017 · הודעות: 8 · מיקום: גליל עליון

הודעה פורסם: 16/07/2017 - 16:14
נושא ההודעה:

עד מה שאני יודע, בעבר מכשרי טלפון ניד היו ברשימת החרגה מפטור למס (הנוקיה 3300 שהזמנתי לצורכי הכיף שבאוסף עלה לי 300 שקל שלמתי עוד 150 ומשהו שקל מע"מ ומכס.

אבל היום כל מוצר שערכו פחות מ75$ (לא כולל) פטור מכל מס שהוא מלבד מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.

המידע מאתר רשות המסים

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/07/2017 - 17:27
נושא ההודעה:

ציטוט:
אבל היום כל מוצר שערכו פחות מ75$ (לא כולל) פטור מכל מס שהוא מלבד מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.

אכן זה ידוע לי. הכוונה של השאלה שלי היא לקבל התרשמות מתוך הנסיון שלכם, עד כמה המכס מקשה על היבוא שלנו - הצרכנים הבודדים. כמובן שמדובר בעיקר במוצרים מעל 75$ ולגביהם מענין לדעת מה אחוז המעוכבים וכמה זמן? אם המכס מעכב מוצרים מתחת ל75$ - סתם כי בא להם - גם רצוי לדעת.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/07/2017 - 23:03
נושא ההודעה:

עיקר הבעיה היא בחברות השילוח, שיש להן אינטרס לגרום למכס לבדוק את החבילה, מה שנותן להן הזדמנות לקחת דמי טיפול, עמילות מכס וכיו"ב - וכמובן מייקר ומעכב לך את המשלוח. זה הניסין שלי עם UPS, DHL ו- Fedex לאורך השנים. דואר ישראל אמנם לא תוקע את החבילה בכוונה, אבל שם החבילות מתעכבות באופן אורגני .....

אני יכול להמליץ על USHOPS (עוד מזמן שהיו buy2usa) שברכישה מארה"ב דואגים לכל זה, ומתוך עשרות חבילות ששלחתי דרכם, לא היו הפתעות במחיר או בזמן השילוח, ורק פעם או פעמיים התקשרו אלי לברר שאלות מהמכס (בלי לקחת תוספת מחיר, ובלי עיכוב משלוח מורגש). שמעתי טובות על mustop אבל אין לי ניסיון איתם.

לגבי משלוח מסין - אין לי שמץ.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 19/07/2017 - 13:13
נושא ההודעה:

והכי טוב להזמין מאמזון (לא רק US, כל אחת מהחנויות הבינ״ל שלהם, כי יש הפרשים במחירים).

לא כל מוצר נשלח לארץ, אבל מה שכן נשלח, העלויות מאוד זולות (למוצרים שאמזון מוכרת ישירות), השילוח מאוד מהיר (ולרוב עם מספר מעקב), ויש את האחריות של אמזון על המוצר שרק היא לכשעצמה היא סיבה לקנות מהם. אם עלות המכס גבוהה מהתשלום שגבו הם משלמים את ההפרש, ואם פחות אז הם מחזירים את ההפרש.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
פלי^^לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 22/04/2017 · הודעות: 8 · מיקום: גליל עליון

הודעה פורסם: 20/07/2017 - 10:27
נושא ההודעה:

Anonymous :
ציטוט:

אכן זה ידוע לי. הכוונה של השאלה שלי היא לקבל התרשמות מתוך הנסיון שלכם, עד כמה המכס מקשה על היבוא שלנו - הצרכנים הבודדים. כמובן שמדובר בעיקר במוצרים מעל 75$ ולגביהם מענין לדעת מה אחוז המעוכבים וכמה זמן? אם המכס מעכב מוצרים מתחת ל75$ - סתם כי בא להם - גם רצוי לדעת.

כבר שנים שאני מזמין רק buyamerica.co.il, דרכם אני מזמין מAmazon ומקבל את המחיר הסופי כולל מסים ומ"ע (+ עמלה שמנה שהם לוקחים על השירות), עכשיו אני לא אגיד לך שהם זולים יותר, לרוב הם קצת יותר יקרים מכל השאר, מצד שני אצלם אתה משלם ותוך שובעים המוצר אצלך בדלת או בכל סניף מנטה שתחבר לאסוף בו את המוצר, זה שירות שאני מוכן לשלם אליו רק לא להיות תלוי בדואר ישראל.

ניסון העבר שלי, שהזמנתי את הנוקיה 3300 שלי מAliexpress, המשלוח היה חינם (אז לא היה לי את הפריבליגה להשקיע בחברות שילוח שדואגות לכל בעמלה שמנה). ידעתי שהטלפון אהיה חייב בתשלום מע"מ ומכס, אבל האמת לא היו לי בכלל בעיות, יום אחד היגע אלי שליח של דואר ישראל לבית עם החבילה ביד אחת וטופס תשלום בצד אחר, שלמתי לו במזומן זה היה 150 שקל משהו כזה קבלתי קבלה ואת המוצר. מודה שזה היה מאוד מוזר ולא צפוי אבל זה הניסון שלי אם המכס. (כל זה קרה אי שם ב2012).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. פלי^^